Hrubá svalová hmota



 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma - Hrubá svalová hmota  Úvodní stránka -> Trénink -> Hrubá svalová hmota
Rychle na stránku:
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
ZkaZZa


PříspěvekZaslal: ne září 24, 2017 7:20 pm    Předmět: Hrubá svalová hmota Odpovědět s citátem

Nějaký typ na objemový trénink čistě na nabrání hrubé svalové hmoty ?
Jedu už nějaký čas treninky čistě na maximální sílu a dynamickou sílu.
Napadl mě Bear routine , kdysi jsem ho jel a docela spokojenost.
Někdo ještě nějaký typ ?
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit WWW stránky autora
Tomáš
Moderátor


PříspěvekZaslal: ne září 24, 2017 8:46 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Ahoj,

těch tréninků je hodně. Každému funguje trochu něco jiného a tak je nejlepší postupně pár tréninků vyzkoušet. Použít jde Bear, jak píšeš, nebo třeba Korte, klasický split, freimenův těžko lehký split.. ono toho najdeš hodně.

Zkoušej a poznávej. :-) Hlavní je tréninky obměňovat a nezůstat u jednoho. Také je vždy dobré zařadit třeba deload fázi a nejet pořád na maximum.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit WWW stránky autora
ZkaZZa


PříspěvekZaslal: st září 27, 2017 4:44 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Tomáš napsal:
Ahoj,

těch tréninků je hodně. Každému funguje trochu něco jiného a tak je nejlepší postupně pár tréninků vyzkoušet. Použít jde Bear, jak píšeš, nebo třeba Korte, klasický split, freimenův těžko lehký split.. ono toho najdeš hodně.

Zkoušej a poznávej. :-) Hlavní je tréninky obměňovat a nezůstat u jednoho. Také je vždy dobré zařadit třeba deload fázi a nejet pořád na maximum.


Všechny z těchto treninku jsem zkoušel.
Klasický split chci zařadit až dojedu aktuální trenink , ten je zaměřený na doladění maximální síly , powerlifting a vzpírání.

Korte nechci potom chci se právě trochu bavit toho stereotypu na chvilku.
Takže buď Bear a nebo těžko lehký split.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit WWW stránky autora
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma - Hrubá svalová hmota
Rychle na stránku:


 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru




Populární značky: