Draperova léčba


Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... , 17, 18, 19  Další
 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma - Draperova léčba  Úvodní stránka -> Osobní tréninkové logy -> Draperova léčba
Rychle na stránku:
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
ygg


PříspěvekZaslal: so říjen 07, 2017 2:03 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

AHOLA napsal:
ygg napsal:
Tedy, kde tam vidíš nějakou kolizi s tím, co napsala Makuška fakt netuším ... a že bych to jako autor hodnoceného textu vědět měl:-))).


No zjavne ti nezapaluje, nebudem trapit dedka, poslem ti do to pm, nech to tu nerozmazavam tolko.


Správně, že jsi ... jsem ti rovněž napsal do PM i s obšírným zdůvodněním.
_________________
Reacher let him go. There were things Reacher didn´t like to do. Running was one of them.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Trubens


PříspěvekZaslal: so říjen 07, 2017 3:11 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Chadzi napsal:
Trubens napsal:
Makuška : Vidis, aka je priroda KLAMLIVA? ... Oblbne ta, a ty splodis dceru s clovekom, ktory nedokaze milovat nikoho, ani seba, ani teba, ani dceru (len som rozvetvil tvoje slova). Preto sa ja bojim riesit vztah (neriesim uz ale ani sex...), lebo nechcem byt oblbnuty prirodou a umelo navysovat (pre mna) hodnotu niekoho, kto v skutocnosti taku hodnotu (pre mna, alebo mozno aj vseobecne) nema. Si jedna z 90% (ci viac), ktora bola PRIRODOU oblbnuta a trochu neskoro vytriezvela... Hlavne ze by si si taku moznost (ze sa ti to stane) nikdy nepripustila, ako si nepripusti mozno 99% ludi... INAK ALE NIC V ZLOM, NEMYSLIM TO V ZLOM.

Draper : ostan sam sebou, len sa setri fyzicky...a ze fakt setri... A bud dobrym otcom, hoci uz asi nie pod jednou strechou....

A ... Kto vie, mozno o par mesiacov budete zase spolu, to ukaze PRIRODA A CAS.... :D.... Lebo vsetko je o tom...

Já tady chodím víceméně jen koukat, ale teď mě to fakt nutí i něco napsat... Rando ty jsi fakt kokot.


Vieš čo je na tom najlepšie, CHADZI ??? Že ma síce nazveš kktom, ale nenapíšeš že PREČO.... A keď napíšeš z akého dôvodu som podľa teba kkt, tak ten dôvod bude ďalšia nadávka..... Z tvojho hodnotenia mňa si v sebe akumulujem akurát tak prd, ktorý by som ti najradšej pustil medzi oči...

TO ALL : Tak to je super , že Makuška nemá dieťa s Draperom, v minulosti som nepozorne prečítal jej koment, moja chyba. Takže Makušku už vlastne nebude mať čo ťahať ku Draperovi... Ale je fajn, že mu bola oporou v tom najhoršom. To sa cení. Ďalej to už nebudem rozpitvávať, aby Draper nebol na mňa nasratý... A aby nebola ani Makuška na mňa našťatá...
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Faye


PříspěvekZaslal: ne říjen 08, 2017 8:20 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

To bude draperovi asi hodne prijemny, kdyz se tady verejne prepira jeho spinavy pradlo. Lidi, proberte se trosku.
_________________
Mám tak vychytralý plán, že kdybyste mu přišili ocas, mohli byste mu říkat lasička.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
vlk#


PříspěvekZaslal: po říjen 09, 2017 10:43 am    Předmět: Odpovědět s citátem

mno, takže bych řekl, že je Draper normální chlap.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
KrystofK


PříspěvekZaslal: po listopad 20, 2017 7:21 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Můžu se zeptat jestli, popřípadě kdy bude ten avizovaný článek o drapěrove cestě ke zničenému zdraví? Narovinu řeknu, že by mě nejvíce zajímalo téma sypání, jaké přesně byly cykly, proč nebyly nějaké pravidelné prohlídky, popřípadě zevrubná vyšetření i když jsi tam měl solidní dávky trenu apod. Myslím, že by to především dneska, když už jsou ON i 17letí crossfitáci, bylo mimořádně přínosné.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
controll


PříspěvekZaslal: pá listopad 24, 2017 1:19 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

lol a co chceš jako slyšet ? Že sypačka mu zničila zdraví? ... Já jedu 1,6g ACE trenu týdně, mega dávky boldenonu, nízký dávky testosteronu už cca přes 8 měsíců a podle doktorky jsem zdravější než normální člověk... A pokud mu sypání dojebalo zdraví, tak bz se mu dojebalo i jako hárdkór vegan naturálovi, akorát možná pozdějc (nebo dokonce ještě dřív)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
drlift_


PříspěvekZaslal: pá listopad 24, 2017 2:06 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

controll napsal:
lol a co chceš jako slyšet ? Že sypačka mu zničila zdraví? ... Já jedu 1,6g ACE trenu týdně, mega dávky boldenonu, nízký dávky testosteronu už cca přes 8 měsíců a podle doktorky jsem zdravější než normální člověk... A pokud mu sypání dojebalo zdraví, tak bz se mu dojebalo i jako hárdkór vegan naturálovi, akorát možná pozdějc (nebo dokonce ještě dřív)


To si nemyslim, pokud by nesypal, asi by se vyhnul trvalym nasledkum. Zdravi by mu kleklo nejspis driv, ale pravdepodobne by to diky tomu nebylo tak vazne ...

P.S.: Znamy jezdi sanitkou a srdecni slabost je pry u lidi v produktivnim veku, kteri to prehanej se sypackou pomerne casta zalezitost.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
controll


PříspěvekZaslal: pá listopad 24, 2017 2:27 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

A třeba takovej Frank Zane byl ve své době snad nejtěžší sypač, pravděpodobně sype dodnes a vypadá zdravě a vede spokojenej život.

Holt někdo má slabý srdíčko a někoho zase snese nehorázný bomby.
Je naivní si myslet, že každej dostane ve 30 letech infarkt ze sypačky.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Cratach


PříspěvekZaslal: pá listopad 24, 2017 4:06 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Ono to ale casto neni o tom, jak ma kdo silny srdce, ale o zmenach v krevnim obraze. Ani v pripade Drapera neslo o to, ze by pricinou bylo slaby srdce.
_________________
"A vy jste jako kdo?"
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ygg


PříspěvekZaslal: pá listopad 24, 2017 5:31 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Až bude chtít, napíše.

Navíc, jak už tu kdysi padlo, těch příčin kolapsu bylo o dost víc než jen sypka, takže čistě z toho co a kolik bral se obecně dá usuzovat prd. A o tom jak a kdy ... myslím momentální zdravotní stav ... trénoval je tu celý blog ... a ten myslím víc než stačí.

A asi má jiné starosti než nějakou osvětu na Ronnie ... já bych na jeho místě rozhodně měl.
_________________
Reacher let him go. There were things Reacher didn´t like to do. Running was one of them.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Ronnie
Administrátor


PříspěvekZaslal: pá listopad 24, 2017 7:16 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

controll napsal:
A třeba takovej Frank Zane byl ve své době snad nejtěžší sypač, pravděpodobně sype dodnes a vypadá zdravě a vede spokojenej život.

Holt někdo má slabý srdíčko a někoho zase snese nehorázný bomby.
Je naivní si myslet, že každej dostane ve 30 letech infarkt ze sypačky.


Zrovna včera jsem telefonem po letech mluvil s jedním českým dříve špičkovým kulturistou, je mu plus mínus 40 a má za sebou dva infarkty, které on i lékaři dávají do přímé spojitosti s tímto sportem. Říká, tak nějak pochopitelně, že vědět to před 20 lety, nikdy už do anabolik nejde. A není jediný, kdo ve svém věku po "úspěšné" závodní kariéře podobné problémy (a někdy i horší) má. Jen se o tom nemluví a tak někteří lidé nabývají dojmu, že se vlastně nic nemůže stát. Může. A děje. A zdaleka, zdaleka ne nijak výjimečně.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit WWW stránky autora
KrystofK


PříspěvekZaslal: pá listopad 24, 2017 8:05 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Ne, fakt mě nezajímá moralistický vyblitek aka "steroidy mě (málem) zabily", ale spiš ty dalši okolnosti. Třeba když měl za sebou roky blastu na trenu a začala mu dušnost a typicke projevy kardiaku, proč nešel okamžitě na komplexní vyšetření na angio? Jestli byl ty dlouhé roky on, tak jestli si svůj stav pořádně a pravidelně hlídal a vše bylo v "pořádku" a tohle vyústění se fakt nedalo předvídat. A nebo si nechal jako většina udělat občas základní laborku změřil tlak, kašlal na to a zjistil že by tomu mohl nakonec předejít. Prostě by mě to zajímalo, protože takových jedinců s touhle zkušeností moc není.

citace:
A pokud mu sypání dojebalo zdraví, tak bz se mu dojebalo i jako hárdkór vegan naturálovi, akorát možná pozdějc (nebo dokonce ještě dřív)


To je směšné a absurdní tvrzení, které trochu koresponduje s tím tvojím puberťáckým chvástáním o 2gramech trenu.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Ronnie
Administrátor


PříspěvekZaslal: pá listopad 24, 2017 8:09 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Kryštofe mně tu chybí souvislosti, jak fórum moc nestíhám číst, asi ani nereaguješ na mě, myslím... Každopádně jen tak celkově pro info pro Tebe i ostatní, s Draperem jsme si tak nezávazně napsali, že by bylo hezké, kdyby o tom článek na Ronnie.cz jednou vzniknul, tzn. ve chvíli, kdy tomu budou nakloněny okolnosti, věřím, že se spojíme a vymyslíme to.

A zároveň bych si přál mít čas se tomuhle tématu víc věnovat, protože bych asi pár lidí, co mají fakt zdravotní trable, k otevřeným rozhovorům přemluvil a ono by to bylo asi hodně fajn a prospěšné pro všechny... ale tak třeba jednou.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit WWW stránky autora
speedy


PříspěvekZaslal: pá listopad 24, 2017 8:26 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Controll verim v teba, ze tie zaciatocnicke cisla este poriadne napumpujes. Nebude to skoda pre zostavajuci genofond.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Trubens


PříspěvekZaslal: pá listopad 24, 2017 8:28 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

controll napsal:
A třeba takovej Frank Zane byl ve své době snad nejtěžší sypač, pravděpodobně sype dodnes a vypadá zdravě a vede spokojenej život.


Dnes podľa mňa dáva "len" rastový hormón, a to len nejaké "terapeutické" množstvo...
Arnold toho dnes dáva určite viac.
Mňa by zaujímalo, či teraz vo svojich 75. rokoch sype Dave Draper. Hoci aspoň "za štipku soli". Žiť ešte žije.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma - Draperova léčba Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... , 17, 18, 19  Další
Rychle na stránku:


 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru




Populární značky: