Ztráta svalů a příbytek tuku ??



 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma - Ztráta svalů a příbytek tuku ??  Úvodní stránka -> Začátečníci -> Ztráta svalů a příbytek tuku ??
Rychle na stránku:
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
chmelik09


PříspěvekZaslal: út září 05, 2017 4:22 pm    Předmět: Ztráta svalů a příbytek tuku ?? Odpovědět s citátem

Před 14 dny jsem se vážil na in-body váze,která mi ukázala 10,9 % tuku a 21,8 kg svalů,dnes jsem se opět vážil ze zvědavosti a na váze bylo 12,3 % tuku a 21,7 kg svalů,mně osobně se to zdá jako nesmysl,i přes to že jsem 4 dny měl snížené kalorie,ale chtěl bych znát i názor ostatních lidí.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Peter Ustinov


PříspěvekZaslal: út září 05, 2017 5:34 pm    Předmět: Re: Ztráta svalů a příbytek tuku ?? Odpovědět s citátem

chmelik09 napsal:
Před 14 dny jsem se vážil na in-body váze,která mi ukázala 10,9 % tuku a 21,8 kg svalů,dnes jsem se opět vážil ze zvědavosti a na váze bylo 12,3 % tuku a 21,7 kg svalů,mně osobně se to zdá jako nesmysl,i přes to že jsem 4 dny měl snížené kalorie,ale chtěl bych znát i názor ostatních lidí.


ano je to totalni blbost, klidne to pust z hlavy
_________________
Padre vám možná řekne, co je peklo, ale já vám ho ukážu!
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Tomáš
Moderátor


PříspěvekZaslal: st září 06, 2017 8:21 am    Předmět: Re: Ztráta svalů a příbytek tuku ?? Odpovědět s citátem

chmelik09 napsal:
Před 14 dny jsem se vážil na in-body váze,která mi ukázala 10,9 % tuku a 21,8 kg svalů,dnes jsem se opět vážil ze zvědavosti a na váze bylo 12,3 % tuku a 21,7 kg svalů,mně osobně se to zdá jako nesmysl,i přes to že jsem 4 dny měl snížené kalorie,ale chtěl bych znát i názor ostatních lidí.


Ahoj,

InBody zas neber tak doslovně. Je tam hodně proměnných, který výsledek můžou ovlivnit. Vždy je pak dobré vážit se ve stejnou dobu a za podobné situace (třeba na lačno před tréninkem). Lepší je taky měřit vždy po delší době (třeba jednou měsíčně), protože když se budeš měřit třeba jednou týdně, tak pořád ty výsledky můžou různě skákat. Třeba po měsíce, pokud se budeš vážit za stejných podmínek, lze vidět nějaký progres. Ale pořád to ber jen jako takovou vychytávku a neber to jako hlavní ukazatel výsledků. Nejlepší je vždy přeměřovat míry a kouknout do zrcadla. Občas ani váha není moc směrodatná. :-)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit WWW stránky autora
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma - Ztráta svalů a příbytek tuku ??
Rychle na stránku:


 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru




Populární značky: