Kulich už zase skáče přes kaluže


Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 20, 21, 22, 23  Další
 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma - Kulich už zase skáče přes kaluže  Úvodní stránka -> Osobní tréninkové logy -> Kulich už zase skáče přes kaluže
Rychle na stránku:
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
lordofbuch


PříspěvekZaslal: čt prosinec 15, 2016 5:02 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

kulíšek napsal:
lordofbuch napsal:
tak to promin:D ale je huste, ze jsi az takovej genetickej freak:D jestli jsi fakt nemela jit na prkna, tam by se ti svaly hodily:D nicmene zbyva jeste renalni selhani, sepse nebo multiorganova dysfunkce. ale to je asi trochu neprakticky a zas ne moc kompatibilni s treninkem...:D

tak to je jasne, ze te vsichni treneri chteji jen pro sebe:D takovy odhodlani, nasazeni a snad i trochu talentu v jedne osobe, to se jen tak nevidi:)

delat jen box by byla asi nuda ne?:) nicmene zkusenost z ligy zas taky neni k zahozeni ze?


To je v pohodě, s tímhle určitě nejsem jediná, ale když jsem tenkrát byla u Grznára, tak mi říkal, že jsem největší genetický nesmysl, co kdy viděl. Já jsem hrdá a stojím si za tím, že celý život jedu na čisto, nikdy jsem nesypala... on tenkrát rozjel myšlenkové pochody o tom, jak bych asi tak vypadala, když bych tam něco pustila :D Ale být velká mě nikdy nelákalo a lákat ani nebude :) Já jsem jemné děvče a chci, aby to tak zůstalo :D

BTW včera dorazil na mma do areny můj brácha a všichni na něj zírali, jaké to má pracky. Tak říkám že to má z toho, jak běhá ty ultra překážkové maratony :D On na činky nesahne a má pracky, jak nějaká pumpička.... prostě brácha své ségry :D

Box je jediná olympijská disciplína z plnokontaktních sportů. Líbí se mi dost, ale ráda kopu. Jak píšeš, budu teď prostě sbírat zkušenosti a pak se uvidí :)

No a jinak... myslím, že je to o mé osobnosti (veselý magor :D), ale hodně o tom, jakou mám ránu. Pravdou je to, že dát ránu do lap/pytle je jedna věc a mlátit se s někým věc druhá... :)

Bráška maratonec uplně vlevo a já byla moc rychlá, takže mě vytahovali kvůli fotce ze sprchy, no :D


nj, co by za to někdo dal:D

a je reálné, že by ses z té ligy dostala někam výš?:) třeba na evropu/svět?:)

tejpy pomáhaj? zlobí tě kolena nebo kvadricepsy?
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
kulíšek


PříspěvekZaslal: čt prosinec 15, 2016 6:08 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Box je strašná politika. Musím dávám samá KO, to okecat moc nejde
U boxu je problém, že když ho děláš na nějaké urovni, nesmíš závodit v jiných plnokontaktních disciplínách, což se mi nelíbí. Takže cesta je buď zápasit profi, což je schůdné, ale přijít tak o možnosti OH, nebo zápasit amatery, ale nedělat nic jiného. Je zbytečné nad tím nějak bádat, uvidíme, jak mi to sedne. Moc nemám ráda ten amaterský boxerský uskákaný styl. Já hodně tlačím, ráda boucham na krátko a tyhle uskákance pak musím moc honit

Jinak tejpy, no... po pondělním mma mi natekla kolena a pak celé nohy nějak ztěžkly. Něco na mě leze a otejkam... tejpy pomáhají :)
_________________
Nesnáším žádný sport, to jo... není to mé hobby radši půjdu do hospody!
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
lordofbuch


PříspěvekZaslal: so prosinec 17, 2016 11:11 am    Předmět: Odpovědět s citátem

kulíšek napsal:
Box je strašná politika. Musím dávám samá KO, to okecat moc nejde
U boxu je problém, že když ho děláš na nějaké urovni, nesmíš závodit v jiných plnokontaktních disciplínách, což se mi nelíbí. Takže cesta je buď zápasit profi, což je schůdné, ale přijít tak o možnosti OH, nebo zápasit amatery, ale nedělat nic jiného. Je zbytečné nad tím nějak bádat, uvidíme, jak mi to sedne. Moc nemám ráda ten amaterský boxerský uskákaný styl. Já hodně tlačím, ráda boucham na krátko a tyhle uskákance pak musím moc honit

Jinak tejpy, no... po pondělním mma mi natekla kolena a pak celé nohy nějak ztěžkly. Něco na mě leze a otejkam... tejpy pomáhají :)


treba ti kolena naznacujou, ze by jim chvile bez kopu a zeme prospelo:D a nebo se holt musi sebrat a drzet krok s tvou hlavou, ktera udava tempo:D

pockat, takze kdyz ses profi, tak nemuzes na olymiadu, ale muzes do ostatnik bojovek a kdyz ses amater, tak muzes na olympiadu, ale nemuzes jit do zadne jine bojovky, ani amaterske? to je nejaky slozity ne?

a teda pekne naprd, protoze dovedu si predstavit, ze zkusenost treba z ty ligy muze byt dobra. otukas a okoukas spoustu ruznych souperu...
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
kulíšek


PříspěvekZaslal: so prosinec 17, 2016 12:47 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

lordofbuch napsal:
treba ti kolena naznacujou, ze by jim chvile bez kopu a zeme prospelo:D a nebo se holt musi sebrat a drzet krok s tvou hlavou, ktera udava tempo:D

pockat, takze kdyz ses profi, tak nemuzes na olymiadu, ale muzes do ostatnik bojovek a kdyz ses amater, tak muzes na olympiadu, ale nemuzes jit do zadne jine bojovky, ani amaterske? to je nejaky slozity ne?

a teda pekne naprd, protoze dovedu si predstavit, ze zkusenost treba z ty ligy muze byt dobra. otukas a okoukas spoustu ruznych souperu...


Kolena jsem v pohodě. Spíš na mě prostě něco leze. Teda už vlezlo. Chrchlám, nemůžu dýchat, škrábe mě v krku a jsem prostě celá oteklá : (

Je to tak, jak píšeš a je to jen výsada boxu. Prostě nechtějí, aby jim závodníci emigrovali do jiných končin....

Ligu zkusím, uvidíme :) ono těch holek tady až tak moc není a většina těch dobrých je stejně u Pavlika Dostála....

Už druhý den bez tréninku. Musím si to nějak odmarodit... Pracuju, takže nic moc, no... zatím se to spíš horší : (
_________________
Nesnáším žádný sport, to jo... není to mé hobby radši půjdu do hospody!
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Douglas


PříspěvekZaslal: ne prosinec 18, 2016 11:28 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Jen technicka. ;) Na letosnim OH byl povolen start profesionalu, nakonec se ucastnili jen tri a neziskali medaili, ale startovat mohli, pokud uspeli v kvalifikaci. Z nasich profiku to zkousel treba Lada Kutil. Jesti to ovsem je trvaly trend a bude to i dalsi OH nevim, je to ale imo dost pravdepodobne.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
kulíšek


PříspěvekZaslal: po prosinec 19, 2016 7:47 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Douglas napsal:
Jen technicka. ;) Na letosnim OH byl povolen start profesionalu, nakonec se ucastnili jen tri a neziskali medaili, ale startovat mohli, pokud uspeli v kvalifikaci. Z nasich profiku to zkousel treba Lada Kutil. Jesti to ovsem je trvaly trend a bude to i dalsi OH nevim, je to ale imo dost pravdepodobne.


Ona tahle olympiáda byla celá nějaká pofiderní. Všichni rozhodčí dostali stopku... : (
Ale s těmi starty máš pravdu... ale nějak se všeobecně neví, jak tedy ta pravidla jsou. Minulý týden za mnou byl Pavel Dostál, což je repre trenér ženských a říkal mi, že nesmím chodit nic jiného k amaterskému, no..
_________________
Nesnáším žádný sport, to jo... není to mé hobby radši půjdu do hospody!
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
lordofbuch


PříspěvekZaslal: st prosinec 21, 2016 6:30 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

kulíšek napsal:
Douglas napsal:
Jen technicka. ;) Na letosnim OH byl povolen start profesionalu, nakonec se ucastnili jen tri a neziskali medaili, ale startovat mohli, pokud uspeli v kvalifikaci. Z nasich profiku to zkousel treba Lada Kutil. Jesti to ovsem je trvaly trend a bude to i dalsi OH nevim, je to ale imo dost pravdepodobne.


Ona tahle olympiáda byla celá nějaká pofiderní. Všichni rozhodčí dostali stopku... : (
Ale s těmi starty máš pravdu... ale nějak se všeobecně neví, jak tedy ta pravidla jsou. Minulý týden za mnou byl Pavel Dostál, což je repre trenér ženských a říkal mi, že nesmím chodit nic jiného k amaterskému, no..


Tak se koukej uzdravit a hura na ligu!:D Je to naprd kdyz si nemuzes na par dni lehnout do uplnyho klidu a vylezet to. Tak snad to zvladnes i pri treninkovo-pracovnim nasazeni co nejdrive. Tu ligue mas vlastne uz za necely mesic ze? At tam na to vlitnes uplne cerstva!:D
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
smetak


PříspěvekZaslal: st prosinec 21, 2016 8:57 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Ale teda pokud by te trenoval Pavel Dostal, tak to je superboxerska supertrida a kapacita o tom by si vazne mela uvazovat Ja si myslim, ze tvrdej tyson styl by byl naopak v zenskym boxu asi slusnej ficak
_________________
[img:3613abfd0c]http://media.fukung.net/images/4301/4f10967de9cdmoustaches7xp5db1te.gif[/img:3613abfd0c]
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
smetak


PříspěvekZaslal: st prosinec 21, 2016 8:59 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Douglas napsal:
Jen technicka. ;) Na letosnim OH byl povolen start profesionalu, nakonec se ucastnili jen tri a neziskali medaili, ale startovat mohli, pokud uspeli v kvalifikaci. Z nasich profiku to zkousel treba Lada Kutil. Jesti to ovsem je trvaly trend a bude to i dalsi OH nevim, je to ale imo dost pravdepodobne.

ale profik muze bejt i borec, co nema zadnej amaterskej zapas. Vem si, ze ti amateri maji za sebou, v pripade, ze bouchaji fakt od mala stovky zapasu..
_________________
[img:3613abfd0c]http://media.fukung.net/images/4301/4f10967de9cdmoustaches7xp5db1te.gif[/img:3613abfd0c]
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
kulíšek


PříspěvekZaslal: čt prosinec 22, 2016 10:20 am    Předmět: Odpovědět s citátem

smetak napsal:
Ale teda pokud by te trenoval Pavel Dostal, tak to je superboxerska supertrida a kapacita o tom by si vazne mela uvazovat Ja si myslim, ze tvrdej tyson styl by byl naopak v zenskym boxu asi slusnej ficak


Já s ním občas potrénuju, ale Lojza mi vyhovuje víc.... Styl mám samozřejmě tvrdej, tlačící dopředu, zpátky ni krok :D

Ale asi se zase domluvíme, přeci jen je to státní trener, dobré být s ním kontaktu. Jen on mě prostě cpe jen do boxu, což já prostě nechci. Zatím....

Jinak zítra jdu na krev a mám od doktora papír na imunologii. Ach jo : (
_________________
Nesnáším žádný sport, to jo... není to mé hobby radši půjdu do hospody!
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Judson


PříspěvekZaslal: út prosinec 27, 2016 5:26 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Pustil sem neco na youtube, a prsklo me to tam reklamu na Arenu )
To je nahoda, nebo to nejak asociuje s webama kde se obcas vyskytuju a predpoklada o co bych mel zajem ? ))
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
lordofbuch


PříspěvekZaslal: st prosinec 28, 2016 4:20 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

kulíšek napsal:
smetak napsal:
Ale teda pokud by te trenoval Pavel Dostal, tak to je superboxerska supertrida a kapacita o tom by si vazne mela uvazovat Ja si myslim, ze tvrdej tyson styl by byl naopak v zenskym boxu asi slusnej ficak


Já s ním občas potrénuju, ale Lojza mi vyhovuje víc.... Styl mám samozřejmě tvrdej, tlačící dopředu, zpátky ni krok :D

Ale asi se zase domluvíme, přeci jen je to státní trener, dobré být s ním kontaktu. Jen on mě prostě cpe jen do boxu, což já prostě nechci. Zatím....

Jinak zítra jdu na krev a mám od doktora papír na imunologii. Ach jo : (


tak co u doktora? snad nic vazneho...
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
kulíšek


PříspěvekZaslal: čt prosinec 29, 2016 6:58 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Judson napsal:
Pustil sem neco na youtube, a prsklo me to tam reklamu na Arenu )
To je nahoda, nebo to nejak asociuje s webama kde se obcas vyskytuju a predpoklada o co bych mel zajem ? ))


Tak to nemám tucha :D Ale možné to je
_________________
Nesnáším žádný sport, to jo... není to mé hobby radši půjdu do hospody!
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
kulíšek


PříspěvekZaslal: čt prosinec 29, 2016 6:59 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

lordofbuch napsal:
tak co u doktora? snad nic vazneho...


Budu žít...
_________________
Nesnáším žádný sport, to jo... není to mé hobby radši půjdu do hospody!
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
gesag
(ban)


PříspěvekZaslal: čt prosinec 29, 2016 8:20 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

kulíšek napsal:
Judson napsal:
Pustil sem neco na youtube, a prsklo me to tam reklamu na Arenu )
To je nahoda, nebo to nejak asociuje s webama kde se obcas vyskytuju a predpoklada o co bych mel zajem ? ))


Tak to nemám tucha :D Ale možné to je


Nahoda to neni. Google investuje kvanta penez do cileni reklamy, takze se ad kampan takhle muze chovat bez vetsiho pricineni spravce.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma - Kulich už zase skáče přes kaluže Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 20, 21, 22, 23  Další
Rychle na stránku:


 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru




Populární značky: