Zánět žil a trénink ?!



 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma - Zánět žil a trénink ?!  Úvodní stránka -> Trénink -> Zánět žil a trénink ?!
Rychle na stránku:
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Witwi


PříspěvekZaslal: ne květen 27, 2018 5:02 pm    Předmět: Zánět žil a trénink ?! Odpovědět s citátem

Zdravím všechny,
Dnes mi byl po tydenní bolesti levého lýtka, která přišla z ničeho nic mi byl diagnostikován zánět hlubokých žil (flebotrombóza) noha mi vůbec nenatýka pouze mě bolí místo pod lýtkem při jeho pohybu, od lékaře jsem dostal lék na ředění krve: Xalerto na 3 týdny zatím. Samozřejmě, že mi zakázal cvičit, ale chtěl bych se zeptat zda s tímto má někdo nějaké zkušenosti jestli můžu dál alespoň volněji silově cvičit, za poslední týden jsem s tou bolesti v pohodě odjel tréninky jen jsem bohužel vynechal nohy...

Předem moc děkuji za rady a osobní zkušenosti.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Saphenus


PříspěvekZaslal: ne květen 27, 2018 9:14 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

nie nemozes cvicit s liekmi na riedenie krvi. preco si myslis ze fitnesaci na fore o tom budu vediet viac ako tvoj lekar?
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
idoktor


PříspěvekZaslal: pá červen 29, 2018 12:07 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Jsem sice léta už jen pasivní sledovatel tohoto fóra, ale udělám vyjjimku. ANO, můžeš cvičit s léky na ředění krve
tady: https://forum.ronnie.cz/tromboza-t21501-30.html?highlight=tromb%F3za
na konci topicu jsou moje příspěvky. Doktoři (Angiologie FN USA, hlavně Doc. Šárnik) mi řekl následující:
1) dělej všechno jako předtím (ve smyslu cvičení)
2) nic neber (ve smyslu doplňků stravy)

Poslechl jsem, za nějakých 8 měsíců na warfarinu jsem se z toho dostal Po létech v Motole kontrola + hamatologie, genetika + další vyšetření, Leidenská mutace negativní, potenciálně jeden (už nevím jaký) gen rizikový.

Čili nejlepší rada - zeptej se svého lékaře zda cvičit můžeš a možná ti řekne, že cvičit musíš. Vynechal bych cviky se statickým tlakem na dolní končetiny - dřepy, mrtvoly.
Gut lak.
_________________
---------
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit WWW stránky autora
Bc.Kalyn


PříspěvekZaslal: pá červen 29, 2018 3:37 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

abych nemusel zbytečně zakládat nové téma, využiji s tvým prominutím již tebou založené.

Po výponech ve stoje mi na obou lýtkách naskakují křečové žíly. Myslíte, že je potřeba to nějak řešit ? Popřípadě máte s tím někdo zkušenosti ?
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
idoktor


PříspěvekZaslal: po červenec 02, 2018 9:00 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Bc.Kalyn napsal:
abych nemusel zbytečně zakládat nové téma, využiji s tvým prominutím již tebou založené.

Po výponech ve stoje mi na obou lýtkách naskakují křečové žíly. Myslíte, že je potřeba to nějak řešit ? Popřípadě máte s tím někdo zkušenosti ?


Taky jsem si myslel, že mám křečáky, doktoři mě ubezpečili že viditelné žíly nejsou varixy :-) zeptal bych se doktora jestli to co máš na lýtkách jsou skutečně křečáky.
_________________
---------
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit WWW stránky autora
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma - Zánět žil a trénink ?!
Rychle na stránku:


 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru




Populární značky: