Společenská témata ll.


Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 372, 373, 374 ... 426, 427, 428  Další
 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma - Společenská témata ll.  Úvodní stránka -> Události, komentáře... -> Společenská témata ll.
Rychle na stránku:
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
mikex2


PříspěvekZaslal: po srpen 15, 2016 10:00 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Za holej zadek 10 měsíců podmínka, to mě podrž. Jde vidět, že soudci žijí mimo realitu.

https://www.novinky.cz/krimi/411933-soud-dal-muzi-podminku-za-nahy-zadek-pri-prujezdu-americkeho-konvoje.html
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Bombay


PříspěvekZaslal: po srpen 15, 2016 12:44 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

http://magazin.aktualne.cz/mike-je-pan-rozhovor/r~9424190a62b611e6a77e002590604f2e/?utm_source=centrumHP&utm_medium=dynamicleadbox&utm_term=position-2

Moc nevím, co na to říct. Viděl jsem jědno video a imho by mu pár obuchem přes hlavu neuškodilo.
_________________
Symobolika je jejich reč, prave proto ze to nikoho nezajima
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Mablung


PříspěvekZaslal: po srpen 15, 2016 12:52 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Bombay napsal:
http://magazin.aktualne.cz/mike-je-pan-rozhovor/r~9424190a62b611e6a77e002590604f2e/?utm_source=centrumHP&utm_medium=dynamicleadbox&utm_term=position-2

Moc nevím, co na to říct. Viděl jsem jědno video a imho by mu pár obuchem přes hlavu neuškodilo.

Chtělo by to slyšet názory jeho klientů, jak je doopravdy úspěšný. Sám může tvrdit cokoliv.
Jinak, zkurvysyn to je.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
sk


PříspěvekZaslal: po srpen 15, 2016 1:20 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

no a ted si predstavte, ze takovy ,,Sokol,, dela to same, ale tam uz nejde o prestupky
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
mysH


PříspěvekZaslal: po srpen 15, 2016 1:32 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

On je ta druhá strana těch, kteří nastavujou buzeraci a placení pokut za všechno. Přeju mu hodně štěstí a ať v tom vydrží. Držet palce měšťákům nemůže naprosto nikdo, kdo v Praze bydlí .. snad se jednou dožijem toho, že konečně budou zrušený, přestanou být jen prostředkem moci města a cestou jak naplnit pokladničku. PČR ano, měštáci jsou vtip od svýho založení ..
PS: to přirovnání k Sokolovi je přesný :)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Petey


PříspěvekZaslal: po srpen 15, 2016 2:01 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

zmrd to mozno je, ale on len oplaca mestakom rovnakou mincou. Cize pre mna len kavicku, a budem to sledovat
_________________
Komu tim prospejete?!
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Makuška


PříspěvekZaslal: po srpen 15, 2016 2:31 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Za mě jen využívá toho, co naše zákony resp. jejich přesná neznalost u měšťáků dovoluje. Aspoň jak v tom článku říká, poukazuje na to, jak neschopní jsou naši politici a kolik děr se dá v zákonech najít. A jestli ho to navíc za 3,5 tácu ročně uživí, tak ať. Já mu to přeju.
_________________
Life begins at the end of your comfort zone.
---------------------------------------------------
https://www.facebook.com/fitdezerty/
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ygg


PříspěvekZaslal: po srpen 15, 2016 5:23 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

mikex2 napsal:
Za holej zadek 10 měsíců podmínka, to mě podrž. Jde vidět, že soudci žijí mimo realitu.

https://www.novinky.cz/krimi/411933-soud-dal-muzi-podminku-za-nahy-zadek-pri-prujezdu-americkeho-konvoje.html


To je okres ... nakonec to podle mne bude bez ztráty kytičky ... ale sám jsem zvědav, kam až to bude muset naší justicí dojít. U těch soudů je ještě dobré, že celkem často, snad i většinou, tam nakonec někdo ten zdravý rozum má, byť cesta je to trnitá.

Je taky dobré si uvědomit, že to někdo k tomu soudu musel poslat.

Když si člověk uvědomí, kolik lidí podobné píčoviny zaměstnávají, a kolik dalších nákladů to stojí ... my jsme fakt bohatá země.
_________________
Reacher let him go. There were things Reacher didn´t like to do. Running was one of them.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Marky V.


PříspěvekZaslal: po srpen 15, 2016 8:19 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Nesouhlasit s policisty se dá i slušně. Mládenec si z Arménie přivezl i tamnější právní kulturu a jednání s lidmi. Je smutné, že má tolik nohsledů.
BTW tipuju, že brzy přijde o řidičák.
_________________
"Dřep je dřep, pane řediteli!" - profesor tělocviku z filmu Cesta do hlubin študákovy duše.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
cipinek


PříspěvekZaslal: st srpen 17, 2016 11:54 am    Předmět: Odpovědět s citátem

https://www.novinky.cz/zahranicni/evropa/412139-gangy-zharu-ve-svedsku-uz-devatou-noc-zapalovaly-desitky-aut.html
dobře ti čmoudi... , jen více a větší kapky, jejich konec už je nevyhnutelný, soukolí osudu se dalo do pohybu a už to nemůže nikdo zastavit...
_________________
Don't be afraid of doing what you're best at
rozvíjet vlastní osobnost je jedna z nejvíc naplňujících činností
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Maerlyn0


PříspěvekZaslal: st srpen 17, 2016 1:36 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

cipinek napsal:
https://www.novinky.cz/zahranicni/evropa/412139-gangy-zharu-ve-svedsku-uz-devatou-noc-zapalovaly-desitky-aut.html
dobře ti čmoudi... , jen více a větší kapky, jejich konec už je nevyhnutelný, soukolí osudu se dalo do pohybu a už to nemůže nikdo zastavit...


Co to meleš? Další nácíček, co by náhodně posílal lidi do plynu? V tom článku vůbec není uvedený, kdo to udělal, ty čmoude.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
cipinek


PříspěvekZaslal: st srpen 17, 2016 3:39 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

synku, vždycky za to mohli čmoudi a ještě to policajti bagatelizovali a zatajovali, takže tady ty pravdoláskaři a sluníčkáři neobhajuj čmoudy...
_________________
Don't be afraid of doing what you're best at
rozvíjet vlastní osobnost je jedna z nejvíc naplňujících činností
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Maerlyn0


PříspěvekZaslal: st srpen 17, 2016 7:01 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

cipinek napsal:
synku, vždycky za to mohli čmoudi a ještě to policajti bagatelizovali a zatajovali, takže tady ty pravdoláskaři a sluníčkáři neobhajuj čmoudy...


Radši bejt sluníčkář a pravdoláskař, než nácíček, kterej se za to ještě stydí 
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
cipinek


PříspěvekZaslal: st srpen 17, 2016 8:11 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Maerlyn0 napsal:
cipinek napsal:
synku, vždycky za to mohli čmoudi a ještě to policajti bagatelizovali a zatajovali, takže tady ty pravdoláskaři a sluníčkáři neobhajuj čmoudy...


Radši bejt sluníčkář a pravdoláskař, než nácíček, kterej se za to ještě stydí 


nezapomeň na mě poslat poslat policajty, že jsem extrémista a terorista, a že plánuji nějaký smyšlený útok na nějakou hezkou mešitu tady v Praze... , člověk s odlišným názorem je ihned označen za nácka..., ještě budete brečet... až přijdou a nikdo vás neochrání...
_________________
Don't be afraid of doing what you're best at
rozvíjet vlastní osobnost je jedna z nejvíc naplňujících činností
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Bombay


PříspěvekZaslal: st srpen 17, 2016 9:45 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

A co bude dřív?

...až přijdou a nikdo vás neochrání...
...jejich konec už je nevyhnutelný...

Jakože pokud přijdou a nikdo mě neochrání, je mi už pak jedno, že jejich konec je nevyhnutelný.
A naopak pokud je jejich konec nevyhnutelný, je mi už pak jedno, že ne/přijdou.

Víš jak, jestli se mám nějak připravit.

A kdo jsou Ti ONI?
_________________
Symobolika je jejich reč, prave proto ze to nikoho nezajima
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma - Společenská témata ll. Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 372, 373, 374 ... 426, 427, 428  Další
Rychle na stránku:


 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru




Populární značky: