Koncipientův boj


Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4 ... 28, 29, 30  Další
 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma - Koncipientův boj  Úvodní stránka -> Osobní tréninkové logy -> Koncipientův boj
Rychle na stránku:
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
xavo


PříspěvekZaslal: po listopad 13, 2017 8:57 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Advokát napsal:

kdo je chytrej a kdo ne


zato ty ses takovej genius, ze ses jeste nenaucil napsat slovo "Calgary"...seems legit
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Advokát


PříspěvekZaslal: po listopad 13, 2017 9:49 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

xavo napsal:
Advokát napsal:

kdo je chytrej a kdo ne


zato ty ses takovej genius, ze ses jeste nenaucil napsat slovo "Calgary"...seems legit


Jo, když jsem to psal poprvý, tak jsem udělal překlep. No a od tý doby jsem to vždycky akorát zkopíroval. Moje chyba.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Dave1913


PříspěvekZaslal: út listopad 14, 2017 7:02 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Advokát napsal:

Co se ostatních uživatelů týče, dosud jsem projel jen pár logů a přišly mi většinou rozumný, takže jsou asi rozumní i jejich autoři. Nejvíc mě zatím zaujal NukeTheWales. Taky se znám s Ragnarem, a to taky není žádnej trouba. Dále je tady třeba Sheila, Jenda66 a pár dalších, co by stojí za sledování. Tvůj log je taky OK.

Btw asi před 3 týdnama mi tady někdo naznačoval, že se intimně sblížil (nebo chce sblížit) s mojí mamkou. Jestli mi paměť slouží, tak to byl, myslím, WannaYourMother. Tak ten možná nebude úplně chytrej.


Ono je to vzájemný. Roper, díky své aroganci a oblibě zakládat fake účtu a navzájem se chválit, je tady na fóru v žebříčku oblíbenosti skoro na úrovni Randa.

A věř, že ten co se sblížil s tvojí mamkou, je chytrej.
_________________
vfab
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Roper
(ban)


PříspěvekZaslal: út listopad 14, 2017 2:53 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Dave1913 napsal:
Ono je to vzájemný. Roper, díky své aroganci a oblibě zakládat fake účtu a navzájem se chválit, je tady na fóru v žebříčku oblíbenosti skoro na úrovni Randa.

A věř, že ten co se sblížil s tvojí mamkou, je chytrej.


Arogance je dar a výsada.

Když odhlédnu od toho, že píšeš blafy ze své zhrzenosti, tak ti chybí jedna zásadní věc - důkaz.

Powerliftter napsal:
Objem tréninku je pro každého uplně individuální věc, nelze pro všechny vyvinout stejné schéma tréninku, je to nesmysl. Sheiko sám ví, co dělá a dokáže pro svoje vlastní liftery tu kumulaci objemu upravit tak aby z toho profitovali. Ovšem není nad to zapaltit si Shěiko app kde jsou pro všechny stejná schémata, nebo si to stáhnout z netu a VĚŘIT, že z toho něco bude, protože to většina lidí uznávajíc nějaký obecný Sheiko schémata dělají...jen věří.


Individuální objem u každého chápu, nicméně fundamentální problém tkví v tom, že metoda přepětí (na vysokým objemu), tedy ta, kterou využívá Sheiko, má nejvíc vědeckých ověření a nejvíc výsledků z praxe. Je otřískána mnoha grafy, mnoha studiemi...Takže nemá relevantní konkurenci v tréninku.
I takovej Simmons z Westside Barbell pokorně uznal, že Rusové jsou v tréninku o 50 let přede všemi.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Mravenec1


PříspěvekZaslal: út listopad 14, 2017 3:08 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Roper napsal:
Dave1913 napsal:
Ono je to vzájemný. Roper, díky své aroganci a oblibě zakládat fake účtu a navzájem se chválit, je tady na fóru v žebříčku oblíbenosti skoro na úrovni Randa.

A věř, že ten co se sblížil s tvojí mamkou, je chytrej.


Arogance je dar a výsada.

Když odhlédnu od toho, že píšeš blafy ze své zhrzenosti, tak ti chybí jedna zásadní věc - důkaz.

nejsi ty ten Jiří Vlk z fejsubuku ze skupiny Grznárových citátů ?
tam si kdekoho urazel v době kdy byl F.G. hodně sledovaný..
pamatuju si jak ses tam porad na neco ptal, pak si zacal cist naky anglicky clanky a byl zničeho nic chytry a zkuseny a tedka dokonce ctes knizky. vybavujes se mi... jsi to ty zejo
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
maciak


PříspěvekZaslal: út listopad 14, 2017 3:56 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

jj je to on :) kratky ip check to preveril
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Roper
(ban)


PříspěvekZaslal: út listopad 14, 2017 4:13 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Mravenec1 napsal:
Roper napsal:
Dave1913 napsal:
Ono je to vzájemný. Roper, díky své aroganci a oblibě zakládat fake účtu a navzájem se chválit, je tady na fóru v žebříčku oblíbenosti skoro na úrovni Randa.

A věř, že ten co se sblížil s tvojí mamkou, je chytrej.


Arogance je dar a výsada.

Když odhlédnu od toho, že píšeš blafy ze své zhrzenosti, tak ti chybí jedna zásadní věc - důkaz.

nejsi ty ten Jiří Vlk z fejsubuku ze skupiny Grznárových citátů ?
tam si kdekoho urazel v době kdy byl F.G. hodně sledovaný..
pamatuju si jak ses tam porad na neco ptal, pak si zacal cist naky anglicky clanky a byl zničeho nic chytry a zkuseny a tedka dokonce ctes knizky. vybavujes se mi... jsi to ty zejo


Rád si kopnu do mozkovejch mrtvol. Ve facebookových skupinách jsem se nikdy nikoho neptal (na věci k tréninku apod.). A až alespoň jednu větu napíšeš správně, tak ti víc odpovím. Takhle to je vyblitý jak od pacienta (Randa) s těžkou schizofrenií.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Advokát


PříspěvekZaslal: út listopad 14, 2017 8:25 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

7. W; 14. 11.
Calgary Barbell, Day 26

HB squat
4x155@6,5
4x165@8
4x172,5@9
2x4x165@8,5-9

2ct pause bench
2x120@7
2x127,5@8
2x135@9 - PB
2x2x130@8,5-9

Deadlift
1x220@6
1x235@7,5
1x240@8 - amonia for the first time, felt good / poprvý v životě čpavek, poměrně dobrý
4x4x187,5@6

Lat pulldown
3x8

citace:
A věř, že ten co se sblížil s tvojí mamkou, je chytrej.


Tak proč mi tu píše takový hovna?

Nemám nic proti tomu, abyste se vzájemně uráželi, ale nemuseli byste mi to srát sem do tréninkovýho logu. Díky.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
zvedač


PříspěvekZaslal: út listopad 14, 2017 9:15 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Tady Ropera asi hryže, že přes všechno to svoje "vzdělání" má výkonnost v kategorii ženy do 47 kg. Rád by ostatním sahal do svědomí, ale neoplývá dostatečnou autoritou, o kterou by opřel relevanci svých názorů. Pokud jde o praktickou stránku věci, tedy jeho provedení cviků, dojem z videí vyvolává spíše lítost než obdiv.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Powerliftter


PříspěvekZaslal: st listopad 15, 2017 12:07 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Nepotřebuju k tomu abych způsobil přepětí jet Sheika, rozhodně ne trénink který nedělá on sám. Ty obecný schémata jsou prostě směs blábolů, to bude fungovat na 1/5 lidí a půlka z toho bude brát nějaký sračky. Jedu trénink podobný tomu co jede Mike Tusherer a třeba i jeho svěřenec a mistr světa Brett Gibbs. Trénink složený z konjungované preiodizace obsahující i kumulaci objemu při nižších procenetch jak je tomu u sheika a funguje to. Potřebuju v tréninku trochu specifičnosti, v té napodoběnině Sheika co jde volně k dostání se sotva kdy dostaneš nad 90% 1OM a konkrétně pro silový trojboj mi to nesedne. Měl sem možnost pozorovat na sobě a ostatbích lidech co se při těchlech Sheiko tzrénincích stane...člověk si vytvoří dobré opakovací maximum, dá 5 opakování na RPE 10, přidá 10 kg a selže na jednom.

PTÁM SE TEDY jak může z toho obecného schématu profitovat několik různých lidí, když ten trénink pracuje s kumulací objemu a pro někoho ten objem není dostatečný, tudíž nedojde k přepětí, nopak pro někoho to zas bude moc. Sheiko prostě nedá svoje knowhow jen tak dostupně na internet, proč by se od něj někdo pak nechával trénovat že.. kdyby to mohl mít zadarmo..
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
WannaYourMother


PříspěvekZaslal: st listopad 15, 2017 9:54 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Advokát napsal:

citace:
A věř, že ten co se sblížil s tvojí mamkou, je chytrej.


Tak proč mi tu píše takový hovna?

Nemám nic proti tomu, abyste se vzájemně uráželi, ale nemuseli byste mi to srát sem do tréninkovýho logu. Díky.



Nejsem si úplně jistý, jestli sem ti do logu něco psal, málokdy se tady k něčemu vyjadřuju. A co se týče chytrosti, tak spíš jen poslouchám svého trenéra a něco od něj pochytím, nerad bych se přeceňoval :)

Apropos, je mi líto, jestli se tě dotýká můj nickname, ale s tím už teď těžko něco udělám - pochází z doby, kdy jsem hrával poker a sloužilo to k popíchnutí soupeřů - a očividně to funguje doposud, sice nechtěně ...
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
xavo


PříspěvekZaslal: st listopad 15, 2017 10:17 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Advokate, do logu ti to psal uzivatel "Grip and rip", kterej zahy potom dostal ban.

Neni zac.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Advokát


PříspěvekZaslal: st listopad 15, 2017 11:27 am    Předmět: Odpovědět s citátem

citace:
Nejsem si úplně jistý, jestli sem ti do logu něco psal, málokdy se tady k něčemu vyjadřuju. A co se týče chytrosti, tak spíš jen poslouchám svého trenéra a něco od něj pochytím, nerad bych se přeceňoval :)

Apropos, je mi líto, jestli se tě dotýká můj nickname, ale s tím už teď těžko něco udělám - pochází z doby, kdy jsem hrával poker a sloužilo to k popíchnutí soupeřů - a očividně to funguje doposud, sice nechtěně ...


Tak jsem si to přece jenom nepamatoval správně. Tvůj nick to ve mně asi evokoval. :D Tím však nechci říct, že by mě urážel. Omlouvám se ti tím pádem za tohle nařknutí, doufám že nebude mít dopad na naší budoucí koexistenci. :)

citace:
Advokate, do logu ti to psal uzivatel "Grip and rip", kterej zahy potom dostal ban.

Neni zac.


Díky za připomenutí.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
vlk#


PříspěvekZaslal: st listopad 15, 2017 3:20 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Advokát napsal:
Nemám nic proti tomu, abyste se vzájemně uráželi, ale nemuseli byste mi to *** sem do tréninkovýho logu. Díky.


na to je tady jeden expert provokatér pod několika nickama a několik už jich má zabanovaných. zkus říct adminovi, ať ti to tu promaže.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Advokát


PříspěvekZaslal: pá listopad 17, 2017 12:58 am    Předmět: Odpovědět s citátem

7. W; 16. 11.
Calgary Barbell, Day 27
Whole session took a lot of time - we were watching -105 IPF equipped world champs. After training I ate my lunch at the gym and just stayed there until 9 p.m. Therefore, spent almost 8 hours in the gym. / Trénink trval poměrně dlouho, o pauzách jsme sledovali - 105 IPF EQ MS. Potom jsem tam snědl oběd a prostě tam zůstal do zavíračky. Celkem skoro přesně 8 hodin v posce.

Pin LB squat
Tried to push the elbows down a bit, shoulder started being sad about it - felt it on bench. Was also kinda unbalanced/ Tlačil jsem lokty dolů, rameno z toho bylo trochu smutný (rozuměj bolavý) - pocítil jsem to na benči. Taky jsem nějak nemohl najít rovnováhu.
1x180@7
1x185@8
1x190@8,5
2x185@9
2x175@8,5

CG bench
Left rear delt hurt on descent on first rep of every set.
3x115@6
3x122,5@7
3x3x127,5@8

Feet-up bench
Tried to find the position in which the delt wasn't that sad. / Hledal jsem pozici, v který nebude ten zadní delt tak smutnej.
3x110@7
3x115@8
3x120@9
3x115@8,5

Hammer curls
8x8x16

Lat pulldown
6x10

Facepulls
3x8
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma - Koncipientův boj Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4 ... 28, 29, 30  Další
Rychle na stránku:


 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru




Populární značky: