Rozvoj horních prsou z vnitřní strany


Jdi na stránku Předchozí  1, 2
 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma - Rozvoj horních prsou z vnitřní strany  Úvodní stránka -> Trénink -> Rozvoj horních prsou z vnitřní strany
Rychle na stránku:
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Humanic145


PříspěvekZaslal: st červen 27, 2018 1:12 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Peter Ustinov napsal:
Bc.Kalyn napsal:
OukyDouky napsal:
Já na tohle kdysi dostal odpoveď "Až budeš dávat na bench 120 v séricích a nevejdeš se do trička, tak můžeš začít vymýšlet píčoviny"


to je kokotinka. Ty horní kozy musí mít OBJEM.. doprdele práce


neni
nevidel jsem nikoho, kdo by benchoval 120 v seriich (aspon par petek v rade) a nemel tuhle partii rozvinutou
naopak, nevidel jsem nikoho, kdo by nemel poradny bench a tohle vypracoval jenom ze strihu kladek a podobnych volovin


první varianta - já
druhá varianta - vojta koritenský :)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Peter Ustinov


PříspěvekZaslal: st červen 27, 2018 1:23 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Humanic145 napsal:
Peter Ustinov napsal:
[...


první varianta - já
druhá varianta - vojta koritenský :)


mas nejake fotky?
plus hodit priklad treningu?
co se tyce vojty...vojta na tomhle nezacinal, na extrifitu ma video jak dava 180 tusim 5x
ale on je extrem, lepsi pakove pomery, draha atd
_________________
Padre vám možná řekne, co je peklo, ale já vám ho ukážu!
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Humanic145


PříspěvekZaslal: st červen 27, 2018 1:27 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Peter Ustinov napsal:
Humanic145 napsal:
Peter Ustinov napsal:
[...


první varianta - já
druhá varianta - vojta koritenský :)


mas nejake fotky?
plus hodit priklad treningu?
co se tyce vojty...vojta na tomhle nezacinal, na extrifitu ma video jak dava 180 tusim 5x
ale on je extrem, lepsi pakove pomery, draha atd


tak co on tvrdi, tak benche nejezdi vubec a ani ja osobne jsem ho na benchi teda jeste nevidel :).
jinak pokud myslis moje fotky tak kdo chce muze mrknout tady
https://www.instagram.com/lubos_chladek/ - kazdopadne ne vsude to je videt, ale ten problem tam je

trenink zpravidla
bench 5x5
jednoručky na sikme 5x8-10
rozpazky na sikme na protismerkach 5x8-10
pull over 3x15-20

samozrejme ze poradi cviku jednou za cas tocim, ale vetsina cviku je zvolena prave na vrchni cast prsniho svalu
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Peter Ustinov


PříspěvekZaslal: st červen 27, 2018 2:08 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Humanic145 napsal:
Peter Ustinov napsal:
Humanic145 napsal:
Peter Ustinov napsal:
[...


první varianta - já
druhá varianta - vojta koritenský :)


mas nejake fotky?
plus hodit priklad treningu?
co se tyce vojty...vojta na tomhle nezacinal, na extrifitu ma video jak dava 180 tusim 5x
ale on je extrem, lepsi pakove pomery, draha atd


tak co on tvrdi, tak benche nejezdi vubec a ani ja osobne jsem ho na benchi teda jeste nevidel :).
jinak pokud myslis moje fotky tak kdo chce muze mrknout tady
https://www.instagram.com/lubos_chladek/ - kazdopadne ne vsude to je videt, ale ten problem tam je

trenink zpravidla
bench 5x5
jednoručky na sikme 5x8-10
rozpazky na sikme na protismerkach 5x8-10
pull over 3x15-20

samozrejme ze poradi cviku jednou za cas tocim, ale vetsina cviku je zvolena prave na vrchni cast prsniho svalu


opet nekolik nejasnosti
tak hlavne v pohledu na vec, ty si mozna myslis, ze mas horni cast slabsi, ale pro 99% lidi z fitka je to minimalne dost
za druhe, pan BC benchuje se 70kilama a ne se 120, vazi asi tolik jako Vojta, nicmene ma o pulmetru vic (=klasicky proste chybi objem)
a za treti- to video ktere mam na mysli byl nejaky vanocni special extrifitu kde s nim byl i franta kuzel, vic si nepamatuju a uz asi hodinu to tu marne hledam
_________________
Padre vám možná řekne, co je peklo, ale já vám ho ukážu!
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Cratach


PříspěvekZaslal: st červen 27, 2018 2:44 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Peter Ustinov napsal:

neber to jako utok, ale myslim, ze jsou tu dva problemy
1. ze kliky na bradlech (kruzich, bench hlavou dolu) primarne rozviji triceps a spodni cast prsniho svalu
2. ze ty vykony vazne nejsou nic moc-sice jsem lehka vaha oproti tobe, ale bradla bez zateze muzu jezdit po triceti, s 15kg to jsou minimalne 15reps, a abych se dostal pod deset, potrebuju bud vahu pres 40kg, nebo kratke pauzy ( k dyz jsem stridal serie shybu a bradel, oboji s BW+30 po 8reps, udelal jsem za 20min 8serii od kazdeho, takze co 90sec jednu serii)

Neberu :) jasně, jiná cesta, než jít s váhama pořádně nahoru pro tazatele neni, ale možná, že i při 120 kg na sérky v benchi tuhle píč*vinu bude řešit.
Jinak pěkný výkony, já vim, že seš v tomhle ohledu podstatně dál než byl kdy já, na druhou stranu random lidí, co by shyby a bradla švihali jako ty, jsem v klasický posilovně v životě moc nepotkal (ale jasně, kdo jezdí primárně s BW, si na to minimální náčiní pořídí domu).
_________________
"A vy jste jako kdo?"
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma - Rozvoj horních prsou z vnitřní strany Jdi na stránku Předchozí  1, 2
Rychle na stránku:


 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru




Populární značky: