ZAVRATE - Problemy s zaludkom ???

odeslat nové téma  Odpovědět na téma - ZAVRATE - Problemy s zaludkom ???  Úvodní stránka -> Začátečníci -> ZAVRATE - Problemy s zaludkom ???
Rychle na stránku:
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
CinGy

PříspěvekZaslal: pá prosinec 08, 2017 4:00 pm    Předmět: ZAVRATE - Problemy s zaludkom ??? Odpovědět s citátem

Rad by som sa podelil o moje problemy. Mozno uz niekto nieco podobne riesil a bude ma vediet nasmerovat, pretoze mam pocit ze moja dotorka iba tápe. (zial kazdy nevie vsetko)
Asi tak mesiac dozadu som mal "zachvat'' (ak to tak mozem nazvat). V noci som sa zobudil s brutálnym kolotočom. Samozrejme ze som to nasledujuci den rozchodil a ja blbec som s tym nešiel k doktorovi. Potom bol par dní pokoj, no vratilo sa to. Na asi 1-2 dní som bol ako zlozeny z kolotoca. Zavrate a taký divný pocit ako na vode. Zas to na par dní pominulo, no momentalne ma to drzí asi tyzden v kuse.
Obvodna lekarka ma poslal k neurologovy, ze to je z krcnej chrbtice. U neurologa som bol, ten ma vysetril. Pocas vysetrenia som sice pocitil bolest na pravom trapeze, pri ktorom skonstatovala ze z krkom nieco bude, no ze jej simptomy jednoznacne neukazuju na krcnu chrbticu. Poslala ma na magneticku rezoznaciu hlavy. Na to sa samozrejme caka.
Momentalne mam tieto problemy asi tyzden. S tym ze sa mi striedaju zavrate s bolestami hlavy. Zaludok mam ako na vode. Najhorsie je to vzdy vecer. Vecer to je TOP, to som uplne hotový a nedajboze si lahnem, tak to je masaker. K kolotocu sa pridáva studený pot a bušenie srdca.
Osobne nevylucujem ani krcnu chrbticu (k chyropraktikovy som uz objednaný) no osobne si myslim ze to je zaludok. K simptomom pridávam, ze som skoro cely cas nafuknuty. Vcera a dnes som spozoroval ze mi pomaha pancreolan forte. No nemam ziadne ine bolesti, okrem hlavy ma v oblasti zaludka nic neboli, ani na tlak.
Pred prvým "zachvatom" som fungoval asi takto. Po-Pia od 6:30 do 16:00 v praci. Nic tazke ani stresujuce. Potom bud trening, alebo off. Trening bol tak 4 dni v tyzdni posilka + ak bolo pekne tak som si siel 1-2 dni v tyzdni zabehat. Pozival som doplnky stravy ako:
Protein 30g ráno na desiatu + 30g po treningu.
+ sem tam po behu som si dal BCAAcka (Iba ak som netrenoval a protein pil iba doobedu)
Jedina vec, ktoru som urobil inak ako obycajne, je ze som v ten den nacal novu pixlu gaineru. Nikdy predtym som gainer nebral. Myslel som si ze pred zimov vyskusam ist trosku objemový trening a ze skusim gainer a uvidime ako nanho budem reagovat. Bol to GAINER JUMBO - SCITEC NUTRITION. Dal si aj svagor, no jemu nebolo nic. + celu pixlu zjedol potom kamos a jemu rovnako nebolo nic. Moze byt ze som nan zle reagoval iba ja?

Neriesili ste nahodou niekto nieco podobne??? Neviet mi poradit?

PS:
Stresom to urcite nebude!
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
coder

PříspěvekZaslal: pá prosinec 08, 2017 4:20 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

já něco podobného řešil u mě byl problém se středním uchem
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Rychle na stránku:

Přejdi na: