Společenská témata ll.


Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 391, 392, 393 ... 426, 427, 428  Další
 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma - Společenská témata ll.  Úvodní stránka -> Události, komentáře... -> Společenská témata ll.
Rychle na stránku:
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
R.Y.T.M.O je moje meno


PříspěvekZaslal: st březen 15, 2017 3:21 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

A jak by sis to představoval tedy?
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Hulkie


PříspěvekZaslal: st březen 15, 2017 3:24 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Spazik napsal:
Hulkie napsal:
Popírat, že v zemích typu Pákistán nebo Maroko, kde se jezdí na oslech, lidi mají hovno a obejdou se bez tří aut, McDonaldu a podobných hovadin, je daleko lepší životní prostředí a zdravější podmínky k životu je asi zcestné. To co nás zničí je naše nenažranost /a fejsbůk:)

Většina lidí co někdy vytáhla paty do zahraničí ti řekne, že ČR potažmo střední/severní Evropa je jedno z nejlepších míst k životu...
A že jsou lepší/zdravější podmínky pro život v rozvojových zemích to je celkem blbost, myslím že by si měl problém si tam nechat ošetřit kvalitně zub, natož něco vážnějšího.. Nehledě na to, že máš podstatně větší riziko chytit kulku z AK-47 Na ekologii taky totálně kašleš pokud se staráš o to co budeš zítra jíst.


Tak samozřejmě, že ti prase řekne, že je mu dobře tam, kde se nejmíň nadře, nejlíp nažere a nic mu nehrozí:)
Otázkou je co s ním bude až dosáhne jateční váhy.
Já se bavím o tom, že pro délku života je prospěšnější hladovění než dostatek, fyzická práce než zahálka, čistý horský vzduch spíš než smog velkoměst.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
g_dgrim
Moderátor


PříspěvekZaslal: st březen 15, 2017 3:54 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Hulkie napsal:
Spazik napsal:
Hulkie napsal:
Popírat, že v zemích typu Pákistán nebo Maroko, kde se jezdí na oslech, lidi mají hovno a obejdou se bez tří aut, McDonaldu a podobných hovadin, je daleko lepší životní prostředí a zdravější podmínky k životu je asi zcestné. To co nás zničí je naše nenažranost /a fejsbůk:)

Většina lidí co někdy vytáhla paty do zahraničí ti řekne, že ČR potažmo střední/severní Evropa je jedno z nejlepších míst k životu...
A že jsou lepší/zdravější podmínky pro život v rozvojových zemích to je celkem blbost, myslím že by si měl problém si tam nechat ošetřit kvalitně zub, natož něco vážnějšího.. Nehledě na to, že máš podstatně větší riziko chytit kulku z AK-47 Na ekologii taky totálně kašleš pokud se staráš o to co budeš zítra jíst.


Tak samozřejmě, že ti prase řekne, že je mu dobře tam, kde se nejmíň nadře, nejlíp nažere a nic mu nehrozí:)
Otázkou je co s ním bude až dosáhne jateční váhy.
Já se bavím o tom, že pro délku života je prospěšnější hladovění než dostatek, fyzická práce než zahálka, čistý horský vzduch spíš než smog velkoměst.


Reno, vsetky krajiny tretieho sveta su na tom s ekologiou horsie ako hociktora krajina EU.

Odpadky (aj plasty) sa palia doma na zahrade, smrad z toho neskutocny. Potom 10 metrov odtoho pestuju domacu "bio" zeleninu a chovaju hydinu. Strava tiez nic moc... Bol som v ZOO na Filipinach, plastove flase a igelitky mal este aj pojebany krokodil vo svojej ohrade.

Pakistan, to je ako postapokalypticky film od Spielberga.

Maju malo penazi, proste ekologiu vobec neriesia + obyvatelstvo to ma na haku.
_________________
JOGUBELLA! NOVÝ ŘASOVÝ JOGURT S EXTRA VELKÝMI KOUSKY TYKADEL! VAŠE ZAŽÍVÁNÍ SE VÁM ODMĚNÍ - KLINICKY TESTOVÁNO! JAKÝ DOVNITŘ, TAKOVÝ VEN!


Naposledy upravil g_dgrim dne čt březen 16, 2017 12:27 pm, celkově upraveno 1 krát
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Petr Ondráček


PříspěvekZaslal: st březen 15, 2017 3:57 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Hulkie napsal:
Petře mám averzi na to, když sem někdo píše za účelem zpropagování svých stránek. Když jdu do hospody na pivo a někdo si přisedne, aby mi něco prodal, máznu ho kríglem po hlavě.


Z části chápu, před pár lety tady byl jeden uživatel, který do každého vlákna vkládal odkaz na svůj seminář s kettlebalem. To mi taky přišlo otravný. Proto tě můžu ujistit, že nic takového v plánu nemám. Zaprvé nic neprodávám, za druhé víc než nenápadný odkaz v podpisu tady nikdy nebude. Píšu tady z prokrastinace v práci, ne kvůli propagaci.
_________________
https://www.nutrilord.cz/
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Hulkie


PříspěvekZaslal: st březen 15, 2017 4:54 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

A kdo jim tam ty petky privezl? Zapadni kultura... videl jsem berberske vesnice v Maroku, ty by neznaly petky ani za tisic let... ale bordel a smeti sice blbe vypada, ale neskodi tolik co ropny tanker a cinska fabrika...
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
R.Y.T.M.O je moje meno


PříspěvekZaslal: st březen 15, 2017 5:37 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Takhle to dopadá, když lidi vysadí sypačku a stanou se z nich zasraní hipíci!
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
n.i.k.d.o.


PříspěvekZaslal: st březen 15, 2017 5:39 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

***


Naposledy upravil n.i.k.d.o. dne út březen 21, 2017 3:45 pm, celkově upraveno 1 krát
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
n.i.k.d.o.


PříspěvekZaslal: st březen 15, 2017 5:46 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

***


Naposledy upravil n.i.k.d.o. dne út březen 21, 2017 3:45 pm, celkově upraveno 1 krát
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Maerlyn0


PříspěvekZaslal: st březen 15, 2017 6:40 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Tak to jsou tak deep myšlenky, že už tě ani nevidím.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
R.Y.T.M.O je moje meno


PříspěvekZaslal: st březen 15, 2017 7:21 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

No OK, cílem je, jestli jsem dobře pochopil, šířit osvětu, že všechno dopadne špatně.

Sice tomu nevěřím a pravděpodobně ani neuvěřím, i pokud bys napsal něco skutečně "nového", co zatím nevíme. Ale nevadí...

Pokud bychom Ti ale dali za pravdu, tak budeš s diskuzí spokojený?

V přírodě to tak prostě chodí, že silnější/lépe situovaní žijí na úkor slabších/hůře situovaných a přežijí ti, kteří se umí nejlépe adaptovat (i na případné globální průsery, ať už to znamená cokoliv, v jakémkoliv měřítku).

Přijde mi to, jako bys ses obecně příliš obával ztráty stability. Kde to má kořeny, přemýšlels nad tím?

Mám z toho dojem trochu surrealistický - propaguješ veganskou stravu. Protože Ti dělá dobře. OK. Pak ale i proto, protože je to k planetě šetrnější (ale stejně to nic nezmění, jak jsi správně podotknul). Jsi si opravdu jistý, že Ti taková strava nedělá dobře hlavně proto, protože je v souladu s Tvými přesvědčeními (ať už mají jakýkoliv základ)? Resp. jsi schopen oddělit tento psychologický efekt od skutečného efektu, který má vynechání živočišné stravy na Tvé tělo? Máš srovnání vyvážené pestré stravy (bez tuny sraček) vs. veganství? Nebo šlo taky o to, že veganství byla cesta, jak z jídelníčku vyškrtnout tunu junk foodu nebo jiných "nepřirozených" věcí?

Už končím s otázkami, abys nenabyl dojmu, že se Ti dostává příliš mnoho pozornosti

Slunce v duši
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
n.i.k.d.o.


PříspěvekZaslal: st březen 15, 2017 8:24 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

***


Naposledy upravil n.i.k.d.o. dne út březen 21, 2017 3:45 pm, celkově upraveno 1 krát
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Hulkie


PříspěvekZaslal: st březen 15, 2017 9:21 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

R.Y.T.M.O je moje meno napsal:
Takhle to dopadá, když lidi vysadí sypačku a stanou se z nich zasraní hipíci!


Ale ja se taky vezu protoze je to naramne pohodlny... jen si uvedomuju, ze to neni spravne:)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
g_dgrim
Moderátor


PříspěvekZaslal: čt březen 16, 2017 12:35 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Hulkie napsal:
A kdo jim tam ty petky privezl? Zapadni kultura... videl jsem berberske vesnice v Maroku, ty by neznaly petky ani za tisic let... ale bordel a smeti sice blbe vypada, ale neskodi tolik co ropny tanker a cinska fabrika...


Zapadna kultura im priniesla aj modernu medicinu, znizila umrtnost novorodencov a zlepsila metody pestovania potravy. Petky by si uz mohli upratat aj sami...

V podstate tvoj argument je, ze primitivnym civilizaciam by sa nemalo pomahat. Radsej nech pokracuju vo svojom archaickom zivotnom style, lebo to neznecistuje Zem? :)
_________________
JOGUBELLA! NOVÝ ŘASOVÝ JOGURT S EXTRA VELKÝMI KOUSKY TYKADEL! VAŠE ZAŽÍVÁNÍ SE VÁM ODMĚNÍ - KLINICKY TESTOVÁNO! JAKÝ DOVNITŘ, TAKOVÝ VEN!
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Cratach


PříspěvekZaslal: čt březen 16, 2017 2:44 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

g_dgrim napsal:
Hulkie napsal:
A kdo jim tam ty petky privezl? Zapadni kultura... videl jsem berberske vesnice v Maroku, ty by neznaly petky ani za tisic let... ale bordel a smeti sice blbe vypada, ale neskodi tolik co ropny tanker a cinska fabrika...


Zapadna kultura im priniesla aj modernu medicinu, znizila umrtnost novorodencov a zlepsila metody pestovania potravy. Petky by si uz mohli upratat aj sami...

V podstate tvoj argument je, ze primitivnym civilizaciam by sa nemalo pomahat. Radsej nech pokracuju vo svojom archaickom zivotnom style, lebo to neznecistuje Zem? :)

Trochu mi to pripomnelo scenu z Life of Brian, kde se dohadujou, zda jim Rimani vubec prinesli neco dobryho :)

_________________
"A vy jste jako kdo?"
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
gesag
(ban)


PříspěvekZaslal: čt březen 16, 2017 5:59 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

n.i.k.d.o. napsal:
...nahodna smes vet...


Tommy?
_________________
Radobyklaun
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma - Společenská témata ll. Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 391, 392, 393 ... 426, 427, 428  Další
Rychle na stránku:


 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru




Populární značky: