Dotaz - trénink předloktí



 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma - Dotaz - trénink předloktí  Úvodní stránka -> Trénink -> Dotaz - trénink předloktí
Rychle na stránku:
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Petr Melán


PříspěvekZaslal: so duben 22, 2017 3:45 pm    Předmět: Dotaz - trénink předloktí Odpovědět s citátem

Zdravím, potřebuju poradit. Cvičím něco okolo roku. Jedu podle tréninku 3x týdně tady z ronnie fora a nestěžuju si. Můj problém ale je, že jsem klasika vysoký a hubený (teda už vypadám po tom roce lépe, ale pořád to není žádná sláva :D) a jak cvičím, celkově jsem se zvětšil, akorát moje předloktí a zápěstí zůstalo stejně tenké a fakt to vypadá blbě.

Našel jsem si na netu cviky na předloktí a teď se chci zeptat zda by jste mi poradili, jak často (v jaké dny, kolik opakování a sérií) bych na to předloktí měl dávat. Cvičím pondělí,středa,pátek.

Možná blbý dotaz, ale mám doma činky a tak bych se chtěl i zeptat, zda by bylo možné cvičit přeloktí např. před nebo po treninku nebo ve volné dny i doma. Díky
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Mablung


PříspěvekZaslal: so duben 22, 2017 4:46 pm    Předmět: Re: Dotaz - trénink předloktí Odpovědět s citátem

Petr Melán napsal:
Zdravím, potřebuju poradit. Cvičím něco okolo roku. Jedu podle tréninku 3x týdně tady z ronnie fora a nestěžuju si. Můj problém ale je, že jsem klasika vysoký a hubený (teda už vypadám po tom roce lépe, ale pořád to není žádná sláva :D) a jak cvičím, celkově jsem se zvětšil, akorát moje předloktí a zápěstí zůstalo stejně tenké a fakt to vypadá blbě.

Našel jsem si na netu cviky na předloktí a teď se chci zeptat zda by jste mi poradili, jak často (v jaké dny, kolik opakování a sérií) bych na to předloktí měl dávat. Cvičím pondělí,středa,pátek.

Možná blbý dotaz, ale mám doma činky a tak bych se chtěl i zeptat, zda by bylo možné cvičit přeloktí např. před nebo po treninku nebo ve volné dny i doma. Díky

Nepotřebuješ cviky na předloktí. Cvič cviky, kde musíš v rukou držet velkou váhu. Typické jsou mrtvé tahy. Pak by ti mělo předloktí narůst aniž bys ho vůbec cvičil.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Tom3


PříspěvekZaslal: so duben 22, 2017 6:30 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Tenky kotniky a zapesti, s tim moc nenadelas.. zvykni si
Jeste jsou k tomu perfektni maly lytka, to je pak uplne pecka vlastni zkusenost.
_________________
"First they ask you why you do it, then they ask you how you did it."
"Chodil bys raději po ulici a lidem říkal, že zvedáš tunu a nevypadal tak, nebo bys raději donutil lidi přemýšlet o tom, kolik zvedáš, jen tím, jak vypadáš?‘" - buh vi kdo
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Petr Melán


PříspěvekZaslal: ne duben 23, 2017 8:51 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Takže říkáte klasika cvičit a časem to nějak příjde jo ? Já co si tak četl na netu, tak jedni říkají že normálně cvičit a jelikož se zapojuje u většiny cviků, tak se časem zesilní a někteří že zase předloktí je jako každý jiný sval a pro zvětšení se musí taky cvičit
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Fangorn


PříspěvekZaslal: pá duben 28, 2017 10:38 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Taky bych ho cilene necvicil, predlokti se zapojuje vzdy, kdyz neco drzis v rukach nebo visis na hrazde a posiluje se umerne s ostatnimi partiemi - kdyz delas shyby, procvicis zada i predlokti, coz je mnohem efektivneji straveny cas, nez cvicit jen to predlokti. Navic bych se trochu bal i pretizeni a nasledujicich problemu se slachami, za coz to uplne nestoji.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
MonsignorKobla


PříspěvekZaslal: po květen 01, 2017 10:10 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Úplně bohatě odcvičíš předloktí při tréninku zad a paží, už tak mi 3 dny v týdnu příjdou dost málo, takže proč ještě ztrácet čas samotným předloktím. Pokud cvičíš jen 3x týdně, měl by jsi se snažit o co nejméně izolovaných cviků a ne naopak..
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ygg


PříspěvekZaslal: po květen 01, 2017 10:32 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Fangorn napsal:
Navic bych se trochu bal i pretizeni a nasledujicich problemu se slachami, za coz to uplne nestoji.


Asi tak .... předloktí více či méně zabírá úplně u všeho, včetně řady běžných činností, takže riziko přetížení je značné. Navíc je potřeba si uvědomit, že tyto geneticky slabé (málo objemné), ale přitom přirozeně zatěžované svalové partie rostou vždy velmi pomalu. Takže bych se držel toho, co již bylo doporučeno, a obrnil se trpělivostí. Ke zlepšení dříve či později dojde ... pokud se přílišnou snahou nedokurvíš. Stejně tak je ale potřeba se smířit s tím, že pokud ti není shůry dáno, tak stavu Pepek námořník nikdy nedosáhneš ... a to bohužel ani se špenátem.
_________________
Reacher let him go. There were things Reacher didn´t like to do. Running was one of them.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Peter Ustinov


PříspěvekZaslal: út květen 02, 2017 9:28 am    Předmět: Odpovědět s citátem

MonsignorKobla napsal:
Úplně bohatě odcvičíš předloktí při tréninku zad a paží, už tak mi 3 dny v týdnu příjdou dost málo, takže proč ještě ztrácet čas samotným předloktím. Pokud cvičíš jen 3x týdně, měl by jsi se snažit o co nejméně izolovaných cviků a ne naopak..


trikrat tydne je naprosto OK, pokud k tomu mas jeste neco (kolo, behani, plavani, rodina, prace, barak...)
_________________
Padre vám možná řekne, co je peklo, ale já vám ho ukážu!
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma - Dotaz - trénink předloktí
Rychle na stránku:


 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru




Populární značky: