Nevím jak to popsat.



 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma - Nevím jak to popsat.  Úvodní stránka -> Začátečníci -> Nevím jak to popsat.
Rychle na stránku:
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Bodyisterapy


PříspěvekZaslal: út září 26, 2017 8:25 pm    Předmět: Nevím jak to popsat. Odpovědět s citátem

Ahoj, jsem začatečník, cvičím necelý rok a půl. A mám problém s bicepsem, mám takový pocit jako by chábl, takový slabý, nevím jak ten pocit popsat,přitom síla tam je, vím že takový pocit jsem měl když jsem byl v dietě, myslel jsem že je to něco s tím že pálím tuk, ale to bude blbost asi né? Když ale biceps napumpuju tak je 2dny ok, horší je to vždy když mám 2 dny rest day a biceps, jsem necvicil, to vzdy citim jak by chabl a mam chuť ho potrhat. Taky nejím pravidelně, jen podotýkam kdyby se někdo ptal. Předem se omlouvám kdyby otázka vyzněla hloupě, přece jenom jsem "hloupý" co se týče cvičení přece jenom rok není dlouhá doba na to být v tomhle sportu chytrý. Předem děkuju za všechny rady.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Tomáš
Moderátor


PříspěvekZaslal: st září 27, 2017 10:27 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Ahoj,

podle mě to moc prožíváš. :-) Je jasný, že když biceps napumpuješ, tak bude větší a mimo trénink "menší" (nenapumpovaný), ale neznamená to, že když ho nějakou chvíli nebudeš trénovat, že ti úplně ochabne.

Nesleduj to tak často, cvič pořád tvrdě, dobře jez a třeba si jednou měsíčně můžeš porovnat výsledky tvého snažení (fotky, míry, váha atd - myslím celé tělo, ne jenom biceps :-D), ale opravdu můžeš být v klidu a nechat tomu volný průběh - o nic se bát nemusíš.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit WWW stránky autora
ShDW


PříspěvekZaslal: st září 27, 2017 1:38 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Já mám po tréninku klidně i o 3 cm větší obvod bicepsu než v netréninkový den. To tak prostě je, ta krev zase pomalu odteče :)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Peter Ustinov


PříspěvekZaslal: st září 27, 2017 2:33 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

cvic obden Full body a biceps zustane velky a tvrdy
_________________
Padre vám možná řekne, co je peklo, ale já vám ho ukážu!
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Bodyisterapy


PříspěvekZaslal: st září 27, 2017 10:42 pm    Předmět: Nevím jak to popsat. Odpovědět s citátem

Dekuju
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma - Nevím jak to popsat.
Rychle na stránku:


 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru




Populární značky: