Trénink při těžké práci



 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma - Trénink při těžké práci  Úvodní stránka -> Trénink -> Trénink při těžké práci
Rychle na stránku:
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
klar8


PříspěvekZaslal: ne únor 25, 2018 5:42 am    Předmět: Trénink při těžké práci Odpovědět s citátem

Chtěla by jsem se sebou něco dělat. Ovšem moje dosavadní snažení, vždy končilo šílenou únavou a neschopností v práci. Mám fyzicky náročnou práci, kde se zapojuje skoro celé tělo (nejvíce asi spodní část těla). Chtěla jsem do posilovny chodit obden, ale asi jsem někde dělala chybu. Takže moc prosím o pomoc. Můj jídelníček není nic extra, spíše od všeho něco. Mám spíše se zaměřit na jídelníček, podpořit tělo nějakými přípravky, nebo změnit cvičení? Jaký styl cvičení zvolit? Nebo jak často chodit? Budu ráda za jakoukoliv pomoc. Zkoušela jsem osobního trenéra, ale ten můj problém ještě podtrhl. Nemohla jsem do posilovny týden a v práci jsem celou dobu umírala. Ohledně posilování jsem asi něco mezi začátečníkem a mírně pokročilým. Jak která část těla.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Tor


PříspěvekZaslal: ne únor 25, 2018 5:55 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

ahoj, už podle toho dotazu bych tě nekompromisně zařadil do skupiny začátečníci (zcela pragmaticky, neurážej se). A proto bys asi měla cvičit s trenérem. Pokud to doteď nešlapalo, tak jsou dvě varianty:
a)špatná komunikace - pravděpodobná varianta - trenér asi nepochopil, že se nemůžeš na tréninku úplně zrušit a měl začít snáz
b) trenér je debil (nepravděpodobná varianta, ale ne nemožná) a zkus jinýho

Myslím, že pro tebe na začátek nemá smysl cvičit víc jak 2x týdně. Až si tělo zvykne, tak můžeš přidat ještě den navíc. Nepřepínej se... co neuregeneruješ, je zbytečné až škodlivé.

Co se týká cviků, zkusil bych něco rutina HST (google)
kolem 5 základních cviků za trénink, 2-3 série na každý z nich. Mělo by se to dát i s rozhýbáním a závěrečným protažením v pohodě stihnout do hodiny, bez větší únavy. V téhle fázi asi nepotřebuješ chodit z tréninku utahaná.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma - Trénink při těžké práci
Rychle na stránku:


 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru




Populární značky: