Kombinace dálkového běhu a činek


Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3  Další
 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma - Kombinace dálkového běhu a činek  Úvodní stránka -> Trénink -> Kombinace dálkového běhu a činek
Rychle na stránku:
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
GS RIDER
(ban)


PříspěvekZaslal: út červenec 11, 2017 7:46 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Mablung napsal:
muhammad napsal:
Silniční dělníci jak víme mají nařízeno nepracovat :-) obecně je dnes velmi málo tvrdě pracujících lidí, ale když se takový (pracující) člověk najde, opravdu může spořádat prakticky cokoli, a nevypadá jako bečka sádla.

Mimochodem, jak se ti daří držet na uzdě své obžerství? Sníš pizzu, a máš pořád hlad - jak to řešíš? Přemýšlel jsi nad příčinami, nebo nad možnými řešeními? Dodržuješ nějaký jídelní řád?

To už jsem tady kdysi uváděl příklady profesionálních sportovců co mají problémy s váhou. A že ti mají pohybu dost. Kolem sebe vidím lidi co jsou celý den v práci na nohou, sportují velké dávky, ... a stejně mají pupek. Když cestuju, vidím kolem sebe špekaté lidi, co makají celý den na poli. Nejsou rozteklí, ten pohyb pomáhá, ale klidně těch 25-30 % tuku mají. To je bohužel vidět třeba v J. Americe, kde vidím všechno smažené.

Už neřeším. Vyzkoušel jsem pěkných pár věcí a změn v jídelníčku a vliv neměly. Asi jediná a dost možná funkční by byla nízkosacharidová dieta. Ale s tím by bylo moc sraní. Takže mám stále po obědě hlad . Možná by pomohlo jiné psychické nastavení, ale míchat si s hlavou by už bylo vyšší dívčí.


Opravdu nízké procento tuku si drží lidé, kteří mají opravdu nízké procento tuku od přírody. Zhubnu na léto a přes zimu to zase přiberu. Držet takové procento tuku pořád by mi za to nestálo. Na světě jsou důležitější věci než buchty na břiše. Třeba bicák
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
jim1282


PříspěvekZaslal: út červenec 11, 2017 9:04 pm    Předmět: Re: Kombinace dálkového běhu a činek Odpovědět s citátem

MidnightRunner napsal:
Zdravím,


věnuje se tu někdo dálkovému běhu (20km+) a posilovně?

Kdysi jsem byl blázen do činek, záměrně píšu do činek, ne do posilovny a snažil jsem se k tomu běhat. Bohužel v posilovně už jsem x let nebyl. Zato běhám 120km+ měsíčně a chci se vrátit k tomuto nádhernému sportu a kombinovat to. Máte někdo zkušenosti nebo tipy jak na to? Má idea je 3x týdně minimálně 10 km běh, a 2 - 3x týdně celé tělo s minimem nohou.


Poměrně hodně dlouho jsem cvičil a běhal. Měsíčně jsem naběhl 240 až 270 km, kdy nejkratší výběh měl cca 15 km. Dokud jsem poměrně hodně hlídal stravu, a to zejména příjem bílkovin a u běhů nad 120 minut i příjem sacharidů, a to i během běhu, držel jsem si celkem bez problémů cca stejnou hmotnost.
Dokud šlo o kratší běhy kolem 10 km v měsíčním náběhu kolem 150 km, hmotnost kolísala kolem 85 až 89 kg. Po navýšení vzdálenosti i přes dobrou stravu šla během 3 měsíců hmotnost na cca 80 kg, ale až si tělo zvyklo na větší zatížení, šla opět nahoru k 85 kg. Ze suplementů jsem používal pouze protein, ionťák a gainer. Pokud nebylo teplé počasí, do cca 20 km jsem běhal bez pytí i doplnění energie. Při delším běhu jsem tekutiny a energii doplňoval pravidelně od začátku. Do posilovny jsem chodil 3krát týdně a pokud bylo víc běhání, tak jen 2krát týdně.
Trochu šla dolů síla i objem, ale skloubit to šlo. Samozřejmě vše velmi ovlivní také intenzita běhu. Pokud to budeš šponovat do vyšších TF a budeš běhat víceméně blízko k maximu, posilovnu to ovlivní mnohem více.
Později běh dostal přednost a tím polevilo i úsilí hlídat stravu z hlediska svalového rozvoje, klesla hmotnost během 3 až 4 měsíců na cca 73 kg.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Cratach


PříspěvekZaslal: út červenec 11, 2017 9:06 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Potkával jsem loni pravidelně partu dělníků v krámu naproti baráku, kde pracuju - přes léto tam makali na jedný rekontrukci - a na časnej oběd se pokaždý živili pytlem odhadem 6-10 bílejch rohlíků, pár lahváčema, kelímkama s majonézovejma salátama nebo hromadou uzenin. Taky podle toho všichni do jednoho vypadali, sílu na tahání pytlů cementu od pohledu asi měli, ale ty pupky mohli na trakaři vozit.

Je pravda, že jsem jednou viděl sedět v hospodě 2 cikány, asi kopáče podle úboru, co určitě v životě nehrábli na činku a přesto měli viditelně hodně svalnatý ruce - ale ty ty obr pupky měli taky.
_________________
"A vy jste jako kdo?"
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
muhammad


PříspěvekZaslal: út červenec 11, 2017 9:28 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Když do sebe člověk klopí to nejhorší z nejhoršího, nemůže se to obejít bez následků. Kdyby ti samí dělnící jen trochu poupravili svoje jídelníčky, a nahradili tento nejškodlivější odpad čímkoli co alespoň trochu připomíná jídlo - celozrnné pečivo, tvrdé sýry, čistá voda apod., mohli by jíst stejný objem jídla, a zákonitě by jim pupky zmizely...
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Mablung


PříspěvekZaslal: st červenec 12, 2017 7:49 am    Předmět: Odpovědět s citátem

muhammad napsal:
Když do sebe člověk klopí to nejhorší z nejhoršího, nemůže se to obejít bez následků. Kdyby ti samí dělnící jen trochu poupravili svoje jídelníčky, a nahradili tento nejškodlivější odpad čímkoli co alespoň trochu připomíná jídlo - celozrnné pečivo, tvrdé sýry, čistá voda apod., mohli by jíst stejný objem jídla, a zákonitě by jim pupky zmizely...

Jinými slovy, kdyby se stravovali vzorně, vypadala by vzorně i jejich těla. Ještě bys jim mohl poradit, aby půl hodiny denně se v pracovní době strečovali
Ono má svoje důvody že jedí to co jedí. Je to levnější, dostupnější, chutnější a příprava je velice snadná.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
pavouk


PříspěvekZaslal: st červenec 12, 2017 8:48 am    Předmět: Odpovědět s citátem

asi tak
ono to bude ve finále spíše o tom, co pijou, než co jedí
_________________
Don't waste your time or time will waste you.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
MidnightRunner1


PříspěvekZaslal: st červenec 12, 2017 8:58 am    Předmět: Re: Kombinace dálkového běhu a činek Odpovědět s citátem

jim1282 napsal:
MidnightRunner napsal:
Zdravím,


věnuje se tu někdo dálkovému běhu (20km+) a posilovně?

Kdysi jsem byl blázen do činek, záměrně píšu do činek, ne do posilovny a snažil jsem se k tomu běhat. Bohužel v posilovně už jsem x let nebyl. Zato běhám 120km+ měsíčně a chci se vrátit k tomuto nádhernému sportu a kombinovat to. Máte někdo zkušenosti nebo tipy jak na to? Má idea je 3x týdně minimálně 10 km běh, a 2 - 3x týdně celé tělo s minimem nohou.


Poměrně hodně dlouho jsem cvičil a běhal. Měsíčně jsem naběhl 240 až 270 km, kdy nejkratší výběh měl cca 15 km. Dokud jsem poměrně hodně hlídal stravu, a to zejména příjem bílkovin a u běhů nad 120 minut i příjem sacharidů, a to i během běhu, držel jsem si celkem bez problémů cca stejnou hmotnost.
Dokud šlo o kratší běhy kolem 10 km v měsíčním náběhu kolem 150 km, hmotnost kolísala kolem 85 až 89 kg. Po navýšení vzdálenosti i přes dobrou stravu šla během 3 měsíců hmotnost na cca 80 kg, ale až si tělo zvyklo na větší zatížení, šla opět nahoru k 85 kg. Ze suplementů jsem používal pouze protein, ionťák a gainer. Pokud nebylo teplé počasí, do cca 20 km jsem běhal bez pytí i doplnění energie. Při delším běhu jsem tekutiny a energii doplňoval pravidelně od začátku. Do posilovny jsem chodil 3krát týdně a pokud bylo víc běhání, tak jen 2krát týdně.
Trochu šla dolů síla i objem, ale skloubit to šlo. Samozřejmě vše velmi ovlivní také intenzita běhu. Pokud to budeš šponovat do vyšších TF a budeš běhat víceméně blízko k maximu, posilovnu to ovlivní mnohem více.
Později běh dostal přednost a tím polevilo i úsilí hlídat stravu z hlediska svalového rozvoje, klesla hmotnost během 3 až 4 měsíců na cca 73 kg.


Díky za příspěvek, můžu se zeptat pro zajímavost na náznak tréninku? Myslím tím, kolik jsi zhruba v týdnu běhal, jaká byla sklatba v posilce. Díky :-)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Mablung


PříspěvekZaslal: st červenec 12, 2017 9:05 am    Předmět: Odpovědět s citátem

pavouk napsal:
asi tak
ono to bude ve finále spíše o tom, co pijou, než co jedí

Je pravda, že večerních pět piv+něco k zobnutí dokáže zabít jakýkoliv jídelníček.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
MidnightRunner1


PříspěvekZaslal: st červenec 12, 2017 9:19 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Co se týká stravy. Jsem brutální endomorf, podívám se na rohlík a přiberu 10 kg. :) Když jsem jenom cvičil, šlo mi to přes 120 při +- vypracovaném břiše ani jsem nevěděl jak.
I při častém běhání vážím 107 kg na 190 cm. Extra vyrýsovaný nejsem, ale že bych měl břicho, to vůbec. Ramenatá postava a velký objem stehen se mi drží i při běhání. Proto moc nechci tlačit do dřepů, mimo regenerace a kolen (při té váze mám fakt strach) by mi šel nahoru zbytečně objem stehen.

Blbostí moc nejím, ale jím rád.... Když přidám k běhání posilovnu, tak zkusím zatím přidat jenom jedno proteinové jídlo denně navíc, potréninkový nápoj. Normálně jsem gainer nikdy nepil, nebyl potřeba, přibíral jsem i bez něj. Ale tady se bojím o regeneraci.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Cratach


PříspěvekZaslal: st červenec 12, 2017 1:28 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Mablung napsal:
pavouk napsal:
asi tak
ono to bude ve finále spíše o tom, co pijou, než co jedí

Je pravda, že večerních pět piv+něco k zobnutí dokáže zabít jakýkoliv jídelníček.

Těch 5 piv samo o sobě ten jídelníček nutně nezabije, když si to člověk přes den jinak hlídá a má velkej výdej (to shodou okolností píšu jako endomorf, co na stavbě jedno léto dělal). Protože tělo přímo alkohol do zásob ukládat neumí a těch 5 piv bude mít tak 75-100 g sachrů.
Ale souhlas, ten úzob k pivu je problematickej, ten nakládanej hermelín s čtvrtkou bochníku chleba a půl pytlem chipsů, nedej bože s bagetkou po cestě domu už frčí rovnou do cejchy...
_________________
"A vy jste jako kdo?"
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
MidnightRunner1


PříspěvekZaslal: st červenec 12, 2017 1:32 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Cratach napsal:
Mablung napsal:
pavouk napsal:
asi tak
ono to bude ve finále spíše o tom, co pijou, než co jedí

Je pravda, že večerních pět piv+něco k zobnutí dokáže zabít jakýkoliv jídelníček.

Těch 5 piv samo o sobě ten jídelníček nutně nezabije, když si to člověk přes den jinak hlídá a má velkej výdej (to shodou okolností píšu jako endomorf, co na stavbě jedno léto dělal). Protože tělo přímo alkohol do zásob ukládat neumí a těch 5 piv bude mít tak 75-100 g sachrů.
Ale souhlas, ten úzob k pivu je problematickej, ten nakládanej hermelín s čtvrtkou bochníku chleba a půl pytlem chipsů, nedej bože s bagetkou po cestě domu už frčí rovnou do cejchy...


Přesně tak. Pivo je co se týká živin a sacharidů hodně dobrý nápoj na sport nebo konstantní fyzickou činnost. Asi to na vyrýsování nebude, ale když někdo drátuje 8 hodin a jednou za hoďku a půl popíjí jedno pivo, tak si myslím, že po tom určitě neztloustne výrazně. Toho alkoholu je tam minimum. Já si běžně v půlce běhání dávám nealko pivo, při delším běhu a vedru klidně 2.
Asi mne tu za to jako výživoví puristé rozcupujete, ale po běhání i 2 normální.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Cratach


PříspěvekZaslal: st červenec 12, 2017 1:45 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Tak ona většina sportovců ráda pije pivo, např. i Pirk řikal, že na 2 večer po sportu se prostě musí :) kultíci jsou v tom dost vyjímka, ale tak jasně, six-pack se s tim dělá blbě a při většim popíjení se i blbě nabíraj svaly...
_________________
"A vy jste jako kdo?"
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Mablung


PříspěvekZaslal: st červenec 12, 2017 2:28 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

MidnightRunner1 napsal:

Těch 5 piv samo o sobě ten jídelníček nutně nezabije, když si to člověk přes den jinak hlídá a má velkej výdej (to shodou okolností píšu jako endomorf, co na stavbě jedno léto dělal). Protože tělo přímo alkohol do zásob ukládat neumí a těch 5 piv bude mít tak 75-100 g sachrů.
Ale souhlas, ten úzob k pivu je problematickej, ten nakládanej hermelín s čtvrtkou bochníku chleba a půl pytlem chipsů, nedej bože s bagetkou po cestě domu už frčí rovnou do cejchy...

Tady nesouhlasím. Půlitr jedenáctky má zhruba 200 kcal. Když si někdo dá pět a k tomu něco na zub, velice snadno se dostane k 1 500 kcal za večer. To je jako zbodnout tři čokolády. 3/5 denního příjmu normálního člověka.
Jedno, dvě pivo po tréninku nikoho nezabijí, stejně jako když si dáš jednou za týden těch pět, ale dělej to častěji a bude to na postavě zatraceně vidět. A můžeš mít stravu přes den dokonalou.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
MidnightRunner1


PříspěvekZaslal: st červenec 12, 2017 2:40 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Mablung napsal:
MidnightRunner1 napsal:

Těch 5 piv samo o sobě ten jídelníček nutně nezabije, když si to člověk přes den jinak hlídá a má velkej výdej (to shodou okolností píšu jako endomorf, co na stavbě jedno léto dělal). Protože tělo přímo alkohol do zásob ukládat neumí a těch 5 piv bude mít tak 75-100 g sachrů.
Ale souhlas, ten úzob k pivu je problematickej, ten nakládanej hermelín s čtvrtkou bochníku chleba a půl pytlem chipsů, nedej bože s bagetkou po cestě domu už frčí rovnou do cejchy...

Tady nesouhlasím. Půlitr jedenáctky má zhruba 200 kcal. Když si někdo dá pět a k tomu něco na zub, velice snadno se dostane k 1 500 kcal za večer. To je jako zbodnout tři čokolády. 3/5 denního příjmu normálního člověka.
Jedno, dvě pivo po tréninku nikoho nezabijí, stejně jako když si dáš jednou za týden těch pět, ale dělej to častěji a bude to na postavě zatraceně vidět. A můžeš mít stravu přes den dokonalou.

Píšeš nesmysly. Nikde jsem nepsal o 5 pivech za večer, to zaprvé, za druhé si srovnej energii jednoho piva s libovolným potréninkovým nápojem ať už na běhání nebo fitness.
Za třetí ne není jako tři čokolády, jsou to uplně jiné kalorie. Těžce makat na stavbě je jako trénink a to ještě dost náročný, když vypiješ v průběhu necelých dvou hodin jedno pivo při těžké práci, tak se ty živiny budou sakra hodin, včetně vitamínů, rychlých sacharidů.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Cratach


PříspěvekZaslal: st červenec 12, 2017 2:47 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Mablung napsal:
MidnightRunner1 napsal:

Těch 5 piv samo o sobě ten jídelníček nutně nezabije, když si to člověk přes den jinak hlídá a má velkej výdej (to shodou okolností píšu jako endomorf, co na stavbě jedno léto dělal). Protože tělo přímo alkohol do zásob ukládat neumí a těch 5 piv bude mít tak 75-100 g sachrů.
Ale souhlas, ten úzob k pivu je problematickej, ten nakládanej hermelín s čtvrtkou bochníku chleba a půl pytlem chipsů, nedej bože s bagetkou po cestě domu už frčí rovnou do cejchy...

Tady nesouhlasím. Půlitr jedenáctky má zhruba 200 kcal. Když si někdo dá pět a k tomu něco na zub, velice snadno se dostane k 1 500 kcal za večer. To je jako zbodnout tři čokolády. 3/5 denního příjmu normálního člověka.
Jedno, dvě pivo po tréninku nikoho nezabijí, stejně jako když si dáš jednou za týden těch pět, ale dělej to častěji a bude to na postavě zatraceně vidět. A můžeš mít stravu přes den dokonalou.

Já nepsal o tom dělat do denně :) Jít 2-3x tejdne na 5 piv je 2-3 x 850 kcal (beru, že desítka má 170) a vydržet u toho nežrat žádný hospodský hnoje ti hodí 2550 kcal navíc za tejden. To je pro člověka, co dělá 40 hodin tejdně rukama, a nebo hodně, skoro denně sportuje, pořád úplný nic. Za podmínky, že jinak jí dobře a u toho piva nežre ty klasický hospodský mlsy. Navíc, jak jsem psal, ethanol se do tuku neukládá, důvody, proč se po chlastu kyne, jsou jiný (právě např. to uzobávání, jak se na tom oba shodnem).
_________________
"A vy jste jako kdo?"
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma - Kombinace dálkového běhu a činek Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3  Další
Rychle na stránku:


 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru




Populární značky: