Začátečník - trénink celého těla


Jdi na stránku Předchozí  1, 2
 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma - Začátečník - trénink celého těla  Úvodní stránka -> Trénink -> Začátečník - trénink celého těla
Rychle na stránku:
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Mablung


PříspěvekZaslal: ne duben 16, 2017 4:10 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

MUSCULAR72 napsal:
Maerlyn0, vždyť to povídám. Ty si nevidíš ani na špičku nosu. Jestliže to nikoho nezajímá co píšu, proč mi už 2 lidé napsali SZ? Ne, já nedávám žádné světoborné rady, ale chovám se normálně a své návrhy mám postavené na reálném základu. A když čtu některé tvé příspěvky, tak si říkám, že se nedivím, proč mají ti lidé v hlavě chaos. Nejhorší jsou totiž na informace diskuzní fóra, kde si každý hraje na odborníka. Já cvičím už 30 let a stále se mám co učit. Nemůžu si zde vyplnit profil, protože bych byl zavalen otázkami. Proto zde také končím a tobě radím... už nikomu rady nedávej.

No vidíš, a já tě tipoval na 18letého kluka. Bohužel, stále tvůj projev neodpovídá někomu, komu je mentálně přes dvacet.
Pro nováčky je v stickies tento topic https://forum.ronnie.cz/trenink-pro-zacatecniky-t19369.html . Každý, kdo si přečte byť jen první post, dostane lepší a konkrétnější informace než jsi sem hodil ty.
My ti neříkáme, že nemáš pravdu. My ti říkáme, že jsi sem hodil obecný příspěvek u kterého nikdo nechápe smysl. Je to jako kdybych do tohodle threadu napsal, že mě bolí prdel ze sedla a musím si jí otlačit. Je to pravda, v jiném topicu by to bylo na místě, ale tady by to způsobilo to samé co tvůj úvod, tj. "wtf?". Všechno má své místo, u všeho je akce a reakce. Rada má přijít po žádosti o radu. Když chceš pomoct nováčkům a napsat návod, napiš návod. Ale to co jsi ty napsal je prostě a jednoduše výkřik do prázdna
Zkus se zamyslet, proč ti x lidí píše to samé. Většinou to není proto, že se těch x lidí mýlí a ty jako jediný máš pravdu
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Maerlyn0


PříspěvekZaslal: ne duben 16, 2017 4:46 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Já jsem o sobě nikdy netvrdil, že jsem odborník Ale radit si budu komu uznám za vhodný, a jsou to většinou lidi, kteří začínají cvičit, protože vím, co jsem dělal špatně a jak bych to teď udělal líp a krom toho mám už myslím solidní přehled o metodice tréninku. Toť vše, sbohem.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Roper
(ban)


PříspěvekZaslal: ne duben 16, 2017 8:28 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Mablung napsal:
No vidíš, a já tě tipoval na 18letého kluka. Bohužel, stále tvůj projev neodpovídá někomu, komu je mentálně přes dvacet...




Souhlas. Mě u něj zarazilo, že se pokoušel, byť mírně, obhajovat M&F. Asi věrný čtenář.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
KrystofK


PříspěvekZaslal: po duben 17, 2017 4:34 am    Předmět: Odpovědět s citátem

citace:
Jestliže to nikoho nezajímá co píšu, proč mi už 2 lidé napsali SZ?


Nebudu se hádat, ale jenom tak na okraj, napsali ti, protože lidi jsou blbci, já mám zpráv na ronnie denně několik, většinou furt ty samé dokola, na emailu jich mám od jisté doby třikrát větší množství než tu. Hlavně si tím nehoň ego a automaticky si nemysli, že máš co nabídnout. Přečetli jsme všichni pár knížek a trochu cvičíme, toť vše. Odkazuj spíš na články, knihy, publikace.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma - Začátečník - trénink celého těla Jdi na stránku Předchozí  1, 2
Rychle na stránku:


 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru




Populární značky: