Výška v 18 letech.


Jdi na stránku 1, 2  Další
 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma - Výška v 18 letech.  Úvodní stránka -> Ostatní -> Výška v 18 letech.
Rychle na stránku:
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Roman12


PříspěvekZaslal: pá březen 10, 2017 5:29 pm    Předmět: Výška v 18 letech. Odpovědět s citátem

Zdravím, chci se zeptat, zda ještě mohu nějak vyrůst, popř. jestli nejsou nějaké prášky, které by mi ještě pomohly vyrůst?
Je mi 18let, měřím 166cm a vážím 72kg.
Od základní školy jsem nevyrostl téměř vůbec. V 8. a 9. třídě jsem byl asi 4. nejvyšší ve třídě, to jsem měl těch 165cm cca a od té doby jsem nevyrostl snad ani o centimetr a teď jsem ve společnosti ten nejmenší i můj 13 letý bratr mě za chvíli předroste. Sestra je o hlavu větší. Jsem stejně vysoký jako matka, ta má nějak kolem 165cm.
Je nějaká možnost, že ještě vyrostu?
Rád bych byl vyšší a né takový prcek.
Cvičit jsem začal od 15let a to jen tak 2x do týdne a cvičit pořádně jsem začal tak chvíli po 17tém roku, takže pochybuji, že by cvičení na to mělo nějaký vliv.
Děkuji.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
flew


PříspěvekZaslal: pá březen 10, 2017 5:33 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Viz Napoleon - taky trpaslík, ale směje se mu jen málokdo. Výška je jen jedna věc ze spousty dalších, máš jí danou od přírody tak to neřeš. Má svoje nevýhody, ale i výhody.
výhody - nemusíš tahat deadlift tak kurevsky vysoko jako já


Jinak se obávám, že to nijak neovlivníš.. Genetika..

Možná snad růsťák ale nevím, jestli by ti ty 2-3 cm nějak pomohli..
_________________
Sny se musí plnit, nemůžeme odpočívat

Trhačky, a rukavice spôsobuju gynekomastiu !! znižuju TST a zvyšuju estrogen!!
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Spazik


PříspěvekZaslal: pá březen 10, 2017 5:55 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Musíš holt velikost dohánět jinde, třeba mít velkou osobnost, nebo velké bankovní konto, a nebo něco jiného...
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
vlk#


PříspěvekZaslal: pá březen 10, 2017 6:04 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

teď už nevyrosteš, mohlo se to řešit odmala, ale u tebe zjevně žádná porucha nebyla, prostě to máš geneticky... ale v klidu, i při 166 cm na sebe můžeš nabalit 90 kg masa a budeš těžko k přehlédnutí + zhruba polovina holek má menší nebo podobnou výšku ;) a už jsem potkal takovou hromadu malých-velkých lidí, že v dnešní době výška opravdu nehraje roli (netoužíš-li ovšem po sportech, kde hraje :).
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Roman12


PříspěvekZaslal: pá březen 10, 2017 8:55 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Ono mi šlo hlavně o to, že když je člověk větší a nabere hmotu, tak potom vypadá jako obr, oproti nějakému 166 centimetrovému chlapíkovi, proto jsem chtěl ještě o něco vyrůst. Nejspíš to budu mít dáno geneticky po matce, mám po ní i strašně tenké zápěstí, zato můj děda ho má hrubé až až, celkem mě mrzí, že nemám zápěstí po něm. Nicméně ještě bych se chtěl zeptat, pokud budu cvičit předloktí, mohu tím trošku zvětšit i zápěstí? Krátkou ruku myslím zrovna nemám, od zápěstí k loktu to je 26cm, takže nevím, jestli by to předloktí nějak mohlo alespoň o trošku zvětšit zápěstí.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Berserk_Grom


PříspěvekZaslal: pá březen 10, 2017 9:05 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

bohuzel genetika je svine.

Jako trpaslik to budes mit tezsi nez my obri.

Vsechno co v zivote udelas (penize, svaly, postaveni) bude vypadat jako by sis kompenzoval svoji vysku.

Good luck Have fun, boyo
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Jirka Kalous


PříspěvekZaslal: pá březen 10, 2017 10:08 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

flew napsal:
Viz Napoleon - taky trpaslík,

Jen na okraj. To o Napoleonově výšce je jenom mýtus, byl vyšší než průměrný muž své doby ve Francii.
_________________
`K smíchu jsou mi všichni lidé, kteří tvrdí, že se člověk svou vlastní silou nemůže vznést do vzduchu!`
J.T.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Berserk_Grom


PříspěvekZaslal: pá březen 10, 2017 10:09 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Jirka Kalous napsal:
flew napsal:
Viz Napoleon - taky trpaslík,

Jen na okraj. To o Napoleonově výšce je jenom mýtus, byl vyšší než průměrný muž své doby ve Francii.


presne tak.
nikdo koho znaji deti z historie nebyl trpaslik


Naposledy upravil Berserk_Grom dne pá březen 10, 2017 10:10 pm, celkově upraveno 1 krát
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Turakam


PříspěvekZaslal: pá březen 10, 2017 10:10 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Asi tak, čím skôr to nebudš riešiť, tým lepšie, sme, akí sme, plno vecí nedokážeme ovplyvniť, no ešte viac je, našťastie, tých, na ktoré máme aktívny vplyv, takže nič hrozného sa nedeje, si trošku nižší, a? Si zdravý, máš rodinu a priateľov, život pred sebou, máš toho až až, tak sa snaž to využiť.
_________________
"I guess he’s taking Hunt to Takedown City, where the pain is free and the hits are plenty."
On to Turakam nemyslí zle, občas jsou ty jeho poznámky na ránu, ale většinou jsou dost na místě. To je takový náš Dr. House
"Conor Bless"
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Trubens


PříspěvekZaslal: so březen 11, 2017 5:32 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

166cm a 4. najvyssi v 9. rocniku ?... Ja som vtedy meral asi 185cm (teraz v 29 rokoch 190), a bol som druhy najvyssi v triede. Klasicka zakladna skola, ziadne sportove 8rocne gymnazium kde by boli basketbalisti... Kolko mas spoluziakov (chalanov) styroch (okrem teba) ?... Neber to v zlom, len sa mi to zda divne... 166cm je aj na deviataka malo v zmysle, ze skor obsadzuje prve 4 miesta vo vyske "odzadu"...
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Frybis


PříspěvekZaslal: so březen 11, 2017 6:32 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

když tak nad tím přemýšlím, tak mi péro rostlo déle než výška, 166cm už neovlivníš, tak doufej aspoň v něco

ne, hele, já mám 180 a připadám si taky dost malej

hodně celebrit mužských to řeší obuví - taková společenská obuv se dá koupit i spešl s vyššími podpatky, který ti přidají 3-6cm možná i víc, prolez google a uvidíš

Nike Air Max 90, který rád nosím, přidávají cca 3cm

Takovej Tom Cruise má blbej metr sedmdesát

Prostě nějaký takový boty hoď na sebe, nehrb se, a rázem máš taky 170
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Spazik


PříspěvekZaslal: po březen 13, 2017 11:09 am    Předmět: Odpovědět s citátem

No no mít nad 190cm taky není žádná výhra. Shánět hadry a nechat si dělat věci na míru, nevejít se do běžné postele atd. se může pěkně prodražit
A vedle holky co má 160cm taky člověk vypadá blbě.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ShDW


PříspěvekZaslal: po březen 13, 2017 11:45 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Nějakej ten cenťák ještě možný je.
Já měl v 18ti asi 197 cm a teď ve 30ti mám 201 cm.
Kalhoty seženu málokdy :)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Mablung


PříspěvekZaslal: po březen 13, 2017 1:05 pm    Předmět: Re: Výška v 18 letech. Odpovědět s citátem

Roman12 napsal:
Zdravím, chci se zeptat, zda ještě mohu nějak vyrůst, popř. jestli nejsou nějaké prášky, které by mi ještě pomohly vyrůst?
Je mi 18let, měřím 166cm a vážím 72kg.
Od základní školy jsem nevyrostl téměř vůbec. V 8. a 9. třídě jsem byl asi 4. nejvyšší ve třídě, to jsem měl těch 165cm cca a od té doby jsem nevyrostl snad ani o centimetr a teď jsem ve společnosti ten nejmenší i můj 13 letý bratr mě za chvíli předroste. Sestra je o hlavu větší. Jsem stejně vysoký jako matka, ta má nějak kolem 165cm.
Je nějaká možnost, že ještě vyrostu?
Rád bych byl vyšší a né takový prcek.
Cvičit jsem začal od 15let a to jen tak 2x do týdne a cvičit pořádně jsem začal tak chvíli po 17tém roku, takže pochybuji, že by cvičení na to mělo nějaký vliv.
Děkuji.

Co jsem si tak přečetl, u mužů se růst ukončuje v 19-21 letech. Být tebou, mažu co nejrychleji jak k obvoďákovi, tak na endokrinologii a zkusím vyžebrat nějaků růstový hormon. Nejsem doktor, takže se mohu mýlit, ale při kůře růstovým hormonem bys možná mohl nabrat ještě pár cenťáků. Ale najisto ti to skutečně řekne až odborník.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Frybis


PříspěvekZaslal: po březen 13, 2017 1:24 pm    Předmět: Re: Výška v 18 letech. Odpovědět s citátem

Mablung napsal:
Roman12 napsal:
Zdravím, chci se zeptat, zda ještě mohu nějak vyrůst, popř. jestli nejsou nějaké prášky, které by mi ještě pomohly vyrůst?
Je mi 18let, měřím 166cm a vážím 72kg.
Od základní školy jsem nevyrostl téměř vůbec. V 8. a 9. třídě jsem byl asi 4. nejvyšší ve třídě, to jsem měl těch 165cm cca a od té doby jsem nevyrostl snad ani o centimetr a teď jsem ve společnosti ten nejmenší i můj 13 letý bratr mě za chvíli předroste. Sestra je o hlavu větší. Jsem stejně vysoký jako matka, ta má nějak kolem 165cm.
Je nějaká možnost, že ještě vyrostu?
Rád bych byl vyšší a né takový prcek.
Cvičit jsem začal od 15let a to jen tak 2x do týdne a cvičit pořádně jsem začal tak chvíli po 17tém roku, takže pochybuji, že by cvičení na to mělo nějaký vliv.
Děkuji.

Co jsem si tak přečetl, u mužů se růst ukončuje v 19-21 letech. Být tebou, mažu co nejrychleji jak k obvoďákovi, tak na endokrinologii a zkusím vyžebrat nějaků růstový hormon. Nejsem doktor, takže se mohu mýlit, ale při kůře růstovým hormonem bys možná mohl nabrat ještě pár cenťáků. Ale najisto ti to skutečně řekne až odborník.


To jen tak naklusá k obvoďákovi, a že chce na endokrinologii, pro růsťák, aby měl o dva centimetry víc? Jako nevím, třeba jo, ale přijde mi to
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma - Výška v 18 letech. Jdi na stránku 1, 2  Další
Rychle na stránku:


 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru




Populární značky: