Dotazy k treninku



 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma - Dotazy k treninku  Úvodní stránka -> Trénink -> Dotazy k treninku
Rychle na stránku:
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Merle56


PříspěvekZaslal: út červen 13, 2017 5:54 pm    Předmět: Dotazy k treninku Odpovědět s citátem

Ahoj, mám pár otázek, které by mě zajímaly , předem díky za rady/názory.

1.) Když nepočítám základní cviky (velkou trojku) které jedu silově, tak jedu všechny cviky pyramidou (4 série, začínám na lehčí, postupně přidávám váhy a ubírám opakování). Příjde mi to ale takové divné, ty první série jsou na mně celkem lehké a ty poslední zase moc hard, tak by mě zajímalo, jestli můžu dávat né pyramidu, ale nějakou těžší váhu, kterou pojedu třeba 8x všechny ty 4 série, zda je to taky možnost nebo blbost.

2.) Cvičím 3x týdně a všude jedou lidi bicepsy a hrudník jak draví. Já jedu biceps 1x týdně a hrudník jenom benchem a tlakama na nakloněné lavici. Chci se zeptat, zda ten biceps 1x týdně stačí , když cvičím jenom 3x týdně a ten hrudník zda taky stačí ty 2 cviky za týden , jestli nebude lepší přidat biceps 2x týdně a hrudník 3x ?

Díky
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
dogeatdog


PříspěvekZaslal: út červen 13, 2017 7:01 pm    Předmět: Re: Dotazy k treninku Odpovědět s citátem

Jet vsechny cviky pyramidou nedava smysl, naopak muze byt vhodnejsi vahu postupne shazovat a udrzet technicky precizni provedeni, zalezi od cviku. Pyramida se mne osobne osvedcuje prave u "velke trojky", postupne nakladam az jsem ve finale u par (nebo jednoho) opakovani na svem maximu.
Btw pyramida o ctyrech seriich - WTF?
Hrudnik 3x tydne? Nahod cely rozpis treninku.
_________________
"Expose your weaknesses and work on them." Arnold Schwarzenegger
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Merle56


PříspěvekZaslal: st červen 14, 2017 1:37 pm    Předmět: Re: Dotazy k treninku Odpovědět s citátem

dogeatdog napsal:
Jet vsechny cviky pyramidou nedava smysl, naopak muze byt vhodnejsi vahu postupne shazovat a udrzet technicky precizni provedeni, zalezi od cviku. Pyramida se mne osobne osvedcuje prave u "velke trojky", postupne nakladam az jsem ve finale u par (nebo jednoho) opakovani na svem maximu.
Btw pyramida o ctyrech seriich - WTF?
Hrudnik 3x tydne? Nahod cely rozpis treninku.


Takže bude lepší jet třeba random vyberu bicepsový zdvih tak 4x8 a stylem shazování vah ?
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
PMKB5


PříspěvekZaslal: st červen 14, 2017 4:21 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Nevař jako Pejsek s Kočičkou poblidort, a najeď na nějaký jednoduchý a 1000x ověřený program.
_________________
Pavel Macek
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Roper
(ban)


PříspěvekZaslal: st červen 14, 2017 4:30 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

PMKB5 napsal:
Nevař jako Pejsek s Kočičkou poblidort...


nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
dogeatdog


PříspěvekZaslal: st červen 14, 2017 7:13 pm    Předmět: Re: Dotazy k treninku Odpovědět s citátem

Merle56 napsal:
Takže bude lepší jet třeba random vyberu bicepsový zdvih tak 4x8 a stylem shazování vah ?

Hele nemuzes vytrhnout debatu o nejakym bicepsu z celkovyho treninku. Uz jen pyramida ve ctyrech seriich mi rika ze tam budou zaseky.
_________________
"Expose your weaknesses and work on them." Arnold Schwarzenegger
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Merle56


PříspěvekZaslal: st červen 14, 2017 7:31 pm    Předmět: Re: Dotazy k treninku Odpovědět s citátem

dogeatdog napsal:
Merle56 napsal:
Takže bude lepší jet třeba random vyberu bicepsový zdvih tak 4x8 a stylem shazování vah ?

Hele nemuzes vytrhnout debatu o nejakym bicepsu z celkovyho treninku. Uz jen pyramida ve ctyrech seriich mi rika ze tam budou zaseky.


To byl jen příklad ... a že je špatná pyramida u 4 sériií nevím, proto se ptám, jak to jet, jestli postupně zvětšovat váhu nebo jak ..
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma - Dotazy k treninku
Rychle na stránku:


 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru




Populární značky: