Smile04 - silová příprava na strongy, mám svůj cíl


Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 59, 60, 61
 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma - Smile04 - silová příprava na strongy, mám svůj cíl  Úvodní stránka -> Osobní tréninkové logy -> Smile04 - silová příprava na strongy, mám svůj cíl
Rychle na stránku:
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  

co je lepší pro někoho kdo začíná cvičit a má v normálu tuk i pomer vyska vaha?objemovka nebo rys??dumejte nad tim.
objemovka
80%
 80%  [ 112 ]
rysovacka
19%
 19%  [ 27 ]
Celkem hlasů : 139

Autor Zpráva
Smile04


PříspěvekZaslal: st říjen 05, 2016 8:13 am    Předmět: Odpovědět s citátem

AKTUALIZACE PRUBĚŽNÁ, ZBĚŽNÁ

začíná nabíhat kreatin

deadlift 3*250

dřepkins 280 RAW měkky bandaže

bench 9*150 desatej do pulky

všecko osobaky

libůstka nakonec

log lift TLAKEM - 130kg, 140kg zasek v pulce :) ale to pude chytlo mě trochu rameno ;)

mostrum žije !!!
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu AOL Instant Messenger Yahoo Messenger MSN Messenger
Smile04


PříspěvekZaslal: út listopad 22, 2016 8:53 am    Předmět: Odpovědět s citátem

tedka jak je zima je potřeba trochu odlehčit, ale každopádně včera byla síla zase trochu tyden předtim sem necvičil byl sem nějakej chycenej, tedka všichni nemocní, tak sem rád že sem to přečkal bez větších komplikací, stejně sem si trochu natáhl prdelní sval a trochu kotnik achilovka poboliva posledni dobou ale tak člověk nemože zvedat baráky a byt asi na 100% ok pořád :D

včera benche do 180, citil sem se na vic ale nesedla technika, zase se vrátím k pracovním seriím

dřepy zezačatku sem si řekl že si dam lehky tak sem začal na high bar a dostal sem se na 210 pause krasnej, tak sem zkusil zesrandy šilenych 240 až dolu tam sem teda moc nepauzoval mozek to nedovolil ale byl to ass to grass a šel krásně čistě nahoru.

260 už no lift předklonil sem se protože už to záda vzdaly doslova.

do 240 sem taky šel bez pásku příště ho vemu od začatku a pude aj těch 260 :)

pak doplnkovy cviky jenom, dneska core uplně na sračku krasne se to zpevni tedka :)

trochu přidavam na věcech okolo suplementace a hlavně výživy, v souladu s pořadnym treninkem by to myslim mělo přinýst nějaky vysledky :) ikdyž přes zimu pochopitelně nepojedu na 100% tohle bylo jenom že sem se citil dobře tak sem to zkusil :) odtedka striktně tak 70% max
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu AOL Instant Messenger Yahoo Messenger MSN Messenger
Smile04


PříspěvekZaslal: st listopad 23, 2016 11:37 am    Předmět: Odpovědět s citátem

240 pause squat, 260 bohužel no lift to už na videu neni proste sem to předklonil : ( ale to pude! :D

nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu AOL Instant Messenger Yahoo Messenger MSN Messenger
Smile04


PříspěvekZaslal: čt listopad 24, 2016 8:21 am    Předmět: Odpovědět s citátem

v pondělí dřepy, ve středu výrazy, dynamika nic moc ale tak zapřel sem se a šlo to, dneska sem vstal a myslel že mam rozdrceny žebra cely asi :D asi takova nejaka bolest celyho core totalně, drtíme to dál, dneska pauza a overfeeding at to uregeneruju na zitřejší pořadnej trenal

jo a v utery sem odjel komplet záda a biceps pumpa proto malo cviků ale aj tak to bralo dostdneska, ty vyrazy byly hlavni čast treninku a byly brutalně vyživny vzhledem ktomu že těch 150 sem vyražel asi 8 krat než sem to locknul :D a to už člověka fakt trochu podrtí

trenink,
vyrazy
šikmy bench
biceps s velkou

nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu AOL Instant Messenger Yahoo Messenger MSN Messenger
Smile04


PříspěvekZaslal: st listopad 30, 2016 2:15 am    Předmět: Odpovědět s citátem

pondělní trénink lehký benche, lehký dřepy

stálo to jednoduše řečeno zahovno...a bolí mě šlacha na koze, došel sem ktomu že je to novym treninkem kde je moc benche, to nemaj moje upony rady, když je to moc často tak to nevydrží a pak bolí.

takže zapracuju a předělam si opět novou rutinu aby mi víc sedla...je potřeba abyste uměli analyzovat trénink a přizpůsobit ho svým potřebám, ktomu samozřejmě znát i svoje tělo a jeho limity v aktuální fázi ve které se nacházíte.

za dva tři tydny začne odpočinkova fáze vekteré nejspiš zase změním trenink pojedu lehce vic kardiozně, lehky vahy aby si tělo odpočalo a pak pude další silovka.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu AOL Instant Messenger Yahoo Messenger MSN Messenger
Smile04


PříspěvekZaslal: čt květen 11, 2017 2:15 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

nic
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu AOL Instant Messenger Yahoo Messenger MSN Messenger
Smile04


PříspěvekZaslal: čt květen 11, 2017 2:20 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu AOL Instant Messenger Yahoo Messenger MSN Messenger
Dave1913


PříspěvekZaslal: pá květen 12, 2017 6:19 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Moc dobrý!
_________________
vfab
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma - Smile04 - silová příprava na strongy, mám svůj cíl Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 59, 60, 61
Rychle na stránku:


 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru




Populární značky: