Denníček "Dobre už bolo" Carabasa


Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 192, 193, 194 ... 387, 388, 389  Další
 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma - Denníček "Dobre už bolo" Carabasa  Úvodní stránka -> Osobní tréninkové logy -> Denníček "Dobre už bolo" Carabasa
Rychle na stránku:
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
decarabas


PříspěvekZaslal: út červenec 04, 2017 6:21 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

A nejaké ďalšie fotky z Eaglu, je mi veľmi ľúto, ale Visuala sme moc nestíhali pofotiť
Zato Dominik a malá Nikolka toho majú stohy, ale treba uznať minimálne to, že Nikolka proste je pre Nabuka atraktívnejšia ako Visual, no...

Videá sú tiež, ale nechce sa mi pridávať, to nechám keď tak na Dominika, ktorý tu má tiež účet, alebo Nabuka














A jedna Soraya, nech nie je smutná
_________________
Voda je mokrá, nebe je modrý a ženský mají tajemství. Koho to sere?

(Joe Hallenbeck - Posledny skaut)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
visual


PříspěvekZaslal: út červenec 04, 2017 8:44 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Smutny z toho nejsem, jedny zada staci :)
Fotky se maji delat az je co ukazovat! - Skoda ze nebyl Olejnas, rad bych se nechal zastoupit mym men's physique vzorem HESTEGnohomo

Pro me to bylo velmi poucne hlavne z pohledu celozivotniho "solo" cviceni...
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
decarabas


PříspěvekZaslal: út červenec 04, 2017 8:47 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

visual napsal:
Fotky se maji delat az je co ukazovat


Práve preto sme si my, hnusní pupkatí slabí chlpáči z Košíc priniesli Nikolu
_________________
Voda je mokrá, nebe je modrý a ženský mají tajemství. Koho to sere?

(Joe Hallenbeck - Posledny skaut)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
decarabas


PříspěvekZaslal: st červenec 05, 2017 8:41 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Hrudník, chrbát a ramená

Bench press:
1x10x20kg
1x10x60kg
1x6x80kg
1x5x100kg
1x3x110kg
1x1x120kg
1x1x130kg
1x1x140kg
2x5x120kg
2x6x110kg
2x6x100kg

Tlaky decline:
3x6x100kg

Tlaky incline s JČ:
3x10x30kg

Predpažovanie JČ krížom:
3x10x8kg

Kliky na bradlách s odporovou gumou:
3x12xCarabas + cca 20kg

Zhyby:
3x10xCarabas

Superset
Sťahovanie kladky úzky úchop:

3x15x50kg
+
Sťahovanie kladky rovnými rukami:

3x15x40kg

Triset
Premiestnenie zo zeme a striktný tlak:

3x10x50kg
+
Upažovanie JČ:

3x10x8kg
+
Tlaky JČ:

3x10x8kg

Hodnotenie tréningu: Jáááj ale mi už chýba nejaká silovka. Ale o mesiac idem na dovolenku robiť machra na pláž a Bulharky po mne budú hádzať vlhké gaťky, tak sa mi neoplatí nič väčšie začínať. Takže len takto skromne držať formu, ktorá je po pražských pečených kačkách a knedlíkoch pekne nakysnutá.
Potešilo, že silovo nie som úplný tragéd (akože na moje pomery, tak všeobecne v globále som tragickejší ako Hamlet, ochrnutý po autonehode od krku dole) a pomaly, ale s istotou som potlačil 140 kilo so zadkom pribetónovaným na lavičke. Potom už síce šla sila kamsi do neznáma, ale aj tak dobre a nejaké šestky s ľahšími váhami tam padli.
Zrušili sme na dnes trisety na cicky a radšej sme tam šupli nejaké kliky na bradlách s odporovou gumou, to je šikovná vec. Oproti kotúču na opasku to v dolnej fáze šetrí ramená a kladie to odpor v ten správny moment, takže hrudník si celkom zamakal a pritom pekne bezbolestne.
No a potom nejaký ľahší chrbát a kardio ramená v rýchlom tempe

Žulatína zas robila ojeby s tým svojím elastickým opaskom, takže sa tvárila, že má 50 centimetrový pás. Predpokladám, že dúfa, že vďaka tomu schudne len a len z pása, pretože sa pod tým neoprénom potí, že by sa v tom menší človek, ako napríklad Erik alebo Štúr celkom slušne vykúpal... Tuším bude sklamaná Keď to potom dala dole, vyzerala trochu lepšie, ale ani to jej nepomohlo a Facehugger jej image tiež nezlepšuje.

Štúr sa sťažoval, že VéBéčka je blbá a že podľa nej najlepším cvikom na nohy je predkopávanie a vyhlásila, že slanina je zlo a dielo Satanovo, čím okamžite pre Štúra stratila akúkoľvek príťažlivosť a obávam sa, že keď ju stretne nabudúce, pľuvne po nej mastnú slaninovú slinu Navyše nechápe, k čomu je dobré zvyšovanie sily, keď to nezlepšuje formu, takže sa obávam, že z mojich zápisov pomaly vymizne a budeme na ňu spomínať ako na smutný, trápny a poľutovaniahodný omyl.

A chlapec na recepcii mi povedal, že mám peknú bradu, ale nedodal Olejnasove #nohomo, takže som opatrne šiel do šatne tak, aby som sa mu neotočil chrbtom a prezliekal som sa zamknutý na WCku s nožíkom v ruke

_________________
Voda je mokrá, nebe je modrý a ženský mají tajemství. Koho to sere?

(Joe Hallenbeck - Posledny skaut)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
decarabas


PříspěvekZaslal: pá červenec 07, 2017 8:41 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Chrbát a nohy

Drepy:
1x10x20kg
1x6x60kg
1x6x100kg
1x1x140kg uf nejaké ťažké
1x1x170kf no, nie je to veru o nič ľahšie
3x5x170kg belt on a ťažké jak barák

Deadlift:
1x5x100kg
1x1x140kg
1x1x170kg
1x1x190kg belt on
1x1x200kg
1x4x210kg yeah
1x1x220kg hups
3x3x200kg

Doťahy od kolien:
3x1x250kg trhačky
3x3x220kg

Príťahy s oporou hrudníka:
4x15x102kg

Hodnotenie tréningu: Chvíľu som sa chcel sťažovať, že to bol mizerný a slabý tréning a potom som si spomenul, že pred nejakými piatimi dňami som šiel ťažké ťahy aj drepy v Prahe a sebaľútosť ma prešla, lebo nie som Ripper a nemám regeneráciu ako Robocop
Drepy boli smutné, fakt podozrivo ťažké, takto Vlka jakživ nedobehnem! Iba žeby som sral na desiatky so 170 a poslal tam 220 kilo drep Hmm... znie ako plán
Mŕtvoly potom tiež neboli nič moc, trochu som sa precenil a pri drepoch sa vyčerpal, takže som mal čo robiť a rozhodne som sa nenudil.
Napriek tomu som s 210 kilami dorovnal svoje PR, čo nie je tiež márne. Mohol som ho aj prekonať, ale popravde som si myslel, že sa už stalo. Rýchla kontrola starých zápisov mi ukázala, že som retard, štyri opakovania tam už raz padli a osobák som nedal
Tak som si chcel spraviť radosť 220kou, ale tá šla hore neochotne ako cigán do práce, jedna z mojich nôh sa rozhodla si trošku zaswingovať, že aj Elvis by obdivne pokyvkal napomádovanou vlnkou, na hlave som mal žilu, ktorú je vidieť aj z obežnej dráhy a s brutálnym výkrikom som si navyše vypol kyslík, takže po dotiahnutí som si povedal, že si asi trošku aj sadnem a oddýchnem si Ale oklepal som sa a pridal pár troják s 200kou.

Potom som dostal spásny nápad zaradiť po dlhom čase doťahy. Bol to trochu chujový nápad, lebo miesto dlaní som mal krvavú kašu podžabanú magnézkom, ale prečo si nedoraziť ruky, veď cez víkend sa nejako zahoja alebo čo. Takže pár 250tiek a mal som pocit, že mi to urve trapézy od kosti, ako keď okusujem kuracie stehno, ale nakoniec to všetko dobre dopadlo a mohol som si dať nejaké príťahy v stroji a trochu sa tváriť, že akože pumpa.

Takže cvikov len pár, ale nebudem klamať, dojebali sme sa slušne Štúr predtým doťahy nerobil, takže sa celkom vytrápil, ale tak mu treba, nemá sa kamarátiť s debilmi, ako som ja.

eMBéčka dnes bola veľmi zhovorčivá a priateľská, mala nové priehľadné legíny, ktoré nám robili radosť pri každom predklone Je fajn, že po tých vytrápených drepoch a mŕtvolách mi držala testosterón pekne vysoko, za čo si ju vážim a týmto jej ďakujem. Dúfam, že si to raz prečíta a vlepí mi facku, ako Soraya, ktorá si toto prečíta na 100%.
Pretože sme sa s ňou tak pekne skamarátili, ani mi nevadilo, keď sa dívala, ako natáčame brutálne tréningové video:
https://www.instagram.com/p/BWQWf25HjAR/?taken-by=pete_mad_lennack

Keby sa niekomu zdalo, že som fakt magor a postihnutý manták...











...má samozrejme pravdu!
_________________
Voda je mokrá, nebe je modrý a ženský mají tajemství. Koho to sere?

(Joe Hallenbeck - Posledny skaut)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
decarabas


PříspěvekZaslal: so červenec 08, 2017 1:41 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Ramená a ruky

Military press:
1x10x20kg
1x10x30kg
1x6x40kg
1x6x50kg
1x1x60kg
1x1x70kg
1x1x80kg
1x1x85kg
5x2x80kg

Tlaky z rámu:
5x5x70kg

Upažovanie:
4x15x10kg

Close grip floor press:
1x6x60kg
3x10x80kg

Kliky na bradlách:
3x15xCarabas

Biceps s VČ:
3x10x40kg

Hodnotenie tréningu: Doobedný tréning, takže ospalý a hladný, ale čo by človek neurobil pre krásu tela a svižnosť ducha!
Military celkom fajn, tradične chrbát po mŕtvolách nie veľmi funkčný a podporoval ma, ako by ma asi podporil môj otec, keby som vyhlásil, že som gay a chcem sa živiť baletom, ale keď si na to človek zvykne... aj tak to nepomôže a mega sa trápi s každým posraným tlakom Ale splnil som si pár dvoják, takže by som mal byť spokojný.
Dorazil som sa tlakmi z rámu, ktorý som nastavil o niečo málo vyššie ako je môj hrudník - Štúr ho mal cca vo výške nosa Piňďúr malý bradatý.
Floor press bomba, pekne z toho cítim tricepsy, zato biceps je nuda nudná nudivá znudená, nenávidím ho, neznášam a radšej by som cvičil brucho! Ok, klamem, to zasa nie...
Maťo tam otočil asi 5 cvikov na bicáky, to mi hlava nebrala, ale zas, keď ho to baví... Ja zas napríklad rád komentujem, koľko cvikov na biceps robia iní.

VéBéčka prišla dnes boxovať. Myslel som si, že to bude len tak capkanie do vreca, ale ona to fakt vie a nechcel by som od nej dostať dve tri na papuľu, než by som sa vzchopil a odtrhol jej hlavu Preto sme len veľmi potichu komentovali jej fitness sukničku, ktorá jej kryla vrchnú polku zadku a tú druhú polku kryl vzduch, proste tam boxovala a kopala s holou prdelou. OK, asi mala nejaké nohavičky, zmotané zo šnúrok alebo tak, to už mohla byť rovno holá

Fakt. Mohla by...

Veľmi podobne nás potešila bloňďavá bikina, tá bola navlečená v oblečení, zloženom z elasťákov a výstrihov, škoda, že nemôže mať inú, krajšiu hlavu.

Smutný chlapec s chrupom ako keby hrýzol granáty zas ušiel z domu a mimo dosah svokry si slastne zanadával, až vibrovali okná v celom gyme

Rasputin si priviedol štíhlu peknú legínu, ktorá mala pôsobivo krivý nos, ale aj zuby, čo už nebolo až tak pôsobivé, ale tvorila by pekný pár so spomínaným Smutným chlapcom...

Erik sťahoval kladku za hlavou svojím epileptickým štýlom, tak som diplomaticky poznamenal, že z toho by ma asi boleli ramená Nepochopil a povedal "Nieee, v pohode" Ale fakt tam sebou cukal a ťahal to do uhlov, kde by som sa celý vykĺbil. Asi má lepšiu mobilitu


Hrooozne sa mi páčil tučko v tielku, ktorý si spieval spolu so slúchadlami, tancoval a tlieskal a potom trikrát stiahol lano a obzeral tricáky v zrkadle, obracal sa tam ako Kate Moss, ale asi bol spokojný, lebo si dal ešte dve série spievania a šiel domov

_________________
Voda je mokrá, nebe je modrý a ženský mají tajemství. Koho to sere?

(Joe Hallenbeck - Posledny skaut)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
decarabas


PříspěvekZaslal: ne červenec 09, 2017 4:42 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Tak skusmo som si prerátal makrá a niet divu, že mi padajú výkony Posledných pár týždňov som sa nedostal cez 150g sacharidov denne


A tak mi napadá, nejaký návrh na jednoduchú prostú silovku, ktorú môžem po dovolenke začať? Ideálne niečo, čo nie je ako jadrová chémia... Mám pár nápadov sám, ale prečo vymýšľať vymyslené...

_________________
Voda je mokrá, nebe je modrý a ženský mají tajemství. Koho to sere?

(Joe Hallenbeck - Posledny skaut)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Magumi


PříspěvekZaslal: po červenec 10, 2017 10:26 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Jestli chceš, můžu ti do pošty poslat tu, co jedem teď s Vlkem. Nechci to zatím rozepisovat sem, dokud to nedorazíme do konce.
_________________
Somewhere in China, a thirteen-year old virgin is warming up with my max.

http://forum.ronnie.cz/magumi-lean-strength-t28783.html
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
decarabas


PříspěvekZaslal: po červenec 10, 2017 10:56 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Magumi napsal:
Jestli chceš, můžu ti do pošty poslat tu, co jedem teď s Vlkem. Nechci to zatím rozepisovat sem, dokud to nedorazíme do konce.


No keď budeš taký dobrý. Ale úprimne, neviem, či mám morál na to Chýba mi k tomu motivujúci Vlk a Magumi.
_________________
Voda je mokrá, nebe je modrý a ženský mají tajemství. Koho to sere?

(Joe Hallenbeck - Posledny skaut)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
decarabas


PříspěvekZaslal: po červenec 10, 2017 8:44 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Nohy a hrudník

Drepy:
2x10x20kg
1x6x60kg
1x3x100kg
1x3x130kg
1x1x150kg belt on
1x1x170kg
1x1x180kg
1x1x190kg
1x1x200kg
1x6x180kg Vlk PR!
1x6x160kg
1x6x140kg
1x6x120kg
1x6x100kg

Čelné drepy:
3x10x60kg

Tlaky JČ na rovnej:
1x10x12,5kg
1x6x30kg
3x8x40kg

Lýtka vsede:

3x15

Hodnotenie tréningu: Síce na Vlka stále nemám, ale predsa som sa rozhodol aspoň zmierniť tú nakladačku, čo od neho dostávam
Bohužiaľ príde ďalší tréning, kde ho Magumi hecne na 10x180 a pôjdem si nájsť nejaké tiché opustené miesto bez ľudí, kde nikomu nebude vadiť, že si ľahnem na koľaje a so slzami v očiach, so spomienkami na moje drepovacie úspechy si zavesím na krk ceduľku "Neviem drepovať!", budem čakať na rýchlik Košice-Žilina
Pravdupovediac, tá mŕtvola v piatok mi moc pred drepmi nepomohla a spodný chrbát mal čo robiť...
Musím priznať, že som dal prvé opakovanie so 180 po predchádzajúcej dvestovke a vravím si, že nie nie, stačilo, z toho viac ako dve nevykrešem a to ešte budem na seba pyšný ako keď som v detstve na prázdninách na dedine vydržal celý deň nekakať, lebo v kadibudke bol pavúk ako moja hlava.
Potom druhé a trochu som sa klepal, ale utešoval som sa, že je to zatiaľ v norme a že aj keď mi prdne cievka v hlave, mohol by som nejak dožiť spokojný život a reagovať na okolie žmurkaním a púšťaním slín.
Vadik za mnou hovorí "Pepo, ty silák, ideš tri!" a ja som dal tretiu, ale už som mal miesto nôh dva obrie vibrátory, zapnuté na maximálny výkon, len nebzučali, ale vŕzgali v kolenách a žiadnu ženu by asi nepotešili, lebo mám ostré nechty na prstoch nôh.
Pri štvrtej už začalo povoľovať jadro a začala lambáda. Čo nie je moc príjemné so 180 kilami na chrbte, ale povedal som si, že toho nezničiteľného Vlka aspoň dorovnám. A keď už som mal 5, povedal som si, že aj keby ma tam malo pod tou činkou pojebať, šiesty dám No trápil som sa hrozne, hlava natlakovaná, sliny mi lietali od huby, lebo som reval ako znásilňovaný pavián, grimasa taká, že by odplašila aj nasraného medveďa, stred tela už lietal do takých uhlov, že hula hula tanečnice by od závisti zahodili kvetové vence a šli radšej šlapať chodník... Po tuhom boji som dodrepol, lenže potom bolo treba trafiť činku do stojanu Spravil som s tým krok, stred tela sa zbortil, nohy vypli a keby ma Vadik nechytil, tak toto píšem z nemocnice. Zajtra. Po operácii
Potom ešte pár ľahších sérií, tie už šli v pohode, lebo detské váhy a iba šestky.

Čelné drepy len zľahka, chcel som si prejsť techniku, keďže na jeseň ich určite zapojím.

No a potom pumpičky na hrudník a lýtka.

Zase zraz modeliek. Nespokojne som pozeral na hodinky a myslel si, kde sa fláka eMBéčka, keď sa zjavila, za ňou nejaká plastiková čiernovláska, vystužená silikónom, s ňou ešte epická kamoška, potom Štúrova bývalá spolužiačka, potom tá Rasputinova cvičenka s krivým nosom a zubami a možno aj charakterom, no divočina, všetky boli úplne netehotné a keďže to je pre mňa nezvyk, mohol som si oči vyočiť

Na recepcii sme sa pýtali, či by sa nedalo prikúpiť pár kotúčov, lebo je ich nedostatok a bol som obvinený z toho, že veľa dvíham a že iným ľuďom stačia kotúče, čo tam sú Mal by som si vstúpiť do svedomia a cítiť sa zle, že nie som čaptavý chudák....

Cestou domov pioniersky dobrý skutok, zase som raz robil garde opilcovi, aby sa dostal domov. Načisto nepochopím, prečo sa dedek, čo sa sotva belhá o barle za triezva, zmontuje tak, že sa nevie už ani plaziť Ale bol frajer, ako tak ležal v mokrej tráve a s Erikom sme sa pýtali, či potrebuje pomoc, povedal "Aaaale, ani nieeee" Hrdosť tisíc. Nakoniec sme ho dopravili do vchodu, nech sa pobľuje aspoň vnútri a on len vzdychal "A zabudol som si doma telefón, takto som ja dopadol"

_________________
Voda je mokrá, nebe je modrý a ženský mají tajemství. Koho to sere?

(Joe Hallenbeck - Posledny skaut)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
vlk#


PříspěvekZaslal: út červenec 11, 2017 8:47 am    Předmět: Odpovědět s citátem

respect, bro nejlepší popis šesti opakování v sérii, který jsem kdy četl

a na dřepech máš náskok... nemám ještě ani pořádných 200 good-lift a Tobě tam pořád svítí 210 high-bar, což low-barem brzo zboříš... o ukázkové hloubce ve Tvém případě ani nemá smysl psát

na těch 180 se teď chvíli nepodívám a až, tak pojedeme jenom čtyřky, takže překonávání nebude
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Magumi


PříspěvekZaslal: út červenec 11, 2017 9:01 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Moc pěkný. :) Mám radost, že tě Vlk tak vyhecoval. Teď musíme na oplátku zabrat my; na začátku roku jsem Vlkovi slíbil, že dvoustovka do léta padne, teď je na řadě těch 210. :)
_________________
Somewhere in China, a thirteen-year old virgin is warming up with my max.

http://forum.ronnie.cz/magumi-lean-strength-t28783.html
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
decarabas


PříspěvekZaslal: út červenec 11, 2017 9:24 am    Předmět: Odpovědět s citátem

To nie je fer, ja nemám Magumiho!



Ale teraz ani nemám nadrepované, po dovolenke ale začnem silovku a bude to zas dobré. V poslednej som highbarom drepol 3x5x180, takže potenciál tam je.
_________________
Voda je mokrá, nebe je modrý a ženský mají tajemství. Koho to sere?

(Joe Hallenbeck - Posledny skaut)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
decarabas


PříspěvekZaslal: st červenec 12, 2017 8:59 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Hrudník, chrbát, ramená

Bench press:
1x10x20kg
1x6x60kg
1x6x80kg
1x5x100kg
1x3x110kg
1x1x120kg
1x1x130kg keď som to vzal do rúk, prvé, čo mi napadlo, bolo "Takže takto zomriem!"
1x1x140kg s dopomocou, dnes proste nebol tlakový deň...
1x3x120kg
4x6x110kg

Incline JČ:
3x12x30kg

Decline JČ:
3x10x35kg

Kliky na bradlách - odporová guma 30kg:
3x10

Predpažovanie krížom JČ:
3x10x10kg

Zhyby:
3x10xCarabas

Triset
Premiestnenie a push press:

3x10x60kg
+
Upažovanie JČ:

3x10x6kg
+
Tlaky JČ:

3x10x6kg

Hodnotenie tréningu: Benchová kríza na pokračovanie Tentokrát v globálnom meradle, Štúr aj Vadik s úplne rovnakou "náladou" a "výkonmi".
Nechápem, čo sa stalo, ale ani posranú 140ku som nebol schopný sám vypučiť, nevedel som sa pod to poriadne poskladať, chýbal drive odspodu, nebola bojovnosť, sila sa tiež nezúčastnila.
Bol to trapas, tak sme zhodili na 120.
Bol to trapas, tak sme zhodili na 110.
Bol to trapas, ale už nebolo kam zhadzovať, tak sme to nejak popučili, aby sme budili zdanie nejakého cvičenia
Pred pár rokmi by som sa za 6 opakovaní so 110kg na benchi vyspal s dvojhrbou plešatou čínskou starenou s leprou a s jej pudlíkom, dnes je to pre mňa podpriemer. Ah tá večná ľudská nespokojnosť!

Potom sa to ale zrazu rozjelo a jednoručky už lietali veľmi slušne, tak som bol trochu zmätený a nechápal som svoje telo, ako keď v puberte začalo s rôznymi novými fyziologickými prejavmi (chlapi pochopia!, žmurkajúci smajlík), ale asi aj také dni musia byť.
Kliky na bradlách už s 2 odporovými gumami, parádne to chytá, prekvapivo príjemná záležitosť a konečne pocit, že som niečo aj robil.
Najbrutál bol triset na záver, tu je časť s premiestnením:
https://www.instagram.com/p/BWdRqQlne5V/?taken-by=pete_mad_lennack

Kto bude trpezlivý, uvidí v pozadí:
1, Jánošíka s jeho mocným opaskom, ktorý používa na všetko, v tomto prípade na sťahovanie kladky, lebo opatrnosti nikdy nie je dosť
2, eMBéčku, na ktorú si Vadik zaostril, aby nebolo pochýb o tom, že ju otvorene stalkuje, už to video aj okomentovala, takže kto má instagram, hneď follow! (Dave... )
3, Úplne vzadu je ten holohlavý z Benčařov, to sú cigánčatká, ktoré vôbec nejdú len hrudník! Občas si dajú bicáky...

Inak ale celý deň som bol oťapený, otrávený a nepríjemný, mrzutý a náladový, unavený a nerozhodný, podráždený a výbušný a mal som aj iné prejavy hociktorej priemernej bežnej ženy.
Našťastie endorfíny po tréningu všetko poriešili a som zas chlapsky ľahostajný ku všetkému!

_________________
Voda je mokrá, nebe je modrý a ženský mají tajemství. Koho to sere?

(Joe Hallenbeck - Posledny skaut)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Dave1913


PříspěvekZaslal: čt červenec 13, 2017 8:50 am    Předmět: Odpovědět s citátem

decarabas napsal:
Kto bude trpezlivý, uvidí v pozadí:

2, eMBéčku, na ktorú si Vadik zaostril, aby nebolo pochýb o tom, že ju otvorene stalkuje, už to video aj okomentovala, takže kto má instagram, hneď follow! (Dave... )


- než jsem došel k tomuto, napsal jsem ti na instagram: vzadu MB? :D
- pak jsem si všiml, že ti tam komentuje něco nějaká Lucinka.... po minutě zkoumání, jsem zjistil, že to bude asi ona a nebude dobrý tam ten komentář nechat
- vrátil jsem se znovu sem a všiml tohoto popisu, tak jsem komentář smazal :D


Jinak ty výkony co jsi nasázel během týdne, co jsem na foru nebyl, jsou neskutečný. Gratulace
_________________
vfab
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma - Denníček "Dobre už bolo" Carabasa Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 192, 193, 194 ... 387, 388, 389  Další
Rychle na stránku:


 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru




Populární značky: