Cenově dostupné boty na "lift"


Jdi na stránku 1, 2, 3  Další
 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma - Cenově dostupné boty na "lift"  Úvodní stránka -> Trénink -> Cenově dostupné boty na "lift"
Rychle na stránku:
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
OukyDouky


PříspěvekZaslal: po červen 11, 2018 4:02 pm    Předmět: Cenově dostupné boty na "lift" Odpovědět s citátem

Ahoj, moc jsem prozatím neřešil boty do posilovny. Bohužel mám nějaké klasické fitnesácké tenisky a při dřepech mi nedávno solidně málem ujely, tak si chci koupit pevnější botu.

Nejsem žádný lifter, váhami už vůbec ne, ale zbožňuju vzpěračské cviky a trojboj. Na dřepy nemám v sériích víc než 110 kg. Mrtvolu dělám bos.

Nechci si kupovat lifterské speciálky za 2 a půl tisíce, za prvé by to bylo vzhledem k vahám trapné, za druhé nechci působit jako borec, co si koupí lyže za 50 tisíc a sjíždí svah pluhem.

Máte tip na nějaké budgetové boty na lift? Díky

Koukal jsem na tyto za litr z Decathlonu https://www.decathlon.cz/obuv-strong-900-id_8394195.html Bohužel mi přijdou moc vysoké a kvalitou to je jak od rákosníků.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
jelibo


PříspěvekZaslal: po červen 11, 2018 4:52 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Dřepuju méně než ty a trapně si s lifterskou botou nepřipadám. Stejně jako nebudu pravidelně chodit běhat v číňanech, ale koupím si kvalitní boty co něco vydrží. Proč trochu nazainvestovat, když to jak říkáš, miluješ? Adidas Powerlift nestojí tolik.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
OukyDouky


PříspěvekZaslal: út červen 12, 2018 7:18 am    Předmět: Odpovědět s citátem

jelibo napsal:
Dřepuju méně než ty a trapně si s lifterskou botou nepřipadám. Stejně jako nebudu pravidelně chodit běhat v číňanech, ale koupím si kvalitní boty co něco vydrží. Proč trochu nazainvestovat, když to jak říkáš, miluješ? Adidas Powerlift nestojí tolik.


Já neříkám, že je to pro každého špatně. Ale jsem dost šetřivý člověk a za dva a půl si boty na dřepy fakt nekoupím. Za tolik nemám ani boty na běhání, tam většinou nejdu přes 1900 (Z nějakého outletu boty dražších hodnot 3500 +-)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
decarabas


PříspěvekZaslal: út červen 12, 2018 7:24 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Tak tie boty z Decathlonu vyzerajú ako shit a na drepy majú blbú podrážku. To už radšej drepuj bosý.

Ja som si splašil nové powerlifty adidasy z druhej ruky za pár šupov (zlá veľkosť pre pôvodného majiteľa), občas má človek proste štastie, skús preliezť bazoš.

A mimochodom kopec lifterov drepuje vo flat botách, ak máš dobrú mobilitu, tak by som v tom nevidel problém.
Ale z vlastnej skúsenosti ti poviem, že zainvestovať do topánok na akúkoľvek aktivitu, ktorú myslíš seriózne, sa oplatí. A je jedno, či ide o beh, lift alebo turistiku.
_________________
Voda je mokrá, nebe je modrý a ženský mají tajemství. Koho to sere?

(Joe Hallenbeck - Posledny skaut)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
OukyDouky


PříspěvekZaslal: út červen 12, 2018 8:13 am    Předmět: Odpovědět s citátem

decarabas napsal:
Tak tie boty z Decathlonu vyzerajú ako shit a na drepy majú blbú podrážku. To už radšej drepuj bosý.

Ja som si splašil nové powerlifty adidasy z druhej ruky za pár šupov (zlá veľkosť pre pôvodného majiteľa), občas má človek proste štastie, skús preliezť bazoš.

A mimochodom kopec lifterov drepuje vo flat botách, ak máš dobrú mobilitu, tak by som v tom nevidel problém.
Ale z vlastnej skúsenosti ti poviem, že zainvestovať do topánok na akúkoľvek aktivitu, ktorú myslíš seriózne, sa oplatí. A je jedno, či ide o beh, lift alebo turistiku.


Díky to asi zkusím, ne že bych byl stalker, ale koukal jsem, že máš dobrý boty

Jinak co se týká bot souhlas, na turistiku mám už 10 let pevné boty a hádám, že mi podobnou dobu ještě vydrží.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Spazik


PříspěvekZaslal: út červen 12, 2018 9:42 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Dřepy nejlíp bosu, pokud nechodiš do moc fancy fitka, kde by tě třeba chtěli bez bot vyhodit...
Jinak jakékoli pevné boty co moc nepruží jako např. některé běžecké boty...
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
morepower


PříspěvekZaslal: st červen 13, 2018 9:49 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Dřepy naboso jsou výborný, ale jestli přesto chceš cenově rozumný boty, tak zkus český Botas, takový ty nízký sálovky, v akci je seženeš pod litr. Podrážka je pevná, neklouže, je stejná jako u mejch klasickejch dřepařskejch bot. I opatek je stejně vysokej. Mám je a dřepuje se v nich dobře. Ale jak řikám, naboso to je jinej (lepší) level.
_________________
Simply power!
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
OukyDouky


PříspěvekZaslal: st červen 13, 2018 11:14 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

morepower napsal:
Dřepy naboso jsou výborný, ale jestli přesto chceš cenově rozumný boty, tak zkus český Botas, takový ty nízký sálovky, v akci je seženeš pod litr. Podrážka je pevná, neklouže, je stejná jako u mejch klasickejch dřepařskejch bot. I opatek je stejně vysokej. Mám je a dřepuje se v nich dobře. Ale jak řikám, naboso to je jinej (lepší) level.


Tuty? https://www.botas.cz/modni-retro-obuv-classic-white-red#.WyGWxoozZhE

To vypadá hodně dobře, takový tip jsem měl namysli. Mám pocit, že jsem podobné viděl pod 900 A i se mi líbí

Naboso mrtvoluju, resp v ponožkách, u dřepů bych se nevím proč bál o kotníky.....
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
MK1994


PříspěvekZaslal: st červen 13, 2018 11:48 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Ja koupil nike romaleos 3 a jsem taky moc spokojenej. Doporucuju.
Trvalo mi nez jsem si zvykl ale uz nych v nicem jinym nedrepival
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
drlift_


PříspěvekZaslal: čt červen 14, 2018 6:18 am    Předmět: Odpovědět s citátem

morepower napsal:
Dřepy naboso jsou výborný, ale jestli přesto chceš cenově rozumný boty, tak zkus český Botas, takový ty nízký sálovky, v akci je seženeš pod litr. Podrážka je pevná, neklouže, je stejná jako u mejch klasickejch dřepařskejch bot. I opatek je stejně vysokej. Mám je a dřepuje se v nich dobře. Ale jak řikám, naboso to je jinej (lepší) level.


Tak těmi botaskami bych si nebyl tak jistej. Jednak mají vzpěračské boty obvykle podpatek cca 3cm. Botasky maji podle mne mín. Dalsi rozdil v podpatku je, ze vzperacske boty ho maji kvuli stabilite sirsi.

Botasky jsou proste urcene na neco jineho a za vzperacskymi botymi budou zaostavat. Me by tedy prislo lepsi si trochu priplatit a koupit si za cca 1400,- novy vzperacsky Adidasky.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
OukyDouky


PříspěvekZaslal: čt červen 14, 2018 8:30 am    Předmět: Odpovědět s citátem

drlift_ napsal:
morepower napsal:
Dřepy naboso jsou výborný, ale jestli přesto chceš cenově rozumný boty, tak zkus český Botas, takový ty nízký sálovky, v akci je seženeš pod litr. Podrážka je pevná, neklouže, je stejná jako u mejch klasickejch dřepařskejch bot. I opatek je stejně vysokej. Mám je a dřepuje se v nich dobře. Ale jak řikám, naboso to je jinej (lepší) level.


Tak těmi botaskami bych si nebyl tak jistej. Jednak mají vzpěračské boty obvykle podpatek cca 3cm. Botasky maji podle mne mín. Dalsi rozdil v podpatku je, ze vzperacske boty ho maji kvuli stabilite sirsi.

Botasky jsou proste urcene na neco jineho a za vzperacskymi botymi budou zaostavat. Me by tedy prislo lepsi si trochu priplatit a koupit si za cca 1400,- novy vzperacsky Adidasky.



Asi koukám blbě, ale za 1400 jsem ani vzdáleně nic nesehnal....
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Spazik


PříspěvekZaslal: čt červen 14, 2018 8:46 am    Předmět: Odpovědět s citátem

OukyDouky napsal:
morepower napsal:
Dřepy naboso jsou výborný, ale jestli přesto chceš cenově rozumný boty, tak zkus český Botas, takový ty nízký sálovky, v akci je seženeš pod litr. Podrážka je pevná, neklouže, je stejná jako u mejch klasickejch dřepařskejch bot. I opatek je stejně vysokej. Mám je a dřepuje se v nich dobře. Ale jak řikám, naboso to je jinej (lepší) level.


Tuty? https://www.botas.cz/modni-retro-obuv-classic-white-red#.WyGWxoozZhE

To vypadá hodně dobře, takový tip jsem měl namysli. Mám pocit, že jsem podobné viděl pod 900 A i se mi líbí

Naboso mrtvoluju, resp v ponožkách, u dřepů bych se nevím proč bál o kotníky.....

Tehle typ botasek mám, jsou dobré na chození, je to kvalitní a pevná bota.

Ale na dřepy moc nevim, mají relativně úzký podpatek, takže nejsou tak moc stabilní v zadní části.

Širší jsou ty nohejbalové, ale to už jsi na cenově výš.
https://www.botas.cz/botas-sport-letni-a-halove-sporty-nohejbal
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
drlift_


PříspěvekZaslal: čt červen 14, 2018 9:06 am    Předmět: Odpovědět s citátem

OukyDouky napsal:


Asi koukám blbě, ale za 1400 jsem ani vzdáleně nic nesehnal....


Meli jsme je na goodliftu (nevim, jestli to admin nesmaze jako reklamu). Do dvou tydnu by mohly zase byt.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
seeya


PříspěvekZaslal: čt červen 14, 2018 9:26 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Ja som kupil adidas weightlift a nelutujem ani cent, pri znizenej mobilite to urobi na drepoch nazoaj velky rozdiel. Su ale drahsie ako mas rozpocet.

_________________
bp:135@92 sq:180@87 dl(s):240@87 mp: 90@87 pullups 4x60(ng) mu:10x natty
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
OukyDouky


PříspěvekZaslal: čt červen 14, 2018 10:35 am    Předmět: Odpovědět s citátem

drlift_ napsal:
OukyDouky napsal:


Asi koukám blbě, ale za 1400 jsem ani vzdáleně nic nesehnal....


Meli jsme je na goodliftu (nevim, jestli to admin nesmaze jako reklamu). Do dvou tydnu by mohly zase byt.


Díky, teď už může smazat :)))
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma - Cenově dostupné boty na "lift" Jdi na stránku 1, 2, 3  Další
Rychle na stránku:


 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru




Populární značky: