Turistika


Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... , 10, 11, 12  Další
 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma - Turistika  Úvodní stránka -> Ostatní -> Turistika
Rychle na stránku:
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
decarabas


PříspěvekZaslal: po únor 20, 2017 9:24 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Veľká paráda Freimen, teším sa na ďalšie videá.
_________________
Voda je mokrá, nebe je modrý a ženský mají tajemství. Koho to sere?

(Joe Hallenbeck - Posledny skaut)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Trubens


PříspěvekZaslal: ne květen 07, 2017 3:14 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Ahojte.
Ako skĺbiť posilňovanie celého tela s turistikou ?
Pri turistike dávajú zabrať takmer výlučne len nohy... Teraz je jar v plnom prúde...účinky lesa na pohodu, ale aj fyzické zdravie (čerstvý vzduch, chôdza po nerovnom povrchu, energie lesa...) sú nepopierateľné, ale zas ak chce človek využiť čo najviac času na pobyt v prírode, potom tie nohy už nevydržia poriadny tréning nôh...
Takže......Ako riešite tréning nôh vy, ktorí v období od jari do jesene chodíte často do lesa pešo či na bicykli ?
Ďakujem vopred za vyjadrenia.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
decarabas


PříspěvekZaslal: ne květen 07, 2017 3:41 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Trubens napsal:
ale zas ak chce človek využiť čo najviac času na pobyt v prírode, potom tie nohy už nevydržia poriadny tréning nôh...


Ale vydržiaaa... Stačí sa nebáť riadne najesť.
_________________
Voda je mokrá, nebe je modrý a ženský mají tajemství. Koho to sere?

(Joe Hallenbeck - Posledny skaut)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Trubens


PříspěvekZaslal: ne květen 07, 2017 3:43 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

decarabas napsal:
Trubens napsal:
ale zas ak chce človek využiť čo najviac času na pobyt v prírode, potom tie nohy už nevydržia poriadny tréning nôh...


Ale vydržiaaa... Stačí sa nebáť riadne najesť.


Alebo sa stačí nebáť v období výletov možno o 30% ubrať z tréningu nôh ? ... To je tiež jedna z možností. Samozrejme, pre toho kto chce ísť na súťaž je to nemysliteľné... Ale inak...
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Trubens


PříspěvekZaslal: ne květen 07, 2017 8:23 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Napíše svoj názor ešte niekto, kto chodieva v sezóne (od jari do jesene hlavne, možno aj v zime...) na výlety, na turistiku, napr. 3 a viac hodinové prechádzky po teréne prírody, čiže nie len po rovinke v práci v sklade či na predajni ? Lebo keď som pracoval na predajni aj 12-tky, nohy som cvičil rovnako, ako keď som mal sedavé zamestnanie.
Skôr mi ide o to, či taká pravidelná turistika mi umožní "vypustiť" asi 30% zo sérií na nohy, a to bez toho, aby sa to negatívne prejavilo na ich svalovom rozvoji.
Dosť by ma zaujímal názor FREIMENa, on je stadiaľ asi najväčší CoolTurista
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ygg


PříspěvekZaslal: ne květen 07, 2017 10:44 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Ne neumožní, je to úplně jiná hra .... pohádka .... příběh.

Pokud je tedy řeč o silově objemovém tréninku.

Nicméně konkrétně u tebe je to úplně jedno.
_________________
Reacher let him go. There were things Reacher didn´t like to do. Running was one of them.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Freimen


PříspěvekZaslal: ne květen 07, 2017 11:22 pm    Předmět: . Odpovědět s citátem

Ahoj, je to přesně jak píše ygg, turistika je úplně jiný druh zátěže. Já tedy co chodím do přírody, tak už v posilovně nějaký pátek necvičím, ale třeba Roman Kala ano ( http://www.coolturistika.cz/roman-kala-extremni-podminky-mi-svedci/ ) a myslím, že zkrátka stačí nedávat trénink nohou den před nebo den po nějaké velké tůře (10km+ v horách). Ale ubírat v týdnu z tréniku nohou s tím, že to člověk dožene na horách a v přírodě bohužel není z perspektivy silového tréninku pravda. Z hlediska hubnutí, kondice, relaxu to má smysl samo o sobě, ale v kontext posilování to je třeba vnímat jen jako (velmi dobrý) doplněk tréninku.
_________________
http://WWW.FREIMEN.CZ/
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit WWW stránky autora
Trubens


PříspěvekZaslal: po květen 08, 2017 7:47 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Freimen : Ďakujem za odpoveď, aj za odkaz na rozhovor. :-)

Mám na teba ešte tri jednoduché otázky...

1. Čo sa týka plávania (napr. plávať prsia, znak, ...v jazere v prírode - keďže téma je turistika), tiež je to niečo úplne iné, než napr. kliky so záťažou na chrbte, alebo príťahy na hrazde v tom zmysle , že netreba ani v tomto prípade v letnom období "uberať" trošku z cvikov na chrbát a prsia, keďže zaradím aj plávanie (možno aj 2x týždenne) ?

2. Nosievaš si so sebou na túry aj skladaciu stoličku/židli ? Ak áno, ako ju prichytíš na ruksak ? Zaujala ma jedna luxusnejšia prenosná stolička ( http://www.bergsport.sk/sk/elektronicky-obchod/produkt/skladacia-stolicka-robens-observer-chair-zlatohneda/15069 ), ktorej dĺžka v zloženom stave je 50cm, ale nemám taký veľký rukskak, a "nechce" sa mi teraz kupovať ďalší, keď mám pomerne nový, ale menší.... Chodievam len na 1 dňové túry zatiaľ, takže...

3. Píšeš, že už necvičíš v posilňovni. Znamená to, že necvičíš už (možno mimo turistiky, plávania, možno behu) vôbec, alebo cvičíš s vlastnou váhou, TRX, odporovými gumami ?

Ďakujem za odpovede.

nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ygg


PříspěvekZaslal: po květen 08, 2017 8:52 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Trubens napsal:

2. Nosievaš si so sebou na túry aj skladaciu stoličku/židli ? Ak áno, ako ju prichytíš na ruksak ? Zaujala ma jedna luxusnejšia prenosná stolička ( http://www.bergsport.sk/sk/elektronicky-obchod/produkt/skladacia-stolicka-robens-observer-chair-zlatohneda/15069 ), ktorej dĺžka v zloženom stave je 50cm, ale nemám taký veľký rukskak, a "nechce" sa mi teraz kupovať ďalší, keď mám pomerne nový, ale menší.... Chodievam len na 1 dňové túry zatiaľ , takže...



Tak teď se Frei ukaž .... protože turista bez štokrdle není turista:-).

Hospodine všemohoucí ... ZA CO???
_________________
Reacher let him go. There were things Reacher didn´t like to do. Running was one of them.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Mablung


PříspěvekZaslal: po květen 08, 2017 9:28 am    Předmět: Odpovědět s citátem

ygg napsal:


Hospodine všemohoucí ... ZA CO???

Stačí ti krátký seznam toho nejdůležitějšího na A4 a nebo ti má vyjmenovat všechno?
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ygg


PříspěvekZaslal: po květen 08, 2017 11:18 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Hmmm .... že i Všemohoucí má své (samozvané:-) sekretáře a mluvčí se tak nějak obecně ví, ale tebe jsem v té funkci fakt nečekal.
_________________
Reacher let him go. There were things Reacher didn´t like to do. Running was one of them.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Mablung


PříspěvekZaslal: po květen 08, 2017 11:30 am    Předmět: Odpovědět s citátem

ygg napsal:
Hmmm .... že i Všemohoucí má své (samozvané:-) sekretáře a mluvčí se tak nějak obecně ví, ale tebe jsem v té funkci fakt nečekal.

Nejsem mluvčí. Jen jsem kdysi vznesl takovou poznámku před mými přáteli a ti dali docela slušný seznam z hlavy
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Trubens


PříspěvekZaslal: po květen 08, 2017 11:35 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Mablung napsal:
ygg napsal:
Hmmm .... že i Všemohoucí má své (samozvané:-) sekretáře a mluvčí se tak nějak obecně ví, ale tebe jsem v té funkci fakt nečekal.

Nejsem mluvčí. Jen jsem kdysi vznesl takovou poznámku před mými přáteli a ti dali docela slušný seznam z hlavy


O cloveku, ktoreho ani nevideli (aspon tvar), ani nepoculi, a uz vobec neboli v jeho pritomnosti.... Ani jeden z nich. Potlesk hlupakom...
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Spazik


PříspěvekZaslal: po květen 08, 2017 2:21 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Trubens napsal:

2. Nosievaš si so sebou na túry aj skladaciu stoličku/židli ? Ak áno, ako ju prichytíš na ruksak ? Zaujala ma jedna luxusnejšia prenosná stolička ( http://www.bergsport.sk/sk/elektronicky-obchod/produkt/skladacia-stolicka-robens-observer-chair-zlatohneda/15069 ), ktorej dĺžka v zloženom stave je 50cm, ale nemám taký veľký rukskak, a "nechce" sa mi teraz kupovať ďalší, keď mám pomerne nový, ale menší.... Chodievam len na 1 dňové túry zatiaľ, takže...

Co to je za pičovinu nosit sebou na túru stoličku? To jsem ještě nikdy neviděl, si snad rybář? :-D
Vždycky se dá posadit u nějaké chaty nebo turisticky zajímavého místa na lavičku nebo ke stolu na židli. Případně v přírodě na nějaký kámen, mez nebo spadlý strom
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Freimen


PříspěvekZaslal: po květen 08, 2017 2:34 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Trubens napsal:
Freimen : Ďakujem za odpoveď, aj za odkaz na rozhovor. :-)

Mám na teba ešte tri jednoduché otázky...

1. Čo sa týka plávania (napr. plávať prsia, znak, ...v jazere v prírode - keďže téma je turistika), tiež je to niečo úplne iné, než napr. kliky so záťažou na chrbte, alebo príťahy na hrazde v tom zmysle , že netreba ani v tomto prípade v letnom období "uberať" trošku z cvikov na chrbát a prsia, keďže zaradím aj plávanie (možno aj 2x týždenne) ?

2. Nosievaš si so sebou na túry aj skladaciu stoličku/židli ? Ak áno, ako ju prichytíš na ruksak ? Zaujala ma jedna luxusnejšia prenosná stolička ( http://www.bergsport.sk/sk/elektronicky-obchod/produkt/skladacia-stolicka-robens-observer-chair-zlatohneda/15069 ), ktorej dĺžka v zloženom stave je 50cm, ale nemám taký veľký rukskak, a "nechce" sa mi teraz kupovať ďalší, keď mám pomerne nový, ale menší.... Chodievam len na 1 dňové túry zatiaľ, takže...

3. Píšeš, že už necvičíš v posilňovni. Znamená to, že necvičíš už (možno mimo turistiky, plávania, možno behu) vôbec, alebo cvičíš s vlastnou váhou, TRX, odporovými gumami ?

Ďakujem za odpovede.


Tak tohle je perfektní diskuse, pobavilo

1. Opravdu není třeba ubírat ani při plavání obden, je to zkrátka úplně jiný druh pohybu a v kontextu posilování je to prostě jen dobrý doplněk stejně jako turistika.

2. Přiznám se, že jsem za ty 3 roky na horách ještě nikoho se stoličkou nikdy nepotkal Ono přece pokud si chceš dát přestávku, tak si sedneš na spadlý kmen stromu, na kámen, na trávu, pokud je mokro, tak všude najdeš nějaký turistický přístřešek, kde jsou i dřevěné stoly a lavice. Ale pokud bys chtěl třeba vyrazit po dešti a někam si prostě sednout, tak doporučuju alumatku za 50 kč, tu jsem měl i na Caminu, izoluje a můžeš s tím sednout na mokrou trávu a je lehká jako vzduch, připíná se na batoh zvenku nebo zespodu.

3. Cvičím venku na hrazdách a s TRX
_________________
http://WWW.FREIMEN.CZ/
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit WWW stránky autora
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma - Turistika Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... , 10, 11, 12  Další
Rychle na stránku:


 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru




Populární značky: