Zhubnutí 1,5 kg za týden?



 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma - Zhubnutí 1,5 kg za týden?  Úvodní stránka -> Začátečníci -> Zhubnutí 1,5 kg za týden?
Rychle na stránku:
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
chmelik09


PříspěvekZaslal: út únor 13, 2018 8:56 am    Předmět: Zhubnutí 1,5 kg za týden? Odpovědět s citátem

Mám dotaz,před týdnem jsem měl cheat day a hned po cheatu jsem najel do diety v tu dobu po cheatu jsem vážil po ránu 65,4. V dietě mám teď 2200 Kcal na den, trénuji 4x týdně + 4x kardio cca 20 min.

Za týden jsem měl na váze 63,9kg,myslíte,že je to kvůli cheatu?,nebo rozbitá váha,mně se nezdá že bych mohl na 2200 Kcal zhubnou tolik za týden
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
decarabas


PříspěvekZaslal: út únor 13, 2018 8:58 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Skôr si sa len dobre vysral a málo najedol pred vážením.

Skôr ma ale zaujalo, že máš 65 kilo a ty dietuješ? Koľko meriaš?
_________________
Voda je mokrá, nebe je modrý a ženský mají tajemství. Koho to sere?

(Joe Hallenbeck - Posledny skaut)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
chmelik09


PříspěvekZaslal: út únor 13, 2018 9:01 am    Předmět: Odpovědět s citátem

166 cm ,měl jsem už docela dost tuku na sobě,tak proto ta dieta
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
deiw


PříspěvekZaslal: út únor 13, 2018 10:07 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Tak pokud ses navážil po cheatu, tak to i dává smysl (plné břicho). Měl ses vážit i před tím :)

Já v dietě vážím každý den - ne, abych z toho blbnul a stresoval, ale abych mohl sledovat trendy, a očistil se o nějakou odchylku co se týče vody, břicha/střev, únavy atd.

Když navážím postupně 80,7 - 81,0 - 80,5 - 80,8 - 80,0 - 80,1 - 79,7 - 80,2; tak vidím, že to jde dolů tak akorát. Ale kdybych se vážil třeba jen 3. a poslední den, tak si budu myslet, že se to skoro nehlo (-0,3). Naopak mezi 2. a předposledním dnem je rozdíl -1,3, což je zase přehnané.

Takže buď se važ každý den, nebo pokud se vážíš jednou týdně, tak se dá něco pořádněji vyvozovat teprve až po několika týdnech. 2 izolované hodnoty v rozmezí 7 dnů ti moc neřeknou.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma - Zhubnutí 1,5 kg za týden?
Rychle na stránku:


 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru




Populární značky: