Pochlubte se, co se vam povedlo, z ceho mate radost, atd...


Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 856, 857, 858 ... 878, 879, 880  Další
 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma - Pochlubte se, co se vam povedlo, z ceho mate radost, atd...  Úvodní stránka -> Ostatní -> Pochlubte se, co se vam povedlo, z ceho mate radost, atd...
Rychle na stránku:
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
CZEBLADE


PříspěvekZaslal: čt září 29, 2016 1:46 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Jo mám Glocka, teďka to bude brokovnice .. časem pořádný revolver, nějaké meče a nože a hlavně chci časem poloautomatickou pušku v ráži 223 Remington.. asi Heckler & Koch HK 243. (kde je má AR15 :D).
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Bombay


PříspěvekZaslal: čt září 29, 2016 1:52 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Do té doby stejně zasáhne EU, takže bych raději začal řešit myslivecký lístek a případně nějaký pozemek, kde si schováš, eh, vlastně ztratíš své bouchačky.

Já tyhle sběratelské vášně nikdy neměl, doma něco málo je, ale jen nutné minimum.
_________________
Symobolika je jejich reč, prave proto ze to nikoho nezajima
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
CZEBLADE


PříspěvekZaslal: čt září 29, 2016 3:42 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

No nevím, zda si EU něco dovolí ... to by teklo hodně krve.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Bombay


PříspěvekZaslal: čt září 29, 2016 4:14 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Můžeš to nějak rozvést?
Jakože když EU zavelí, aby naše republika omezila palné zbraně, tak se bude dít co v souvislosti s potoky krve?
Stále víc mi Tvoje komentáře a výroky jdou do rozporu s tím, co bych čekal od vlastníka ZP potažmo zbraní.
_________________
Symobolika je jejich reč, prave proto ze to nikoho nezajima
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
TTeDy


PříspěvekZaslal: čt září 29, 2016 4:33 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Bombay napsal:
Můžeš to nějak rozvést?
Jakože když EU zavelí, aby naše republika omezila palné zbraně, tak se bude dít co v souvislosti s potoky krve?

Jako ze si udela vylet do Bruselu a postrili je tam. Nechapu, jak i po letech tady na foru muze toho nestastnika brat nekdo vazne nebo na nej vubec reagovat, to se pak clovek skoro pta, kdo z tech dvou je vic sahlej.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
CZEBLADE


PříspěvekZaslal: čt září 29, 2016 4:45 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Heh to si nemyslím ...spíš co čtu na střeleckých fórech, tak nikdy jen tak dobrovolně neodevzdá svůj majetek a zálibu. To je omezení práv a svobod, jistá forma otrocvtví. To samé dělali náckové, komouši a teď to má v plánu EU, ta banda kreténů a podivínů. Proč vystřílet Brusel? To je jako zabít Obamu, jen s zbavíš loutkářovic hračky, která je nahraditelná.
Já jsem úplný flegmatik, takže jsem v klidu. Ale pokud se má něco stát, tak mi myšlenka na konání špatností není úplně cizí. (Papež je třeba taky dobrý hajzl, jen se prezentuje na venek jinak ...). -_-
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Bombay


PříspěvekZaslal: pá září 30, 2016 9:44 am    Předmět: Odpovědět s citátem

nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Deadlift
Moderátor


PříspěvekZaslal: so říjen 01, 2016 8:53 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Mě potěšila moje pětiletá dcerka. Zatím zvládá nástup do školy a protože ji asi sčítání jedna a dva úplně nebaví, tak si počítá po svém:o)

nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Berserk_Grom


PříspěvekZaslal: so říjen 01, 2016 3:05 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

lol ja som v tom veku uz pocital linearne rovnice a robil jednoduche dokazy trigonometrickych funkcii
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Waffels


PříspěvekZaslal: so říjen 01, 2016 4:59 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Skoro na den přesně na mé 23. narozeniny jsem si vydělal své první šestimístné číslo, hned na to jsem si rozříz prst o sklenici. Aneb tak nebo tak dycky se něco posere
_________________
If Jesus comes back, We will kill him again!
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Deadlift
Moderátor


PříspěvekZaslal: so říjen 01, 2016 7:21 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Waffels napsal:
Skoro na den přesně na mé 23. narozeniny jsem si vydělal své první šestimístné číslo, hned na to jsem si rozříz prst o sklenici. Aneb tak nebo tak dycky se něco posere
Jako sto litrů? Tak za měsíc to ujde. Pokud je to suma celkem, za dobu co pracuješ tak to ujde už trošku míň:o))
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Deadlift
Moderátor


PříspěvekZaslal: so říjen 01, 2016 7:30 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Berserk_Grom napsal:
lol ja som v tom veku uz pocital linearne rovnice a robil jednoduche dokazy trigonometrickych funkcii
Myslím, že lineární rovnice do jejich šesti asi zvládneme:o) Vím,že jsem tu postnul fotku, která většině z vás nic neřekne, protože to není zase kdovíjak úžasné, ale mě to prostě potěšilo:o)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
mirus


PříspěvekZaslal: so říjen 01, 2016 7:33 pm    Předmět: Mirus - další kroky ke svému cíli (tělu) Odpovědět s citátem

Povedlo se mi sestříhat nové video z tréninku prsou a ramen. Mrkněte.

https://youtu.be/56tGWp_tjZ4
_________________
dřep-245,- mrtvola-235,- bench-160,- nechlubím se, jen konstatuji. (a to bylo v dietě)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
drlift_


PříspěvekZaslal: po říjen 03, 2016 10:09 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Deadlift napsal:
Myslím, že lineární rovnice do jejich šesti asi zvládneme:o) Vím,že jsem tu postnul fotku, která většině z vás nic neřekne, protože to není zase kdovíjak úžasné, ale mě to prostě potěšilo:o)


Urcite je sikovna, to je jasny, ale super talent pro matematiku to asi jeste neni. To by asi fakt uz resila rovnice. Nejmladsi syn daval pred nastupem do prvni tridy malinko tezsi scitani bez papiru (kdyz otravoval, daval jsem mu priklady, aby ta posledni cisla prelezly 10, napr. 54+18) plus deleni 2.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Makuška


PříspěvekZaslal: po říjen 03, 2016 10:26 am    Předmět: Odpovědět s citátem

drlift_ napsal:
Deadlift napsal:
Myslím, že lineární rovnice do jejich šesti asi zvládneme:o) Vím,že jsem tu postnul fotku, která většině z vás nic neřekne, protože to není zase kdovíjak úžasné, ale mě to prostě potěšilo:o)


Urcite je sikovna, to je jasny, ale super talent pro matematiku to asi jeste neni. To by asi fakt uz resila rovnice. Nejmladsi syn daval pred nastupem do prvni tridy malinko tezsi scitani bez papiru (kdyz otravoval, daval jsem mu priklady, aby ta posledni cisla prelezly 10, napr. 54+18) plus deleni 2.


Můžu se zeptat jak to vzniklo, že vaše děti v předškolním věku takhle drtí (podle mého názoru) matiku??? Odkud se vzal ten zájem o čísla??? Nějak cíleně jste je seznamovali s počítáním od do???
_________________
Life begins at the end of your comfort zone.
---------------------------------------------------
https://www.facebook.com/fitdezerty/
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma - Pochlubte se, co se vam povedlo, z ceho mate radost, atd... Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 856, 857, 858 ... 878, 879, 880  Další
Rychle na stránku:


 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru




Populární značky: