Akné


Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3
 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma - Akné  Úvodní stránka -> Ostatní - kulturistika -> Akné
Rychle na stránku:
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
deiw


PříspěvekZaslal: st leden 17, 2018 5:13 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Mě pomohlo něco, co mi napsala kožařka, bohužel si nevzpomenu na jméno. Možná to byl ten roaccutan, protože mi to jméno něco říká. Vždycky mi dělala doktorka krevní testy, a teprve na základě jejich výsledků mi mohla předepsat další balení, bylo to docela striktní (a asi silný lék). Jestli to máš stejně tak to bude ono.

Časový úsek si nepamatuju, ale myslím, že během takového půlroku mi to vyloženě obrátilo kůži z hodně mastné (a akné jsem měl hodně silné, navzdory pravidelnému "mučení" mamky kosmetičky) na hodně suchou, a akné víceméně zmizelo. Dnes mám občas pupínek jako každý jiný. Pleť se už taky srovnala, je o něco sušší než u průměrného člověka, ale tisíckrát lepší takhle než ta hrůza předtím.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
KrystofK


PříspěvekZaslal: st leden 17, 2018 7:31 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Roac až úplně jako krajní řešení, je to svinstvo nejvyššího kalibru. Zaměř se na 3 věci, na hormony, ledviny a játra. Nech si změřit estrogen, prolaktin, progesteron a testosteron a hodnoty relevantní pro funkci ledvin. Pokud se toho akné nedokážeš stále zbavit, tak to má většinou příčinu právě v poměru "ženských hormonů" vůči androgenům, pokud jsou v pořádku (což v 90% případů nejsou), tak je potom mnohdy na vině i nedostatečná filtrace ledvin.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Study


PříspěvekZaslal: st leden 17, 2018 8:48 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Krystofe, chceš tím říct, že třeba vyšší poměr estrogen:testosteron, má na to vliv?
_________________
Chce to čas...

https://www.instagram.com/studynkapetr/
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
KrystofK


PříspěvekZaslal: čt leden 18, 2018 1:44 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Jsem o tom přesvědčený, respektive mám to ověřeno na více lidech. Problém nicméně v drtivé většině netkví pouze ve dvou komponentech ale v celém hormonálním spektru. Je to pochopitelné, pokud je vysoký estrogen, tak málokdy zůstane prolaktin a progesteron v normě. Pardoxně moderní řeči o nedostatku testosteronu mi už jenom vytváří úsměv na rtech, ano hodnoty nejsou niajk závratné ale opravdu nízký tst je vyjímka, problémové jsou především ostatní hormony.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Study


PříspěvekZaslal: čt leden 18, 2018 5:10 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Super, díky za osvětu Ono by to docela dobře vysvětlovalo pár věcí u mě.
_________________
Chce to čas...

https://www.instagram.com/studynkapetr/
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma - Akné Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3
Rychle na stránku:


 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru




Populární značky: