Pochlubte se, co se vam povedlo, z ceho mate radost, atd...


Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 849, 850, 851 ... 878, 879, 880  Další
 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma - Pochlubte se, co se vam povedlo, z ceho mate radost, atd...  Úvodní stránka -> Ostatní -> Pochlubte se, co se vam povedlo, z ceho mate radost, atd...
Rychle na stránku:
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
kulíšek


PříspěvekZaslal: út srpen 23, 2016 7:04 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

classic napsal:
hmmm... naštěstí si každý můžeme ponechat svůj názor, stojím si zase za tím, že silový trénink, jakkoli dobře sestavený, nenahradí pravidelný aerobní pohyb, který pokladám ve všech ohledech za důležitější, než anaerobní. ty, kulíšku, nemůžeš tak moc říkat co ty děláš a co neděláš, protože ne každý si může dovolit ten "přepych" být v posilovně/na cvičišti 2x - 3x denně a jet např. ráno silovku a odpoledne aerobku, většina lidí si musí vybrat buď jedno, nebo druhé. plácnu - 80% lidí dnes vydělává peníze tak, že sedí na zadku a k tomuhle otřesnému stavu přihodit jenom silový trénink, který tě zase jen nutí žrat, vytvaří tlak na organismus atd. nepovažuju za nic chytrýho. no jo, každý jsme jiný, ale když už něco píšu, je to zase jen vlastní zkušenost - na činky poslední roky kašlu,případně cvičím jen velmi lehce, dělám jen kardio, jakýkoli, a nikdy jsem se necítil líp.... jó, svalů i síly jsem měl podstatně víc, ale k čemu mi to bylo? k ničemu.

kdyby sis vybrala buď jen čistou silovku, nebo čistý kardio, z hlediska zdraví a ničeho jiného, co by sis vybrala?


Silovku, resp cvičení s váhami. Pokud jde čistě o zdraví, tak bych uplně na první místo postavila cviky s KB - TGU, pozvedy jednoruč, pak stojky, některé cviky na hrazdě a samozřejmě primal move a obecně pohybovky. Kardio je k prdu, zase vyplavuje mraky kortizolu a... a především mě nebaví :D
_________________
Nesnáším žádný sport, to jo... není to mé hobby radši půjdu do hospody!
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
classic


PříspěvekZaslal: út srpen 23, 2016 7:10 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

***


Naposledy upravil classic dne út prosinec 06, 2016 10:12 pm, celkově upraveno 1 krát
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
kulíšek


PříspěvekZaslal: út srpen 23, 2016 7:22 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

classic napsal:
ok


Až teď to čtu... kluku... Kouba, to fakt?
Dost věcí mi právě docvaklo :)
_________________
Nesnáším žádný sport, to jo... není to mé hobby radši půjdu do hospody!
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
classic


PříspěvekZaslal: út srpen 23, 2016 7:26 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

***


Naposledy upravil classic dne út prosinec 06, 2016 10:15 pm, celkově upraveno 1 krát
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Berserk_Grom


PříspěvekZaslal: út srpen 23, 2016 7:32 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

classic napsal:
- zkoumám lidské duše....


co jsi zatim zjistil o me dusi?
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
kulíšek


PříspěvekZaslal: út srpen 23, 2016 7:33 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

classic napsal:
kulíšek napsal:
classic napsal:
ok


Až teď to čtu... kluku... Kouba, to fakt?
Dost věcí mi právě docvaklo :)


no jo, už je to tak. ale co se změní na tvém názoru? nic :-) ale vždyť je to nakonec jedno, každý děláme to svoje, a každý jsme přesvědčení o správnosti toho, co děláme...

p.s. když už na ronnie píšu, tak anonymně, tohle je nick s pořadovým číslem 28... nechávám lidi projevit své emoce, nechávám lidi aby se povyšovali, aby mě uráželi, a to vše je pro mě nesmírně cenné - zkoumám lidské duše....


Ne, vůbec ne... fandila jsem Ti tenkrát, když jsi závodil a fandím i teď. Jak říkáš... cíl můžeme mít stejný, cestu jinou. Znám spoustu lidí, co dělají jen kardio a zdraví nejsou. Bolí je záda, protože nemají svalový korzet... to ty máš...

Tak at se vede :)
_________________
Nesnáším žádný sport, to jo... není to mé hobby radši půjdu do hospody!
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
CZEBLADE


PříspěvekZaslal: út srpen 23, 2016 7:39 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Tak on hledá recept na dlouhověkost nebo co? :D Prostě někdo se dožije i více než 100 let a jeho tělo zvládlo to, co by druhého zabilo ještě ten den.
Spíš jsou zajímavé náhlá úmrtí mladých sportovců ...
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Maerlyn0


PříspěvekZaslal: út srpen 23, 2016 7:40 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Jakou aerobku, co to s tím má společnýho, tady se mluvilo o tom, jestli jsou lepší kladky nebo základní cviky.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Berserk_Grom


PříspěvekZaslal: út srpen 23, 2016 7:42 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

aj tak do zivota sa rataju len minuty stravene v drepovacom stojane, takze ak sa dozijete 120 rokov ale nikdy ste nedrepovali, tak ako keby ste ani nezili
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
classic


PříspěvekZaslal: út srpen 23, 2016 7:44 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

***


Naposledy upravil classic dne út prosinec 06, 2016 10:15 pm, celkově upraveno 1 krát
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
classic


PříspěvekZaslal: út srpen 23, 2016 7:47 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

***


Naposledy upravil classic dne út prosinec 06, 2016 10:15 pm, celkově upraveno 1 krát
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
classic


PříspěvekZaslal: út srpen 23, 2016 7:48 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

***


Naposledy upravil classic dne út prosinec 06, 2016 10:15 pm, celkově upraveno 1 krát
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
kubaz


PříspěvekZaslal: út srpen 23, 2016 7:50 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Chodim 4x tydne na box, do toho makam 60h tydne, silovku jsem uplne prestal delat jelikoz sem vecne rozbity, ma to vazne smysl abych se treba 1x tydne dokopal na nejake zakladni cviky?
_________________
Happiness comes from lifting weights overhead.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Berserk_Grom


PříspěvekZaslal: út srpen 23, 2016 7:50 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

classic napsal:
Berserk_Grom napsal:
classic napsal:
- zkoumám lidské duše....


co jsi zatim zjistil o me dusi?


že mě nezajímá. naposledy jsi tu plakal, že ti nikdo nedokáže správně spotovat, a pak jsi přestal do topicu přispívat...


nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Maerlyn0


PříspěvekZaslal: út srpen 23, 2016 7:56 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

classic napsal:
Maerlyn0 napsal:
Jakou aerobku, co to s tím má společnýho, tady se mluvilo o tom, jestli jsou lepší kladky nebo základní cviky.


to je jako se ptát, jestli je lepší lamborghini aventador nebo lada niva... správná odpověď neexistuje, protože je špatně položená otázka.


No, ne. 
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma - Pochlubte se, co se vam povedlo, z ceho mate radost, atd... Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 849, 850, 851 ... 878, 879, 880  Další
Rychle na stránku:


 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru




Populární značky: