Zhubnul jsem 13,5 kg a chci zhubnout dalších 6 kg.


Jdi na stránku 1, 2  Další
 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma - Zhubnul jsem 13,5 kg a chci zhubnout dalších 6 kg.  Úvodní stránka -> Začátečníci -> Zhubnul jsem 13,5 kg a chci zhubnout dalších 6 kg.
Rychle na stránku:
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
MMarek


PříspěvekZaslal: po březen 06, 2017 11:25 pm    Předmět: Zhubnul jsem 13,5 kg a chci zhubnout dalších 6 kg. Odpovědět s citátem

Ahoj, píšu si o radu....

Po 12ti týdnech tvrdého záběru jsem na tom perfektně s fyzičkou i váhou. Po 12ti týdnech každodenní kombinace buď tréninku (7x týdně rychlá chůze po venku, 2x týdně jedno-ruční činky doma), cvičení (6x týdně Insanity od Shaun T.), nebo posilky (1x týdně stěží), jsem dole naprosto viditelně tělesně. Váhově o 13,5 kg níž než na začátku celého posunu. Jediné, čím jsem si v průběhu pomohl bylo: protein 70gr./100gr. + Thermogenic Fair Power a tento měsíc dobírám Thermogenic Extreme Fair Power. Jinak nic. Vše jsem vždy snášel OK.

Potřebuji/chci jít ještě s váhou dolů o 6 kg (kdysi jsem tolik míval). Což nevím jestli se zadaří (za další 2-3 měsíce) kvůli nárůstu svalové hmoty, ale jdu do toho na 100%. Spalovat mám stále co na těle. Nevím jestli to je OK, ale jediné co mě zajímá je vypadat dobře a zbavit se toho kam jsem se prožral.

Jídelníček pojedu dál ten co mám, vypadá, že to funguje. Ráno Emco kaše, svačina protein/ovoce/jogurt Hollandia+chleb, oběd kuřecí prsa+rýže/brambory, svačina 1+2 protein/tvaroh/jogurt/chleb+šunka/tuňák, večeře kuřecí prsa/ryba, brambory. Nebo jakákoliv přiměřená obměna v této štábní kultuře. Vážím vše. Vypít 3-3,5 litru není problém.

Aktuálně: 35 let, 187 cm, 98,5 kg. Bez cvičení mám minimální fyzickou zátěž po celý den.

Potřebuji jednu radu. Když si koupím další balení spalovače "Thermogenic Extreme Fair Power", bude to OK? Nevadí doufám ničemu prodloužení jeho užívání o měsíc. (Mám doma tento tekutý spalovač: L-carnitine 100000 Extra Strong od fy. Holma. Zatím nerozdělaný. Můžu kombinovat nebo zatím nemám stále rozdělávat?) Povzbuzovače před cvičením nepotřebuji. Proteinu mám doma dost. Hledám co si ještě pozobávat k tomu spalovači, protože mě to zkrátka začalo bavit jak vypadám teď.

K jádru pudla: laicky si myslím, že pojedu ve všem dál, objednám spalovač, a co mám vzít k němu, ať vše jde ještě líp a motivuje mě to?
Když budu "věrný" značce, tak asi "HMB 5000 Fair Power" nepotřebuji. Bylo by super, kdyby mi svaly rostly víc než teď, ale moje priorita to není. Stejně by nebyly na těle extra vidět. Když si koupím na každodenní přidání do jídelníčku vitamíny "Multivitamin Fair Power" + kyseliny "Instant Amino Fair Power", tak bych nic neměl pokazit.Nebo mi napíšete spíš jiný suplement?

Děkuji všem předem za info. Jsem lepší jen díky Vám.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
seeya


PříspěvekZaslal: út březen 07, 2017 12:06 am    Předmět: Odpovědět s citátem

podla toho co tu citam, tak nech uz si kupis cokolvek, urcite ti to spravi velku radost :D
_________________
bp:135@92 sq:180@87 dl(s):240@87 mp: 90@87 pullups 4x60(ng) mu:10x natty
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Mablung


PříspěvekZaslal: út březen 07, 2017 7:57 am    Předmět: Odpovědět s citátem

seeya napsal:
podla toho co tu citam, tak nech uz si kupis cokolvek, urcite ti to spravi velku radost :D

JJ. přesně tak. Kup si a dlabej cokoliv, co tě udrží namotivovaného. Spalovače mají o dost větší vliv na tvou peněženku než na tuky, ale pokud ti zvedají motivaci, není co řešit.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
MMarek


PříspěvekZaslal: út březen 07, 2017 9:18 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Díky. Motivuje mě číslo na digitální váze, když na ni stoupnu.
Podle mě nepotřebuji nijak rýsovat a další profi věci co děláte vy. To zatím není a asi ani nikdy na mně vidět nebude. Šlo mi o to, jestli když si koupím mnou vypsané dvě věci, jestli si nezpomalím můj další progres.... ...že to ani neurychlím je mi vcelku jasné už před napsáním 1. příspěvku.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Mablung


PříspěvekZaslal: út březen 07, 2017 9:35 am    Předmět: Odpovědět s citátem

MMarek napsal:
Díky. Motivuje mě číslo na digitální váze, když na ni stoupnu.
Podle mě nepotřebuji nijak rýsovat a další profi věci co děláte vy. To zatím není a asi ani nikdy na mně vidět nebude. Šlo mi o to, jestli když si koupím mnou vypsané dvě věci, jestli si nezpomalím můj další progres.... ...že to ani neurychlím je mi vcelku jasné už před napsáním 1. příspěvku.

Co se multivitamínů týče, hledej si ty dražší co mají chelátovou (organickou) vazbu.
BCAA ti hubnutí nezpomalí. Zlepší ti regeneraci pokud jich budeš brát dost, ale je to docela drahá sranda. Dávkování si najdi na netu.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
MMarek


PříspěvekZaslal: út březen 07, 2017 9:56 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Oukej. Přemýšlel jsem pouze o hořčíku, ale intenzivní cvičení mám denně 45-55 minut. Takže jsem se spíš přiklonil k multivitamínu. Mohl bys mi prosím napsat které konkrétně myslíš, když né ty, co jsem si vybral sám (pokud jsou nějaké jiné lepší)?
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Frybis


PříspěvekZaslal: út březen 07, 2017 12:51 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

MMarek napsal:
Oukej. Přemýšlel jsem pouze o hořčíku, ale intenzivní cvičení mám denně 45-55 minut. Takže jsem se spíš přiklonil k multivitamínu. Mohl bys mi prosím napsat které konkrétně myslíš, když né ty, co jsem si vybral sám (pokud jsou nějaké jiné lepší)?


Nexgen od Reflexu

Jo a být tebou, tak investuju do nakopávače, nasypu do sebe haldu před cvičením, narazit sluchátka a vypnout tma psycho bomby, vostrej trénink na max, tohle mě drží nejvíc namotivovanýho Ne váha, ale to, že se každej trénink snažím odjet na maximum a užít si ho
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
MMarek


PříspěvekZaslal: út březen 07, 2017 9:00 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Jo, tak dát na tebe můžu. Moc si cením, že mi to napíšete konkrétně, kluci.
Jen si nejsem jistý tím kofeinem. Mám 1x malý presso ráno (to potřebuji na chuť, nestimuluje mě), pak mám ten spalovač "Extreme Fair Power" (1x dopol. + 1x odpol.) a do toho (např. jestli myslíš ten) "Pre-Workout N1" nebo "Train Hero Agrezz" (1x odpol.). Což budu celý den na kofeinu..... Nakopávač jsem nikdy neměl, ale pokud radíš, dám na zkušeného. Proč by ne. Cvičím/spaluji/posiluji až okolo šesté večer. Dřív to nejde a nepůjde.

Předběžný plán suplementů:

17:00 spalovač Extreme Fair Power
17:10 BCAA Instant Amino Fair Power
17:15 nakopávač (Agrezz / Hellgel)
17:30 - 18:30 max. cvičení, posilka, cardio + BCAA během
18:50 protein + později multivitamin a večeře

Zvládnou to ledviny?


Naposledy upravil MMarek dne st březen 08, 2017 11:05 am, celkově upraveno 3 krát
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
matty


PříspěvekZaslal: st březen 08, 2017 10:29 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Jo a být tebou, tak investuju do nakopávače, nasypu do sebe haldu před cvičením, narazit sluchátka a vypnout tma psycho bomby, vostrej trénink na max, tohle mě drží nejvíc namotivovanýho Ne váha, ale to, že se každej trénink snažím odjet na maximum a užít si ho[/quote

To Frybis a jaký nakopávač/spalovač by jsi doporučil ? Máš zkušenosti s Kick Ass nebo Red Thermo od Bodyflexu ? Diky
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Olejnas


PříspěvekZaslal: st březen 08, 2017 10:57 am    Předmět: Odpovědět s citátem

V kolik chodis spat? Ten nakopavac navecer neni uplne dobry napad, v kombinaci se spalovacem bych rekl, ze to je uplne nejvic pitomej napad. BCAA jsou uplne zbytecne. Nexgen se bere s jidlem, tj. ke snidani, k obedu a k veceri, protoze cast vitaminu v nem se rozpousti v tucich. Po cviceni, kdyz uz to tedy musi byt, si dej protein a pak se doma nejak rozumne najez.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
MMarek


PříspěvekZaslal: st březen 08, 2017 11:03 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Dřív časově to nepůjde.... Spát chodím okolo 23. nebo i 24. hodiny. Vstávám v 7:30.
Když si dám fakt do těla, usnu samovolně i o půl jedenácté.
Naprosto v pohodě jsem s odpočinkem.

Spalovač podle mě potřebuji nejvíc. Břicho a prsa stále mám. Po cvičení je večeře jasná. To neboj. Ten protein beru jako další jídlo navíc.
Už jsem pro ty BCAA celkem rozhodlej a zase jsou zbytečný? Se z toho nevymotám...
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Olejnas


PříspěvekZaslal: st březen 08, 2017 12:11 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Pisu to protoze ti ten spalovac i nakopavac (nikdy nekombinuj tyhle dve veci dohromady) muze negativne ovlivnit spanek (jak samotrne usinani, tak i fazi hlubokeho spanku), kvuli obsahu kofeinu a dalsich latek.
BCAA jsou zbytecne, necvicis ani tak dlouho a ani tak tvrde, aby jsi byl schopny je nejak smysluplne vyuzit. Spis je to takova sladka neskodna limonada, benefit na hubnuti z toho bude vicemene nula. Spalovac take nepotrebujes, je to vicemene jen placebo, jak ti tu nekdo psal.
Hubnes, protoze jsi zmenil navyky a pridal pohyb, prvnich par mesicu na to telo bude reagovat fantasticky, nez se prizpusobi. Pak budes muset o to vic dodrzovat jidlo, zadna pilulka to za tebe neudela.
Pokud chces za neco utracet penize, tak ten multivitamin dava smysl, pak samozrejme Omega3, pokud nemas v jidelnicku sardinky, nebo tresci jatra a hodne prinosna je i kombinace zinku a horciku pred spanim (ZincMatrix od Reflexu nebo od Viridian).
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
MMarek


PříspěvekZaslal: st březen 08, 2017 12:14 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Děkuji a hluboce se klaním. Ne, určitě necvičím jak někteří z Vás. Souhlas.

Mám tedy odpoledne po skončení práce udělat toto?

17:15 nakopávač (Agrezz / Hellgel)
17:30 - 18:30 max. cvičení, posilka, cardio (+ možná ty BCAA během)
18:50 protein + později multivitamin a večeře
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Olejnas


PříspěvekZaslal: st březen 08, 2017 1:51 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Ten Agrezz si dej pro zacatek polovicni, jen kvuli tomu jak se ti pak bude usinat. Slape paradne, ale pokud nejsi zvyknuty, muze te rozhodit. Druha vec je, ze stejnou sluzbu ti udela i kofeinova tableta za dve koruny, takze neni potreba utracet.

Protein si dej klidne hned po cviceni, ono stejne potrva, nez projde telem.
NexGen si dej po jidle.

Jeste takova vec, co se hodne osvedcila me. S kazdym hlavnim jidlem davam travici enzymy DigeZyme od Reflexu, coz jsou travici enzymy.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
MMarek


PříspěvekZaslal: st březen 08, 2017 2:04 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Děkuji. Mám takový laický pocit, že když shazují a potřebuji shodit tuk, tak bez spalovače to nepůjde jako doposud. Zatím to jde tak, jak nikdy. Ale je pravda, že jsem naruby převrátil každodenní jídlo a pohyb.
Jde se na 2. fázi hubnutí. Pak případně napíšu před létem jak to vyšlo, když to půjde fajn, nic raději neřeknu, ať to nezakřiknu.
Fajn den všem.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma - Zhubnul jsem 13,5 kg a chci zhubnout dalších 6 kg. Jdi na stránku 1, 2  Další
Rychle na stránku:


 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru




Populární značky: