Vracím se do formy, prosím o radu

odeslat nové téma  Odpovědět na téma - Vracím se do formy, prosím o radu  Úvodní stránka -> Trénink -> Vracím se do formy, prosím o radu
Rychle na stránku:
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Majklan

PříspěvekZaslal: čt březen 01, 2018 3:08 pm    Předmět: Vracím se do formy, prosím o radu Odpovědět s citátem

Ahoj, po cca 15 letech začínám zase cvičit. Něco málo o mě, je mi 30 let, výška 188 a váha 112 kg. Jsem takový oplácaný, trošku pivní pupek, mohutné nohy celkově jsem takový zavalitější, můj cíl je zhubnout a zpevnit postavu - nepotřebuji však hory svalů.

Doma jsem si právě zařídil a vybavil posilovnu, mám tam vše co potřebuji činky, kotouče, lavice + na aerobku jsem si pořídil kvalitní eliptický trenažer.

Chtěl bych poprosit o radu do začátku, jaký zvolit trénink, jaké partie který den, jak často šlapat na eliptikálu, nějaký příklad týdenního tréninku. Všem moc děkuji za radu :)

ještě bych chtěl poprosit kdyby mi někdo mohl nějak nadhodit jidelníček, spíše na co se zaměřit čeho se vyvarovat, děkuji

Sportu zdar :)))
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Wojtkingson

PříspěvekZaslal: čt březen 01, 2018 4:23 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Začni vklidu cvičit, nejlíp lehce třeba 3x týdně fullbody, ať si tělo uvědomí, že se něco děje, zpevní se trochu. Nech si rezervu, soustřeď se na techniku, čas na rvaní vah bude později. Aerobku zařaď jak ti to bude vyhovovat buď po tréningu nebo v netréningový dny. Ale nechávej si velkou rezervu, abys mohl přidávat čas/počty aerobních tréningu v týdnu. Hlavně nepřestřelit, pak budeš jen vyřízenej.

Jídlo nějaký smysluplný pokud chceš hubnout, zkus se držet nějakých kcal a normálních jídel (vynechal bych sladkosti a podobný trash jídlo, alkohol). Dodržuje nějaký denní příjem sachrů, bílkovin, tuků a zapisuj si to nejlépe, ať nad tím získaš kontrolu a víš, co ti případně vyhovuje, nebo jestli potřebuješ míň kalorií, abys hubnul atd. Večer už ne sacharidy ala pečivo, přílohy atd. Easy peasy

Rychle na stránku:

Přejdi na: