Rozvoj horních prsou z vnitřní strany


Jdi na stránku 1, 2  Další
 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma - Rozvoj horních prsou z vnitřní strany  Úvodní stránka -> Trénink -> Rozvoj horních prsou z vnitřní strany
Rychle na stránku:
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Bc.Kalyn


PříspěvekZaslal: po červen 25, 2018 12:28 pm    Předmět: Rozvoj horních prsou z vnitřní strany Odpovědět s citátem

Zdravím pánové,

jak nejlépe rozvinout onu část hrudníku - tedy horní část prsou z vnitřní strany ? Dělám incline bench na úzko, ale tam zabírají hlavně tricepsy. Občas nějaký peck-deck.. ale není to úplně ono.. no a stahování horní kladky šikmo taky není ono.. Nějaká rada ? Díky
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Petey


PříspěvekZaslal: po červen 25, 2018 1:09 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

horna cast prs z vnutornej strany? pokial uz nerysujes na olympiu, tak na to ser, a skus nabrat hmotu celkovo
_________________
Komu tim prospejete?!
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Bc.Kalyn


PříspěvekZaslal: út červen 26, 2018 10:25 am    Předmět: Odpovědět s citátem

no je potřeba, aby bylo co k vidění pod nátělníkem.. znáš to..
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Petey


PříspěvekZaslal: út červen 26, 2018 12:08 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

tak trenuj a zer kym nenaberes hmotu
_________________
Komu tim prospejete?!
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
OukyDouky


PříspěvekZaslal: út červen 26, 2018 12:55 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Já na tohle kdysi dostal odpoveď "Až budeš dávat na bench 120 v séricích a nevejdeš se do trička, tak můžeš začít vymýšlet píčoviny"
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Bc.Kalyn


PříspěvekZaslal: út červen 26, 2018 2:19 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

OukyDouky napsal:
Já na tohle kdysi dostal odpoveď "Až budeš dávat na bench 120 v séricích a nevejdeš se do trička, tak můžeš začít vymýšlet píčoviny"


to je kokotinka. Ty horní kozy musí mít OBJEM.. doprdele práce
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Palec077


PříspěvekZaslal: út červen 26, 2018 2:21 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Bc.Kalyn napsal:
to je kokotinka. Ty horní kozy musí mít OBJEM.. doprdele práce


Začni přemýšlet o sebevraždě
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Study


PříspěvekZaslal: út červen 26, 2018 6:10 pm    Předmět: Odpovědět s citátem



Stále přemýšlím, jestli jen trolíš nebo jsi tak.. (no doplňte si to každý sám )
_________________
Chce to čas...

https://www.instagram.com/studynkapetr/
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
OukyDouky


PříspěvekZaslal: út červen 26, 2018 10:17 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Bc.Kalyn napsal:
OukyDouky napsal:
Já na tohle kdysi dostal odpoveď "Až budeš dávat na bench 120 v séricích a nevejdeš se do trička, tak můžeš začít vymýšlet píčoviny"


to je kokotinka. Ty horní kozy musí mít OBJEM.. doprdele práce


A to z klasickýho benche nezískáš jo?
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Peter Ustinov


PříspěvekZaslal: st červen 27, 2018 9:29 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Bc.Kalyn napsal:
OukyDouky napsal:
Já na tohle kdysi dostal odpoveď "Až budeš dávat na bench 120 v séricích a nevejdeš se do trička, tak můžeš začít vymýšlet píčoviny"


to je kokotinka. Ty horní kozy musí mít OBJEM.. doprdele práce


neni
nevidel jsem nikoho, kdo by benchoval 120 v seriich (aspon par petek v rade) a nemel tuhle partii rozvinutou
naopak, nevidel jsem nikoho, kdo by nemel poradny bench a tohle vypracoval jenom ze strihu kladek a podobnych volovin
_________________
Padre vám možná řekne, co je peklo, ale já vám ho ukážu!
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Cratach


PříspěvekZaslal: st červen 27, 2018 10:09 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Peter Ustinov napsal:
Bc.Kalyn napsal:
OukyDouky napsal:
Já na tohle kdysi dostal odpoveď "Až budeš dávat na bench 120 v séricích a nevejdeš se do trička, tak můžeš začít vymýšlet píčoviny"


to je kokotinka. Ty horní kozy musí mít OBJEM.. doprdele práce


neni
nevidel jsem nikoho, kdo by benchoval 120 v seriich (aspon par petek v rade) a nemel tuhle partii rozvinutou
naopak, nevidel jsem nikoho, kdo by nemel poradny bench a tohle vypracoval jenom ze strihu kladek a podobnych volovin

Někomu ten vnitřní horní střed koz prostě neroste :) kouknul jsem schválně do svýho starýho rozpisu (2013), kde jsem při BW 95 kg střídal v trénincích ring dips (sérky po 10 op.), bradla (sérky po 10-12 op.) a bradla BW+15kg (sérky po 6-8 op.) ... v průměru celkově vždy 60-90 opáček za trénink - a neřikam, že je to světovej výkon, ale chcípáckej podle mě taky taky ne :) a ten horní střed koz byl stejně vždycky placatej :)
_________________
"A vy jste jako kdo?"
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Dante Flyshit


PříspěvekZaslal: st červen 27, 2018 10:43 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Tiež si myslím, že je to len o tom, že nemáš dosť svalnatý hrudník obecne. Proste hore pri kľúčnej kosti neni toľko tej hmoty už prirodzene a ak chceš aby tá oblasť bola výrazná, tak musíš nabrať na celom prsnom svale.

Zlepšiť bench je určite cesta, aj keď nie jediná. Videl som raz fotku dvoch chlapov, jeden s benchom okolo 160-170 a druhý myslím 220. Rozdiel v masivite hrudníka a celkovo vrchu bol jasne v prospech silnejšieho.

A ešte k incline pressom - to podľa mňa nefunguje. Incline ti len prenesie viac práce na ramená a menej na prsia. Paradoxne by mohol byť prínosný skôr decline bench, u mňa osobne najlepší viacklbový cvik na prsia je spoto press širokým úchopom, ideálne ak to spúšťaš kontrolovane dole. Úplne cítiš ten hrudník jak pracuje. Alebo jednoručky.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Bc.Kalyn


PříspěvekZaslal: st červen 27, 2018 11:06 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Dante Flyshit napsal:
Tiež si myslím, že je to len o tom, že nemáš dosť svalnatý hrudník obecne. Proste hore pri kľúčnej kosti neni toľko tej hmoty už prirodzene a ak chceš aby tá oblasť bola výrazná, tak musíš nabrať na celom prsnom svale.

Zlepšiť bench je určite cesta, aj keď nie jediná. Videl som raz fotku dvoch chlapov, jeden s benchom okolo 160-170 a druhý myslím 220. Rozdiel v masivite hrudníka a celkovo vrchu bol jasne v prospech silnejšieho.

A ešte k incline pressom - to podľa mňa nefunguje. Incline ti len prenesie viac práce na ramená a menej na prsia. Paradoxne by mohol byť prínosný skôr decline bench, u mňa osobne najlepší viacklbový cvik na prsia je spoto press širokým úchopom, ideálne ak to spúšťaš kontrolovane dole. Úplne cítiš ten hrudník jak pracuje. Alebo jednoručky.


v drtivé většíně s tebou souhlasím, ale při širokém benchi hlavně pracuje vnější část hrudníku, kterou mám oproti vnitřní straně daleké více rozvinutou.. a tu disproporci chci právě teď redukovat.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
decarabas


PříspěvekZaslal: st červen 27, 2018 11:09 am    Předmět: Odpovědět s citátem



Borec ma na tuto temu mulion videi.
_________________
Voda je mokrá, nebe je modrý a ženský mají tajemství. Koho to sere?

(Joe Hallenbeck - Posledny skaut)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Peter Ustinov


PříspěvekZaslal: st červen 27, 2018 12:57 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Cratach napsal:
Peter Ustinov napsal:
Bc.Kalyn napsal:
OukyDouky napsal:
Já na tohle kdysi dostal odpoveď "Až budeš dávat na bench 120 v séricích a nevejdeš se do trička, tak můžeš začít vymýšlet píčoviny"


to je kokotinka. Ty horní kozy musí mít OBJEM.. doprdele práce


neni
nevidel jsem nikoho, kdo by benchoval 120 v seriich (aspon par petek v rade) a nemel tuhle partii rozvinutou
naopak, nevidel jsem nikoho, kdo by nemel poradny bench a tohle vypracoval jenom ze strihu kladek a podobnych volovin

Někomu ten vnitřní horní střed koz prostě neroste :) kouknul jsem schválně do svýho starýho rozpisu (2013), kde jsem při BW 95 kg střídal v trénincích ring dips (sérky po 10 op.), bradla (sérky po 10-12 op.) a bradla BW+15kg (sérky po 6-8 op.) ... v průměru celkově vždy 60-90 opáček za trénink - a neřikam, že je to světovej výkon, ale chcípáckej podle mě taky taky ne :) a ten horní střed koz byl stejně vždycky placatej :)

neber to jako utok, ale myslim, ze jsou tu dva problemy
1. ze kliky na bradlech (kruzich, bench hlavou dolu) primarne rozviji triceps a spodni cast prsniho svalu
2. ze ty vykony vazne nejsou nic moc-sice jsem lehka vaha oproti tobe, ale bradla bez zateze muzu jezdit po triceti, s 15kg to jsou minimalne 15reps, a abych se dostal pod deset, potrebuju bud vahu pres 40kg, nebo kratke pauzy ( k dyz jsem stridal serie shybu a bradel, oboji s BW+30 po 8reps, udelal jsem za 20min 8serii od kazdeho, takze co 90sec jednu serii)
_________________
Padre vám možná řekne, co je peklo, ale já vám ho ukážu!
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma - Rozvoj horních prsou z vnitřní strany Jdi na stránku 1, 2  Další
Rychle na stránku:


 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru




Populární značky: