Ektomorf jak vyšitej


Jdi na stránku 1, 2  Další
 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma - Ektomorf jak vyšitej  Úvodní stránka -> Začátečníci -> Ektomorf jak vyšitej
Rychle na stránku:
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Sifonjer


PříspěvekZaslal: ne prosinec 17, 2017 2:13 am    Předmět: Ektomorf jak vyšitej Odpovědět s citátem

Zdar lidi,

jsem totalny zobak co se nejakeho treninku tyce ale chtel nych se zeptat, jak nejefektivneji vyuziju svoji postavu aby vypadala dobre? 195 cm, 85kg. Zkousel jsem nejaky jidelnicky spolecne s plavanim 4x tydne 1h, pote i nejake cviky doma, ale vzdycky jsem se vahy drzel a ne a ne nahoru. Vubec nevim kde zacit a stve me, ze nemuzu tu vysku tak dobre vyuzit. Pomalu se schovam i za lopatu. Jediny na co jsem pribral byla “prasodieta” ale po te se necitim dobre ..zkratka jsem nevedel kudy kam a to trva do dnes. Dekuji za Vase postrehy.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
kubbas


PříspěvekZaslal: ne prosinec 17, 2017 12:28 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

My vysoky to mame tažke... Na tu vyšku ti treba aspon 110-120 kil aby si vyzeral že cvičíš a to bez steroidov dosiahne fakt málokdo... ta výška je vyhoda aj prekliatie zároveň
Musíš si zistit hranicu kde nepriberáš a nechudneš len sa udržuješ a potom pridávať kalórie a musís poznat svoje telo ako reaguje a hlavne začat cvičit vo fitku
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Pr!nc


PříspěvekZaslal: ne prosinec 17, 2017 12:55 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Nauč se kvalitně v dostatečném množství jíst a k tomu 3-4x týdně cvičit, regenerovat, dodržovat životosprávu a tohle dodržovat několik let v kuse. Pokud budeš mít pod 10 % tuku, tak i při hmotnosti lehce nad 100 kg můžeš vypadat velmi velmi dobře na poměry běžné populace a skoro každý si všimne, že cvičíš.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Trubens


PříspěvekZaslal: ne prosinec 17, 2017 5:47 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

kubbas napsal:
My vysoky to mame tažke... Na tu vyšku ti treba aspon 110-120 kil aby si vyzeral že cvičíš


Totálne primitívny názor... Ja pri výške 190cm a 77kg vyzerám že cvičím (v lete, keď som v kraťasoch a tričku), fotku ste už videli... Dajme tomu že máš ťažšie kosti ako ja... priber 10kg, a bude ti to úplne stačiť... Ak ti nejde o súťaženie, ale o to, aby bolo jednoznačne vidno, že cvičíš.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Dave1913


PříspěvekZaslal: po prosinec 18, 2017 6:57 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Fotku jsme neviděli, mohl bych ji prosím postnout znovu?
_________________
vfab
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Trubens


PříspěvekZaslal: po prosinec 18, 2017 8:15 am    Předmět: Odpovědět s citátem

77kg pri výške 190cm. Samozrejme tesne po tréningu, ale aj na pódiu máš kulturistov po pumpovačke... Navyše ešte nacukrovaných, a ja som na nízkosacharidovej strave (ale nie v ketóze)...
Inak, videl to skoro každý, takže nehejtujte, keď dávam túto fotku na fórum už asi tretí či štvrtý krát. Neviem do akých topicov som ju vložil predtým, nechce sa mi to hľadať...

nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
decarabas


PříspěvekZaslal: po prosinec 18, 2017 8:34 am    Předmět: Re: Ektomorf jak vyšitej Odpovědět s citátem

Sifonjer napsal:
195 cm, 85kg


To nie si ektomorf, ak pri minimálnom tréningu máš takýto pomer výšky a váhy. Ak by si mal dajme tomu 70 kilo, tak by som to bral

Čo potrebuješ je začať viac a lepšie jesť a viac a lepšie trénovať v zmysle viackĺbových cvikov, ktoré na tebe vyrobia mäso. Plávanie a bicykel a kliky ti bohužiaľ nepomôžu. Na mainwebe máš napr: http://kulturistika.ronnie.cz/c-20531-trenink-pro-chronicke-ektomorfy-i-treninkove-tipy.html

Trubens napsal:
kubbas napsal:
My vysoky to mame tažke... Na tu vyšku ti treba aspon 110-120 kil aby si vyzeral že cvičíš


Totálne primitívny názor... Ja pri výške 190cm a 77kg vyzerám že cvičím (v lete, keď som v kraťasoch a tričku)


No, ale keď on chce vyzerať, že cvičí, aj keď je oblečený a nenapumpovaný...
_________________
Voda je mokrá, nebe je modrý a ženský mají tajemství. Koho to sere?

(Joe Hallenbeck - Posledny skaut)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Trubens


PříspěvekZaslal: po prosinec 18, 2017 10:43 am    Předmět: Re: Ektomorf jak vyšitej Odpovědět s citátem

decarabas napsal:
No, ale keď on chce vyzerať, že cvičí, aj keď je oblečený a nenapumpovaný...


Vyzerám že cvičím aj keď som nenapumpovaný. Ale - pre nejakých bigorektikov je to málo. Chorí ľudia ma však nezaujímajú z hľadiska toho, že by som si ich kritiku bral k srdcu. Skôr mi je ich ľúto. Tým ale nemysím, že ty si bigorektik. Ty si len podjebovák
A keď chce vyzerať objektívne ako kulturista aj oblečený, a to ešte pri svojej výške, tak mu neostáva nič iné, než brať steroidy. A aj to aspoň v "strednom množstve"...
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
decarabas


PříspěvekZaslal: po prosinec 18, 2017 10:47 am    Předmět: Re: Ektomorf jak vyšitej Odpovědět s citátem

Trubens napsal:

A keď chce vyzerať objektívne ako kulturista aj oblečený, a to ešte pri svojej výške, tak mu neostáva nič iné, než brať steroidy. A aj to aspoň v "strednom množstve"...


Toto je absolútna hlúposť, ktorú opakuješ dosť často.
Neostáva mu nič iné ako skúsiť makať a jesť, lebo evidentne nič z toho skutočne ešte nevyskúšal.
_________________
Voda je mokrá, nebe je modrý a ženský mají tajemství. Koho to sere?

(Joe Hallenbeck - Posledny skaut)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Trubens


PříspěvekZaslal: po prosinec 18, 2017 10:51 am    Předmět: Re: Ektomorf jak vyšitej Odpovědět s citátem

decarabas napsal:
Toto je absolútna hlúposť, ktorú opakuješ dosť často.
Neostáva mu nič iné ako skúsiť makať a jesť, lebo evidentne nič z toho skutočne ešte nevyskúšal.


To skôr ty opakuješ hlúposti...a dosť často.... 185cm a vyšší profi kulturisti majú veľký problém bojemami dohnať 170-175cm vysokých "kolegov", a ty napíšeš, že 195cm muž môže vyzerať namakane aj oblečený, a to bez steroidov... Ak myslíš s 20 a viac percentami tuku, tak čiastočne možno. Ale vo forme nie...
A že mu stačí makať a jesť....... No dobre, ale to je choroba, keď niekto bude žrať X krát denne aj keď nie je hladný, len preto, aby bol o pár kíl ťažší.... To nevadí ? Ak nie, tak o.k.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
decarabas


PříspěvekZaslal: po prosinec 18, 2017 10:56 am    Předmět: Re: Ektomorf jak vyšitej Odpovědět s citátem

Trubens napsal:
decarabas napsal:
Toto je absolútna hlúposť, ktorú opakuješ dosť často.
Neostáva mu nič iné ako skúsiť makať a jesť, lebo evidentne nič z toho skutočne ešte nevyskúšal.


To skôr ty opakuješ hlúposti...a dosť často.... 185cm a vyšší profi kulturisti majú veľký problém bojemami dohnať 170-175cm vysokých "kolegov", a ty napíšeš, že 195cm muž môže vyzerať namakane aj oblečený, a to bez steroidov... Ak myslíš s 20 a viac percentami tuku, tak čiastočne možno. Ale vo forme nie...
A že mu stačí makať a jesť....... No dobre, ale to je choroba, keď niekto bude žrať X krát denne aj keď nie je hladný, len preto, aby bol o pár kíl ťažší.... To nevadí ? Ak nie, tak o.k.


Len fakty:
1. on nepísal, že chce vyzerať ako kulturista
2. on nepísal, koľko percent tuku chce mať
3. pri jeho pomere výšky a váhy nepredpokladám, že je naozaj ektomorf a tým pádom sa mu rozhodne aj bez steroidov môže podariť nabaliť dostatočné množstvo mäsa, aby bolo vidieť, že na sebe maká
4. si na kulturisticko-silovo-športovom fóre, prečo čakáš, že ľuďom tu bude vadiť poriadne sa nažrať?
_________________
Voda je mokrá, nebe je modrý a ženský mají tajemství. Koho to sere?

(Joe Hallenbeck - Posledny skaut)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Study


PříspěvekZaslal: po prosinec 18, 2017 11:17 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Už ho někdo zabanujte proboha Nebudu se k randovi radši ani vyjadřovat...

Pro tazatele: zaměř se na vícekloubové cviky, nauč se pořádně techniku, nauč se jak správně dýchat, nauč se pravidelně a kvalitně jíst a půjde to. Prostě pokud ti to ted nejde nahoru, budeš pro to muset dělat víc - víc jist, změnit trénink... pak už je to otázka priorit, jestli ti stojí za to, investovat do toho takové usilí na úkor času/jiných aktivit.

Já jsem třeba spíš takový skinny-fat somatotyp, což je jeste horší než čistě ektomorf, ale momentálně mam nějakých 87 kg při cca 10-12% tuku. Začinal jsem na 54,5kg při výšce 183 cm.. takže všechno jde, chce to jen vytrvat.
_________________
Chce to čas...

https://www.instagram.com/studynkapetr/
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Trubens


PříspěvekZaslal: po prosinec 18, 2017 4:45 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Study : jasne, a nabral si 33kg (mozno minus 5kg tuku, cize 28kg svaloviny) naturalne.... Lebo ja som vol a zerem travu... Asi tak ako Topinka je akoze natural.... Videl niekto video z jeho potenia sa v hoteli par hodin pred ME 2017, ked tusim v kupelni pozoval? ... Takto nevyzera ziadny natural... To ake svaly mu vtedy "vyliezli", to sa Ales Lamka moze schovat...
Ja som naberal zo 66kg na moj strop (84kg) za 6 rokov 2-2,5 hodinovych ze fakt intenzivnych fullbody treningoch 3x tyzdenne, mozno pri 8% tuku... Jedol som vtedy 3x denne, takmer 2nasobne mnozstvo kalorii nez teraz.... Podla toho co pises si bol este chudsi nez ja na zaciatku... Ja som nabral mozno 16-17kg cistej svaloviny, a ty 28... Pri tvojej mizernej genetike (este horsej nez mojej) by si to nedal bez nejakych "zakazanych latok". Takze bud klames s cislami tvojich telesnych hmotnosti, alebo cislom podkozneho tuku, ALEBO proste nie si natural. Ale tak uz som si zvykol na to, ze ti co na sypke naberu 6, 8, 10kg, ti NESYPU. Lebo naco by to to povedali "do sveta", ked nie kazdy sa to dovtipi, ze ? ;-)
Ja som v to obdobie v posilke fakt ze drel...a mal som o 7kg viac nez na tej postnutej fotke... Vtedy med som siel do busu v peknom bielom Nike tielku prilahlom na tele, oci boli na mne... Ano, bol som ocividne svalnatejsi nez teraz, ale menej vyvazeny (chybajuce medzilopatkove svaly, ochabnuty core ako priamy tak bocny...). Ani keby som sa posr*l, a pouzil akykolvek sok na svaly, a este viac jedol, na 90kg by som to nedal...NIKDY. A ty s horsou genetikou a este lahsimi kostami si to pri svojej vyske dal na ekvivalent mojich eventualnych 90kg ? Ak ano, tak NIE NATURALNE. A posli sem foto pred a po... Plno ludi z BB for z celeho sveta maju taku chorobu, ze klamu o svojom progrese, o svojej vahe, o tom ako dlho necvicili (necvicil tyzden, a povie ze dva mesiace...aby bol frajer ze aku ma formu w mesiace bez treningu...).... Alebo jeden kulturista (posledne 2 roky sa tu o nom nepisalo myslim, vypadko mi meno...)... Mal zranenu nohu....a clanok o nom s fotkami, kde ukazoval formu, pricom tam spominal, ze nohy vobec necvicil 7 mesiacov... Neslo mi to do hlavy, lebo stehna mu nezaoatavali... Tak som si vyhladal jeho foto zo sutaze rok dozadu, a mal ich pramticky totozne... Ak mi niekto chce povedat ze za 7 mesiacov necvicenia noh to nebude vyrazne vidno, tak nech to hovori volovi, ten ma vacsiu hlavu... :D
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Palec077


PříspěvekZaslal: po prosinec 18, 2017 5:42 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Zkusil ses třeba zamyslet nad tím, že ikdyž může mit study horší genetiku, tak že třeba umí líp cvičit? Jestli tréninkem 2-2,5 hodiny myslíš 40-50 serií čehokoliv, nediv se že nic nevybuduješ

Já přibíral asi 2 roky z 64kg na 83kg v dejme tomu stejné kvalitě (spíš lepší, protože na začátku tam bylo víc tuku dle mě.. o inbody stejně jako o sypačce jsem v 16ti bohužel nevěděl nic ) a nevidím v tom nic světoborného.. každý má asi limit někde jinde, ty ho máš nejspíš v hlavě.

EDIT: výška 168cm.. asi těžké kosti
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
decarabas


PříspěvekZaslal: po prosinec 18, 2017 9:15 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Klasika, Rando je ukazateľ a miera všetkého, norma a merateľná jednotka dokonalosti (bežný človek sa pohybuje v rozmedzí od 1 - 3 miliranda. Len Rando dosahuje hodnoty jedného randa). Ak to má človek inak, než on, potom:
1, Je horší a preto je chudák a mal by cvičiť stojku a jesť raz za dva týždne
2, Je lepší a preto je nasypaný a mal by sa hanbiť, lebo keby sypal Rando dosiahne bez problémov omnoho lepšie výsledky
_________________
Voda je mokrá, nebe je modrý a ženský mají tajemství. Koho to sere?

(Joe Hallenbeck - Posledny skaut)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma - Ektomorf jak vyšitej Jdi na stránku 1, 2  Další
Rychle na stránku:


 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru




Populární značky: