Denníček "Dobre už bolo" Carabasa


Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 219, 220, 221 ... 387, 388, 389  Další
 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma - Denníček "Dobre už bolo" Carabasa  Úvodní stránka -> Osobní tréninkové logy -> Denníček "Dobre už bolo" Carabasa
Rychle na stránku:
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
decarabas


PříspěvekZaslal: po únor 05, 2018 9:55 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Drepy - ťažký objem:
1x10x20kg
1x6x60kg
1x6x100kg
1x6x140kg belt on
4x6x165kg
https://www.instagram.com/p/Be0vSkLFeqW/?taken-by=pete_mad_lennack fuj boha

Bench press - ťažká intenzita:
1x10x20kg
1x6x60kg
1x6x80kg
1x3x100kg
4x3x127,5kg posledná vždy stopka

Mŕtvola klasika - ľahká:
1x4x60kg
1x4x100kg
4x4x145kg posledné opakovanie v poslednej sérii držanie na čas - 43 sekúnd

Zhyby:
5x5xCarabas

Military press:
1x10x20kg
1x3x40kg
1x3x60kg
3x3x77,5kg

Doplnky

Hodnotenie tréningu: No ty jo, dnes to bolo fakt ťažké. Drepy pocitovo bez energie, bez dynamiky, ohavne ťažké. Jak sa vonku ochladilo, kolená boli ako z porcelánu a chvíľku trvalo, kým sa rozhýbali. Keď už sa premazali a šľapali pekne, tak som prestal vládať Chvalabohu sa mi podarilo to nejak prežiť a môžem sa tešiť na budúcotýždňové trojky so 190 kilami Je to zhruba pocit, ako keď trestancovi zmiernia trest z elektrického kresla na smrtiacu injekciu
Po drepoch sme chceli ísť na bench, ale nejakí dvaja šmatloši tam ležali a pasovali sa so 60 kilami a tak sme museli pokorne počkať. Nanešťastie ich to veľmi bavilo a tak som zatiaľ aspoň príjemne vychladol a ťahalo mi na spotený chrbátik. Jupí. Celkovo dnes boli podmienky super - gym bol plný, takže neboli skrinky, bench bol obsadený a voda tiekla s prižmúrením oka len vlažná, ale na druhú stranu z reprákov aspoň stále duneli nejaké turecké diskohity a zremixované remixy remixov skladieb, ktoré ani v pôvodnej forme neboli žiadne hity.
Bench šiel dobre, v poslednom opakovaní som dokonca frajeroval so stopkami. Do 135 si verím. Iba žeby ma dovtedy ubili drepy a mŕtvoly. A tá hudba.
Jo, mŕtvoly. Pohoda, tam sme nahnali stratený čas, o ktorý sme prišli na benchi vďaka tým dvom čaptošom, šli sme ako automaty, takže za pár minút bolo po všetkom.
Pri zhyboch som sa na hrazde metal ako pstruh na udici, keby to videl Olejnas, dá mi ranu z milosti, nech sa netrápim.
A military prekvapivo OK.

Ako som spomínal, fitko plné, asi nastalo veľké sťahovanie národov a všetky národy sa nasťahovali do Dawellgymu, všade som zakopával o tučné tety, ktoré sa presúvali medzi šikmou lavicou na brucho a roznožovacím strojom, o kostnatých vrabčákov, ktorí zbesilo krčili ramená a pumpovali predlaktia, narážal som do žien, čo pravidelne a bezvýsledne chodia na kruhové tréningy, aby nemali výčitky svedomia z jedenia veterníkov, šmýkal som sa na pote drsňákov, čo pol hodinu kopú do vreca... No masaker. Chvalabohu aj pri takom návale o drepovací stojan nikto nejavil záujem a tak aspoň tie drepy som si mohol odtrpieť izolovaný od toho chaosu.

_________________
Voda je mokrá, nebe je modrý a ženský mají tajemství. Koho to sere?

(Joe Hallenbeck - Posledny skaut)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
decarabas


PříspěvekZaslal: st únor 07, 2018 9:06 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Drepy stredné:
1x10x20kg
1x5x60kg
1x5x100kg
4x5x145kg belt on

Bench press - ľahký:
1x4x60kg
1x4x80kg
1x4x100kg
3x4x117,5kg

Mŕtvola - stredná:
1x3x60kg
1x3x100kg
1x3x150kg belt on
3x3x185kg

Zhyby:
3x3xCarabas + 20kg

Military - ľahké:
3x4x60kg

Doplnky

Hodnotenie tréningu: Posledné dva dni som len žral. Nie že by som bol taký pažravý alebo mlsný, telo mi proste dalo najavo, že ak nechcem umrieť, musím navýšiť kalorický príjem. Miestami som uslintane pozeral aj na svojho psa a susedove dieťa a premýšľal, aké korenie použijem, ale našťastie stačilo zožrať 7 muffinov a podliať ich gainerom, zajedať kokosovým tukom a ako dezert si dať pečené rebrá a začal som sa cítiť dosť mocný, aby som sa konečne naobedoval.
Z toho titulu bol dnes tréning opäť taz ľahký. Najprv som plánoval dať len tri série drepov, ale zistil som, že to ide nejak ľahko, tak som dal všetky štyri, ako mi radil môj sadistický excel. Krátke pauzy, lietalo to dynamicky, dobrý pocit. Škoda, že mi to vydrží len do pondelka, kedy ma 190 kilo zaklincuje do podlahy.
Bench lážo plážo, ale boli to len tie štvorky. V piatok sú na pláne šestky, to už nebudem taký vysmiaty, ba mám podozrenie, že mi končia zlaté časy a čokoľvek splním už bude úspech.
No a mŕtvola cool a trendy, zas som z políc pováľal nejaké sáčky, tentokrát to bolo Goji, ktoré si kupujú len jogínske tety, čo chodia na kruháče a funkční chlapci, čo robia máslap ako na páse, lebo to ohuruje vyššie spomínané tety, ale pri drepoch so 60 kilami sa ich kolená spájajú do neoddeliteľného verného mileneckého zväzku.
Na zhyby som ubral. Nie je to pre mňa momentálne podstatný cvik a beztak ho jazdím 3x týždenne. Takže neuškodí trochu useknúť a pošetriť energiu na skutočné cviky, ako sú brušáky a roznožovací pussystroj.

Rasputinka dnes potešila, keď spoza baru vyliezla medzi nás, bežný plebs, a v lesklo obtiahnutých elasťákoch sa pustila robiť drepy. Elasťáky mali pekný zvyk v dolnej fáze sa napnúť a čo to odhaliť. Keď k priesvitnosti svojho odevu pridala ešte aj audio vnemy v podobe hlbokých vzdychov, Štúrovi sa zarosili okuliare a ja som sa udieral kettlebellom po rozkroku, aby som zas uspal Krakena. Chvíľku to fungovalo - dosť na to, aby som sa dostal do sprchy a popri ľadovaní nôh som Krakena uspal a zmrazil tak precízne, že ešte stále nevykukol z bruška...

_________________
Voda je mokrá, nebe je modrý a ženský mají tajemství. Koho to sere?

(Joe Hallenbeck - Posledny skaut)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Dave1913


PříspěvekZaslal: pá únor 09, 2018 7:06 am    Předmět: Odpovědět s citátem

decarabas napsal:
našťastie stačilo zožrať 7 muffinov a podliať ich gainerom, zajedať kokosovým tukom a ako dezert si dať pečené rebrá

Ty vole. S takovou bych měl za pár týdnů 97 kg
Ps. zapomněl jsem jako obranu napsat: jsem na kreatinu!
_________________
vfab
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
decarabas


PříspěvekZaslal: pá únor 09, 2018 10:10 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Dave1913 napsal:
decarabas napsal:
našťastie stačilo zožrať 7 muffinov a podliať ich gainerom, zajedať kokosovým tukom a ako dezert si dať pečené rebrá

Ty vole. S takovou bych měl za pár týdnů 97 kg
Ps. zapomněl jsem jako obranu napsat: jsem na kreatinu!


Len sa obraňuj,pupkáč,kreatín mám aj ja A aj tak si ťažší. Asi jak máš tie mohutné lýtka
_________________
Voda je mokrá, nebe je modrý a ženský mají tajemství. Koho to sere?

(Joe Hallenbeck - Posledny skaut)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
decarabas


PříspěvekZaslal: pá únor 09, 2018 9:40 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Mŕtvola - ťažký objem:
1x6x60kg
1x6x100kg
1x6x140kg
4x6x185kg belt on
https://www.instagram.com/p/Be_MYTOlrq2/?taken-by=pete_mad_lennack

Bench press - ťažký objem:
1x10x20kg
1x6x60kg
1x6x100kg
5x6x117,5kg

Čelné drepy - ľahké:
1x5x60kg
3x5x105kg belt on, istota

Zhyby:
3x7xCarabas

Military press - ťažký objem:
1x6x20kg
1x6x40kg
1x6x50kg
5x6x67,5kg

Doplnky

Hodnotenie tréningu: Čakal som to horšie, takže ja som spokojný a bujaro oslavujem konzervou hnusného tuniaka.
Alebo som sa už proste dostal do stavu, kedy prídem na tréning, v polobezvedomí ho nejak prežijem a doma, keď sa preberiem z letargie, si poviem, že to vlastne nebolo až také zlé a celý kolobeh sa môže zopakovať o týždeň.
Mŕtvoly ale fakt boli ľahké, ono tam na tej činke tiež dokopy nič nie je, takže to len pumplo prdel a chrbát a zadýchalo ma to, ale inak nič hrozné. Akurát na videu vidieť, ako poza mňa charakteristicky ladným krokom šelmy prechádza atleticky stavaný, dlhoročný návštevník fitka pod dozorom profitrénera, Macík. Asi k legpressu, dnes mal leg day, takže sa veľkým oblúkom vyhol drepovaciemu stojanu a šup šup niekam, kde môže pri cvičení ležať
Bench ma potrápil viac, tam som síce ležal aj ja, ale ten ťažký objem dá zabrať. Pár kilo rezerva, zadok som nedvíhal, podľa videa všetko tip top a ešte to vyzeralo ľahko. Škoda, že to tak nevnímam, aj keď sa pod tou činkou práve klepem ako epileptik na techno párty s farebnými svetelnými efektami. Video som nedal na instagramy, tak hádam neskôr
No a čelné drepy, to je čisto len na rozhýbanie, dal som si opasok a vôbec mi to nevadí a ani sa za to nehanbím Beztak už sotva leziem, keď si nohy a chrbát trochu oddýchnu, len ma to poteší.

Dnes v Spišskej Novej Vsi kukláči urobili raziu v nejakom fitku a zadržali kulturistického majiteľa s hromadou anabolík a rasťáku U nás v gyme to spôsobilo nevídaný rozruch a niektorí chlapci s akné na chrbte, čo cvičia len na kladkách a aj tak majú pracky jak gorila sa o tom vzrušene bavili
Možno majú nejakú rodinu či kamošov v Spišskej alebo tak.

_________________
Voda je mokrá, nebe je modrý a ženský mají tajemství. Koho to sere?

(Joe Hallenbeck - Posledny skaut)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Turakam


PříspěvekZaslal: pá únor 09, 2018 10:57 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Si na macíka zlý, vyzerá vcelku spravený.
_________________
"I guess he’s taking Hunt to Takedown City, where the pain is free and the hits are plenty."
On to Turakam nemyslí zle, občas jsou ty jeho poznámky na ránu, ale většinou jsou dost na místě. To je takový náš Dr. House
"Conor Bless"
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
decarabas


PříspěvekZaslal: so únor 10, 2018 7:34 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Turakam napsal:
Si na macíka zlý, vyzerá vcelku spravený.


Vyzerá jak uplácaný z hromady tuku a nemotornosti.
Nie je to zlý chlapec,ale keby sa vykašĺal na 'trénera' a začal rozumne makať,vedel by urobiť dobrú formu.
_________________
Voda je mokrá, nebe je modrý a ženský mají tajemství. Koho to sere?

(Joe Hallenbeck - Posledny skaut)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
decarabas


PříspěvekZaslal: so únor 10, 2018 3:12 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Tak teda včerajší bench:
https://www.instagram.com/p/BfAaXxiFLVU/?taken-by=pete_mad_lennack

A dnešný wrestling:
https://www.instagram.com/p/BfA2wWRFYDg/?taken-by=pete_mad_lennack

_________________
Voda je mokrá, nebe je modrý a ženský mají tajemství. Koho to sere?

(Joe Hallenbeck - Posledny skaut)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
decarabas


PříspěvekZaslal: po únor 12, 2018 10:17 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Drepy - ťažká intenzita:
1x10x20kg
1x3x60kg
1x3x100kg
1x3x140kg belt on
1x1x160kg
1x1x180kg
3x3x190kg
https://www.instagram.com/p/BfHAbRgFTah/?taken-by=pete_mad_lennack

Bench press - ťažká intenzita:
1x10x20kg
1x3x60kg
1x3x80kg
1x3x100kg
4x3x130kg

Mŕtvola - klasika ľahká:
1x5x60kg
1x4x100kg
4x4x150kg

Military press:
1x10x20kg
1x3x40kg
1x3x60kg
3x3x80kg

Zhyby:
5x5xCarabas

Doplnky

Hodnotenie tréningu: Vopred sa ospravedlňujem neborákovi Roperovi, že to tu zas s pištoľou pri hlave musí čítať v mojej rodnej maďarčine. Dúfam, že mu to nespôsobí veľkú újmu na už tak chatrnom a podlomenom psychickom zdraví. Akoby nestačilo, že je to tu samý slabý Gryc, instagramová Scheila a tučný Mravenec, ešte ani ja si nedám pokoj. Chudák Roper. Naozaj chudák.

Jajáj, aj som zabudol, aká je 190ka skurvene ťažká Potešiteľné bolo jediné, že vzorec sa v priebehu troch sérií nezmenil a ani postupujúca únava to neovplyvnila:
1 opakovanie pomerne svižné
2 opakovanie absolútna strata energie v spodnej fáze
3 opakovanie absolútna strata energie od spodnej fázy cez odloženie činky do racku až po dýchavičné zloženie sa do teplého náručia podlahy fitka

Budúci týždeň ma čakajú šestky so 170 kilami a mňa už teraz oblieva ľadový pot, keď na to pomyslím.

Bench press mám natočený, video pridám asi zajtra. Inak dalo sa, na videu to vyzeralo omnoho ľahšie, ako som to v ten moment cítil ja. Ale stále sú tam rezervy a som vcelku optimistický. Ako aj pri drepoch - asi tiež skôr zlyhám na objeme, ako na intenzite.

Zo zvyšku tréningu tiež už stojí za zmienku len military, to mám takisto natočené, možno sa odhodlám pridať video, ale po tom, čo teraz vystrája Turakam to asi ani nebude nutné Hanbu si tu môžem urobiť aj inak.

O legínach sa nebudem rozpisovať, Soraya už sa vrátila na fórum a tie facky by asi prebudili Judyho, ktorý konečne zaspal Tak len tak stručne: boli a počul som, že vraj sa niektorí chlapi údajne trochu aj potešili, ale ja nie, ja len tak, čo som počul od bratranca kamaráta jedného známeho, ktorý cez okno letmo zazrel...

_________________
Voda je mokrá, nebe je modrý a ženský mají tajemství. Koho to sere?

(Joe Hallenbeck - Posledny skaut)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
decarabas


PříspěvekZaslal: út únor 13, 2018 7:44 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Tak teda ten bench a overhead press, keď si to posuniete vpravo

https://www.instagram.com/p/BfIBM2ql3RI/?taken-by=pete_mad_lennack
_________________
Voda je mokrá, nebe je modrý a ženský mají tajemství. Koho to sere?

(Joe Hallenbeck - Posledny skaut)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
vlk#


PříspěvekZaslal: út únor 13, 2018 10:05 am    Předmět: Odpovědět s citátem

decarabas napsal:
Drepy - ťažká intenzita:
...
3x3x190kg

Bench press - ťažká intenzita:
...
4x3x130kg

Military press:
...
3x3x80kg


pěkné, koukal jsem na videa a je to všechno hezky technicky, žádný grinding, dřepy kvalitní hloubka a dobře odpracované, pěkná forma! jen tak pokračuj ;)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
decarabas


PříspěvekZaslal: út únor 13, 2018 10:17 am    Předmět: Odpovědět s citátem

vlk# napsal:


pěkné, koukal jsem na videa a je to všechno hezky technicky, žádný grinding, dřepy kvalitní hloubka a dobře odpracované, pěkná forma! jen tak pokračuj ;)


Videá klamú, jediné, čo šlo ľahko boli prekvapivo pressy nad hlavu. Pri zvyšku som sa trápil až až.
_________________
Voda je mokrá, nebe je modrý a ženský mají tajemství. Koho to sere?

(Joe Hallenbeck - Posledny skaut)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
xavo


PříspěvekZaslal: út únor 13, 2018 10:25 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Andrej B napsal:
všetci klamú
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
decarabas


PříspěvekZaslal: st únor 14, 2018 9:42 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Drepy - ľahké:
1x10x20kg
1x5x60kg
1x5x100kg
4x5x150kg belt on
https://www.instagram.com/p/BfMKg5yFFYO/?taken-by=pete_mad_lennack z takého netradičného uhla for fun

Bench press - ľahký:
1x10x20kg
1x4x60kg
1x4x90kg
3x4x120kg

Mŕtvola - stredná:
1x3x60kg
1x3x100kg
1x1x140kg
1x1x170kg belt on
3x3x190kg

Zhyby:
3x3xCarabas + 20kg

Military press:
1x4x70kg
1x4x80kg
1x2x90kg
1x0x100kg
1x1x100kg PR ale.... fuj boha ohavnosť

Doplnky

Hodnotenie tréningu: Tak dnes "ľahký" a "oddychový" streďajší tréning Už sú to také váhy, že pri tom všetko, len nie oddychujem.

Drepy sa dali, prvá séria bola tradične hnus, desne dlho mi trvá, kým sa trochu rozhýbem, ale od druhej sérky to už lietalo a mal som to pomerne rýchlo za sebou. Ale aj tak som celkom rád, že tento týždeň mám od ťažších drepov pokoj.
Bench press šiel ešte rýchlejšie, nedával som ani bandáž na lakeť či zápästia, pošikaných 120 kilo musí ísť aj keby som bol po dvojtýždňovej úplavici a operácii slepáku žiletkou.
No a mŕtvola, tri trojky celkom svižne nadhmatom, ale únava už je znateľná, chrbát už v sebe nemá takú dynamiku ako zamladi pred 3 týždňami. Našťastie cez víkend ma nečaká žiaden wrestling, lebo boxeri fňukajú, že im kurvíme ring a môžem sa len váľať a regenerovať, čo sa rozhodne hodí.

No a military. Pôvodne som mal ísť nejaké nižšie čísla, ale Štúr si nakladal a skúšal push press, tak som šiel jeho váhy. On to pri 90ke vzdal, mne naopak išla až moc ľahko. Tak som riskol 100 kilo. Pod prvú som blbo vliezol a tak z toho vyšiel fail, za ktorý som sa hanbil ešte aspoň minútu, ale hecol som sa na druhý pokus. Po úmornom úsilí, ktoré by stačilo v staroveku na postavenie dvoch troch pyramíd som tú metrákovú železnú chujovinu dostal nad červenú natlakovanú hlavu. Ehm, mám to natočené, ale to video pravdepodobne vymažem a nikdy o tom už nebudeme hovoriť Ten záklon bol už taký fantastický, že ešte trochu a zamestná ma Cirque du Soleil ako hadieho muža s činkou a bradou.
Takže áno, je to hore bez dopomoci a dokonca bez opasku, ale... No fuj boha Kajám sa a uvedomujem si, že to bola čistá samovražda, ale nechal som sa strhnúť ako svojho času, keď Ripper povedal "ešte dve opakovania s 240!" a ja som si celým nadšením roztrhal chrbát na cimpr campr Tak teraz som sa aspoň nezranil, no.

Ale uvidíme ráno.

_________________
Voda je mokrá, nebe je modrý a ženský mají tajemství. Koho to sere?

(Joe Hallenbeck - Posledny skaut)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Turakam


PříspěvekZaslal: st únor 14, 2018 10:14 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Super, stovka je parádna meta! Gratulieren.
_________________
"I guess he’s taking Hunt to Takedown City, where the pain is free and the hits are plenty."
On to Turakam nemyslí zle, občas jsou ty jeho poznámky na ránu, ale většinou jsou dost na místě. To je takový náš Dr. House
"Conor Bless"
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma - Denníček "Dobre už bolo" Carabasa Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 219, 220, 221 ... 387, 388, 389  Další
Rychle na stránku:


 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru




Populární značky: