Nemam motivaci, usti to v deprese


Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7
 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma - Nemam motivaci, usti to v deprese  Úvodní stránka -> Začátečníci -> Nemam motivaci, usti to v deprese
Rychle na stránku:
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Onlywatch


PříspěvekZaslal: út srpen 23, 2016 4:10 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

cipinek napsal:
tak to je v prdeli, ty cecky tam pořád jsou i v lepší formě, operace tě zřejmě nemine..., neznám žádné "lakmusové" papírky, které změří saturaci svalových buněk glykogenem, nejlépe počůrat, počkat pár sekund a buď nežrat sachry, nebo tam poslat sachrů tuny, to by byla havaj...


Neboj se, byl jsem na vyšetření gynekomastie a žadné žlázy tam nemám, je to jen tuk :P to je blbý co, když nemůžeš někomu přát neštěstí.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
cipinek


PříspěvekZaslal: út srpen 23, 2016 4:16 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

shodil jsi dost tuku a ty cecky vypadají pořád stejně, asi si z tebe doktoři dělali prdel, nevím, proč máš pocit, že bych ti přál neštěstí, to z mého postu nevyplívá, kašlu na to, nebudu na tebe reagovat, to nemá cenu...
_________________
Don't be afraid of doing what you're best at
rozvíjet vlastní osobnost je jedna z nejvíc naplňujících činností
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Magumi


PříspěvekZaslal: út srpen 23, 2016 4:25 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Už mě to neba, ale budu hodný a dám ti konkrétní doporučení. Pro spolehlivé vyčerpání glykogenu v těle potřebuješ: a) dietu s 50 až 70 gramy sacharidů a b) následující trénink:

Pondělí
Leg press: 3x15
Leg curl: 3x15
Chest press: 3x15
Row: 3x15
Lateral raise: 3x15
Calf raise: 3x15
Biceps curl: 3x15
Triceps pushdown: 3x15

Váhy: okolo 60% 1RM, přestávky do minuty, celé kolečko zopakovat dvakrát, pokud tě ostře nepálí svaly a nechce se ti zvracet, je to příliš lehké

Úterý :

Leg press: 3x15
Leg curl: 3x15
Incline bench: 3x15
Pulldown: 3x15
Lateral raise: 3x15
Calf raise: 3x15
Biceps curl: 3x15
Triceps Pushdown: 3x15

Váhy: okolo 60% 1RM, přestávky do minuty, celé kolečko zopakovat dvakrát, pokud tě ostře nepálí svaly a nechce se ti zvracet, je to příliš lehké.

A timhle končím, vic pozornosti si s tímhle přístupem opravdu nezasloužíš.
_________________
Somewhere in China, a thirteen-year old virgin is warming up with my max.

http://forum.ronnie.cz/magumi-lean-strength-t28783.html
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Onlywatch


PříspěvekZaslal: út srpen 23, 2016 4:50 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Díky Magumi za trenink, vyzkouším pak v posilce jestli ho přežiju.


cipinek: Jsi tu už 7 let, proto je mi blbé tě poučovat, ale každý má trošku jinačí hustotu tukových buňěk a jinak citlivé tukové buňky na inzulín, každému ten tuk odchazí trošku jinak, obecně já budu mít vysekané břicho a přitom kozy zalité, protože pujdou až nakonec, stejně tak jako u většině borců jde břicho až nakonec a kozy mají vysekané.
Jak to vím ? Už kdysi jsem ty kozy měl vyseklé, ale byl jsem celej hubenej jak párátko.

Stejně jako velbloud má tukové hroudy na zádech, afričanky mají obrovský prdele a seveřani mají výborné rozložení tuku po celém těle.

To je prostě genetika, smutné je že někdo kdo je tu dlouho nemá ještě takové znalosti aby dokázal mluvit z nějaké pořádné teorie. '

Tímto zde taky končím, mír s vámi.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Maerlyn0


PříspěvekZaslal: út srpen 23, 2016 5:41 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Tohle bylo zábavný 
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
JPS1


PříspěvekZaslal: st srpen 24, 2016 7:13 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Jasný. Když budu chtít, tak vám to všem natřu. Čas od času se někdo takovej objeví,,ale nikdy nakonec nechce
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Peter Ustinov


PříspěvekZaslal: st srpen 24, 2016 7:16 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Mablung napsal:

S dostatečným rozmachem se dá biceps cvičit i s padesátikilovou jednoručkou, ale blbě se to pak brzdí dolů


mas pravdu, aprovedeni je otazka, nicmene mslim ze souhlasis, ze deset bicepsovych zdvihu s dvacetikilovou osou neni pro devadesatikiloveho borce tezky trening
_________________
Padre vám možná řekne, co je peklo, ale já vám ho ukážu!
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Peter Ustinov


PříspěvekZaslal: st srpen 24, 2016 7:20 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Onlywatch napsal:

Peter Ustinov: Super, ale já nejsem zatím tak silnej abych si mohl dovolit tak naročný trenink, to co popisuješ jedou borci co třeba rok v kuse cvičí, já měl šileně dlouhou pauzu kdy jsem nic nedělal a defakto jsem za celej minulej rok hnul prdelí jen do práce a domů. Tak doufám, že se odemě neočekává, že najednou budu dřepovat 130 a věšet si na bradla 60kilo.. to je přece stupidní.. každý musí nějak stoupat v té síle a trenovanosti, nejde to ze dne na den.

ja jsem narazel na tu tvoji "drinu" v posilovne"
ale ocividne vis vsechno nejlip, mas svoji super stravu po ktere ti to roste, svuj vychytany trening...
nechces "nas" trening, nechces "nase" rady k jidelnicku, protoze by jsi vypadal jako Arnold...
tak doprdele co tu otravujes?
_________________
Padre vám možná řekne, co je peklo, ale já vám ho ukážu!
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
kulíšek


PříspěvekZaslal: st srpen 24, 2016 7:45 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Mě fakt trefí... jsem si zase poprskala monitor...

Lidé jsou prostě různé a některým není pomoci, no....
_________________
Nesnáším žádný sport, to jo... není to mé hobby radši půjdu do hospody!
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Makuška


PříspěvekZaslal: st srpen 24, 2016 12:17 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Peter Ustinov napsal:
Onlywatch napsal:

Peter Ustinov: Super, ale já nejsem zatím tak silnej abych si mohl dovolit tak naročný trenink, to co popisuješ jedou borci co třeba rok v kuse cvičí, já měl šileně dlouhou pauzu kdy jsem nic nedělal a defakto jsem za celej minulej rok hnul prdelí jen do práce a domů. Tak doufám, že se odemě neočekává, že najednou budu dřepovat 130 a věšet si na bradla 60kilo.. to je přece stupidní.. každý musí nějak stoupat v té síle a trenovanosti, nejde to ze dne na den.

ja jsem narazel na tu tvoji "drinu" v posilovne"
ale ocividne vis vsechno nejlip, mas svoji super stravu po ktere ti to roste, svuj vychytany trening...
nechces "nas" trening, nechces "nase" rady k jidelnicku, protoze by jsi vypadal jako Arnold...
tak doprdele co tu otravujes?




Tvl tys nasral i Ustinova, který obvykle rád poradí s tréninkem trpělivě každýmu. To jsi snad první, komu se to povedlo.
_________________
Life begins at the end of your comfort zone.
---------------------------------------------------
https://www.facebook.com/fitdezerty/
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Mmariner


PříspěvekZaslal: st srpen 24, 2016 3:10 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Takovej zahřívací trénink;)) vždyť on netrenuje, sotva si zahřeje nakou část těla tak jde cvičit něco jinyho
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Onlywatch


PříspěvekZaslal: út září 06, 2016 7:59 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Makuška: Tak já tu jak papoušek opakuji že nemám problém a nechci řešit trenink a oni furt řeší trenink, název topicu tomu taky nenasvědčuje.

Několikrát jsem psal, že nemám problém pravidelně si zacvičit a přes to mi furt cpali a řešily dál trenink, když problém byl v disciplíně stravování, kvůli které vznikl i tenhle topic. Tot vše.. pročíst znovu a zamyslet se jaká byla myšlenka... Já radit s treninkem nechtěl a pokud ano, tak mi sem hoďte citaci té věty.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Maerlyn0


PříspěvekZaslal: út září 06, 2016 8:59 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Onlywatch napsal:
Makuška: Tak já tu jak papoušek opakuji že nemám problém a nechci řešit trenink a oni furt řeší trenink, název topicu tomu taky nenasvědčuje.

Několikrát jsem psal, že nemám problém pravidelně si zacvičit a přes to mi furt cpali a řešily dál trenink, když problém byl v disciplíně stravování, kvůli které vznikl i tenhle topic. Tot vše.. pročíst znovu a zamyslet se jaká byla myšlenka... Já radit s treninkem nechtěl a pokud ano, tak mi sem hoďte citaci té věty.


No vidíš, a tady ti dobří lidé poradili i nad rámec toho, s čím jsi poradit chtěl. Ne všude se takový rady dostávají zadarmo.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Mmariner


PříspěvekZaslal: čt září 08, 2016 7:11 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Má asi písek ve vagíně
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma - Nemam motivaci, usti to v deprese Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7
Rychle na stránku:


 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru




Populární značky: