Nový start



 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma - Nový start  Úvodní stránka -> Začátečníci -> Nový start
Rychle na stránku:
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
ponnt


PříspěvekZaslal: so duben 15, 2017 11:47 am    Předmět: Nový start Odpovědět s citátem

Ahoj,
již jsem tady dávno psal se svými prvními pokusy se cvičením a stravováním, ale to už je nějaký ten pátek. Za tu dobu se toho hodně změnilo, mé pokusy selhaly a dostal jsem se do stavu, kdy už ale opravdu se sebou potřebuji něco dělat.

Věc se má takhle. Nastoupil jsem na VŠ a po půl roce a prvním zkouškovém jsem se ze svých původně 65kg dostal na 80kg (především díky špatnému stravování, hodně nezdravým potravinám jako přeslazené limonády a čokolády a také asi i kvůli stresu). Rád bych si takovou váhu udržel, ale rozhodně ne ve formě tuku, ale svalů.

Poradil by mi někdo prosím, jak začít? Začal bych asi první s jídlem, co jíst, co ne, co můžu jíst jen občas, co pít, co ne. Případně kde tyto informace dohledat, jak s nimi pracovat... Nebo jestli si zajít přímo k nějakému výživovému poradci?

Jsem 184cm vysoký, s váhou jak jsem již uváděl 80kg. Nějaké ambice na úplně vypracované tělo nemám. Rád bych spíš jen nějaký střed, ani tintítko ale ani špek.

Díky za jakékoliv rady, potřebuji se od něčeho odrazit.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma - Nový start
Rychle na stránku:


 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru




Populární značky: