Asymetrie zad



 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma - Asymetrie zad  Úvodní stránka -> Trénink -> Asymetrie zad
Rychle na stránku:
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
woody47


PříspěvekZaslal: ne únor 18, 2018 2:58 pm    Předmět: Asymetrie zad Odpovědět s citátem

Ahoj, rok chodím cvičit a před par měsíci jsem si všimnul toho, ze mam pravou půlku zad výrazně více osvalenou než tu levou. Jsem samozřejmě pravak. Zkouším to nějak srovnat, ale nedaří se mi to. Napadlo me vyhledat fyzioterapeuta, myslíte, ze to je v jeho kompetenci mi toho rozdílu zbavit? Poradili byste mi taky nejake cviky? Dik
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
UniMore


PříspěvekZaslal: ne únor 18, 2018 9:56 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

ahoj, co jsem tak vypozoroval/vyposlouchal z videí ze článků, tak zmenšit váhy a kontrolovat každý pohyb co děláš a dát si záležet na každým opakování u každého cviku, ne zvedat co nejvíc na úkor techniky, taky jsem vypozoroval že mám levé prso menší a snažil se přijít na to proč. Přišel jsem na to že mám každou ruku jinak postavenou u benchpressu a druhou to tahám víc, takže jsem ubral a pomaličku se to srovnává. Víc ti já neporadím, zkus cvičit víc hlavou než silou, aspoň takhle v začátcích
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ToVor


PříspěvekZaslal: ne únor 18, 2018 10:31 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

V tom může být celá řada věcí, taky mám víc svalů na pravé straně než na levé, do určité míry je to asi přirozené, ale asi by to nemělo být vidět. U mě byl třeba problém se špatným postavením pánve a jedna noha kratší, v tom se odrazilo všechno ostatní. Zajdi za nějakým dobrým fyzioterapeutem, co tě srovná a třeba tě naučí nějaké nové cviky. Osobně mi pomohla Dornova metoda, ber to jenom jako tip. Sám to podle mě asi jen tak nedoženeš, teda pokud je původ problému někde jinde...
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Mo84


PříspěvekZaslal: po únor 19, 2018 10:47 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Měl jsem několik dobrých zkušeností s metodou nazvanou ELDOA

musíte se to naučit přímo od někoho, kdo to ví, protože je specifický a složitý.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ShDW


PříspěvekZaslal: po únor 19, 2018 11:41 am    Předmět: Odpovědět s citátem

a fakt je to nějak vidět? Každej má levou stranu jinou než tu pravou. Já mám levou ruku o 1,5 cm větší ale v zrcadle to nepoznám. Stejně tak prsní svaly, nohy, záda.... všude mám pravo-levé rozdíly. Řekl bych, že to je normální.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma - Asymetrie zad
Rychle na stránku:


 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru




Populární značky: