běhání


Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6  Další
 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma - běhání  Úvodní stránka -> Atletika -> běhání
Rychle na stránku:
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Chadzi


PříspěvekZaslal: út únor 16, 2016 7:35 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Deadlift napsal:
To asi souvisí s chladem. No - asi bych běhal s kapesníkem a občas ten nos utřel - co už:o)

Tohle je na kapesník od 1km permanentně v ruce...žádné občas.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Fangorn


PříspěvekZaslal: út únor 16, 2016 8:02 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Chadzi napsal:
Deadlift napsal:
To asi souvisí s chladem. No - asi bych běhal s kapesníkem a občas ten nos utřel - co už:o)

Tohle je na kapesník od 1km permanentně v ruce...žádné občas.


To mi taky v zimě občas dělává a protože běhat s kapesníkem je fakt na nic, naučil jsem se ucpat si jednu dirku a druhou to vyfouknout ven, při běhu to nijak nezpomaluje a vypadáš při tom drsně Jen je dobrý zvládat to tak, abys neměl ohozenej celej rukáv...
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
xMichalx


PříspěvekZaslal: pá únor 19, 2016 2:48 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Ne že by mi z nosu tekla voda, ale i když nemám rýmu, tak zhruba po 1km cítím potřebu se vysmrkat. (ne jen po prvním km, ale pravidelně) Řeším to buď kapesníkem a nebo způsobem popsaným Fangornem (výše).
Ještě ale nevím jak to budu řešit zítra při závodě. S kapesníkem se mi běžet nechce, ale v davu 1000+ lidí to asi jinak nepůjde. A nebo jim všem uteču
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Jirka Kalous


PříspěvekZaslal: so únor 27, 2016 7:52 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Jaký používáte aplikace na mobil na trackování? Co by jste doporučili?
_________________
`K smíchu jsou mi všichni lidé, kteří tvrdí, že se člověk svou vlastní silou nemůže vznést do vzduchu!`
J.T.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Grimley


PříspěvekZaslal: so únor 27, 2016 8:03 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Nejlíp se mi osvědčil Runtastic :) .... teď už teda běhám se Suuntama, ale Runtastic je asi i co se týče pak následný analýzy top :)
_________________
[img:b9a3a7a497]http://forum.ronnie.cz/images/uploads/img_1290793266_1.jpg[/img:b9a3a7a497]
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Jirka Kalous


PříspěvekZaslal: so únor 27, 2016 8:06 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Grimley napsal:
Nejlíp se mi osvědčil Runtastic :) .... teď už teda běhám se Suuntama, ale Runtastic je asi i co se týče pak následný analýzy top :)

Jo to jsme zrovna dnes stáhnul, já dlouho dobu používal Nike+ ale chtěl bych zkusit něco novýho.
_________________
`K smíchu jsou mi všichni lidé, kteří tvrdí, že se člověk svou vlastní silou nemůže vznést do vzduchu!`
J.T.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Grimley


PříspěvekZaslal: so únor 27, 2016 8:12 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Mám tam ten jejich gold účet a stejně si z movescountu (Suunťáckej SW) exportuju tr=ninky do runtasticu :)
_________________
[img:b9a3a7a497]http://forum.ronnie.cz/images/uploads/img_1290793266_1.jpg[/img:b9a3a7a497]
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Herr_Soldat


PříspěvekZaslal: st květen 18, 2016 11:33 am    Předmět: Pár fakt a mýtů o běhání Odpovědět s citátem

Zdravím místní. Pročetl jsem si toto vlákno a nestačím se divit. Rád bych zde napsal a uvedl některé věci, se kterými nesouhlasím.

Základní otázkou je - trénuji jako běžec nebo dělám jen jogging? Je chybou nerozlišovat tyto dva odlišné světy, které žijí svým životem.

ZeleznaKoule: Se správnou technikou i v kroksech? Takže s dobrou technikou můžu místo kettlebell používat pytel s bramborama a tak to u Vás v klubu učíte?

Dobré boty jsou základ a umět si vybrat boty není vůbec snadné. Je to také základem zdravého běhání. Někomu sedí boty tlumenější, někomu tenčí. Lidé, kteří opravdu běhají mají doma více párů bot na různé povrchy a tréningy. Běhání na boso je zajímavý doplněk, ale opravdu jen doplněk. Péči o klenbu je dobré probrat s někým kdo běhá delší dobu a má zkušenosti s terapeuty. Může také doporučit.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
GabrielaKukuczka


PříspěvekZaslal: pá říjen 14, 2016 1:48 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Bohužel se v poslední době stal z běhání takovej trend, kterej mi začíná bejt proti srsti. Pro princezny je nejdůležitější, aby při tom byly dobře oháknutý a pár fotek ve sportovním nesmí chybět samozřejmě na facebooku popřípdě instagramu. Já běham už deset let a bez kvalitních sportovních bot je to poloviční zážitek. Samozřejmě ani kvalitní sluchátka a v tom kvalitní muzika nesmí chybět. :)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
CharlieLee


PříspěvekZaslal: út květen 30, 2017 11:54 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Ahoj, neporadil by někdo sportovní náramek na běhání? Chci něco co má krokoměr, uběhnutý km a datum a čas, abych to když tak mohl používat jako hodinky. Nevíte o něčem?
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
daymoon
Moderátor


PříspěvekZaslal: út květen 30, 2017 12:01 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Jediný hodinky s trackováním, který nevypadají jak od bláznů.



Mám je už 1/4 roku a ještě jsem nenabíjel a podle informací výrobce ještě dlouho nebudu.
_________________
Slunce je velký žlutý prášek od nebeských psychiatrů

*´¨)
¸.•´¸.•*´¨) ¸.•*¨)
(¸.•` (¸.•` *daymoon*´¨)¸.•´¸.•*´¨) ¸.•*¨)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Olejnas


PříspěvekZaslal: út květen 30, 2017 12:16 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Jak pise Daymoon, mam je uz skoro rok a jako krokomer jsou super, nevyhoda je, ze sklo neni prilis kvalitni a snadno se skrabnou, mam na nich uz par drapancu.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
CharlieLee


PříspěvekZaslal: st květen 31, 2017 11:37 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Vypadají hezky, ale co jsem tak koukal, tak jdou spárovat jenom s iOS a ten nemám. Mám klasickej android.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Olejnas


PříspěvekZaslal: st květen 31, 2017 11:57 am    Předmět: Odpovědět s citátem

CharlieLee napsal:
Vypadají hezky, ale co jsem tak koukal, tak jdou spárovat jenom s iOS a ten nemám. Mám klasickej android.

Neni pravda, umi i Android.

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.withings.wiscale2&hl=cs
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
evan


PříspěvekZaslal: st květen 31, 2017 1:32 pm    Předmět: Odpovědět s citátem


A co tyhle?
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma - běhání Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6  Další
Rychle na stránku:


 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru




Populární značky: