Běhání a trénink



 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma - Běhání a trénink  Úvodní stránka -> Začátečníci -> Běhání a trénink
Rychle na stránku:
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Petr Melán


PříspěvekZaslal: ne březen 18, 2018 6:33 pm    Předmět: Běhání a trénink Odpovědět s citátem

Ahoj, jen rychlá otázka, baví mě běhat, běhal sem vždy a dost mě uklidní si jít večer zaběhat. Cardio prý vadí při posilování a růstu svalů, ale já neběhám extrémy, běhávám cca 10 minut normálním tempem. Myslíte že pokud se jen takhle proběhnu i v den tréninku , bude to vadit ? Dík
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Petey


PříspěvekZaslal: ne březen 18, 2018 6:50 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Ano, znici ti to vsetky svaly. Na tvojom mieste s takymi maratonmi prestanem hned
_________________
Komu tim prospejete?!
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
jim1282


PříspěvekZaslal: ne březen 18, 2018 6:52 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Vůbec ničemu to nevadí. Aby tvoje běhání mělo smysl, chce to běhat aspoň 30 minut.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Mablung


PříspěvekZaslal: po březen 19, 2018 3:14 pm    Předmět: Re: Běhání a trénink Odpovědět s citátem

Petr Melán napsal:
Ahoj, jen rychlá otázka, baví mě běhat, běhal sem vždy a dost mě uklidní si jít večer zaběhat. Cardio prý vadí při posilování a růstu svalů, ale já neběhám extrémy, běhávám cca 10 minut normálním tempem. Myslíte že pokud se jen takhle proběhnu i v den tréninku , bude to vadit ? Dík

Pokud běžíš deset minut řekněme 15 km/h, uběhneš 2,5 km. Až za týden uběhneš 50 km, pak bys měl začít přemýšlet, jestli to nemá vliv. Do té doby ne.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Spazik


PříspěvekZaslal: po březen 19, 2018 4:14 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Co na to Rich

nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Cratach


PříspěvekZaslal: po březen 19, 2018 4:37 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Pokud bys v takhle krátkym časovym úseku běhal sprinty, popř. běháš ve vyšší rychlosti, např. 15 km/h, jak píše Mablung, tak tim naopak růst svalů dokonce podpoříš.
_________________
"A vy jste jako kdo?"
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma - Běhání a trénink
Rychle na stránku:


 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru




Populární značky: