Bolest ramene



 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma - Bolest ramene  Úvodní stránka -> Začátečníci -> Bolest ramene
Rychle na stránku:
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Mendrovec


PříspěvekZaslal: ne duben 23, 2017 2:18 pm    Předmět: Bolest ramene Odpovědět s citátem

Ahoj,

měl bych dotaz jestli někdo neví o co by se mohlo jednat. Bolí mě levé rameno při cvičení ale jen u těhle cviků : Rozpažky na prsa, tlaky na rovné lavici s JČ , Bench ( s palcovým úchopem ) , přítahy VČ k bradě.

Když jedu např. ty rozpažky tak zhruba v polovině cesty mi tam něco přeskočí , asi šlacha a to mi způsobí tu bolest.

Byl jsem u 3 fyzio a nic, a 1x u ortopeda ( dostal jsem asi dvě injekce (nepomohly) , magnetická rezonance čista ) dík za odpověď. případné dotazy pro přesnější popis rád zodpovím
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
dogeatdog


PříspěvekZaslal: po duben 24, 2017 2:24 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

U tlaku v leze ramena dost trpi predsazovanim ramen nahoru, samozrejme nevim jestli mas dobrou techniku nebo ne ale vetsina lidi to dost prasi prave timhle...
_________________
"Expose your weaknesses and work on them." Arnold Schwarzenegger
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Mendrovec


PříspěvekZaslal: po duben 24, 2017 4:56 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

dogeatdog napsal:
U tlaku v leze ramena dost trpi predsazovanim ramen nahoru, samozrejme nevim jestli mas dobrou techniku nebo ne ale vetsina lidi to dost prasi prave timhle...


Děkuji za odpověď. Ale na tohle si dávám pozor, lopatky k sobě , ramena dolu a dozadu, vystrčit hrudník a udělat lehký most.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma - Bolest ramene
Rychle na stránku:


 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru




Populární značky: