Kulaté záda, propadlé ramena, vystrčená prdel



 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma - Kulaté záda, propadlé ramena, vystrčená prdel  Úvodní stránka -> Začátečníci -> Kulaté záda, propadlé ramena, vystrčená prdel
Rychle na stránku:
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
mikous


PříspěvekZaslal: ne duben 09, 2017 5:16 pm    Předmět: Kulaté záda, propadlé ramena, vystrčená prdel Odpovědět s citátem

Zdar,

Jak již název napovídá, setkávám se se s těmi problémy dennodenně.

Všude možně na ytb, instagram a ostatní sociální sítě vídám "myodetox" a po XX hodinách ten člověk vypadá úplně jinak, struktura těla apod..

Neznáte nějaké tipy jak se s tím vypořádat? Byl bych rád i od lidí, kteří se s tímto problémem setkávali a nějak to odbourali.

Díky všem!
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Mablung


PříspěvekZaslal: ne duben 09, 2017 5:39 pm    Předmět: Re: Kulaté záda, propadlé ramena, vystrčená prdel Odpovědět s citátem

mikous napsal:
Zdar,

Jak již název napovídá, setkávám se se s těmi problémy dennodenně.

Všude možně na ytb, instagram a ostatní sociální sítě vídám "myodetox" a po XX hodinách ten člověk vypadá úplně jinak, struktura těla apod..

Neznáte nějaké tipy jak se s tím vypořádat? Byl bych rád i od lidí, kteří se s tímto problémem setkávali a nějak to odbourali.

Díky všem!

Kdyby jsi se nevěnoval píčovinám a cvičil, neměl bys tyhle problémy. Každý fyzioterapeut ti řekne, že nikdo za tebe problémy s tvým tělem nespraví. Může ti maximálně tak ukázat cestu. A čím víc u toho stráví času, tím to pro tebe bude dražší.
Na tebou zmíněné problémy existuje spousta cest, jak je vyřešit. Ale všichni lidé, co je mají, jsou líní je řešit.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
mikous


PříspěvekZaslal: ne duben 09, 2017 7:11 pm    Předmět: Re: Kulaté záda, propadlé ramena, vystrčená prdel Odpovědět s citátem

Mablung napsal:
mikous napsal:
Zdar,

Jak již název napovídá, setkávám se se s těmi problémy dennodenně.

Všude možně na ytb, instagram a ostatní sociální sítě vídám "myodetox" a po XX hodinách ten člověk vypadá úplně jinak, struktura těla apod..

Neznáte nějaké tipy jak se s tím vypořádat? Byl bych rád i od lidí, kteří se s tímto problémem setkávali a nějak to odbourali.

Díky všem!

Kdyby jsi se nevěnoval píčovinám a cvičil, neměl bys tyhle problémy. Každý fyzioterapeut ti řekne, že nikdo za tebe problémy s tvým tělem nespraví. Může ti maximálně tak ukázat cestu. A čím víc u toho stráví času, tím to pro tebe bude dražší.
Na tebou zmíněné problémy existuje spousta cest, jak je vyřešit. Ale všichni lidé, co je mají, jsou líní je řešit.


Ach, strohé to slova Mablu, to bych od tebe nečekal.

Věnoval píčovinám? Soudit mě, aniž by jsi něco o mně věděl, děkuji.

Cvičím dohromady 5let, techniku cviků (dřep, bench, dl, ...) jsem dostal na hodně slušnou formu provedení SAMOUČENÍM.

Doktorem mi bylo řečeno jednu dobu, že mám v piči kolena, že musím na operaci, nešel jsem - vyléčil jsem si je sám? Jak? Dřep. Stále se věnuji píčovinám?

To, čeho vás tady žádám, je můj celoživotní problém zatím, kdy k doktorům nechci jít, jelikož jen tahají z lidi peníze, ale léčba nulová. Proto jsem se tázal tady.

Kdybych byl líny, nestuduji vše na netu, ytb apod., ale tipy které nabízí ničemu nepomohly, proto jsem se obrátil tady.
Ale díky za upřímnost. :-)

Mikuláš
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Mablung


PříspěvekZaslal: ne duben 09, 2017 9:04 pm    Předmět: Re: Kulaté záda, propadlé ramena, vystrčená prdel Odpovědět s citátem

Úroveň odpovědi odpovídala úrovni otázky.
Neexistují žádné zázračné metody. Neexistují. Tělo je ve své podstatě mechanický systém. Tyčky spojené provázky. Jestliže máš konkrétní problém, je potřeba tvé tělo analyzovat a zjistit, jaké provázky posílit, jaké provázky uvolnit aby se tyčky posunuly do správné polohy. A samozřejmě, zjistit příčinu, proč tyčky a provázky se posunuly oproti správnému postavení. Vysvětlení jak pro děti, ale neber si to prosím osobně. Jen ti vysvětluji, proč metody z netu jen tahají prachy z lidí. Moje tělo je také posunuto mimo normál, takže o tom bohužel vím víc než bych chtěl vědět.
Pokud máš problémy, najdi si dobrého fyzioterapeuta, který ti analyzuje tělo a navrhne ti postupy jak korigovat tvé problémy. Pokud s ním budeš správně spolupracovat a budeš dodržovat co ti navrhne, výrazně se tvůj stav zlepší. A vyjde tě to na desetinu toho, co nějaké netové programy. Nevyřeší všechny problémy, protože možnosti řešení jsou omezeny tvou individuální strukturou. Ale napraví to, co je možné. Tedy, ne on, ale ty, pokud budeš dodržovat předepsané cviky.
Píšu obecně. Pokud bych měl konkrétněji, musel bych vědět co s tělem máš a co všechno jsi zkoušel na cestě k nápravě. A samozřejmě nejsem fyzioterapeut. Nejdříve skutečně musíš znát příčinu problémů, než půjdeš k jejich nápravě (mimochodem, tohle je věc platná pro všechny oblasti života)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Maerlyn0


PříspěvekZaslal: ne duben 09, 2017 10:40 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Příčin může být mnoho, na netu to nikdo nevyvěští.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
PCH


PříspěvekZaslal: so červenec 01, 2017 5:50 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Vždycky je to o tom že je něco zkrácený a něco slabý. Například ty kulatý záda bývají většinou zkrácenými prsními svaly a slabinami na zádech. Zajdi si za dobrým fyzioterapeutem nebo trenérem který se věnuje zdravotnímu cvičení ať tě prohlédne a řekne ti co máš konkrétně ty za problémy.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit WWW stránky autora
Muty


PříspěvekZaslal: po srpen 14, 2017 10:28 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Warm up: pár mostů
Do tréninku: Bulharské dřepy, hip thrust
Na závěr: Hip flexor stretch
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma - Kulaté záda, propadlé ramena, vystrčená prdel
Rychle na stránku:


 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru




Populární značky: