Negativní shyby - zlepšení



 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma - Negativní shyby - zlepšení  Úvodní stránka -> Trénink -> Negativní shyby - zlepšení
Rychle na stránku:
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Pavel Rob


PříspěvekZaslal: so prosinec 30, 2017 3:29 pm    Předmět: Negativní shyby - zlepšení Odpovědět s citátem

Ahoj, zajímala by mně jedna věc. Pokud cvičím s vlastní vahou a mám v plánku shyby řekněme 6-12 opakování, ale já dám tak 1-2 shyby , tak myslíte že se dá zlepšit síla na shyb negativním shybem ? Zkrátka když vyskočím nahoru a pomalu se spouštím dolů, jestli mi i z tohohle za čas naroste síla na normální shyb, nebo bude lepší jezdit klidně i ty 2 shyby místo nějakých 10 negativních ? Díky
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Olejnas


PříspěvekZaslal: so prosinec 30, 2017 6:02 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Negativ se používá, jako základ ke zvládnutí samotného shybu (nejprve je pasivní vis, pak aktivní a pak právě negativ). Nejsem si jistý, že ti negativ pomůže zvýšit počet shybů a raději bych se zaměřil na samotný programing. Mrkni třeba sem: http://www.kb5.cz/2012/08/fighter-pullup-jak-za-mesic-az-zdvojnasobit-vase-soucasne-maximum-shybu/
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
BARBAR


PříspěvekZaslal: po leden 01, 2018 1:53 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Keď som s cvičením začínal a chcel som zvýšiť silu na zhyboch tak mi práve tie negatívne veľmi pomohli. Dal som si cieľ 30 zhybov a robil som ich kým som nedokončil celkový počet bez ohľadu na počet sérii. Neskôr som robil 50 zhybov a keď som ich už zvládal začal som si aj pridávať záťaž. Snaž sa pri tých negatívnych zhyboch dbať na techniku. Aj pri švihu hore sa snaž zapájať svaly ako najviac to pôjde.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
JakeLondon
(ban)


PříspěvekZaslal: pá leden 19, 2018 12:38 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Vždycky říkám - 6 sekund na cestě dolů - je to nejlepší
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
tannhauser


PříspěvekZaslal: pá leden 19, 2018 1:24 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Ahoj, kdyz jsem se shybama zacinal, tak mi negativni op. hodne pomohly. Mrkni na tohle video, myslim, ze je tam vse, co potrebujes. Pro me to byl skutecny "game-changer"

nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma - Negativní shyby - zlepšení
Rychle na stránku:


 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru




Populární značky: