Proč NEzačínat cvičit!



 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma - Proč NEzačínat cvičit!  Úvodní stránka -> Začátečníci -> Proč NEzačínat cvičit!
Rychle na stránku:
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
JPS1


PříspěvekZaslal: út září 20, 2016 7:13 am    Předmět: Proč NEzačínat cvičit! Odpovědět s citátem

Zabloudivší začátečníci už mají ( až na vyjímky s depresemi apod.) motivaci a důvody proč začít zbytečně zvedat železo. Ale než se do toho skutečně dáte, pomněte, že existuje i druhá strana mince a je třeba ji zhodnotit. Pro NEzačínat!

Takže pro začátek:

Důvod č.1
Spousta lidí se na Vás bude dívat divně a ptát se co z toho máš? Třeba když kolegům v práci řeknete, že jste byli hrát tenis, nikdo se vás takhle blbě nezeptá.

Důvod číslo 2. (pořadí není o váze důvodu )
Kolegové mě viděli ráno míchat protein a potácet se po chodbě pro vodu, nemohouc na nohy..
Zeptali se mě, jestli jsem nemocnej..


Důvod č.3.
Dnes jsem šel do práce v mikině. Jo, v mikině. Měl bych jít ( a chodím ) v saku, ale to jarní mi bylo malý, nešlo zapnout a bylo úzký přes ramena. Jak se tohle ve skříni může vůbec stát?

Důvod číslo 4.
Jídlo Vás bude stát spoustu peněz. Radši se naučte kouřit, bude to levnější koníček. Jsem hodnej kluk a vyplácím si nemalé kapesné, možná by z toho vyšla i nějaká menší rodina, ale všechno prožeru..

Důvod č.5
Až Vás někdo uvidí míchat cokoliv z tý velký pixly ( protein, gainer, cokoliv..) okamžitě vás bude podezírat co to berete za stereoidy.. a vysvětlení, že proteinový izolát je po ránu zdravější než salát Rumcajs a rohlíkem Vám nikdo nesežere. Prostě už jste v jejich očích sypač. Ať už to znamená cokoliv.

Důvod č.6
Často vás bude něco bolet. Dnes jsem si přivolal výtah pro postižené, protože jsem si na ty schody nějak netrouf. Divnej pocit.
Nebo až si budete sedat na záchod, budete se muset držet stěny, protože jinak by vás mohly zradit hamstringy a zapadnete do mísy..

..a mohl bych pokračovat, ale musím žačít taky pracovat,, v sedě, protože se mi klepou pastelky z dřepů. Stojí Vám tohle zato??






_________________
Mluvil jsem s Všemohoucím, říkal že mě z toho vyseká, ale TY jseš prý v hajzlu !


Naposledy upravil JPS1 dne út září 20, 2016 12:00 pm, celkově upraveno 1 krát
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
flew


PříspěvekZaslal: út září 20, 2016 7:21 am    Předmět: Odpovědět s citátem

***

--
Edit, viz pravidla fóra.
_________________
Sny se musí plnit, nemůžeme odpočívat

Trhačky, a rukavice spôsobuju gynekomastiu !! znižuju TST a zvyšuju estrogen!!
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
JPS1


PříspěvekZaslal: út září 20, 2016 7:28 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Taková obyčejná, moc nevyčnívám.
_________________
Mluvil jsem s Všemohoucím, říkal že mě z toho vyseká, ale TY jseš prý v hajzlu !
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
visual


PříspěvekZaslal: út září 20, 2016 7:33 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Plne s tim souhlasim a podepisuju. Toto jsou objektivni duvodu proc NEcvicit!
Zvlaste bod o sedani na zachod je az prilis presny.
Dekuji autorovi za hodnotny prispevek
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
maxpoint97


PříspěvekZaslal: út září 20, 2016 7:44 am    Předmět: .. Odpovědět s citátem

Já cvičim jen biceps a břicho a jedu naturálně, žádný doplňky. Nohy mě nebolely už roky, maximálně když zrovna neni volný místo na sezení v MHD a do oblečení se vejdu pořád stejně, takže tvé důvody proč necvičit jsou jen holé nesmysly.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
GabrielaKukuczka


PříspěvekZaslal: pá říjen 14, 2016 2:25 pm    Předmět: :D Odpovědět s citátem

Pobavilo!
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma - Proč NEzačínat cvičit!
Rychle na stránku:


 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru




Populární značky: