Denníček "Dobre už bolo" Carabasa


Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 224, 225, 226 ... 387, 388, 389  Další
 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma - Denníček "Dobre už bolo" Carabasa  Úvodní stránka -> Osobní tréninkové logy -> Denníček "Dobre už bolo" Carabasa
Rychle na stránku:
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
decarabas


PříspěvekZaslal: po březen 19, 2018 9:48 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Drep - intenzita:
1x3x60kg
1x3x100kg
1x1x120kg
1x1x140kg belt on
1x1x160kg
1x1x170kg
3x3x190kg
https://www.instagram.com/p/BghHc3fFhHO/?taken-by=pete_mad_lennack
1x1x200kg

Bench press - intenzita:
1x10x20kg
1x3x60kg
1x3x80kg
1x1x100kg
1x1x120kg
3x3x140kg PR
1x1x145kg

Mŕtvola - ľahká klasika:
1x4x100kg
3x3x140kg

Mŕtvola - rovné nohy z deficitu:
3x4x100kg

Military press:
4x6x50kg

Zhyby:
5x5xCarabas

Doplnky

Hodnotenie tréningu: Bez plánu, držím sa plus mínus koncepcie Fomina, ale chvíľku nebudem pridávať váhy a idem vyslovene to, na čo sa cítim, nijak to nehrotím, občas zaradím jednoručky atď.
Drepy teda len so 190 kilami a potom ešte v rámci intenzity som prihodil na 200 a dal som jednu jednotku pohodovú s rezervou. Úplne ľahké to nebolo, ale ani žiadna tragédia. Cca tak, ako som plánoval, budúci týždeň tam dám nejaký objem so 160 kilami

Potom benche. Plánoval som dať 3x3x140. Keď to konečne padlo, tak som dumkal, či som to vlastne už niekedy dal a veruže nie Iba jednu trojku a dve dvojky. Takže z dôvodu mizernej pamäte ďalší benchový osobák. Tak isto ako pri drepoch na záver jedna jednotka s prihodením nejakého toho kilka, vyletelo to hore s rezervami. A musel som sa ponáhľať, pubertálni Benčaři už netrpezlivo čakali, krúžili okolo lavičky ako svorka hladných hyen, hlavne ten v sexi tielku s výstrihom, že aj Pamela by sa zapýrila, keby sa do toho mala navliecť. Prúžky látky mu rafinovane zakrývali len bradavky, takže hrdo ukazoval trochu svaly. Nie že ich trochu ukazoval. Mal ich len trochu.
Na záver mŕtvola. Majitelia fitka sa pochlapili a chceli nám urobiť radosť a tak odniesli starú skvelú ohnutú tyč a priniesli novú, ktorá je, a to musím naozaj objektívne, so všetkou vážnosťou a vďakou za ich snahu o zlepšovanie služieb, kvôli ktorej si ich tak vážim, totálne na kokot. Ďakujem z celého srdca. Je tvrdá jak ranná erekcia 14 ročného puberťáka, zubatá tam, kde mám nohy a šmykľavá tam, kde mám ruky, pretáča sa a vraj je nejaká pompézna, takže sa nedá zohnúť, leda by som naložil 700kilo. No, s tým sa ešte popasujeme a tuším budú trošku prekvapení
Ale fakt je, že tyč je totálne nahovno, ostatné sú bohužiaľ ešte horšie a tak je môj progres na mŕtvole v ohrození. Nie že by sa nejaký chystal, ale... čo ak raz!!!

A dnes som videl v gyme chlapa, čo mal ruky jak nohy! Fakt, bez srandy. Bicáky aj stehná napumpovaný obvod 42cm... Chvíľu pozeral, keď som drepoval, tuším sa snažil zistiť, v ktorej fáze toho neznámeho cviku mi zaberajú bicepsy. Keď na to neprišiel, odšuchtal sa na zápalkových nohách ku kladkám a pokračoval v dvojhodinovom pumpovaní praciek.



_________________
Voda je mokrá, nebe je modrý a ženský mají tajemství. Koho to sere?

(Joe Hallenbeck - Posledny skaut)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
decarabas


PříspěvekZaslal: st březen 21, 2018 9:30 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Tlaky s JČ:
1x6x20kg
1x6x32,5kg
1x6x40kg
3x6x50kg
https://www.instagram.com/p/BgmPgWllK8r/?taken-by=pete_mad_lennack

Drepy - stredné:
1x6x20kg
1x6x60kg
1x6x100kg
3x6x140kg belt on

Trap bar DL:
1x3x60kg
1x3x100kg
1x1x150kg
3x3x180kg belt on

Príťahy VČ v predklone:
3x6x80kg

Tlaky VČ vsede:
1x6x20kg
3x6x60kg

Doplnky

Hodnotenie tréningu: Stredy sú napohodu. Zaradili sme kadejaké veselé alternatívy cvikov, aby som sa nenudil a prípadne sa vďaka nim aj posunul v skutočných disciplínach, ktoré, ako vieme, sú len tri.

Nebol som si istý, ako mi pôjdu tlaky s jednoručkami, na to nie som žiaden "přeborník", ale nakoniec zopár opakovaní s 50kami. Ako vidieť na videjku, nechodím do maximálneho streču v dolnej polohe, nerobí mi to dobre na ramená, ale hádam ani takto to nebude zlé ako pumpička. Blbé je, že 50ky sú najťažšie jednoručky, čo v gyme sú... Tak netuším, čo vymyslím potom, ale to má ešte čas, než s tým zvládnem desiatky či dvanástky.
Drepy som ozaj rýchlo sfúkol, nechcelo sa mi ich robiť, tak som nasadil vysoké tempo, pustil nejakú ozajstnú muziku do uší (nešťastná dievčina na recepcii zas mixovala tie svoje sračky, ktoré dokážu namotivovať na intenzívny spánok do zlyhania) a o pár minút bolo hotovo. Dokonca som sa zadýchal!
Trap bar je pre mňa záhada - mám ruky hodne naširoko, čo mi komplikuje poctivé stlačenie chrbta a povoľuje mi potom vršok. Ale počítam, že práve na zlepšenie toho vršku ten cvik asi bude Keby aj nie, nehrotím to, slabých 180 kilo, ale cítil som hamy a prdel z pondelkových mŕtvol s rovnými nohami.

Dnes sa gymom niesli klebety, že by sa snáď Rasputinovci rozišli! Štúra to tak pozitívne škodoradostne naladilo, až si na ňu začal robiť chute a slizko si uhládzal riedke ryšavé fúziky pod nosom, než mu došlo, že aj keby spolu s Rasputinkou ako sami jediní stroskotali na pustom ostrove, ona ho radšej zabije v spánku a zje, než by mu dovolila položiť na ňu chlípnu hnátu.

Rukonoh so symetricky rovnomernými nohami a rukami sa zjavil zas, ale dnes netrénoval bicáky. Úplne ma zaskočil, prekvapil a zmiatol, keď mal miesto toho dve hodiny tricepsy. Ale verím, že preňho som ja z inej galaxie, keď vždy ako sa objaví, robím drepy

_________________
Voda je mokrá, nebe je modrý a ženský mají tajemství. Koho to sere?

(Joe Hallenbeck - Posledny skaut)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
decarabas


PříspěvekZaslal: pá březen 23, 2018 9:51 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Mŕtvy ťah - intenzita:
1x3x60kg
1x3x100kg
1x1x140kg
1x1x160kg belt on
1x1x180kg
3x3x200kg

Bench press - objem:
1x6x60kg
1x3x80kg
1x1x100kg
6x6x120kg

Čelné drepy ľahké:
1x5x60kg
3x5x100kg belt on

Zhyby:
5x5xCarabas

Military press - intenzita:
1x3x60kg
3x3x80kg
https://www.instagram.com/p/BgrYSuslw0l/?taken-by=pete_mad_lennack bez trička, lebo čo..!

Doplnky


Hodnotenie tréningu: Dnes previerka novej tyče na mŕtvolu. Ako som čakal, potvrdilo sa, že tá činka je dobrá na jediné - ubiť ňou na smrť výrobcu tej činky. Skúšal som čokoľvek - nadhmat, hookgrip, striedavý úchop a tá pičovina sa furt pretáčala a vypadávala z rúk, aj keby som si k nej ruky prizváral. Tam, kde ju držím je hladká a šmykľavá, kde pri sume opieram nohy je zubatá tak, že opilníkuje holene do krvi aj cez podkolienky alebo brnenie. Skurvená tuhá pretáčavá drsná šmykľavá nezmyselná kokotina za 300 eur.
Ale super, vraj je skvelá preto, že nemá drsnú časť v strede, takže je vhodná na drepy pre všetkých buzíkov, čo drepujú 60 kilo v tielkach s výstrihom a neošúcha im hebké trapéziky.

Budeme musieť niečo vymyslieť, lebo s týmto sa nedá normálne ťahať. Btw hook grip som zvládol po 180 kilo, dvestovka mi skoro urvala palce.

Bench press mi urobil radosť. 6x6 s tým, že si cicky aj ramená ešte pamätali 50 kilové jednoručky zo stredy. Príjemná pumpa, ale tento týždeň som sa s tlakmi nešetril, teším sa, že cez víkend oddýchnu ramená, kozy aj tricepsy, nech si niečo neurvem, alebo nevykĺbim, nerád by som zVlčil.

Military bolo fajn a sranda. Erik ma hecol na poslednú sériu, že tričko dolu, síce už bol záklon, lebo ramená po benchi nefungovali, ako by som si predstavoval, ale aj tak som to nejak potlačil. A všetkým som ukázal, aký som tučný.
V pozadí na videu Benčaři, tentokrát už mali dotlakované a drtili bicáky, lebo bicáky sú život.

Po dlhom čase MB z formy a Rasputinovci sa rozišli, ale potom sa zas zišli, takže Štúr bez šance (ako vždy).

Chcem nazad moju ohnutú tyčkuuuu



_________________
Voda je mokrá, nebe je modrý a ženský mají tajemství. Koho to sere?

(Joe Hallenbeck - Posledny skaut)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
cohen999


PříspěvekZaslal: so březen 24, 2018 9:22 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Budes si musiet bud zvyknut, alebo nosit vlastnu osu... Zlate kettlebells! 😂
_________________
Zvykne sa hovorit, ze kto zabehne maraton, uz si nemusi nic dokazovat. Ja by som ale este rad snatch test s 32kg, press s 40 a TGU s 48kg :)
185/82
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
vlk#


PříspěvekZaslal: po březen 26, 2018 9:27 am    Předmět: Odpovědět s citátem

super pardále, je jasné, že při té váhovce a výkonech, co máš, budeš mít formu i bez trika ;)

a klidně si o víkendu oraz... když jsem viděl, jak táhneš dva fominy za sebou bez problémů, tak je jasné, že máš dost dobrou techniku, aby ses obloukem vyhýbal zdravotním problémů, které trápí nás, tuhoně ;)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
decarabas


PříspěvekZaslal: út březen 27, 2018 7:09 am    Předmět: Odpovědět s citátem

vlk# napsal:
aby ses obloukem vyhýbal zdravotním problémů, které trápí nás, tuhoně ;)


No, keď už si to načal To, že nič nenapíše neznamená, že nič nebolí. Keď už píšem, to už je zloba potom.
Pred 2 týždňami som robil ramená s jednoručkami vsede a nejak mi to nesadlo, v ľavom ramene čosi chrapčalo, pukalo, zasekávalo drhlo a pobolievalo.
Nejak som to neriešil, som zvyknutý na to, že ma bolím od hlavy po päty. Akurát, že v nedeľu po objemovom benchi a topless frajerskom military som nevedel dvihnúť ani hrnček s kávou. To som si už povedal, že asi to nebude len tak čosi.
Ale som chlapec chytrý podnikavý, spomenul som si, ako mal Nabuko vyosené rameno, ako mal môj brat vyosené rameno, ako mal Erik vyosené rameno a napadlo mi, či nemám čosi podobné, lebo rameno sa vyklbuje rado a ľahko a ani nemusí veľmi, aby to skomplikovalo situáciu. Tak som našiel nejaký návod, ako sa nahadzuje rameno nazad do kĺbu, poinštruoval Sorayu a lup, puf... Pre istotu som to ešte riadne mazol aflamilom, pre prípad, že by to skôr bola nejak chytená šľacha a v pondelok ráno rameno ako nové.

A mohlo sa benchovať.

Včerajší tréning zapisujem až dnes v práci, pokurvil sa mi monitor doma a nechce sa mi to ťukať do mobilu.

Drepy - ťažký objem:
1x6x20kg
1x6x60kg
1x6x100kg
1x1x150kg belt on
4x6x160kg klavír na chrbte

Bench press - ťažká intenzita:
1x10x20kg
1x3x60kg
1x3x80kg
1x1x100kg prvá previerka ramena, drží
1x1x120kg druhá previerka ramena, drží
1x1x130kg tretia previerka ramena, drží, ale cítim ho
1x1x140kg štvrtá previerka ramena, drží, ale cítim ho, ale nebolí
1x2x150kg druhé s dopomocou, piata previerka ramena, drží, ale cítim ho, ale bolí
2x1x150kg piata previerka ramena, drží, nebolí
https://www.instagram.com/p/Bg0CPjqFHWD/?taken-by=pete_mad_lennack

Mŕtvola - ľahká klasika:
1x4x60kg
1x4x100kg
4x4x140kg

Mŕtvola s rovnými nohami z deficitu:
3x6x100kg

Bez doplnkov

Hodnotenie tréningu: Ako je písané vyššie, hlavne som chcel preveriť, nakoľko môžem zaťažiť rameno, s tým, že ak by to bolelo, okamžite končím.
Ale začal som drepmi: Ohavne ťažké, neviem, či časový posun, únava, hlad v Afrike, roztopenie ľadovca v Grónsku... No proste hnus a zlo, vôbec sa mi do toho nechcelo, ale nakoniec som odmakal, čo som si predsavzal.

No a potom teda ten bench. Od tých 100 kilo už som bol hooodne opatrný, ale keď som potlačil 140 bez nejakých väčších problémov, osmelil som sa a skúsil dvojku so 150 kilami. Bohužiaľ to nepadlo, pri druhej už som podvedome cukal preč od toho ľavého ramena a tak som to zabalil a Štúr to zo mňa zdvihol
Tak som ešte dorobil ďalšie jednotky a nechal to tak.

Deadliftík len detský, vzal som inú os, celú osratú "black mamba" tyč si môžu nechať. Tá druhá os je síce hrubšia a teda nadhmat je náročný, ale aspoň sa nepretáča v rukách a keď som skusmo dal striedavý úchop, držala jak pribitá. Tak snáď sme našli dôstojnú náhradu za našu starú zosnulú tyč.

Vynechal som doplnky, na military ani zhyby som to nechcel hrotiť, nech to rameno hneď zas neodpálim. A rozhodol som sa, že v stredu dám voľno,veď ako písal Vlk, mal som dva fominy po sebe bez jediného vynechaného dňa, odkedy som skončil silovku si to jebem PR za PRkom a je čas trochu nechať telo oddýchnuť. Takže streda voľno a uvidím, ako sa budem cítiť potom.


_________________
Voda je mokrá, nebe je modrý a ženský mají tajemství. Koho to sere?

(Joe Hallenbeck - Posledny skaut)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
decarabas


PříspěvekZaslal: pá březen 30, 2018 7:37 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Mŕtvola - objem:
2x3x60kg
1x3x100kg
1x1x150kg
4x6x180kg belt on
https://www.instagram.com/p/Bg9O70rllnf/?taken-by=pete_mad_lennack
1x3x200kg

Bench press - objem:
1x6x60kg
1x3x80kg
1x3x100kg
5x6x120kg
1x10x100kg

Čelné drepy:
1x5x60kg
3x5x100kg belt on

Military press - intenzita:
1x3x60kg
1x1x70kg
3x3x80kg

Zhyby:
5x5xCarabas

Doplnky

Hodnotenie tréningu: Po vynechanom tréningu v stredu som čakal, že to pôjde dobre... Nooo, asi som bol príliš optimistický
Mŕtvola nejaká unavená a chýbal mi drive zdola, naozaj neviem, čo sa stalo, ale cítim sa nejak nekomfortne. Nie že by to bolo nejak ťažké, alebo čo, ale necítim sa pri deadliftoch príjemne. Hádam je to dočasné... Pri klasike sa cítim o niečo lepšie, ale tam zas nevládzem ani prd.
Bench bol lepší, pekne splnený objem, pridal som na záver desiatku so stovkou, fajnová pumpa a odhadol som to úplne presne. To posledné desiate opakovanie bolo z posledných síl, nič viac tam už nebolo.
No a čelné drepy ľahké, ale chujská tyčka, pretáčala sa a v prvej sérii mi to padalo z ramien, lebo moje zdreveneté telo nemá mobilitu na vzpieračský úchop a držím to krížom ako tatár.

Military bolo ťažké, ozývalo sa pomrvené rameno, ale keď som zaťal zuby a jebal na to, že mi odpadáva ruka, celkom to šlo

Popletený vrabčák vo fajnových maskáčoch si dovliekol desaťročnú frajerku a robil na ňu dojem ohavným zdvíhaním ľahkých činiek. Cítil som, že je moja povinnosť zjebať ho, že po sebe necháva naložené činky a rozhádzané jednoručky. Trošku spľasol a frajerka ho vysmiala a pokorne odkráčal po sebe ten bordel spratať.

A pri rozcvičke ma tešila Rasputinka, ktorá na mňa radostne špúlila legínový zadok pri good mornings. Je fajn, že takto šíri po svete dobro!



_________________
Voda je mokrá, nebe je modrý a ženský mají tajemství. Koho to sere?

(Joe Hallenbeck - Posledny skaut)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
decarabas


PříspěvekZaslal: út duben 03, 2018 7:10 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Včerajší tréning

Drepy - intenzita:
1x6x20kg
1x6x60kg
1x1x100kg
1x1x140kg belt on
1x1x150kg
1x1x170kg
1x1x180kg
3x3x190kg fuj do boha...
2x6x100kg belt off

Bench press - intenzita:
1x6x60kg
1x3x80kg
1x3x90kg
1x1x100kg
1x1x110kg
1x1x120kg tu prvykrát sa ozvalo rameno
1x1x130kg
1x1x140kg
2x2x140kg a balíme, radšej

Mŕtvola - klasika:
1x6x60kg
1x4x100kg
4x4x150kg

SL DL z deficitu:
3x6x100kg

Zhyby:
5x5xCarabas

Upažovanie JČ:
5x12x10kg

Doplnky

Hodnotenie tréningu: Ej sakra sakra, drepy kurevsky oťaželi. Marí sa mi, že asi nie je dobrý nápad dlhodobo sa snažiť držať silové výkony z konca fomina, keď ani nejdem fomina Hlavne, keď som v rámci zlepšenia kondičky zaradil v netréningové dni kardio 15-20 minút.
Takže dal som prvý drep so 190kou a prvé, čo mi napadlo bolo, že už mám dieťa a či je rozumné riskovať zdravie a popravde asi aj život. Pri druhom som sa už začal modliť (ale len v hlave, nahlas som chrčal a slintal a aj inak som prejavoval utrpenie) a tretí som ani nemal ísť, ale nejak som ho dal, ale bol to číry nerozum, lenže hrdosť nepustila.
No a takto sa to nejak opakovalo všetky tri série, intenzita modlenia a obáv sa menila podľa toho, či som si dal dosť dlhú pauzu a či telo spolupracovalo viac alebo menej.
Bench bol napokon veľmi podobný. Mám zmerané, že po 120 rameno funguje ako dobre namazaný stroj, od 120 vyšsie funguje ako dobre namazaný stroj, do ktorého banda cigánov bije kladivami a na konci ho podpália. Sila bola, ale našťastie aj rozum, takže po dvoch dvojkách so 140 som to nechal tak. Military som vynechal úplne, ale fakt je, že dnes ma nič nebolí ani neomína a zjavne tomu vadia len vyššie váhy.

Takže moje aprílové novoročné rozhodnutie - podsekám váhy. A to hodne. Potrebujem oddych, ale som magor a neviem si nepriložiť na činku, takže si to musím napísať do excelu ako seriózny plán a potom sa ho budem držať. Pripadám si ako jack russel terrier, ktorý už ledva prepletá nohami, ale nejaký chuj mu stále hádže loptičku a tomu sa predsa nedá odolať.
Ostávam pri fullbody s rôznou intenzitou základných cvikov, to ma baví, ale pridám opakovania a hádam z toho vykrešem napokon aj nejakú formu, ktovie.

Včera sme so Štúrom vypočítali, ako sme cvičili od začiatku prvého fomina:
1, Fomin
2, Maximálky
3, Deload (čítaj maximálky)
4, Zranenie
5, Fomin2
6, Maximálky
7, Zranenie
8, Maximálky a zranenie
9, Už len zranenia

Tento postup zdá se mi poněkud nešťastný, nemal som žiadnu poriadnu pauzu ani skutočný deload už hádam pol roka a moje chatrné telo začína haprovať a tak to poupravujem, než sa načisto zmrzačím

_________________
Voda je mokrá, nebe je modrý a ženský mají tajemství. Koho to sere?

(Joe Hallenbeck - Posledny skaut)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
cohen999


PříspěvekZaslal: út duben 03, 2018 7:44 am    Předmět: Odpovědět s citátem

decarabas napsal:
Hlavne, keď som v rámci zlepšenia kondičky zaradil v netréningové dni kardio 15-20 minút.
Zacal si behat, alebo iba kocikovat?
_________________
Zvykne sa hovorit, ze kto zabehne maraton, uz si nemusi nic dokazovat. Ja by som ale este rad snatch test s 32kg, press s 40 a TGU s 48kg :)
185/82
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
decarabas


PříspěvekZaslal: út duben 03, 2018 7:51 am    Předmět: Odpovědět s citátem

cohen999 napsal:
decarabas napsal:
Hlavne, keď som v rámci zlepšenia kondičky zaradil v netréningové dni kardio 15-20 minút.
Zacal si behat, alebo iba kocikovat?


Behať? Akože vonku na vzduchu a tak? Ty si sa musel udrieť do hlavy!

https://www.instagram.com/p/Bg7w8oMFSYM/?taken-by=pete_mad_lennack

Čo sa kočíkovania týka, to robím poctivo, ale ako kardio si to rátam asi ako umývanie riadu alebo vŕtanie v nose
_________________
Voda je mokrá, nebe je modrý a ženský mají tajemství. Koho to sere?

(Joe Hallenbeck - Posledny skaut)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
cohen999


PříspěvekZaslal: út duben 03, 2018 8:31 am    Předmět: Odpovědět s citátem

decarabas napsal:
cohen999 napsal:
decarabas napsal:
Hlavne, keď som v rámci zlepšenia kondičky zaradil v netréningové dni kardio 15-20 minút.
Zacal si behat, alebo iba kocikovat?


Behať? Akože vonku na vzduchu a tak? Ty si sa musel udrieť do hlavy!

https://www.instagram.com/p/Bg7w8oMFSYM/?taken-by=pete_mad_lennack

Čo sa kočíkovania týka, to robím poctivo, ale ako kardio si to rátam asi ako umývanie riadu alebo vŕtanie v nose

Na to len, ze keby si naozaj kocikoval poctivo, nemusel by si sediet na mieste a imitovat bicyklovanie.
_________________
Zvykne sa hovorit, ze kto zabehne maraton, uz si nemusi nic dokazovat. Ja by som ale este rad snatch test s 32kg, press s 40 a TGU s 48kg :)
185/82
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
maciak


PříspěvekZaslal: út duben 03, 2018 9:28 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Ahoj na tvojom mieste by som sa co najskor vykaslal na fomina, zacina byt u teba vidno upadok silovej formy. Normalne sa netahas 2x cyklus zasebou a ty ho ides uz treti krat.
Chcelo by si dat 4-6 tyzdnov nejaky recomposition kde sa zameras na problemove paria a das oddychnut trocha telu.
Ak ti sedi fomin tak si treba spravit dlhodoby plan. Napr 4tyzdne objem tyzden volno 6 tyzdnov fomin tyzden volno 2 tyzdne peak 4 tyzdne recomp a znovu.
Inac super progres!
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
decarabas


PříspěvekZaslal: út duben 03, 2018 9:33 am    Předmět: Odpovědět s citátem

maciak napsal:
Ahoj na tvojom mieste by som sa co najskor vykaslal na fomina, zacina byt u teba vidno upadok silovej formy. Normalne sa netahas 2x cyklus zasebou a ty ho ides uz treti krat.
Chcelo by si dat 4-6 tyzdnov nejaky recomposition kde sa zameras na problemove paria a das oddychnut trocha telu.
Ak ti sedi fomin tak si treba spravit dlhodoby plan. Napr 4tyzdne objem tyzden volno 6 tyzdnov fomin tyzden volno 2 tyzdne peak 4 tyzdne recomp a znovu.
Inac super progres!


Diky za reakciu. Ja teraz uz nejdem fomina, len velmi zakladnu jeho kostru. Aj som ubral vahy, ale prilis malo.
Teraz to trochu zmenim, hlavne uberiem vahy tak, ze najviac budem robit 5x5 so 70% z maxka, cize to vyzera ako celkom pohoda.
_________________
Voda je mokrá, nebe je modrý a ženský mají tajemství. Koho to sere?

(Joe Hallenbeck - Posledny skaut)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
decarabas


PříspěvekZaslal: út duben 03, 2018 7:59 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Cohen mal pravdu s tým kardiom na čerstvom vzduchu.

Vzal som si jeho slová k srdcu a dal som si 20 minút







stacionárny bicykel pri otvorenom okne.
_________________
Voda je mokrá, nebe je modrý a ženský mají tajemství. Koho to sere?

(Joe Hallenbeck - Posledny skaut)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
cohen999


PříspěvekZaslal: st duben 04, 2018 7:15 am    Předmět: Odpovědět s citátem



...ale aj tak vsetci vieme, ze si ho otvoril len preto, lebo ti bolo teplo.
_________________
Zvykne sa hovorit, ze kto zabehne maraton, uz si nemusi nic dokazovat. Ja by som ale este rad snatch test s 32kg, press s 40 a TGU s 48kg :)
185/82
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma - Denníček "Dobre už bolo" Carabasa Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 224, 225, 226 ... 387, 388, 389  Další
Rychle na stránku:


 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru




Populární značky: