Kulich už zase skáče přes kaluže


Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 21, 22, 23
 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma - Kulich už zase skáče přes kaluže  Úvodní stránka -> Osobní tréninkové logy -> Kulich už zase skáče přes kaluže
Rychle na stránku:
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Magumi


PříspěvekZaslal: pá leden 13, 2017 3:58 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

kulíšek napsal:
Magumi napsal:
kulíšek napsal:
Magumi napsal:
kulíšek napsal:
...furt mi není moc nic moc.... už nevím, co s tím : (


Kdybys byla normální smrtelník, řekl bych ti, že jsi šíleně přetažená, nedospaná, přestresovaná a podvyživená, a že se tělo brání jediným způsobem, který mu zbývá - vypínám nepotřebných funkcí, jako třeba imunita.


Hele zkoušela jsem trénovat méně (teď), netrénovat skoro vůbec a pořádně k tomu jíst (Vánoce), ale nic... fakt nic. Držím hodně vody, dle krevních testů jsem prostě něco přechodila, dlouhodobě mám sníženou imunitu. Chodím už dva týdny na infuzky Cčka, ale zatím nic...


Chjo. : ( ( ( Máš nějakého dobrého imunologa?


Mám žádanku :D Musím zajít někam, no... víš o něčem? :)


Pošta. :)
_________________
Somewhere in China, a thirteen-year old virgin is warming up with my max.

http://forum.ronnie.cz/magumi-lean-strength-t28783.html
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
lordofbuch


PříspěvekZaslal: st leden 25, 2017 6:54 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

trochu to tu zas umřelo! kdy jsou ty super tabulky s tréninkama?:)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
kulíšek


PříspěvekZaslal: čt leden 26, 2017 12:28 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Ba jo, ba jo....

sepíšu, dopíšu, pošlu :D

Jinak už jsem byla přihlášená na dvě kola boxerské ligy, ale nemám furt soupeřku. Je to bída.... 18.2. je K1 liga, tak tam by to už vyjít mělo :)

Jinak jsem hodně přidala na jídle. Mám ted aktuálně něco přes 3000 kCal. Váha stabilní, takže pohoda...

Jo a začala jsem brát rybí tuk, HCl s betainem, hořčík a zinek.... Trávení se zlepšilo v podstatě okamžitě.

No a stálé hodiny mám pondělní Lojza, večer MMA, utery box, večer BJJ, středa Lojza, večer MMA, čtvrtek kick, pátek sparoše, které tenhle týden nestihnu. Mezi tím činka a další věci, co se kde namanou :D
_________________
Nesnáším žádný sport, to jo... není to mé hobby radši půjdu do hospody!
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
lordofbuch


PříspěvekZaslal: pá únor 03, 2017 4:36 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

kulíšek napsal:
Ba jo, ba jo....

sepíšu, dopíšu, pošlu :D

Jinak už jsem byla přihlášená na dvě kola boxerské ligy, ale nemám furt soupeřku. Je to bída.... 18.2. je K1 liga, tak tam by to už vyjít mělo :)

Jinak jsem hodně přidala na jídle. Mám ted aktuálně něco přes 3000 kCal. Váha stabilní, takže pohoda...

Jo a začala jsem brát rybí tuk, HCl s betainem, hořčík a zinek.... Trávení se zlepšilo v podstatě okamžitě.

No a stálé hodiny mám pondělní Lojza, večer MMA, utery box, večer BJJ, středa Lojza, večer MMA, čtvrtek kick, pátek sparoše, které tenhle týden nestihnu. Mezi tím činka a další věci, co se kde namanou :D


s tím jídle je to rozumné. při tvojí váze, tělesnym tuku a aktivitě budeš se 3000 někde na maintance, takže to určitě bude pro tělo příjemnější, než se ždímat v deficitu:)

stejně tak ta suplementace. spaní v pohodě? nebo máš vyzkoušenýho i něco po čem se líp usíná a míň budí?:)

nj, nemít soupeřky docela nasere:D tak snad se brzo někdo odváží se ti postavit:P
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
gesag
(ban)


PříspěvekZaslal: pá únor 03, 2017 5:36 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

stalker mode...ACTIVATED
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
kulíšek


PříspěvekZaslal: ne únor 05, 2017 12:35 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Tož tak tabulka tohoto týdne. Moc jsem nestíhala, co jsem chtěla, mám nemocného jednoho trenéra a děsné fofry v práci...

Jinak na stalkování bude lepší FB, tak píšu dost pravidelně :D

_________________
Nesnáším žádný sport, to jo... není to mé hobby radši půjdu do hospody!
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
kulíšek


PříspěvekZaslal: út únor 14, 2017 11:14 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Tak minulý týden velmi podobný tomu předchozímu. Jen ve čtvrtek jsme byli zaspárovat v Jablonci kick :)

Jo a taky jsem začala chodit na soukromky wrestlingu (tedy zápasu) k Tomíkovi Tobolovi. Zápas jsem celý loňský rok vynechávala, kvůli tomu krku. Je to trochu paradox, vzheldem k mým tělesným proporcím by to byla být má dominanta... no, zapracuju na tom :)

Dneska jsem byla na svém šestém tréninku BJJ (tedy gi, tedy v kimonech) a přes to, že se od no gi (bez kimona), tedy toho, co dělám normálně, velmi liší, dostala jsem dnes první stripsík. Mám strašnou radost. Je to běh na dlouhou trať, ale mě to fakt děsně baví. Na důchod to bude super sport :))

_________________
Nesnáším žádný sport, to jo... není to mé hobby radši půjdu do hospody!
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Douglas


PříspěvekZaslal: pá červenec 28, 2017 5:50 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

zdar, zapas na Octagon 3 plati?



Nebo to nevyslo? Sory nesleduju to.

Edit: tak ted jsem si u tebe precetl, ze nestartujes. skoda. drzim peste dal!
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
secret78


PříspěvekZaslal: pá červenec 28, 2017 9:02 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

tento plagát snáď už vôbec neplatí...strašne veľa zranení
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma - Kulich už zase skáče přes kaluže Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 21, 22, 23
Rychle na stránku:


 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru




Populární značky: