Cesta k silovému trojboju RAW


Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3  Další
 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma - Cesta k silovému trojboju RAW  Úvodní stránka -> Osobní tréninkové logy -> Cesta k silovému trojboju RAW
Rychle na stránku:
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
MartinC


PříspěvekZaslal: pá prosinec 29, 2017 3:30 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

6. týždeň, 1. deň
- 100% z reálneho maxima

Rozcvička

Drep - ťažký: intenzita:
1x12xOS
1x10x60kg
1x8x90kg
1x6x120kg
1x3x140kg - belt on
1x3x155kg
3x3x170kg - pracovné série: opasok + bandáže na zápästia, link na video tu:
-> https://www.instagram.com/p/BdSZlKVBCiu/?taken-by=ciganikmartin

Bench - ťažký: intenzita:
1x10x50kg
1x8x80kg
1x3x95kg
4x3x107,5kg - pracovné série: bandáže na zápästia

Ťahy - ľahké:
1x10x70kg
4x4x120kg - "pracovné série" - šiel som klasiku

Doplnky: žiadne, stačili mi drepy a tlaky

Hodnotenie tréningu: Prežil som! Čiže som spokojný Drepy boli skurvene ťažké, aj aj napriek tomu som cítil v poslednej sérii, že ešte jedno opakovanie by som dal, možno aj dve, ak by prišiel do posilky Dan Green a zazrel na mňa, čo to tam stváram. Takže spokojnosť. ALE! Po druhej sérii, presne po tej, čo som nahral, prišiel za mnou miestny znalec, ktorý vyzeral jak keby prišiel rovno od gauča v papučiach a povedal mi, že robím " HROZNE ZLE TIE DREPY ". Ešte som poriadne nevnímal čo sa okolo mňa deje, pretože som ešte vydýchaval posledné opakovanie, pozrel som sa na neho a odvetil som mu niečo v zmysle, že či pozná trojbojársky lowbar drep, pretože mi vyčítal že sa HROZNE predkláňam. Potom nejak stíchol a niečo si tam hundral popod nos. Napriek tomu, som bol dosť znechutený a pozrel som si hneď natočené video, či je skutočne ten drep hrozný. Zistil som, že nebol. Samozrejme, predklon tam bol, možno viac ako by som chcel, ale keď máte na chrbte 90% zo svojej maximálky a idete posledné opáčko, tak technika nie je vždy na 100%. Každopádne, rád by som (ak si to niekto číta) vedel nejaký feedback od Vás. Pretože prednostne chcem cvičiť správne a nie egoliftovať. Benče boli oukej, snažím sa využívať potenciál nôh, ale nie vždy mi to ide tak, ako chcem, ale snažím sa. Mŕtvy ťahy boli easy peasy. Oprášil som klasiku.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
MartinC


PříspěvekZaslal: út leden 02, 2018 11:44 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

6. týždeň, 2. deň
- 100% z reálneho maxima

Rozcvička

Tlak na lavičke - ľahký:
1x10x50kg
1x8x70kg
1x5x72,5kg
3x4x85kg - pracovné série - poslednú 4 sériu som si dal 12 opáčiek, mal som chuť a bolo to fajn spestrenie

Drepy - ľahké:
1x8x70kg
1x6x100kg
4x5x115kg - pracovné série

Ťahy - stredné:
1x10x70kg
1x8x120kg
1x3x140kg
3x3x155kg - pracovné série, po druhej sérii som sa cítil dosť pri sile a táto váha bola ľahká a tak som skúsil ísť 205kg na počet opakovaní a dal som 3 opáčka, čo ma veľmi potešilo (pretože si myslím, že tam ešte bola rezerva na jedno opakovanie) a pretože som nemal žiadny opasok a vôbec žiadny support a takúto váhu som nikdy nešiel, považujem to za môj nový PR v objeme MT

Link na video 1x3x205KG -> https://www.instagram.com/p/BddmD0bBl4d/?taken-by=ciganikmartin

Doplnkové cviky: 3 superséria:

Military press:
1x10x40kg
1x8x50kg
3x5x60kg

Bicepsové zdvihy JČ:
2x6x25kg, 2x10x20kg

Plank: 4x50sekúnd

Všetko za sebou, taký kruháčik.

Hodnotenie tréningu: Super. Dnes to bolo parádne, cvičilo sa mi veľmi dobre, mŕtve ťahy ma veľmi potešili, tlaky šli tiež krásne. Tiež sa mi páčilo, ako som mal chuť a aj energiu na kvalitné doplnkové cviky. Takýto "kruháčik" je krásne spestrenie a baví ma to. Tie srandy, čo sa týka toho benchu a mŕtveho ťahu som spravil preto, pretože sa v tomto 2. dni väčšinou nudím a tak si to rád sťažím. Dnešný deň bol kvalitný, teším sa na trojky ťahov s 200KG!!!!
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
MartinC


PříspěvekZaslal: čt leden 04, 2018 11:31 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

6. týždeň, 3. deň
- 100% z reálneho maxima

Rozcvička

Mŕtvy ťah - ťažký - intenzita:
1x10x70kg
1x8x120kg
1x3x150kg
1x1x170kg - belt on + zámkový úchop
1x1x190kg
3x3x200kg - pracovné série
-> https://www.instagram.com/p/Bdis6sFhRez/?taken-by=ciganikmartin

Tlak na lavičke - ťažký - objem:
1x10x50kg - striktne, pomaly
1x10x50kg - dynamicky
1x6x70kg
5x6x95kg - pracovné série

Doplnky: žiadne som nedal, viz. hodnotenie tréningu

Hodnotenie tréningu: Fúúúúúúúúúha. Dnes som vôbec nemal chuť na tréning. Fakt že nie! Bolela ma celý deň hlava a bol som nejaký celý pokrivený. Ukázalo sa, že minulé mŕtve ťahy ma dosť unavili a chrbát som dnes ešte nemal úplne zregenerovaný. ALE!!! Snažil som sa aj tak namotivovať a dať všetku energiu do ťažkých mŕtvych ťahov. Úprimne, čakal som to oveľa ťažšie, paradoxne, 3. séria, ktorá je aj natočená bola celkom okay a rezerva tam furt bola. Takže ma to veľmi potešilo. Myslím si a tak to momentálne cítim, že maximálka z 220kg by sa mala pohnúť. Zato tlaky boli ťažké. Snažil som sa meniť úchop, raz širší a raz užší. Priznám sa, že furt neviem, kde som silnejší. Mám ale pocit, že je to niekde medzi. Doplnky som nedal, keďže ma mŕtve ťahy a tlaky dosť unavili. Legpress detto. Tréning hodnotím veľmi dobre, napriek tomu, že som sa na neho moc necítil.

Dnes som teda odcvičil posledný deň FOMINA. Vyvstáva otázka, čo teraz? Ísť na nový tréning alebo ešte potiahnuť dva týždne s tým, že by som zvýšil na drep a mt o 5kg a na bench o 2,5kg? Uvidíme. Potrebujem sa poriadne zregenerovať. Otázka do pléna, ako by ste pokračovali vy?

Ešte jedna otázka, mám dlhé končatiny, najmä ruky. Ktorý úchop na tlaku na lavičke by ste preferovali? Pretože sám v tom nemám jasno. Aké sú zaužívané vzorce/pravidlá pri tejto dileme? Alebo je to veľmi individuálne a treba to jednoducho skúšať ako to doteraz robím ja a časom na to prídem? Budem veľmi rád, ak mi poradíte, resp. ak budete mať nejaké rady/odporúčania.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
decarabas


PříspěvekZaslal: pá leden 05, 2018 7:56 am    Předmět: Odpovědět s citátem

MartinC napsal:
Otázka do pléna, ako by ste pokračovali vy?


Keď vládzeš, pokračuj, tento tréning sa dá natiahnuť.
A samozrejme je to silovka, na záver treba skúsiť maxká, skončiť silovku bez maximálky je ako ísť od šlapky bez orgazmu

v 5:06 začne riešiť pozíciu rúk.
_________________
Voda je mokrá, nebe je modrý a ženský mají tajemství. Koho to sere?

(Joe Hallenbeck - Posledny skaut)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
MartinC


PříspěvekZaslal: so leden 06, 2018 7:57 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Ďakujem za radu a za postnuté video Carabas. Pomohlo mi to dosť a nie len čo sa týka benchu. Má výborné videá.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
MartinC


PříspěvekZaslal: po leden 08, 2018 11:32 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

7. týždeň, 1. deň
- v objeme pridávam 2,5kg, v intenzite 5kg (drep, mt) okrem benchu, tam som zvýšil o 2,5kg)

Rozcvička

Bench ťažký - intenzita:
10x50kg
6x70kg
1x3x95kg
4x3x110kg - pracovné série
-> https://www.instagram.com/p/BdtCIm3hziC/?taken-by=ciganikmartin

Drep ťažký - objem:
10xOS
10x60kg
6x100kg
3x120kg
3x140kg
1x5x155kg - pracovná séria - belt on + bandáže na zápästia
1x4x155kg
1x3x155kg
0x0x155kg
- mal som ísť 4x6 - prečo som nešiel vysvetlím dole v hodnotení

Mŕtvy ťah - ľahký:
4x4x120kg - pracovné série - klasika mt, nadhmat

Doplnky: Goodmornings 4x8x70kg - šiel som to v supersérii s MT

Hodnotenie: A ja jaaaaaaaaaj. No takže takto. Rozhodol som sa teda potiahnuť FOMINa ešte o dva týždne dlhšie. Vymenil som tlak na lavičke s drepmi, pretože som sa chcel sústrediť na benč, pretože mám skúsenosť s tým, že keď ich idem ako druhé, po ťažkých drepoch, nemám už na ne silu a je to také kadejaké. Tak sa aj stalo. Benche išli pekne, aj keď posledná séria bola už dosť na hrane, ale stále tam bolo jedno opáčko v rezerve. Čiže celkom spokojnosť. Potom nasledovali drepy. Už v rozcvičke, v druhej sérii sa ukázalo, že aj 100kg bude dnes dosť. Nevadí, odcvičil som po tri opáčka so 120, aj so 140kg a šiel na pracovné série so 155kg (o 2,5kg zvýšenie spred dvoch týždňov). Hneď prvú sériu som zlyhal a odvičil som len 5 opakovaní z 6. Druhá séria bola už len o 4 opáčkach, tretia už veľký fail. Štvrtú som ani nešiel. Nevládal som, nohy dnes neboli silné. Neviem čím to bolo. Nahromadilo sa pravdepodobne veľa faktorov naraz. Včerajšia 12-tka v práci (som 11 hodín na nohách), dnešných 6 hodín bez jedla, či výmena tlaku za drepy. Sklamalo ma to, ale aj namotivovalo. Tento šport je aj o prehrách, neraz veľmi veľkých. Nevadí, ideme ďalej. Spravím si chuť v piatok na ťahoch, pretože mám pocit že ťahy mi idú v tejto tréningovej rutine najlepšie. Aj ma najviac bavia. MT klasika v supersérii s Goodmornings bola parádna. Začal som robiť Goodmornings s osou ako pri lowbar squate a je to úplne niečo iné, ako highbar. Oveľa je to jednoduchšie a viem tam naložiť viac. Hornú fázu sa snažím robiť dynamicky. Takže takto.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
MartinC


PříspěvekZaslal: st leden 10, 2018 11:16 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

7. týždeň, 2. deň
- tak ako som písal hore - 2,5kg objem, 5kg intenzita

Rozcvička

Tlak na lavičke - ľahký:
1x10x50kg
1x8x70kg
3x4x87,5kg - pracovné série - poslednú 4 sériu som si dal opäť 12 opáčiek, so zvýšením o 2,5kg od minulého týždňa

Drepy - ľahké (stredné):
1x12xOS
1x10x60kg
1x6x100kg
4x5x130kg - pracovné série - mal som ísť ľahké drepy so 115kg, ale dal som si tam 130kg kvôli pondelku, kde som totálne pofailoval drepy, šiel som bez akéhokoľvek supportu

Ťahy - stredné:
1x10x60kg
1x6x100kg
1x3x140kg
3x3x160kg - pracovné série - no belt, nadhmat

Doplnky:

Military press:
1x10x40kg
1x6x50kg
3x5x65kg - pracovné série , posledné opakovanie v poslednej sérii som si pomohol nohami, inak všetko striktne

Superséria: Hyperextenzia: 4x10 s dvíhaním nôh: 4x10

Hodnotenie: Hmmmm. Ale hej, bol to fajn tréning. Bench išiel krásne, snažím sa mostovať a furt pilovať techniku a myslím si, že každou sériou a opakovaním je to lepšie a lepšie. Drepy boli ťažké, dosť. Ale akonáhle som dal väčšiu pauzu medzi sériami bolo to super a išlo to celkom okay. Ťahy boli tiež dosť ťažké. No belt, nadhmat. Ale teší ma to, pretože vždy ako retard som si dával opasok a zámkový úchop a teraz som schopný dvíhať takéto váhy bez toho. To ma veľmi teší, pretože mám pocit, že čím je niečo ťažšie na prevedenie, tým viac ma to posunie a musím dávať pozor na základné veci, ako sú postoj, technika, nadýchnutie alebo pozícia zadku. Takže super, som veľmi spokojný. Aj keď som si všimol, že už od tých 160kg je nadhmat problémový. Nevadí, zlepšíme to. Militarko potešilo, veľmi. Verím a podľa referencií viem, že militarko dosť pomáha pri sile na benči, takže ho budem drtiť. 65kg som nemal na činke ani nepamätám, asi skôr nikdy. Čiže spokojnosť. Hyperextenzie s dvíhaním nôh bol príjemný oddych.

Cítim ale, že 8 týždňov Fomina bude až, až. Cítim dosť úpony šliach a sila je veľmi kolísavá. Začína ma veľmi bolieť zápästie, najmä pri drepoch a je to dosť limitujúce. Dnes som cítil dosť veľkú bolesť svalov rúk, keď som drepoval, pretože vždy držím činku veľmi pevne a svaly na rukách sa tým dosť vysília a po niektorých sériach je to naozaj veľmi bolestivé. Už sa aj teším na iný tréning, v ktorom sa chcem zamerať na doplnky, posterior chain a celkový oddych od ťažkých sérii 85-90% z maxima.

Ešte jedna vec, ktorá ma trápi. V spodnej pozícií drepu mám problém udržať chrbát "rovno", resp. spodný chrbát a celý trup sa mi nakláňa dopredu, čo si myslím nie je pekné čo sa týka zdravia a ani techniky lowbar drepu. Tento problém nastáva cca od 70% maxima a to vtedy, keď už "nevládzem", prvé opáčka sú super. Aj pri 80-90% maxka. Ale neskôr, keď už je to na hrane sa mi toto deje. Netuším presne, čím to je. Slabý spodný chrbát? Slabý stred tela? Zle držím činku? Mali ste podobný problém? Ak áno, ako ste to vyriešili? Čo cvičíte na stred tela? Čo najviac zaberá?
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
decarabas


PříspěvekZaslal: čt leden 11, 2018 10:44 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Zase raz Alan

_________________
Voda je mokrá, nebe je modrý a ženský mají tajemství. Koho to sere?

(Joe Hallenbeck - Posledny skaut)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Dave1913


PříspěvekZaslal: čt leden 11, 2018 11:15 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Neudržíš záda rovný a ohnou se ti, nebo jen se víc předkloníš?

Pokud se při lowbaru hodně předkláníš, je to slabýma nohama, tzn. práci přebírají silnější záda, než nohy. Posílíš je high-bar dřepama nebo doplňkama na kvadricepsy a hamstringy.
_________________
vfab
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
vlk#


PříspěvekZaslal: čt leden 11, 2018 11:45 am    Předmět: Odpovědět s citátem

MartinC napsal:
Ťahy boli tiež dosť ťažké. No belt, nadhmat. Ale teší ma to, pretože vždy ako retard som si dával opasok a zámkový úchop a teraz som schopný dvíhať takéto váhy bez toho.


na tom není nic retardovaného :D prostě ses posunul o level výše, ale nadhmat tě bude limitovat vždy. klidně ho používej a zlepšuj, ale jakmile tě u pracovních sérií limituje, tak v té chvíli přejdi na jiný úchop. u opasku je to o zvyku, když se ho naučíš používat, zatáhneš více. určitě, co se týká objemu.

MartinC napsal:
Ešte jedna vec, ktorá ma trápi. V spodnej pozícií drepu mám problém udržať chrbát "rovno", resp. spodný chrbát a celý trup sa mi nakláňa dopredu, čo si myslím nie je pekné čo sa týka zdravia a ani techniky lowbar drepu.


náklon nevadí, pokud tím udržuješ těžiště, ale rovná záda jsou něco jiného, ta je potřeba držet. zřejmě to souvisí s únavou, jak píšeš, a s tím moc nenaděláš. podívej se na jakoukoliv těžkou max reps sérii a minimálně v posledním opáčku už jdou každému záda do kopru. a nebo si nechal rezervu ;) ale tak to je, proto jezdi do technické maxima, kdy záda udržíš.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
MartinC


PříspěvekZaslal: pá leden 12, 2018 9:56 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Chlapi, ďakujem Vám za rady a povzbudivé reakcie. Som veľmi rád, že čítate môj blog a viete mi takto super poradiť. S tými nohami, že mám zapracovať na kvadricepsoch - to som si vzal k srdcu a hneď dnešný tréning som šiel high bar a veľmi mi to sadlo - konečne iný pohyb! Na high bar drepy som totálne zabudol a necvičil som ich asi rok. Čo je pravdepodobne obrovská chyba. Čelňáky detto. Uvedomil som si, že skutočne sa na kvadricepsy vôbec nezameriavam, čo bola pravdepodobne veľká chyba. Ihneď to zmením, ešte v tomto tréningu - neskôr, v ďalšom tréningovom programe sa zameriam na moje slabiny a prehodnotím celý tréning. Takže ešte raz vďaka a všetkým hromadne prajem ďalší progress bez zranenia!
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
MartinC


PříspěvekZaslal: pá leden 12, 2018 10:33 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

7. týždeň, 3. deň
- +2,5kg objem, +5kg intenzita

Rozcvička

Mŕtvy ťah - ťažký - objem:
1x10x70kg
1x6x120kg
1x3x150kg
4x6x177,5kg - pracovné série - belt on + zámkový úchop

-> https://www.instagram.com/p/Bd28TMFBeQq/?taken-by=ciganikmartin

Tlak na lavičke - ťažký - objem:
1x10x60kg
1x8x80kg
5x6x97,5kg - pracovné série

High bar drep:
1x10x6080kg
1x10x80kg
3x7x100kg - pracovné série - ľahké

Doplnky: žiadne som nedal, mŕtve ťahy spolu s benchami ma pekne vysťavili

Hodnotenie tréningu: Po prečítaní komentárov na moju otázku som sa zamyslel a prehodnotil (najmä do budúcna) svoj tréning. High Bar drepy som nerobil asi rok. Čo bola veľká chyba. Je čas to napraviť do ďalších mesiacov a preladiť celý tréning. Teším sa na to. Čo sa týka dnešného tréningu som veľmi spokojný (až kým som si nepozrel Carabasove ťahy, ehm ). Ťahy boli ťažké, ale som v 7. týždni Fomina, takže asi sa nemusím nad tým čudovať. Už teraz viem, že takýto objem som v živote necvičil. Benche boli parádne, veľmi ma prekvapili a bola tam pekná rezerva. Opäť som si pozrel Thalla a snažil som si uvedomiť a zrealizovať jeho rady/tipy. Neviem či to bolo lepším mostovaním (aj tak je ten most furt plytký) alebo legdrivom (aj tak je stále oničom podľa mňa ) alebo dráhou pohybu, ktorú som trocha pozmenil a činku som pokladal nie na bradavky ale pod bradavky, cca na hrudnú kosť. Jednoducho, dnes to šlo super, až tak super, že som chcel skúsiť maximálku, ale potom som si povedal, že musím byť viac trpezlivý. High bar bol super. Konečne som šiel niečo iné, natáčal som sa a kontroloval som si techniku, tá bola podľa môjho názoru veľmi dobrá. Dal som si 3 série po 7 opakovaní so 100kg, čo bolo akurát. Dosť som cítil, že high bar som nešiel dlho a že tie kvadicepsy skutočne nie sú tak silné. Zlepšíme to!

Dnes som teda odcvičil posledný deň 7. týždňa Fomin rutiny. Čaká ma posledný týždeň, kde budem cvičiť intenzitu, čiže ťažké trojky. Drepy so 175kg, ťahy so 205kg a tlaky so 112,5kg. Sú to (pre mňa) veľké váhy, zatiaľ životné váhy. Mám rešpekt. Viem, že ťahy by mali ísť okay (teda nie, že okay lážo plážo, ale nadoraz, s odcvičením celkového stanoveného objemu). Tlaky by mali ísť tiež. Drepy neviem. Objem ma sklamal. Budem sa musieť na to poriadne vyspať, poriadne sa najesť a zregenerovať. Dám si asi aj 3 dni voľna, pretože cez víkend robím a som na nohách, čiže potrebujem kvalitnú regeneráciu.

Každopádne, teším sa ako malý chlapec! Dám do toho všetko!
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
MartinC


PříspěvekZaslal: út leden 16, 2018 12:57 am    Předmět: Odpovědět s citátem

HELLOU! Dnes to bolo dobré!

8. týždeň, 1. deň
- objem +2,5kg, intenzita +5kg (okrem tlaku na lavičke)

Rozcvička - iná ako doteraz, pred tým som sa len naťahoval a strečoval, dnes som zaradil rozcvičku v podobe kruhového tréningu 4 cvikov (tlaky s JČ na lavičke, zakopávanie, kladka na chrbát a legpress) + ľahký strečing pred tým

Drep ťažký - intenzita:
8x60kg
6x90kg
4x120kg
1x150kg - belt on
3x3x175kg - pracovné série: belt on + bandáže na zápestia

-> https://www.instagram.com/p/Bd_Kqwzh_J4/?taken-by=ciganikmartin

Bench ťažký - intenzita:
10x50kg - pomaly, technicky
10x50kg - dynamicky
6x80kg
1x3x100kg
4x3x112,5kg - pracovné série - bandáže na zápästia


Mŕtvy ťah z deficitu:
1x10x60kg
4x6x120kg - pracovné série: nadhmat (stál som na hrubom 25kg kotúči - cca 10cm, asi aj viac)

Doplnky: s mŕtvym ťahom som si dal biceps na ez činke: 4x8x50kg

Hodnotenie: Dnes som šiel na tréning výborne najedený a vyspatý a dá sa povedať oddýchnutý, aj napriek tomu, že som celý víkend robil. Urobil som totálny opak toho, čo som spravil pred týždňom. Vedel som, že ma čakajú ťažké tlaky a drepy a tak som nechcel nič podceniť. Ďalšiu odlišnú vec, čo som spravil bola iná rozcvička v podobe kruhového tréningu s vysokým počom opakovaní v 2 sériach. Veľmi mi to sadlo a cítil som sa dobre. Drepy boli veľmi ťažké, paradoxne prvá séria bola najťažšia a ostatné dve boli v hĺbke oveľa lepšie (natočenú mám práve tú prvú s ktorou nie som až tak spokojný, ale stále je to najlepšie, čo doteraz mám). Pripisujem to tomu, že za mnou bola na zvyšných dvoch sériách moja priateľka a cítil som sa oveľa viac bezpečnejšie a aj viac silnejšie. 175kg po troch sériách a troch opakovaniach je moje nové PR a som veľmi spokojný s týmto výkonom. Tlaky na lavičke boli parádne. Opäť prvá séria bola veľmi ťažká, ale ďalšie boli celkom na pohodu až som sa čudoval. Dnes bolo 115kg úplne reálnych. Možno na budúce. Zaradil som mŕtvy ťah z deficitu, ktorý sa mi cvičil veľmi dobre a bavilo ma to + viem, že spodnú fázu mt mám slabšiu, takže aj preto som ho zaradil. Biceps na ez bol tiež super, ruky necvičím takmer vôbec, pump bol veľmi kvalitný, váha bola tiež celkom pekná. Potešilo ma to. Dnes bol výborný deň.

Mám pocit, že mi vôbec nerobí dobre, keď mám veľké skoky medzi poslednou rozcvičovacou sériou a prvou pracovnou sériou. Viz. dnešné drepy. Rozdiel 25kg je veľmi veľký a telo ešte nie je zvyknuté, zvlášť v týchto intenzitách. Mám ale pocit, že keď pôjdem jednotky 1x150kg, 1x160kg moc sa vysilím. Možno je to ale len pocit. Zaujíma ma, ako sa správne rozcvičiť, keď idem trojky, resp. dvojky alebo jednotky (maximálka)? Ako to robíte vy? Chcem onedlho skúsiť maximálky a progres a v tomto mám veľkú dilemu. Aký je na to najlepší vzorec? A existuje vôbec nejaký?
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Dante Flyshit


PříspěvekZaslal: út leden 16, 2018 7:22 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Osobne sa rozcvičujem:

-tyč alebo niečo veľmi easy x veľa
-40% z prac.váhy x 5-8
-60% x 3
-70% x 1
-80% x 1
-90% x 1
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
decarabas


PříspěvekZaslal: út leden 16, 2018 7:48 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Myslim, ze jedna jednotka so 160 v ramci rozcvicky by ti neuskodila. Ked ides so 175 trojky, ta jedna 160ka by ta nemala urcite vysilit.
_________________
Voda je mokrá, nebe je modrý a ženský mají tajemství. Koho to sere?

(Joe Hallenbeck - Posledny skaut)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma - Cesta k silovému trojboju RAW Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3  Další
Rychle na stránku:


 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru




Populární značky: