Křupání ramen



 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma - Křupání ramen  Úvodní stránka -> Trénink -> Křupání ramen
Rychle na stránku:
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Coko23


PříspěvekZaslal: út červenec 03, 2018 3:25 pm    Předmět: Křupání ramen Odpovědět s citátem

Ahoj, začnu od začátku. Pravidelně (5x týdně) cvičím od září. Zrhuba v dubnu mě při benchi začalo bolet pravé rameno, říkal jsem si, že to bude jen namožené a spraví se to. V červnu mi v rameni už začalo křupat - při pohybu dolů při benchi. Není to uplně křupnutí jako spíš přeskočení. Není to bolestivé, ale během cvičení je to nepříjemné. Po nějaké době mi to začalo dělat i při tlacích na šikmé lavici. Když dělám klik občas cítím tlak mezi ramenem a kliční kosti. Dělá mi to jen při treninku prsou, při treninku ramen to vůbec nepociťuji. Jednou po treninku prsou mě druhý den bolelo rameno, dokázal jsem si přesně nahmatat místo, odkud bolest vychází a když jsem se pak díval na internet na anatomii ramena, vyšlo mi z toho, že mě bolela burza. Při obyčejném pohybu rukou mi vždy směrem nahoru prokřupne a "proskočí" rameno. Byl jsem objednaný k jednomu ortopedovi, ten nijak můj problém nevnímal a za 14 dní půjdu k dalšímu. Setkali jste se někdo se stejným problémem? Mám strach, že půjde o kloub, což by nebylo vůbec dobré.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Poman


PříspěvekZaslal: út červenec 03, 2018 9:29 pm    Předmět: Re: Křupání ramen Odpovědět s citátem

Setkal.
_________________
Nikoho nemasíruju...
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit WWW stránky autora
Coko23


PříspěvekZaslal: út červenec 03, 2018 9:31 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Osobní zkušenost? Stejný průběh? V čem byl problém a jak se to řešilo resp. zda se to vyřešilo? Díky.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma - Křupání ramen
Rychle na stránku:


 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru




Populární značky: