Denníček "Dobre už bolo" Carabasa


Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 227, 228, 229 ... 386, 387, 388  Další
 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma - Denníček "Dobre už bolo" Carabasa  Úvodní stránka -> Osobní tréninkové logy -> Denníček "Dobre už bolo" Carabasa
Rychle na stránku:
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
vlk#


PříspěvekZaslal: čt květen 10, 2018 9:13 am    Předmět: Odpovědět s citátem

tou svou váhovkou mě vždycky deptáš... hezky si teď užíváš deload ;)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
decarabas


PříspěvekZaslal: čt květen 10, 2018 9:36 am    Předmět: Odpovědět s citátem

vlk# napsal:
tou svou váhovkou mě vždycky deptáš... hezky si teď užíváš deload ;)

No úprimne, tá váhovka deptá skôr mňa...

A deload to už nebude, od ďalšieho týždňa na drepy a ťahy pribudne 10 kilo.
_________________
Voda je mokrá, nebe je modrý a ženský mají tajemství. Koho to sere?

(Joe Hallenbeck - Posledny skaut)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
decarabas


PříspěvekZaslal: čt květen 10, 2018 11:53 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Petey napsal:
Zas sa musim spytat, cim tie vahy kua tahas?


No jo, ja viem, že nie som taká korba vysekaná estetická ako Rando
_________________
Voda je mokrá, nebe je modrý a ženský mají tajemství. Koho to sere?

(Joe Hallenbeck - Posledny skaut)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Petey


PříspěvekZaslal: čt květen 10, 2018 12:09 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

To je jasne, ale to tak nemozes brat. Rando je renesancny clovek, stelesnena kalokagatia
_________________
Komu tim prospejete?!
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Dante Flyshit


PříspěvekZaslal: čt květen 10, 2018 12:28 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Mne tie svaly prídu odpovedajúce váham, veď si svalnatý tak čo Tipoval by som viac než 92 kg, pokiaľ nemáš tak do 180 cm.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
decarabas


PříspěvekZaslal: pá květen 11, 2018 6:55 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Dante Flyshit napsal:
Mne tie svaly prídu odpovedajúce váham, veď si svalnatý tak čo Tipoval by som viac než 92 kg, pokiaľ nemáš tak do 180 cm.


Mam nejak okolo 185cm, ekťák jak vyšitý. Ale inak som svalnatý, akurát mám malé
- nohy
- chrbát
- hrudník
- ramená
- tricepsy
- bicepsy

úplne mi chýbajú
- lýtka
- predlaktia

ale zas mám veľké
- chodidlá
- hypotéku

Bodybuilderský talent



_________________
Voda je mokrá, nebe je modrý a ženský mají tajemství. Koho to sere?

(Joe Hallenbeck - Posledny skaut)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
decarabas


PříspěvekZaslal: so květen 12, 2018 9:47 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Judy mi sedi na kolenach a zhadzuje veci zo stola, slinta a mrnci, tak len strucne

Mrtvola - intenzita:
1x3x60kg
1x3x100kg
1x3x140kg
1x3x160kg belt on
5x3x180kg
https://www.instagram.com/p/BipbH9rAU_4/?taken-by=pete_mad_lennack

T-bar:
3x8x60kg podrzane hore dve sekundy

Drepy objem:
1x6x60kg
1x6x100kg
4x6x130kg belt on - posetrime spodok chrbtov

Bench presss objem:
1x10x20kg
1x6x60kg
1x6x90kg
4x6x110kg

Hodnotenie: Dobre, lahko, prijemne.
Ultrakratke polzadkove kratasy Zulatiny davaju svetu lasku.
_________________
Voda je mokrá, nebe je modrý a ženský mají tajemství. Koho to sere?

(Joe Hallenbeck - Posledny skaut)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
decarabas


PříspěvekZaslal: ne květen 13, 2018 5:19 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Drepy intenzita:
1x3x60kg
1x3x80kg
1x3x100kg
1x1x140kg belt on
1x1x160kg
1x3x180kg
1x3x185kg
1x3x190kg
1x3x195kg a z toho jeden dokonca highbar
1x14x140kg fuck, som sa prerátal, malo byť 15 a sklamal som Rippera *a13

Bench press - intenzita?
1x10x20kg
1x3x60kg
1x3x100kg
1x3x120kg
1x3x135kg
1x14x100kg
1x8x100kg alebo tak nejak

Mŕtvola - klasika:
1x3x100kg
1x1x140kg
1x1x160kg belt on
1x1x180kg
1x3x200kg

Zhyby:
1x5xCarabas
3x5xCarabas + 20kg

Hodnotenie tréningu: Nooo, takto. Plán bol samozrejme úúúplne iný, ale prišiel Ripper Síce som ho sklamal prakticky všade okrem zhybov, ale snažil som sa. Viacmenej.
Čo sa drepov týka, mal som ísť 5x3x180, ale Ripper nedbal a naordinoval mi niečo úplne iné. A skúste neposlúchnuť Rippera, bol v Strength wars, je to silák a má nohy ako ja trup, takže ho neradno nasrať.
Po 3x190 to ešte ako tak šlo, aj keď už som mal nohy ako želé, ale ešte ma čakalo 195. Prvé dva drepy ťažko, ale predsa som dal, ale pri treťom sa to celkom dosť posralo. Jak som bol spotený a bolo to ťažké, predklonil som sa a po spotenom tielku a ramenách mi činka zrazu vyjela na krk. Balanc sa zmenil, z low bar bol zrazu high bar a nebudem kecať, vyplašil som sa jak holub na streche. Ripper bol síce za mnou, ale aj tak... No, drepol som to, ale krk ma bolí ako hovado, neviem, či som si nepomlel trochu stavce. Ideálny čas skúsiť 15x140
Keby som sa neprerátal, dal by som to. Po 14tom (v mojej dutej hlave 15tom) opakovaní som to zložil a márne na mňa Ripper so Štúrom volali, mal som slúchadlá Oni pre zmenu narátali len 13, video ukázalo kompromis. Ale nohy už boli na sračku a aj keď tých 15 by som bol reálne dal, nesplnené a ďalšia slza v Norovom oku.

Čas na bench.

Mal som ísť 5x3x130, ale dal som 1x3x135. Bolo to hnusne ťažké a po drepoch mi bolo na blití, takže žiadna veľká paráda. Skúsil som 20x100kg, ale zas som zlyhal a Noro začal ľutovať, že mal cestu cez Košice A keď hecol Štúra, aby zatlačil 15x85kg a ten zomrel pri 14tom, už nad nami zlomil palicu a do konca tréningu mal slúchadlá a ani na priame oslovenie nereagoval...

Ne ne, kecám, mal s nami svätú trpezlivosť ako vychovávateľ s retardovanými deťmi

Mŕtvola mala byť len 3x4x120kilo, keď zrazu 3x200 Túto jedinú vec som splnil, patechnikou ohavnou hrbatou, ale predsa. Dokonca na klasiku počet reps osobák. Tak mi nemusel Noro napľuť do topánok, kým som sa sprchoval. Zato Štúrovi sme sa do nich mohli aj vyčúrať, zlyhal úplne strašne a iste teraz doma zapíja žiaľ
Na záver sme mohli ísť brucho alebo zhyby, po tom, čo sa pri drepoch pohli moje obedňajšie hranolky smerom hore som to neriskoval a dal som nejaké weighted zhyby.

A potom nejaký ten pokec a burger, bolo to fajn, podozvedali sme sa čo to o Ripperovi, aj o Viedni a tak.
Celkovo mega trenál, ako vždy, keď príde niekto, kto vie, čo robí a vie vyhecovať - no, nás nie, lebo sme zdochliny a dnes sme proste boli len chodiace zlyhanie v UA elasťákoch Navyše Noro je ako Santa, vždy nás poteší nejakým darčekom, neviem, kde tie tričká berie, ale posledné dve nosím do práce

Video z lowbar-highbar pridám zajtra, možno sa mi už aj podarí otočiť hlavou.

P.S: Dobrý Maciak dal dohromady novú silovku, kde sa nejde cez 3 opakovania, Boh mu žehnaj Teším sa, až počas toho programu chcípnem.
_________________
Voda je mokrá, nebe je modrý a ženský mají tajemství. Koho to sere?

(Joe Hallenbeck - Posledny skaut)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
maciak


PříspěvekZaslal: ne květen 13, 2018 5:29 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

ja mam zasebou prva dva treningy a ako to vyzeralo uplne jednoducho na papiery tak som skoro umrel.
po prvom treningu mam svalovicu na bruchu (okrem celeho tela) a po dnesku neviem vstat z postele.
a pockaj ked ti poslem druhu fazu tam sa to trocha pritvrdzuje :D

Noro je moj hlavny obliekac, ja uz mam pomaly problem ist cvicit a nemat aspoon jednu vec od neho ale tak povedz nie ked ma taky super vkus. Ked niesom silny tak aspon tak vyzeram :D
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
decarabas


PříspěvekZaslal: po květen 14, 2018 6:54 am    Předmět: Odpovědět s citátem

maciak napsal:
ja mam zasebou prva dva treningy a ako to vyzeralo uplne jednoducho na papiery tak som skoro umrel.
po prvom treningu mam svalovicu na bruchu (okrem celeho tela) a po dnesku neviem vstat z postele.
a pockaj ked ti poslem druhu fazu tam sa to trocha pritvrdzuje :D

Noro je moj hlavny obliekac, ja uz mam pomaly problem ist cvicit a nemat aspoon jednu vec od neho ale tak povedz nie ked ma taky super vkus. Ked niesom silny tak aspon tak vyzeram :D


Druhá fáza? Ja mám rodinu, chlape!

https://www.instagram.com/p/BivoCWOgmaD/?taken-by=pete_mad_lennack
včerajší fail, kurva, it looks nasty... Hlavou otáčať trochu viem, ale bolí to teda riadne.
_________________
Voda je mokrá, nebe je modrý a ženský mají tajemství. Koho to sere?

(Joe Hallenbeck - Posledny skaut)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
vlk#


PříspěvekZaslal: po květen 14, 2018 9:56 am    Předmět: Odpovědět s citátem

nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
spekounP


PříspěvekZaslal: po květen 14, 2018 11:08 am    Předmět: Odpovědět s citátem

jsem koukal na instastories u Ripperra a přišlo mi, že tě tam vidím spotovat, tak se mi to nezdálo.
Jinak ta série dřepu se 195kg, čekal jsem nějaký krutý grind s úplně mimo technikou a tohle bylo ještě relativně napohodu
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
decarabas


PříspěvekZaslal: út květen 15, 2018 10:13 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Diky chlapi, fakt to bol dobrý tréning.

Hlavou už viem otáčať o niečo lepšie, svalovka na spodok chrbta masakr, ale inak sa cítim fajn.
Dnes doma pumpnem trošku rúčky a zajtra už normálny tréning.

_________________
Voda je mokrá, nebe je modrý a ženský mají tajemství. Koho to sere?

(Joe Hallenbeck - Posledny skaut)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
decarabas


PříspěvekZaslal: st květen 16, 2018 12:38 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Ešte momentka po poslednej sérii drepov počas tréningu s Ripperom, aby ste mali predstavu, ako som si to užíval




_________________
Voda je mokrá, nebe je modrý a ženský mají tajemství. Koho to sere?

(Joe Hallenbeck - Posledny skaut)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
decarabas


PříspěvekZaslal: čt květen 17, 2018 7:50 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Bench press - ľahko:
1x10x20kg
1x5x60kg
3x5x105kg

Decline JČ:
3x6x50kg moc to nešlo

Drepy - ľahko:
1x10x20kg
1x4x60kg
1x4x100kg
4x4x140kg belt on

Deadlift - klasika stredne:
1x4x60kg
1x4x100kg
1x1x140kg
3x4x160kg belt on
https://www.instagram.com/p/Bi3WeZbgyoV/?taken-by=pete_mad_lennack

Military press - objem:
4x6x65kg

Zhyby:
5x5xCarabas

Brucho:
3x10

Hodnotenie tréningu: Dva dni pauzy po poslednom tréningu pomohli. Celkom som bol poobíjaný, našťastie nič vážne a včera som sa cítil fajn.
Bench dopohody, so stopkami, ale pri jednoručkách som sa trocha vytrápil. Deň predtým som doma pumpoval okrem rúk aj ramená a trochu som to (ah, koľké prekvapenie!) prepálil V kombinácii s mega krátkymi pauzami to bol recept na prúser. V jednom momente mi jednoručka padla na hrudník, Rišo sa poplašil a chcel mi pomáhať, ale nakoniec som to z úplne debilného uhlu sám vyrazil hore a pokračoval v sérii Potom som si uvedomil, že som nemal bandáž na zápästí a že tá dlhá rukoväť činky mi klopila ruku. V ďalšej sérii som si fixol zápästie a už to šlo lepšie.

Drepy som robil vo flat botách, mobilita členkov sa zlepšuje, tak som to ani nejak veľmi necítil ako rozdiel, rovnováha držala, sila bola. Čakal som, že po nedeľných drepoch sa budem trápiť, ale absolútne nič, ani len náznak svalovky nebol Asi mal Ripper pravdu a flákal som to.

Najviac ma teda potrápili ťahy, po 3x200 spred dvoch dní som si nebol istý, ako podrží chrbát, preto som dal radšej opasok (nie že by som pri klasike cítil, že pomáha. Pri sume bez debaty áno, ale pri klasike je to skôr pocitovo-morálna záležitosť. Taký placebo opasok) a šlo to tak, ako na videu.

Rasputinka a jej modré lesklé legíny namotivovali Riša k romantickým vyjadreniam a obdivným pohľadom, ďakovaniu prírode a oceňovaniu správne oblej ženskej siluety, sprosťák Štúr nám zas porozprával historku o jeho stretnutí s dievčaťom s "daddy issues", jej menštruácii a troch kolách krvavého sexu za pomoci opasku zo župana. Niekedy mám dojem, že vyštudoval psychológiu, aby sa mohol vyliečiť

_________________
Voda je mokrá, nebe je modrý a ženský mají tajemství. Koho to sere?

(Joe Hallenbeck - Posledny skaut)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma - Denníček "Dobre už bolo" Carabasa Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 227, 228, 229 ... 386, 387, 388  Další
Rychle na stránku:


 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru




Populární značky: