Osa, Kotouče, zkušenost



 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma - Osa, Kotouče, zkušenost  Úvodní stránka -> Trénink -> Osa, Kotouče, zkušenost
Rychle na stránku:
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
olaf84


PříspěvekZaslal: ne listopad 26, 2017 12:11 pm    Předmět: Osa, Kotouče, zkušenost Odpovědět s citátem

Čau , nedávno jsem koupil osu s průměrem 25 mm s pár kotoučema
No ale teď bych potřeboval nějaké přikoupit
Problém je v tom že už skoro nikde nemají 25 mm pouze 30 mm
Takže otázka : Byl by velký problém koupit ty 30 mm pro 25 osu ?
Díky za názor
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Ronnie
Administrátor


PříspěvekZaslal: ne listopad 26, 2017 2:42 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Byl, bude Tě to zlobit při každém zvednutí (tedy mě by to zlobilo:).

25mm seženeš, u nás vidím třeba 5kilové kotouče a když je máme my, kdo se na tenhle sortiment nespecializujeme, jinde určitě na výběr najdeš ještě víc.

https://obchod.ronnie.cz/s-3014-arsenal-cinkovy-set-jednorucni-pogumovany.html

Jinak teď koukám do skladu a jsou tam i 1,25kg, 2,5kg, 10kg, 15kg a 20kg o tomto průměru, popostrčím kolegy, aby to na webu doplnili.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit WWW stránky autora
deiw


PříspěvekZaslal: ne listopad 26, 2017 3:43 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Mám to podobně, a dá se to vydržet. Navíc mám kromě osy 25mm i jednoručky 30mm a EZ 30mm, takže nové kotouče kupuju jen 30mm, aby to sedělo na vše.
Když to dostatečně stáhneš úzávěrem, tak se to moc hýbat nebude, a pokud dáš jako první doprostřed jeden z těch 25mm, mělo by to být úplně ok (já to ani nedělám).
Jediné, kde to poznám, je mrtvola - když to položím rychleji, tak se kotouče trošku uvolní, a pak mají malou vůli nahoru dolů. Ale dřep, BP, millitary, přítahy, dokonce ani bicepsový zdvih (kde dochází k rotaci) nepoznám - kotouče váhou sedí "dole", a drží je tam navíc uzávěr.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Fangorn


PříspěvekZaslal: út prosinec 05, 2017 11:34 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Tak nevim, sam mam taky 25 mm osu, pred mesicem jsem taky nejaky kotouce nakupoval a nemel jsem vubec zadny problem je sehnat

Jinak s tim dotahovanim nadoraz je dobry zvazit, co s tim budes cvicit - pokud budes delat dynamictejsi cviky (typicky premisteni), kotouce utazeny nadoraz se ti neprijemne vymsti (predpokladam, ze 25 mm osa je nejspis bez lozisek).
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma - Osa, Kotouče, zkušenost
Rychle na stránku:


 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru




Populární značky: