Denníček "Dobre už bolo" Carabasa


Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 228, 229, 230 ... 387, 388, 389  Další
 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma - Denníček "Dobre už bolo" Carabasa  Úvodní stránka -> Osobní tréninkové logy -> Denníček "Dobre už bolo" Carabasa
Rychle na stránku:
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
decarabas


PříspěvekZaslal: so květen 19, 2018 8:48 am    Předmět: Odpovědět s citátem

DL klasika - intenzita:
1x3x60kg
1x3x100kg
1x3x140kg
1x1x180kg belt on
5x3x190kg
https://www.instagram.com/p/Bi8vm2QAjDr/?taken-by=pete_mad_lennack

T-tyč:
3x10x60kg

Drepy - objem:
1x6x60kg
1x3x100kg
4x6x140kg belt on

Bench press - objem:
1x10x20kg
1x6x60kg
1x3x100kg
4x6x115kg

Hodnotenie tréningu: Tak pokračujemééé.
Klasika DL je sviňa a nedokážem to uregenerovať Asi som pussy, ale už aj na technike vidieť, že spodný chrbát je v hajzli a prdel lieta tak vysoko, že na nej musím nosiť červené svetielko, aby doňho nenabúrali stíhačky.
Pravdepodobne uberiem alebo úplne vynechám stredné ťahy, ono sa to nezdá, ale spomaľuje to regeneráciu (no shit..). Pôvodne bol tento plán stavaný na sumo a tam by nebol problém.
Jo mimochodom tých 5x3x190 je PR na objem práce, ale škoda zapisovať také váhy.
Drepy so 140 mi prišli ťažké, nechápem, že v jeden deň s tým drepujem cez 10 opakovaní a v iný ma zabije aj šestka, ale taký je život slabých ľudí.
Bench oťažieva, ale stále dopohodky.

Tuším málo jem. Sixpack je sexy, ale nepomáha, keď mi mŕtvola odlamuje hornú polku tela. Vidím to na väčší prísun žrádla aj za cenu junku. Beztak som zadaný so záväzkami, na moje vysekané brucho by nebol nikto zvedavý

Včera s nami ťahala Zrzka, šla jak píla, ale 100kg deadlift neprelomila. Mal by som nejaké pripomienky a rady k technike, ale zo skúsenosti viem, že ľudia sa skôr urazia, ako by niečo zmenili (lebo som taký istý ), takže nasrať

Dnes sa mi snívalo s Rasputinkou, ale bol to nudný sen, miesto rozvíjania milostnej linky si moja predstavivosť vybrala žiarlivostný konflikt s Rasputinom, ktorý trval až do prebudenia Čo je divne dlho, lebo v skutočnosti by konflikt vyzeral takto:
Rasputin: Keď nedáš pokoj Rasputinke, nahnevám sa.
Carabas: Mám v piči.
Koniec konfliktu.

_________________
Voda je mokrá, nebe je modrý a ženský mají tajemství. Koho to sere?

(Joe Hallenbeck - Posledny skaut)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
decarabas


PříspěvekZaslal: út květen 22, 2018 7:37 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Drepy - intenzita:
1x3x20kg
1x3x60kg
1x3x100kg
1x3x140kg belt on
1x3x160kg
4x3x180kg
1x5x180kg
https://www.instagram.com/p/BjEN324AIIr/?taken-by=pete_mad_lennack

Čelné drepy:
3x6x110kg belt on

Bench press - intenzita:
1x10x20kg
1x3x60kg
1x3x80kg
1x3x100kg
1x3x120kg
5x3x130kg

Superset
Military press:

1x3x60kg
3x3x75kg
1x5x60kg
+
Zhyby:

5x5xCarabas

Hodnotenie tréningu: Prihára, prihára. Drepy šli prekvapivo solídne. Od piatku spodný chrbát na cucky, v rámci mobility a rozmasírovania som mal miesto foam rolleru použiť zbíjačku, tá by mi možno tie stuhnuté vzpriamovače uvoľnila.
Takže som sa bál, ako to pôjde pri drepoch, ale držalo to všetko pekne, takže spokojnosť. V poslednej sérii som si ešte zamachroval a dal 5 opakovaní.

Čo som oľutoval hneď, ako som si naložil na čelňáky

Zomrel mi chrbát, zomreli mi nohy, tyč sa pretáčala, chrčal som tam jak tučný plešatý Nemec s chlpatým chrbtom v latexovom tielku na fetish párty. Nakoniec všetko dobre dopadlo, ale mal som pomerne krátke pauzy, takže nohy skončili rozbité a pevné ako mokrý hajzelpapier.

Takže bench.

Prvá 120ka mi zasadila do hlavy semienko pochybnosti. Chvalabohu to bol asi len zlý setup, lebo prvá 130ka tam vyletela ako dochodca z kresla, keď sú v Kauflande výpredaje. Nabudúce 135, to už asi také ľahké nebude, ale zabojujeme

Deadlift som nedával. Mal byť ľahký, ale nemalo by to žiaden efekt, radšej nechám ešte lower back oddýchnuť. Dal som si radšej superset zhybov a military a bol to hnusný crossfit

Sebedeštruktor nás vzorne reprezentoval na ďalekých exotických Majstrovstvách Moravy a Slezska. Skončil veľmi rozčarovaný, lebo napriek tomu, že podľa jeho skromného a pokorného názoru bol mohutnejší a vysušenejší ako súperi skončil na 8 mieste a napriek svojim veľkohubým vyhláseniam o tom, že je pomaly ďalší Mr. Olympia už premýšľa, či promenádovať sa v tangáčoch s naolejovanými vredmi na chrbte je to pravé, čo chce so svojím životom robiť. Btw videl som fotky, nemá chrbát, nemá hrudník, naopak má priveľké nohy a prdel a nevie pózovať, takže to 8me miesto je viac než adekvátne (btw víťaz mal o 17 kilo viac ako on).

_________________
Voda je mokrá, nebe je modrý a ženský mají tajemství. Koho to sere?

(Joe Hallenbeck - Posledny skaut)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
decarabas


PříspěvekZaslal: čt květen 24, 2018 8:11 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Drepy - ľahko:
1x4x60kg
1x4x100kg
4x4x140kg belt on

Bench press - ľahko:
1x5x60kg
3x5x105kg stopky

Decline press JČ:
2x8x50kg
1x6x50kg

DL klasika - ľahko:
3x3x120kg

Military press - objem:
4x6x65kg

Zhyby:
3x5xCarabas

Brucho:
3x15

Hodnotenie tréningu: Oddychový tréning. Začal som drepmi, aby som to mal rýchlo z krku, pretože to bolo najŤažšie, čo ma čakalo.
Vyhecovali sme jednu mladú dievčinu, aby si dala drepy s nami, lebo sa nechala Verím, že teraz, ako sa tak opiera o skriňu a snaží sa prinútiť svoje hlinené boľavé nohy, aby aspoň trochu fungovali, na nás radostne spomína Ale aspoň si ten svoj posraný hešteg #legday na tom instagrame konečne zaslúžila. Po zhadzovanej sérii drepov už len ležala a vzdychala a nevyzerala, že by ešte chcela ísť klasické nudné bikinifitnesové kardio na páse, pomotaná do neoprénových opaskov. Počítam, že už drepovaním sa spotila tak mocno, že sa jej odlepili umelé mihalnice aj nechty.
Bench bol ľahúčky, zaradil som stopky a darilo sa mi pekne triafať dráhu aj leg drive, takže veľká spokojnosť, deadlift len tak na prekrvenie chrbta. V piatok ma zas čaká ťažký DL, tak som zvedavý, čosi mi hovorí, že ešte nebudem úplne zregenerovaný a asi sa riadne vytrápim

Dve neborátka mužského (no...) pohlavia robili drepy a síce oceňujem snahu ísť do základných cvikov, ale inak som mal podobné zmiešané trpké pocity, ako keď sledujem zábery zmrzačených omrznutých vojakov zo Stalingradu. Predklony, kolená k sebe, guľaté chrbty, slabá hĺbka, prílišná hĺbka, zaklonené hlavy, tras, chvenie, to všetko potom zakončené predkopávaním s poctivým pružením v hornej fáze, ktoré potešilo nejedno koleno. Obávam sa, že chlapci sa zmrzačia skôr, než dosiahnu 65kg body weight.

Jo, body weight, zas som sa rozožral, aby som prežil tréningy, takže 94 kilo nalačno holý bosý po prebudení.

_________________
Voda je mokrá, nebe je modrý a ženský mají tajemství. Koho to sere?

(Joe Hallenbeck - Posledny skaut)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
decarabas


PříspěvekZaslal: so květen 26, 2018 6:57 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Včera:

Deadlift klasika - intenzita:
1x3x60kg
1x3x100kg
1x1x140kg
1x1x160kg
1x1x180kg belt on
5x3x190kg
https://www.instagram.com/p/BjP9Y1NgS1Q/?taken-by=pete_mad_lennack
1x1x190kg sumo

T-bar:
3x10x50kg preciťovačky

Drepy - objem:
1x3x60kg
1x1x100kg
4x6x140kg belt on

Bench press - objem:
1x6x60kg
1x6x100kg
4x6x115kg
1x20x60kg

Hodnotenie tréningu: Deadlift, juiiii.
No, spodné chrbty mám totálne na kašu. Týždeň som sa spamätával a môžem sa spamätávať zas ďalší. Na videu vidieť, že už to prestáva byť prdel. Prdel totiž ulietava a nemyslím, že až pridám na činku 10 kilo, že sa to slepší Navyše pri klasike netuším, ako použiť opasok. Nadýchnem sa doňho, všetko super, ale žiadna opora, len mi praskajú rebrá Buď som blbý opasok alebo ja. Ale aspoň sa učím používať poriadne prdel, čo sa cení. Myslím teda pri ťahoch, inak prdel používam úplne v poho. Skúsil som aj sumo na konci, moje trieslo zareagovalo vystrelením upokojujúcej bolesti - zabralo, upokojil som sa a odložil činku.

Čo bol ešte hnus, tak drepy. Po tých mŕtvolách to bolo ozaj peklo, už som nechcel mať opasok ani byť v predklone ani nič. Aspoň ten bench bol bezva, pekná pumpička.

Rasputin, alias Boy Toy, ako ho pokrstil Rišo, stále chodí na kontroly, aby s nami snáď Rasputinka neostala sama. Sedí, sem tam dvihne nejakú ľahkú jednoručku, akože tam nie je nadarmo, ale inak sa len prehrabuje v brade a číha na podozrivé pohľady. Ale včera sme nedbali, jeden z hokejistov tam mal svoju frajerku, alebo aspoň teda zásuvku, neviem, ako to majú medzi sebou a ona nám postačila pre radosť Hlavne teda creepy slizký Štúr si prišiel na svoje, lebo jej veeeľmi silno dopomáhal na drepoch.

Dnes doma:

Superset
Upažovanie v stoji s JČ:

3x10x10kg
3x10x6kg pomaléééééé
+
Upažovanie v predklone s JČ:

3x10x10kg
3x10x6kg pomaléééééé

Superset
Franc tlaky s JČ:

3x12x20kg
+
Úzke tlaky s JČ:

3x12x20kg

Superset
Biceps v stoji s JČ:

3x10x10kg pomalé
+
Statické držanie v biceps kontrakcii:

3x20sekúndx10kg

Cez víkendy to takto napohľad šmrdlám, ale snažím sa nahnať do ramien a rúk trochu krvi tak, aby to nemalo negatívny dopad na zvyšok týždňa. Mohol by som si rozsekať ramená a ruky na cucky, ale v pondelok by mi tyč na benchi zmaľovala držku a to mi k šťastiu nechýba. Ono to berie aj tak a ruky išli hore.

Mimochodom BW už 94,2kg ráno nalačno po WC, takže gainer a viac žrádla na vykrytie zvýšených výdajov zabralo

Jo a samozrejme som sa konečne dokopal a skočil do kina na Deadpoola! Spokojnosť!
_________________
Voda je mokrá, nebe je modrý a ženský mají tajemství. Koho to sere?

(Joe Hallenbeck - Posledny skaut)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
decarabas


PříspěvekZaslal: út květen 29, 2018 7:58 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Drepy - intenzita:
1x3x20kg
1x3x60kg
1x3x80kg
1x3x100kg
1x3x140kg belt on
1x3x160kg
1x1x180kg
4x3x190kg
1x5x190kg PR
https://www.instagram.com/p/BjWPwbrAhYk/?taken-by=pete_mad_lennack

Čelné drepy:
3x6x120kg

Bench press:
1x3x60kg
1x3x80kg
1x3x100kg
1x3x120kg
3x3x135kg
2x2x135kg čo už...

Superset
Military press:

1x3x60kg
3x3x80kg
+
Zhyby:

5x5xCarabas

Príťahy s oporou hrudníka (zhadzované):
3x10x102kg + 3x10x40kg

Hodnotenie tréningu: Uaaah, nooo, už to nie je sranda veruže Pritvrdili sme.
Takže drepy celkom cool, hecol som sa do posledného setu, že tých 5 drepov musím dať, veď nič iné na nohy už nejdem. Až na to, že som zabudol na čelňáky Pri tých som už brutálne kričal, lebo som poskracoval pauzy, nohy boli totálne rozbité, chrbty boli totálne rozbité, psychika na dne, opustil som sa. Aj som vynechal štvrtú sériu, už bolo treba ísť na bench a navyše som sa totálne zničil a fakt som už nechcel drepovať
Bench smutný. Moje all time best je 3x3x140, takže som dúfal, že tri 5ky s blbými 135 tam budú. Ale zrejme ma totálne vyžmýkali drepy a na čelňákoch som si unavil predné ramená, tak asi by som mal byť rád za to málo, čo som odmakal. Na poslednú sériu som si naviac brutálne skrátil pauzu, lebo nejaký drobný 50tnik v tielku a žabkách so zlatou náušničkou strašne smutne zazeral a túžil napumpovať si cicky. Tak som zrýchlil a to výkonu rozhodne nepomohlo.

Mŕtvolu som vynechal kvôli regenerácii spodných chrbtov, piatok bude mega ťažký, takže neuškodí pošetriť sily Miesto toho som si pumpol chrbát v stroji s oporou.

Superset military a zhybov je brutál zabijak, je fakt, že vršok som síce mal vizuálne nabombovaný jak zver, ale sotva som liezol, doslova som sa motal po gyme a v šatni som dllllho sedel, čumel do prázdna a dumal nad životom, kým sa Štúr a Rišo sprchovali (dúfam, že každý zvlášť).

Gym inak preplnený legínami. Boli tam všetky plus ako bonus zopár nových. Štúr si nestíhal písať zoznam dievčat (ale aj vecí, čo mu treba na únos, ako chloroform, dodávka a igelitové vrecia..), Rišo zamilovane vzdychal nad Rasputinkou, ktorá sa premávala po celom fitku, robiac výpady, Žulatína je zas úplná Žula a na jej zadku by sa dali lúskať orechy, Sestry jedna krajšia ako druhá, hokejistova pichačka, MB, potetovaná bloncka, no komplet všetky
Do toho nakráčala Soraya s Judym v nosiči ako bohyňa pomsty a hneď bolo po zábave Aspoň ma neočúrala, aby si ma označila, ale aj tak mi spravila poriadny cockblock a všetky slečny sa z môjho okolia vytratili akoby som mal svrab Ale Judy sa tešil, aspoň som ho zapatlal magnézkovými rukami a privoňal k železu

_________________
Voda je mokrá, nebe je modrý a ženský mají tajemství. Koho to sere?

(Joe Hallenbeck - Posledny skaut)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
cohen999


PříspěvekZaslal: út květen 29, 2018 8:09 am    Předmět: Odpovědět s citátem

V borcovni kam chodim, ziadne leginy. Mozno jedna. Aspon mam istotu, ze tam nenakraca zenulka s Juniorom v nosici ako bohyna cohokolvek Junior zacal plavat, najvacsia sranda je s nim, ked sa na gauci zacne hadzat ako ryba na suchu. Ale 20 minut! Ciste kardio + zapasenie s vankusom v superserii.
_________________
Zvykne sa hovorit, ze kto zabehne maraton, uz si nemusi nic dokazovat. Ja by som ale este rad snatch test s 32kg, press s 40 a TGU s 48kg :)
185/82
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
vlk#


PříspěvekZaslal: út květen 29, 2018 8:25 am    Předmět: Odpovědět s citátem

wow... 5x 190... a ještě pátá série... parádně ses v těch dřepech vrátil zpátky, gratulace borče! a ten zbytek tréninku po tomhle taky masakr ;)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
decarabas


PříspěvekZaslal: út květen 29, 2018 4:38 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

cohen999 napsal:
V borcovni kam chodim, ziadne leginy. Mozno jedna. Aspon mam istotu, ze tam nenakraca zenulka s Juniorom v nosici ako bohyna cohokolvek Junior zacal plavat, najvacsia sranda je s nim, ked sa na gauci zacne hadzat ako ryba na suchu. Ale 20 minut! Ciste kardio + zapasenie s vankusom v superserii.


Ja nechodím do žiadnej borcovne, to je tým Je to obyčajný homo pumpovací teplogym. Keď príde Ripper, musí mať v aute vlastných 150 ilo kotúčov, aby mohol potrénovať.

Náš Junior zatiaľ len slintá jak besný bernardín a v šiestich mesiacoch nosí oblečenie pre deväť mesačné deti, takže buď to nie je môj syn, alebo všetok ten kreatín, čo som bral okolo doby jeho počatia mu zabavil lepšie ako mne

vlk# napsal:
wow... 5x 190... a ještě pátá série... parádně ses v těch dřepech vrátil zpátky, gratulace borče! a ten zbytek tréninku po tomhle taky masakr ;)


Možno ešte jedno by tam podľa videa bolo, ale podľa mňa, ako som stál pod činkou tam nebolo už ani hovno Ale snáď to ešte pôjde hore, nedbal by som nejakú maximálku. Posledné tri silovky som sa zlepšil len na opakovania a maxká len nepatrne
_________________
Voda je mokrá, nebe je modrý a ženský mají tajemství. Koho to sere?

(Joe Hallenbeck - Posledny skaut)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
OukyDouky


PříspěvekZaslal: út květen 29, 2018 7:56 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Tenhle log je pro mne super motivace, díky
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
decarabas


PříspěvekZaslal: út květen 29, 2018 8:50 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

OukyDouky napsal:
Tenhle log je pro mne super motivace, díky


Rado sa stalo.
Je fajn,že motivujem aj skutočných ľudí,môžem zrušiť fejkové profily,z ktorých som si chcel písať lichôtky a pochvaly
_________________
Voda je mokrá, nebe je modrý a ženský mají tajemství. Koho to sere?

(Joe Hallenbeck - Posledny skaut)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
maciak


PříspěvekZaslal: st květen 30, 2018 7:56 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

decarabas napsal:
nedbal by som nejakú maximálku. Posledné tri silovky som sa zlepšil len na opakovania a maxká len nepatrne


Niesu uz zaciatocnik takze nato aby si testol maxko potrebujes po silovke spravit peak a nie hned po skonceni cyklu alebo dva tyzdne pred koncom si skusat maxko.
po dalsej silovke das regulerny peak a potom test maxiek
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
decarabas


PříspěvekZaslal: čt květen 31, 2018 10:33 am    Předmět: Odpovědět s citátem

maciak napsal:

potrebujes po silovke spravit peak a nie hned po skonceni cyklu alebo dva tyzdne pred koncom si skusat maxko.


Keď ja neviem ako na to

Drepy - ľahké:
1x4x60kg
1x4x100kg
4x4x150kg belt on

Bench press - ľahký:
1x5x60kg
1x5x100kg
3x5x110kg

Decline tlaky JČ:
3x8x50kg

Mŕtvola - klasika ľahká:
1x3x60kg
1x3x100kg
3x3x130kg

Superset
Military press - objem:

1x3x60kg
4x6x70kg
+
Zhyby:

5x5xCarabas
https://www.instagram.com/p/BjbaiBfAGso/?taken-by=pete_mad_lennack

Hodnotenie tréningu: Mal to byť klasický streďajší pohodový tréning a bol to hnus fialový, lebo už som uťahaný, všetko ma bolí, v gyme bolo dusno a smrad ako v toitoike na Sahare a málo legín Samozrejme, keby tam bola Soraya, napochodujú ich celé davy!
Začal som drepmi, lebo som intuitívne tušil, že to bude najťažšie z celého tréningu. A fakt som teda tie pondelkové 190ky pekne cítil v nohách Ale nejak som to celkom dobre podrepoval, mal som flat shoes, nech nechodím stále len vo vzpieračkách a tak som potrénoval aj mobilitku, aj sem tam zaradil stopku, ale hlavu som mal natlakovanú jak Hindenburg, už už vybuchnúť.
Bench press napohodu, horšie boli jednoručky. Tam som sa celkom vycukal, ale lepšie ako minulý týždeň a pumpa parádna. Cecky jak balóny, ego na max, grr vrr super jupí proste, letná forma, sexepíl.
Mŕtvola len na rozhýbanie chrbtov.

Najväčší hnus bol, samozrejme kvôli časovému presu, superset military a zhybov na konci tréningu. 6ky so 70 kilami som už kedysi dával, ale nebolo to po dvoch tlakových cvikoch a nebolo to v supersete so zhybmi. Takže ako vidieť na videu, bola to skutočná výzva. Zvládol som nejak všetky 4 pracovné série, ale umrel som po tom absolútne a v kaluži vlastného potu, krvi a moču som ležal dobrú hodinu, než som sa spamätal.

Keď už som bol taký celý napumpovaný, spravil som si pár fotiek, ale na väčšine z nich vyzerám ako unavený starý strhaný zamestnanec fetish klubu pre pánov, navyše som bol v rozpakoch, lebo v miestnosti na kolektívne fotky športy cvičila polonahá legínka bez mena (malé kozy, dobrý zadok) a v pauzách si fotila selfí o zrkadlo, tak to bolo kus divné.

Sebedeštruktor bol trinásť hodín na rotopede, kedy písal siahodlhé príspevky na instagram, v ktorých mi (a všetkým) vysvetlil, že nie som kulturista a teda som shit, lebo on robí najtvrdší šport a strašne pri tom trpí a obetuje sa a ja len trápne chodím do práce a mám rodinu.
Potom som pre zmenu trpel miesto neho ja, lebo v šatni si dal dole tričko a musel som bleskovo uhýbať, aby som od neho nechytil akútnu hnisavú vredovú akneózu, brr hnus. Fitness my ass.

Malému už začali príkrmy:

_________________
Voda je mokrá, nebe je modrý a ženský mají tajemství. Koho to sere?

(Joe Hallenbeck - Posledny skaut)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
cohen999


PříspěvekZaslal: čt květen 31, 2018 12:31 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Prikrmy? Brace yourself, bude to vsade. My sme kupili Juniorovi specialne oblecko, v podstate minimodel gumovej zastery sialenca porcujuceho mrtvoly vo vykachlickovanej miestnosti, aby nebol od mrkvicky a spol. zadrbany aj on, ale len my...
_________________
Zvykne sa hovorit, ze kto zabehne maraton, uz si nemusi nic dokazovat. Ja by som ale este rad snatch test s 32kg, press s 40 a TGU s 48kg :)
185/82
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
decarabas


PříspěvekZaslal: čt květen 31, 2018 12:35 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

cohen999 napsal:
Prikrmy? Brace yourself, bude to vsade. My sme kupili Juniorovi specialne oblecko, v podstate minimodel gumovej zastery sialenca porcujuceho mrtvoly vo vykachlickovanej miestnosti, aby nebol od mrkvicky a spol. zadrbany aj on, ale len my...


To bolo k tomu pivu Mrkvu celkom disciplinovane vypluva len na bryndak.
_________________
Voda je mokrá, nebe je modrý a ženský mají tajemství. Koho to sere?

(Joe Hallenbeck - Posledny skaut)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
OukyDouky


PříspěvekZaslal: čt květen 31, 2018 2:56 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

decarabas napsal:
OukyDouky napsal:
Tenhle log je pro mne super motivace, díky


Rado sa stalo.
Je fajn,že motivujem aj skutočných ľudí,môžem zrušiť fejkové profily,z ktorých som si chcel písať lichôtky a pochvaly


To mne tu taky baví, že je to vtipný a popíšeš pár větami tréning. Hlavně jsi začínal s maxkama, které mám teď já, tak jsem pojal podezření, že to pro mne není strop
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma - Denníček "Dobre už bolo" Carabasa Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 228, 229, 230 ... 387, 388, 389  Další
Rychle na stránku:


 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru




Populární značky: