Denníček "Dobre už bolo" Carabasa


Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 225, 226, 227 ... 387, 388, 389  Další
 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma - Denníček "Dobre už bolo" Carabasa  Úvodní stránka -> Osobní tréninkové logy -> Denníček "Dobre už bolo" Carabasa
Rychle na stránku:
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
decarabas


PříspěvekZaslal: st duben 04, 2018 7:27 am    Předmět: Odpovědět s citátem

cohen999 napsal:


...ale aj tak vsetci vieme, ze si ho otvoril len preto, lebo ti bolo teplo.


A bol tam smrad.


No, vydumal som nový tréning, kostra ostala fominovská, čiže fullbody s doplnkami.
Ovšem dramaticky som osekal váhy (vážne dramaticky, plakal som), najvyššia váha, s ktorou pôjdem drep je 150 a deadlift 175 kilo, bench nejakých 115 kilo.
_________________
Voda je mokrá, nebe je modrý a ženský mají tajemství. Koho to sere?

(Joe Hallenbeck - Posledny skaut)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
vlk#


PříspěvekZaslal: st duben 04, 2018 10:24 am    Předmět: Odpovědět s citátem

decarabas napsal:
...najvyššia váha, s ktorou pôjdem drep je 150 a deadlift 175 kilo, bench nejakých 115 kilo.


super trénink! počkám, až ho předepíšeš, to se bude regenerovat
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
decarabas


PříspěvekZaslal: st duben 04, 2018 10:29 am    Předmět: Odpovědět s citátem

vlk# napsal:
decarabas napsal:
...najvyššia váha, s ktorou pôjdem drep je 150 a deadlift 175 kilo, bench nejakých 115 kilo.


super trénink! počkám, až ho předepíšeš, to se bude regenerovat


Tak ja ho sem postnem, bál som sa, že dostanem zjebávku od Maciaka a ďalších skúsených, že vymýšľam bludy, ale čo už, no...

Ako vždy, pripomienky vítam, ale nakoniec si aj tak urobím po svojom



EDIT: Jo akurát v stredu je poradie blbo, najprv sú drepy, až tak ide DL a príťahy. Mimo zátvoriek sú váhy pracovných sérií, v zátvorkách váhy, ktoré reálne zodpovedajú percentám. Na doplnkové cviky budem váhy aj cviky variovať podľa únavy, stavu atď.
Cieľom je trochu oddýchnuť CNS a pred letom zlepšiť vizuál a kondíciu.

EDIT2: V pondelok sa ešte rozhodnem, či miesto legpressu nepôjdem čelné drepy, tie ma teraz bavili.
_________________
Voda je mokrá, nebe je modrý a ženský mají tajemství. Koho to sere?

(Joe Hallenbeck - Posledny skaut)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
vlk#


PříspěvekZaslal: st duben 04, 2018 12:01 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

koukám na to... intenzitu sfoukneš za pět minut a pak ty dvanáctky, desítky, v pátek dokonce patnáctky... to z tebe bude pěknej krosfiťák :D
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
decarabas


PříspěvekZaslal: st duben 04, 2018 12:18 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

vlk# napsal:
koukám na to... intenzitu sfoukneš za pět minut a pak ty dvanáctky, desítky, v pátek dokonce patnáctky... to z tebe bude pěknej krosfiťák :D


Formu na leto treba A pribrať nejaké masko nebude na škodu kvôli neskorším silovkám.

A ubrať mi už bolo treba, aspoň na nejaký čas, to rameno ma ozaj vyplašilo, chvíľku to vyzeralo fakt zle a ako správne písal maciak, sila padala a telo protestovalo
_________________
Voda je mokrá, nebe je modrý a ženský mají tajemství. Koho to sere?

(Joe Hallenbeck - Posledny skaut)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
maciak


PříspěvekZaslal: st duben 04, 2018 3:44 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

budem zly :)
ale toto podla mna nema vyznam a bude to podstatne horsie zregenerovatelne ako fomin.
nemozes zobrat kostru treningu a uplne pomenit trening ale nechat kostru.
Ta kostra a rozloznenie (frekvencia objem intenzita bola navhrnuta s urcitym cielom, npar drepy sa chodia trikrat kvoli istemu dovodu ) a bez poznania a porozumenia tomuto nemozes menit trening.

Ak chces ist nieco na leto tak preco neist nejaky kulturisticky split (rozumny)
mas tolko moznosti,
chces vacsi objem? BEAR
chces vela opakovani GVT
vela cvikov? jedna partia na den..

Jedna vec je pozitivna, ze ked zacinas takto rozmyslat nad treningami tak sa posuvas do dalsej vyvojovej fazy. A najlepsie sa naucis pocuvat svoje telo ked si vyskusas veci.

Len napr drepov tam mas kurva vela.
ty si sice znisil intenzitu ale brutalne si zvacsil objem, cize sa dostanes tam iste kde predtym.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
decarabas


PříspěvekZaslal: čt duben 05, 2018 7:07 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Ja som to vedel
Mohol by som skúsiť argumentovať, ale zničil by si ma tak, že by zo mňa ostali len boľavé kolená a zmrvené rameno.

Takže len tak stručne: Nechystám sa nikde pridávať váhu, na rozdiel od fomina toto sú pevné váhy, na ktorých sa budem hýbať pár týždňov, takže si dovolím tvrdiť, že sa na to telo adaptuje hodne hodne rýchlo. Až mi to príde ľahké, niečo zmením alebo prihodím váhu, uvidíme.
Čo sa drepov týka, tie regenerujem dobre, kedysi som na konci svojich drepových maratónov dával to, čo ty teraz považuješ za veľký objem

Hlavne teda v mojom prípade nie je problém ani tak so svalovou únavou, tá mi nevadí, ale skôr s hlavou. Neustále to tlačiť do pridávania a intenzity mi drtí CNS a celkovo ma to vyčerpáva - ono krátkodobo mi to je fuk, ale už toho bolo priveľa. Oproti tomu je svalovka úplná pohodka.

Tak nech to zhrniem - KOSTRA z fomina v tomto prípade znamená len rozhodenie veľkej trojky a orientačne rozhodená intenzita, nie, že budem obtýždeň pridávať a zvyšovať intenzitu. Tak hádam to uregenerujem a keby aj nie, no tak to osekám.

Včera (monitor stále v prdeli a tie svoje romány odmietam spisovať na mobile):

Bench press - "intenzita":
1x5x60kg
1x5x100kg
5x5x115kg bez bandáží, poctivé stopky, rameno neprotestuje

Incline JČ:
4x10x30kg

Drepy:
1x6x60kg
1x6x100kg
4x10x130kg belt on pre istotu, takéto objemy zatiaľ len objavujem
https://www.instagram.com/p/BhLN0DaF-1X/?taken-by=pete_mad_lennack predposledný alebo posledný set

DL z deficitu:
1x6x60kg
4x6x120kg

Príťahy VČ v predklone:
4x10x60kg veľká kontrola negatívky až do poslednej série, kde som vytuhol

Doplnky

Hodnotenie tréningu: Vôbec to nebolo také zlé, ako by sa dalo čakať.
Podseknutie váh pomohlo a bench press šiel s úplnou rezervou, bez fixnutých zápästí, s poctivými dlhými stopkami. Rameno som síce cítil, ale skôr len ako napätie, žiadna bolesť.
Incline tlaky som šiel po dllllhom čase, takže podľa mojich predpokladov som niekde v polke tretej série zatuhol jak rýchloschnúci betón (doslova z opakovania na opakovanie mi cicky vypovedali službu a už to začalo hroziť vyrazením zubov) a zvyšok dotlačiť už bol boj Ale to sa poddá, je to len o zvyku.

No a drepy. Maciak ma vyplašil, lebo je fakt, že také objemy som dlhšie nešiel. Dal som aj opasok, netušil som, čo mi povie stred na také dlhé napätie spodného chrbta. Ale až na to, že mi chýbal kyslík ako 12ročnému cigánovi okena to šlo fajn. Na videu ale vidno, čo tá nová zázračná pompézna os robí - v dolnej fáze sa pretočí jedným smerom, v hornej opačným. Bola radosť s tým drepovať 200 kilo minule, keď už pri 130ke to tak tancuje, cestuje po chrbte a prevažuje ma dopredu v dolnej fáze. Štúr to slabšie držal a zmrvilo mu to zápästia do uhlov, že by naplo aj hadiu ženu, našťastie mal naloženú len stovku.
Čakal som dnes svalovku, ale nekoná sa, možno (pravdepodobne) zajtra.

Deadlift a príťahy pohodka, to šlo len o prekrvenie, paradoxne som ale zistil, že z mierneho deficitu sa mi klasika ťahá lepšie ako z rovnej zeme Asi viem viac zabrať nohami, alebo je to len tým, že na činke bolo naložené dokopy hovno.

Military som ešte vynechal, chcem si byť tým ramenom istý, no a potom nejaké brucho a lýtka.

Nejaký starší borec mi v šatni hovoril, že nemôže ísť moje tréningy, lebo by mu vyletela platnička, tak neviem, či tým chcel povedať, že má tak dojebané platničky, alebo ja tak mizerne cvičím.

Samozrejme nechýbal poltucet kokotov, ktorí sa pri mne jeden po druhom pristavili a pýtali sa "Čo dnes tak málo drepuješ?", pričom by nič z toho nie že nedrepli, ale pravdepodobne ani nepogúľali po rovnej zemi.
Ten malý borec, ktorého vidno na kladke za mnou, čo som ho spomínal, že je taký zhovorčivý a furt sa ku mne hlási dokonca zašiel tak ďaleko, že pri incline tlakoch sa začudoval "Vy čo tu robíte, ste konečne dostali rozum?" a to by mu jeden fakt už jebol hlavu o legpress za to mudrlanstvo.

_________________
Voda je mokrá, nebe je modrý a ženský mají tajemství. Koho to sere?

(Joe Hallenbeck - Posledny skaut)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
vlk#


PříspěvekZaslal: čt duben 05, 2018 8:46 am    Předmět: Odpovědět s citátem

wow... ty kotouče se teda fest protáčejí... s tímhle masážním zařízením bych dřepovat nechtěl

jinak super, že jsi ten trénink takhle dobře nastřelil, že hned funguje ;)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
decarabas


PříspěvekZaslal: so duben 07, 2018 10:26 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Mŕtvy ťah sumo:
1x5x60kg
1x5x100kg
1x1x140kg
5x5x170kg no belt s položením

T-tyč:
4x10x50kg brutal preciťovačka, hore zatnuté a podržané, negatívka 2 sekundy

Drepy:
1x10x20kg
1x10x60kg
1x4x137,5kg dooo piče, ale je tá stosedemapolka ťažká jak barák!
1x6x137,5kg ale to si robíš prdel, jak môže byť stosedem kíl tak skurvene ťažkých!!!!!
1x15x117,5kg no konečne, už bolo tých 107,5 reálnejších... počkať, čo????
1x15x107,5kg no sranda, keď konečne naložím dobre, už to lieta!

Bench press:
1x10x50kg
4x15x80kg pumpa pumpa pumpička

Zhyby :
5x5xCarabas

Brucho :
3x10xabwheel

Hodnotenie tréningu: Ufff, no, teda. Objem je smrrrrť.
Deadlift napohodu. Síce sa nadhmat nekonal, lebo tyč má priemer jak Ripperove stehno a je tvrdá ako Maciakova kritika môjho tréningu, ale bez opasku s položením. Na tú os si hádam časom zvyknem a pôjde to. Trochu som si natiahol úpon v prdeli, ale nič hrozné.
Drepy. Aaaah drepy, tie by blbci ako ja fakt robiť nemali Striedal som sa s Rišom a on robil tiež high reps, tak mal naložených len 50 kilo. To znamenalo, že prvé naložené kotúče boli 15ky. To som jakživ takto nemal a začali trable s matematikou.
Ako sa mi podarilo naložiť o 30 kíl viac, než som mal ísť, to doteraz nechápem Dobre naladený vo flat botách, bez opasku a bandáží na kolenách som na to vletel ako cigoš na jedenásťročnú sestru. Vzal som to na chrbát, začudoval sa preukrutne, dal štyri vytrápené drepy (on aj ten skok z 60kg na skoro 140kg urobil svoje) a zahanbene som to zložil. Skúsil som ešte raz, horko ťažko šesť. Tak si vravím: Do hajzlu, ten Maciak ma snáď zaklial, šak to není možné...Taká ťažká stosedmička????? Ale potom sa tam pristavil Štúr, zistil, že som retardovaný dement a ja som zložil 20kilo dole a dal pekných plných prekrvovacích 15 opakovaní. A keď mi potom došlo, že ešte stále môŽem desať kilo ubrať, tak už som sa radoval a dal som ďalšiu a zároveň poslednú sériu, lebo keď to celé zrátam, urobil som viac, než plánovaných 3x15x107,5kg.
Bench som nasekal rýchlo. Pumpa síce bola, ale budem musieť spomaliť. S takou váhou nemá zmysel s tým pohadzovať, treba trochu precítiť. Next time.

Ramená v pláne neboli, do lýtok som dostal kŕč hneď zozačiatku a biceps som mal po kardiu deň predtým, tak som posilnil brucho a vybavené.

Skoro sa nám pozabíjali vrabčáci, lebo nie je dobré spoľahnúť sa na to, že pri decline bench presse spotter dvihne 60 kilovú činku, keď sám váži 50. Zával, snaha o pomoc, spottera prevážilo a spadol, činku prevážilo a spadla, rachot jak v osade po sociálke, buchot treskot a skoro vôbec sme sa nesmiali. Neviem neviem, či sa tam vrabčáci ešte ukážu, ale ktovie, ja to nezistím, lebo mi pripadajú všetci rovnakí. Ako Vietnamci.

_________________
Voda je mokrá, nebe je modrý a ženský mají tajemství. Koho to sere?

(Joe Hallenbeck - Posledny skaut)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
decarabas


PříspěvekZaslal: út duben 10, 2018 8:12 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Drepy - intenzita:
1x10x20kg
1x5x60kg
1x5x100kg
5x5x150kg belt on
https://www.instagram.com/p/BhXJTR6l5nK/?taken-by=pete_mad_lennack

Čelné drepy:
4x10x80kg belt on
https://www.instagram.com/p/BhYFeH6lNJ2/?taken-by=pete_mad_lennack stále napätie v nohách s ľahkou váhou

Bench press:
1x10x60kg
1x10x80kg
4x10x100kg

Deadlift klasika:
1x6x60kg
1x4x100kg
4x4x150kg

Military press:
5x5x60kg

Zhyby:
5x5xCarabas

ABwheel:
3x10

Hodnotenie tréningu: Bude to chcieť osekať pracovné série doplnkových cvikov. Vládzem, keby náhodou to niekoho zaujímalo, ale som v posilke strááášne dlho a aj chudák Rišo, čo s nami teraz cvičí sa už ku koncu motá ako sfetovaná zombie.
Drepy napohodu, váhy tam nie sú, žiaľ som si všimol, že som na tej skurvenej novej zubatej tyčke pri jej testovaní zdrel vrchnú z SBDčiek a teraz mi tam presvitá tá penová vrstva a stále sa to trhá ďalej. Zatiaľ fungujú, ale serie ma to Tak uvažujem, či nekúpim nové a ak, či nevezmem tentokrát o číslo menšie... Len sa bojím, aby mi to nehužvalo šľachy vzadu za kolenom a tak...

Čelné drepy cool, dal som detskú miniváhu a pumpol som to rýchlymi opakovaniami pod stálym napätím a na konci som sa POTIL!!!

Potom už nás tlačil čas, takže deadlifty som striedal s militarkom, to som sa už potil trochu viac a miestami som sa pristihol, že kyslík je moje chatrné pľúcka nedostatkový tovar

Na videjku čelných drepov za mnou vidieť elasťákového borca s rukami jak nohy, čo som ho už spomínal. Párkrát som ho v zrkadle pristihol, že zazerá a stále dume, ako sa drepmi pumpujú ruky. Raz na to určite príde. Alebo sa možno len diví, že ma baví cvičiť aj zbytočné časti tela od pása dole

Inak som mal včera veselú príhodu s pomätenou starenou, ktorú som pôvodne slušne počkal s výťahom. Neustále strkala do môjho psa nohou, lebo sa pokúšal oňuchať jej matuzalémskeho 16 ročného maltézáka na pokraji smrti (pričom sa už predtým normálne stretli a oňuchali vonku), čo serie a ští po chodbách, lebo už nie je schopný udržať stolicu, moč, myšlienku a čochvíľa ani životné funkcie. Miesto toho, aby ma požiadala, nech si psa držím skrátka ju okopávala jak záhradku, až som sa ohradil a ona na mňa nepríčetne vybuchla v hysterickom stareckom amoku Long story short, skončil som tak, že som po nej reval, že je retardovaná piča a nabudúce nakopem ja ju Občas sa mi zdá, že moja trpezlivosť s ľuďmi sa povážlivo kráti.

_________________
Voda je mokrá, nebe je modrý a ženský mají tajemství. Koho to sere?

(Joe Hallenbeck - Posledny skaut)


Naposledy upravil decarabas dne út duben 10, 2018 10:53 am, celkově upraveno 1 krát
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
TONIIIK


PříspěvekZaslal: út duben 10, 2018 8:15 am    Předmět: Odpovědět s citátem

pravdu mas, lidi jsou cu*aci
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
decarabas


PříspěvekZaslal: čt duben 12, 2018 7:55 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Tlaky s Jednoručkami:
1x10x15kg
1x10x25kg
1x10x30kg
1x5x40kg
5x5x50kg
https://www.instagram.com/p/BhdP1xvlAmh/?taken-by=pete_mad_lennack

Incline tlaky s JČ:
2x12x30kg
1x8+2x30kg a spadlo mi to na držku

Drepy:
1x10x60kg
1x5x100kg
3x10x130kg belt on

Klasika DL z deficitu:
3x6x120kg video pridám neskôr

Pendlay rows trhovým úchopom:
3x10x60kg vrch chrbta na prasknutie

Military press:
1x5x40kg
3x5x70kg

Doplnky

Hodnotenie tréningu: Bol som bez sparinga, lebo Štúr dakde v Bratislave študuje za psychopa...psychológa, Rišo musel robiť nejaké zadanie do školy, Erik simuloval pri futbale a Maťo sa na to vyjebal, Vadika som nevidel ani nepamätám a ostatní ľudia v gyme sú mi ukradnutí. Takže bench a mostovanie a odoberanie činky neprichádzalo do úvahy a tak som si dal jednoručky.
Na videu som ustrihol, ako som sa mordoval, kým som si to sám nahodil, ale bola to hrdinská epopeja hodná dlhočíznej homérovskej báje Ale zas aspoň nie som z tých debilkov, čo docvičia tlaky a s mohutným výkrikom tresnú činky o zem, aby každý videl, že teda akože tvrdo makajú (paradoxne to najčastejšie robia vrabčáci s 25kami ).
V rýchlom tempe som si strihol aj incline, spomalil som pohyb a sústredil sa viac na techniku. Výsledkom bolo, že v tretej sérii som dal osem, pár sekúnd pauza, potom ešte dve a potom mi to drblo na hlavu, ale ucukol som a stlmil to ramenom, takže dobré Ale som rád, že to nikto nevidel a video neexistuje a čo nie je natočené, to sa nestalo a ticho.

Vzhľadom na to, že som šiel na tréning viacmenej hladný, drepy boli drsné. Po druhej sérii mi začalo byť trochu na blití, lebo som spálil zvyšky cukru, ale prehltol som to a dodrepoval Okrem toho asi nič, nohy išli, opasok podržal. Je to síce fail opaskovať sa na túto váhu, ale vzhľadom na objemy a neustále mŕtvoly bez opaskov si to asi môžem dovoliť.

Inak military som plánoval 5 sérií, ale už som toho mal plné zuby a po incline tlakoch som mal tlakové partie vyžmýkané, tak len takto. A asi to aj nechám v tejto podobe do budúcna

Tréning super, dokonca kratší než obyčajne (ale stále dosť dlhý), v svižnom tempe, vyčerpávajúci svaly, ale nie hlavu a CNS a tak ma to teraz baví. Uvidíme dokedy, lebo ja som stále nespokojný.

Inak fitko prázdne, len Macík sa tam motal (na videu v pozadí robí ramená), dovnútra pálilo slnko, tak som sa o chvíľočku spotene leskol jak Vin Dízlova pleška, tričko sa mi prilepilo na chrbát a koule k stehnu.

_________________
Voda je mokrá, nebe je modrý a ženský mají tajemství. Koho to sere?

(Joe Hallenbeck - Posledny skaut)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
decarabas


PříspěvekZaslal: pá duben 13, 2018 7:42 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Nie, že by bolo na čo pozerať, ale môj deficitný DL:

https://www.instagram.com/p/Bhfzm28HiOH/?taken-by=pete_mad_lennack
_________________
Voda je mokrá, nebe je modrý a ženský mají tajemství. Koho to sere?

(Joe Hallenbeck - Posledny skaut)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
decarabas


PříspěvekZaslal: pá duben 13, 2018 9:42 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Mŕtvola intenzita:
1x5x60kg
1x5x100kg
1x1x140kg
3x5x170kg
https://www.instagram.com/p/BhhZ3lqFhKt/?taken-by=pete_mad_lennack
1x1x190kg belt on
1x1x200kg

T-tyč s položením:
3x10x60kg

Drepy :
1x10x20kg
1x10x60kg
3x15x107,5kg a tentokrát to vyšlo na prvý šup!

Bench press:
1x10x20kg
1x10x60kg
3x15x80kg

Zhyby :
3x7xCarabas

Brucho AB wheel:
3x10 z kľaku

Hodnotenie tréningu: Začal som pôvodne robiť sumo, ale tak nekomfortne som sa pri ňom cítil, že som preskočil na klasiku, čo je divné, lebo posledné dva roky som to mal naopak. Ale čo už, hlavne, že ma to baví. Akurát som si neuvedomil, že percentá mám vyrátané z sumo maximálky, takže som si celkom zamakal tou klasikou Ale ako vidieť na videu, bola ešte energia na šaškárne. Video som venoval kamošovi, ktorý je rozčarovaný z mojich fotiek a videí v elasťákoch, lebo mu to ráno vyskakuje na instagrame a cíti sa ako follower nejakej gay stránky
Drepy som konečne naložil správne!!! Na prvýkrát, yes! Som na seba hrdý. Inak oddrepovať to nie je problém, nohy idú. Anarchiu robí akurát kyslík a spodný chrbát.

Bench som spomalil. Au au. Pumpa maso a to som sa len začal sústrediť na negatívku. Okrem toho si moje telo bolestne pamätalo stredu, kedy som dal cickám zabrať. Ale doooobre tak!

Objavila sa nejaká nová, panenská legína. Do tváre nic moc, ale NEBBIA elasťáky z každej riti vyrobia onanistický materiál, takže aj puritán Rišo sa pousmial a uhladil si nervóznym gestom ofinku. Bohužiaľ tam prišla s nejakým borcom, čo sa skladá zo svalov, agresivity, zlatej retiazky, teplákov a ojazdeného BMW z 2005, tak sme si museli nechať zájsť chuť.

_________________
Voda je mokrá, nebe je modrý a ženský mají tajemství. Koho to sere?

(Joe Hallenbeck - Posledny skaut)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
decarabas


PříspěvekZaslal: út duben 17, 2018 8:11 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Drepy - intenzita:
1x10x20kg
1x3x60kg
1x3x100kg
1x3x130kg
1x1x150kg belt on
1x1x170kg
1x3x180kg
1x1x190kg lebo som veľký matematik
2x3x180kg
https://www.instagram.com/p/BhqFCfxnKKV/?taken-by=pete_mad_lennack

Čelné drepy:
3x6x100kg

Bench press:

1x10x60kg
3x10x100kg

Klasika DL:
1x6x100kg
3x6x150kg

Military press:
5x5x60kg

Zhyby:
5x5xCarabas

Brucho AB wheel:
3x10

Hodnotenie tréningu: Mal som chuť malinko skúsiť ako som na tom silovo a zistil, že je to bieda
Ale čo som čakal, samozrejme, pri tých objemoch, bez silovej prípravy a ešte s najdebilnejšou činkou pod slnkom. V druhej sérii sme s Rišom prehadzovali kotúče, samozrejme ma matematika znova sklama a tak som si miesto 180 naložil 190. Vliezol som pod to a už som vedel, čo sa deje Tak som si s tým drepol jednotku a potom už som pokračoval normálne Ale tá pretáčavá os ma serie, cestuje mi to po chrbte, kurví zápästia, techniku, láme ma dopredu... je to hnus, seriózne uvažujem, že si splaším vlastnú tyč a donesiem si ju do gymu. Ozaj ľutujem, že v Košiciach nie je %ziaden powerlifterský gym alebo aspoň niečo podobné.

Mŕtvoly boli celkom vyčerpávajúce, cítim, že ťahať takéto objemy klasikou, aj keď sú to malé čísla je masaker. Hneď som si spomenul, prečo som svojho času prešiel na sumo Takže asi do konca týždňa mŕtvolu vynechám, alebo pôjdem len veľmi ľahko, nech sa chrbát zregeneruje a potom pokračujem a už by to malo byť v pohode. To asi len ten prvotný šok Ale musím inak povedať, že po rokoch sa pri klasike cítim komfortne a technika je rozhodne lepšia než kočičáky, ktorými som si vylepšoval platničky pred rokmi.

Mali sme včera plno zážitkov, od posranej pochcanej pobľutej cigánskej smradľavej bezdomovkyne, ktorá zaspala pri vchode do fitka (asi jej už skončila permica) až po celebritnú návštevu - dnes u nás cvičil "spevák" Igor Timko z hrôzostrašnej vraj kapely, populárnej v divokej ére konca 90tych rokov No Name.

A Štúr povedal, že som fakticky zhodil z brucha. Bodaj by nie, keď kvôli precíznej prerábke dopravy Košíc, ktorá trvá posledné tri roky musím každé ráno šliapať nalačno do kopca 15 minút Beriem to ako kardio a zjavne to účinkuje Okrem toho som ektomorf, keď trikrát po sebe vyslovím "kardio", spadnem o dve kilá
_________________
Voda je mokrá, nebe je modrý a ženský mají tajemství. Koho to sere?

(Joe Hallenbeck - Posledny skaut)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma - Denníček "Dobre už bolo" Carabasa Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 225, 226, 227 ... 387, 388, 389  Další
Rychle na stránku:


 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru




Populární značky: