Nemam motivaci, usti to v deprese


Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Další
 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma - Nemam motivaci, usti to v deprese  Úvodní stránka -> Začátečníci -> Nemam motivaci, usti to v deprese
Rychle na stránku:
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Peter Ustinov


PříspěvekZaslal: út srpen 23, 2016 7:00 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Onlywatch napsal:


Můj trenink
Shyby (90kg vlastní váha, takže bez zátěže) 3 serie s maximalkama, takže cca 10 shybu na serku
Kliky na bradlech +5kg kotouč 3 serie
Tlaky na ramena obouručkou 30kg ve stoje 3 serie
Klasické kliky 4 serie
Dřepy s 30kg 3 serie
Bicepsový zdvih s obouručkou 20kg 3 serie
Skákání na bednu 4 serie


O zradle vim kulove (rozhodne si myslim, ze nemusis resit takove veci jako sacharidy pred a po treningu), ale k tomu tvemu treningu si dovoluju neco napsat
Bohuzel je to tak jak jsem si myslel : (
ty si mozna myslis, ze dres jak blazen, ale pro trenovaneho borce je to jenom tezsi rozcvicka
podle me se to da stihnout kazdy cvik najednou jako jedna serie do deseti minut (beru ze jedna tvoje serie je deset opakovani)
Shyby: vymluva, ze kdyz mas 90kilo nepotrebujes zatez neobstoji, trenuje se mnou borec, co ma 110 a na shyby si pod sebe vesi 60-80liber
u bradel to plati taky
Tlaky na ramena s velkou a triceti kilama...i lehci kluci nez ja pouzivaji tricitky jednorucky
klasicke kliky...tech 40, no to je vazne ulet
o dtrepech se nebavim, protoze s tricitkou drepuji padesatikilove holky, ty by jsi mel mit aspon o metrak vic!!!
bicepsy...20kg jednorucku taky zvedaji holky, co soutezi v bodyfitnes a vazi o 25kilo min nez ty!
a vyskoky na bednu....pokud nema aspon metr, tak je to jenom lehke kardio

suma sumarum....aby to byl tezlky trening, tak by jsi to musel jet najednou a aspon pet kolecek v rade, takhle to opravdu tezky trening neni
_________________
Padre vám možná řekne, co je peklo, ale já vám ho ukážu!
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Mablung


PříspěvekZaslal: út srpen 23, 2016 7:08 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Peter Ustinov napsal:

O zradle vim kulove (rozhodne si myslim, ze nemusis resit takove veci jako sacharidy pred a po treningu), ale k tomu tvemu treningu si dovoluju neco napsat
Bohuzel je to tak jak jsem si myslel : (
ty si mozna myslis, ze dres jak blazen, ale pro trenovaneho borce je to jenom tezsi rozcvicka
podle me se to da stihnout kazdy cvik najednou jako jedna serie do deseti minut (beru ze jedna tvoje serie je deset opakovani)
Shyby: vymluva, ze kdyz mas 90kilo nepotrebujes zatez neobstoji, trenuje se mnou borec, co ma 110 a na shyby si pod sebe vesi 60-80liber
u bradel to plati taky
Tlaky na ramena s velkou a triceti kilama...i lehci kluci nez ja pouzivaji tricitky jednorucky
klasicke kliky...tech 40, no to je vazne ulet
o dtrepech se nebavim, protoze s tricitkou drepuji padesatikilove holky, ty by jsi mel mit aspon o metrak vic!!!
bicepsy...20kg jednorucku taky zvedaji holky, co soutezi v bodyfitnes a vazi o 25kilo min nez ty!
a vyskoky na bednu....pokud nema aspon metr, tak je to jenom lehke kardio

suma sumarum....aby to byl tezlky trening, tak by jsi to musel jet najednou a aspon pet kolecek v rade, takhle to opravdu tezky trening neni

S dostatečným rozmachem se dá biceps cvičit i s padesátikilovou jednoručkou, ale blbě se to pak brzdí dolů
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
JPS1


PříspěvekZaslal: út srpen 23, 2016 9:39 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Mám pocit, že jste ho už rozebrali tak že si půjde dát Milku z toho..
Nad váhama bych se pozastavil kdyby byl začátečník ( tak první měsíc ) , ale prezentuje se jako že tréning no problém a hele - on je tam zakopanej pěknej pes.
Zapomeň na počítání nějakýho Glykogenu ( třebaže to bylo poučné ) a přehodnoť tréning.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Onlywatch


PříspěvekZaslal: út srpen 23, 2016 10:29 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Magumi: Nemůžeš to přeci stavět na svoji zkušenosti, jsi trenovaností a hmotou asi jinde a můžeš v klidu mít 2x větší zásoby glykogenu a tíky lepší síle a trenovanosti ho tolik nepálit.

Já jsem jel taky CKD kdysi a říkám ti, že jsem na papírku měl silně fialovou když jsem dva dny dal max 50g sacharidu a jel jen workout s vlastním tělem, to vysvětlíš jak ?

Peter Ustinov: Super, ale já nejsem zatím tak silnej abych si mohl dovolit tak naročný trenink, to co popisuješ jedou borci co třeba rok v kuse cvičí, já měl šileně dlouhou pauzu kdy jsem nic nedělal a defakto jsem za celej minulej rok hnul prdelí jen do práce a domů. Tak doufám, že se odemě neočekává, že najednou budu dřepovat 130 a věšet si na bradla 60kilo.. to je přece stupidní.. každý musí nějak stoupat v té síle a trenovanosti, nejde to ze dne na den.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Magumi


PříspěvekZaslal: út srpen 23, 2016 10:46 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Onlywatch napsal:
Magumi: Nemůžeš to přeci stavět na svoji zkušenosti, jsi trenovaností a hmotou asi jinde a můžeš v klidu mít 2x větší zásoby glykogenu a tíky lepší síle a trenovanosti ho tolik nepálit.

Já jsem jel taky CKD kdysi a říkám ti, že jsem na papírku měl silně fialovou když jsem dva dny dal max 50g sacharidu a jel jen workout s vlastním tělem, to vysvětlíš jak ?


Můžeš mít ve svalech glykogen a zároveň produkovat ketony, to se nevylučuje. A můžeš být úplně bez glykogenu a nebýt v ketóze.

Nebudu komentovat tvé CKD s 50 gramy sacharidů kombinované s hraním na prolejzačkách, ale myslím, že by bylo produktivnější, kdybys přestal řešit glykogen a raději víc zabral. :) Pokud tě téma ketogenních diet zajímá víc, doporučoval bych knihy Lylea McDonalda "The Ketogenic Diet" a "The Ultimate Diet 2.0"
_________________
Somewhere in China, a thirteen-year old virgin is warming up with my max.

http://forum.ronnie.cz/magumi-lean-strength-t28783.html
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ryvaru


PříspěvekZaslal: út srpen 23, 2016 10:50 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Onlywatch napsal:
Peter Ustinov: Super, ale já nejsem zatím tak silnej abych si mohl dovolit tak naročný trenink, to co popisuješ jedou borci co třeba rok v kuse cvičí, já měl šileně dlouhou pauzu kdy jsem nic nedělal a defakto jsem za celej minulej rok hnul prdelí jen do práce a domů. Tak doufám, že se odemě neočekává, že najednou budu dřepovat 130 a věšet si na bradla 60kilo.. to je přece stupidní.. každý musí nějak stoupat v té síle a trenovanosti, nejde to ze dne na den.


proto by jsi jak ti tu všichni říkaj neměl řešit drobnosti a soustředit se na základní věci jako jsou strava, trénink a regenerace... o nějakej glykogen se zajímej až budeš mít vyřešený důležitější věci a nějaký výsledky za sebou... pokud děláš dřepy se 30 kilama, tak ti je nějaká informace o glykogenu úplně k hovnu

tréninky většinou mám mezi 2-3 hodinama, výjímečně i dýl a už hodně dlouhou dobu se mi nestalo, že bych měl s glykogenem problémy... dost pochybuju, že by jsi ty měl mít při těhle tréninkách... kdyby jo, tak by jsi to poznal
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Maerlyn0


PříspěvekZaslal: út srpen 23, 2016 12:27 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Podle mě to je nějakej troll, to jinak není možný.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
classic


PříspěvekZaslal: út srpen 23, 2016 12:38 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

***


Naposledy upravil classic dne út prosinec 06, 2016 10:10 pm, celkově upraveno 1 krát
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
JPS1


PříspěvekZaslal: út srpen 23, 2016 12:58 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

no, vy o voze a on o kozách
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
cipinek


PříspěvekZaslal: út srpen 23, 2016 1:18 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

tak má trochu kozy no a co, no a co, no a cooo?
_________________
Don't be afraid of doing what you're best at
rozvíjet vlastní osobnost je jedna z nejvíc naplňujících činností
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
classic


PříspěvekZaslal: út srpen 23, 2016 1:24 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

***


Naposledy upravil classic dne út prosinec 06, 2016 10:11 pm, celkově upraveno 1 krát
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Onlywatch


PříspěvekZaslal: út srpen 23, 2016 3:14 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

classic: A ty jsi co za blbečka, že jsis dnes musel kvůli mě založit druhej učet, aby to nepoškodilo jméno toho pvního, prozraď nám to ty holčičko??
Jsi četl každej můj komentář aby jsi mě dnes mohl shodit a přitom se schovávat za druhej učet.

Ta fotka co jsi poslal už je bohužel pár měsíců stará, teď mám formu lepší a můžeš jen závidět co..

Jsem kluk co cvičí jako holka, žere sračky a stejně vypadám líp jak ty a to ještě musíš dřít jak piča.

Aktuální forma na mém treninkovém plánu co jsem zde vypsal.
Biceps 43, břicho 92

nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ryvaru


PříspěvekZaslal: út srpen 23, 2016 3:31 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Onlywatch napsal:
Jsem kluk co cvičí jako holka, žere sračky


ty musíš bejt vážně slušnej kus č***** že tohle napíšeš po tom co tu řešíš glykogen
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Onlywatch


PříspěvekZaslal: út srpen 23, 2016 3:42 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

ryvaru napsal:
Onlywatch napsal:
Jsem kluk co cvičí jako holka, žere sračky


ty musíš bejt vážně slušnej kus č***** že tohle napíšeš po tom co tu řešíš glykogen


Ten glykogen furt řeším, ale divím se, že tu na foru plných expertů není nikdo povolanej kdo by to dokázal normálně vysvětlit, každej názor jinej v ničem se neshodnete tak co ?

Týpek mi tady tvrdí, že glykogen nemám šanci vyčerpat, že jsem sračka co cvičí jako holka, no tak jsem, ale v pohodě se dostanu do ketozy za 1-2dny..

Normálně jsem se zeptal, protože mě zajímala manipulace s glykogenem, ale nikde na to není žadnej řadnej članek od nějakýho profíka co je povolanej o tom mluvit.

Furt tu valíte pi*oviny, že až budu zvedat 130 na dřepy tak mýzu začít řešit glykogen a že můj trenink je rozcvička pro většinu lidí, tak ty vole, když mi to na tom treninku roste, tak jak budu vypadat na těch vaších treníncích a stravě ? Asi jako Arnold. Nemám potřebu to měnit, vyhovuje mi trenink, nechci už další svalovou hmotu, nevím co s ní mám dělat, chci jen vysekat a hlídat si glykogen aby jsem se nezalíval do tuku.

Protože já snadno nabírám, tuk svaly.. když budu chtít, tak neberu 10kg svalů za rok, ale klidně i 40 kg tuků..

Chápu že vás sere ta genetika, protože většina lidí aby nabrali nějaký svaly tak tvrdě dřou a žerou roky a já to mám z posranýho treninku pro malé děti.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
cipinek


PříspěvekZaslal: út srpen 23, 2016 4:02 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

tak to je v prdeli, ty cecky tam pořád jsou i v lepší formě, operace tě zřejmě nemine..., neznám žádné "lakmusové" papírky, které změří saturaci svalových buněk glykogenem, nejlépe počůrat, počkat pár sekund a buď nežrat sachry, nebo tam poslat sachrů tuny, to by byla havaj...
_________________
Don't be afraid of doing what you're best at
rozvíjet vlastní osobnost je jedna z nejvíc naplňujících činností
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma - Nemam motivaci, usti to v deprese Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Další
Rychle na stránku:


 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru




Populární značky: