GVT 10x10 na Objem...Můj dotaz je...???



 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma - GVT 10x10 na Objem...Můj dotaz je...???  Úvodní stránka -> Trénink -> GVT 10x10 na Objem...Můj dotaz je...???
Rychle na stránku:
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
CharlesWood


PříspěvekZaslal: so červen 30, 2018 4:51 pm    Předmět: GVT 10x10 na Objem...Můj dotaz je...??? Odpovědět s citátem

Můj dotaz je...proč tento program je poskládaný první den 2 velké partie Prsa+Záda druhý den Nohy a Třetí malé partie ruce + ramena? Vždyt ten třetí den bude nejmenší hormonální odezva přece? a taky všude se přeci preferuje procvičit každou svalovou partii pro největší gainy 2x-3x týdně, všude se uvádí že partie 1x týdně je pro naturálního cvičence ztráta růstového potenciálu za týden...tak se ptám...nejni spíše tento trénink vhodný pro naturálního cvičence cose nabírání svalové hmoty týče spíše kontraproduktivní? ptám se cvičenců kteří tento trénink už zkusili.

nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Bc.Kalyn


PříspěvekZaslal: so červen 30, 2018 5:17 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

jediné, co je na tomhle obrázku správně, je symbol těch nůžek vpravo nahoře...... Vystřihnout a spálit v kamnech.......
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
CharlesWood


PříspěvekZaslal: so červen 30, 2018 5:51 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Bc.Kalyn napsal:
jediné, co je na tomhle obrázku správně, je symbol těch nůžek vpravo nahoře...... Vystřihnout a spálit v kamnech.......

nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Palec077


PříspěvekZaslal: so červen 30, 2018 6:24 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Bc.Pičus napsal:
jediné, co je na tomhle obrázku správně, je symbol těch nůžek vpravo nahoře...... Vystřihnout a spálit v kamnech.......


Máš s tím snad nějákou zkušenost?

GVT zkoušel kamarád ektomorf, přibral na tom snad 6kg (10% jeho BW) dost kvalitní hmoty, zažil si techniku základních cviků a celkově to byla super průprava před silovým programem. Doplňkové cviky jsme ovšem volili jiné.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Peter Ustinov


PříspěvekZaslal: ne červenec 01, 2018 7:02 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Jo
Zkoušel
Jel jsem to 2+1
První den prsa+záda (10+10)
Druhý den nohy +ruce (10nohy, ruce 5+5 v superserii)
Takže celé tělo 2* týdne
Nebylo to špatně a klidně ych do toho šel někdy znovu
Prsa a záda jsou ok
Ale udělat 10*10 dřepu s nějakou solidní váhou je peklo
_________________
Padre vám možná řekne, co je peklo, ale já vám ho ukážu!
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
DAVID.LOPAN


PříspěvekZaslal: čt červenec 12, 2018 8:53 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Ten třetí den ruce a ramena je o něco lehčí než ostatní, ale zase tam máš na začátku 10 sérií bradel, takže nakonec to zase takový lehárko nebude. Navíc pokud pojedeš dle rozpisu 5ti dňového cyklu a 6 den začneš nový cyklus...

Kdysi jsem zkoušel něco podobného, ale pro moje svaly znamená tohle totální zhoršení. Pokud mám dát 10x10 v superserii s 90 sec pauzou, znamená to pro mě, že pojedu tak 55% procent maxima, dost možná 50%, pokud chci dodržet určené 4 0 2 negativni a pozitivni fazi cviku. A moje svaly reagují na 60% maxima jasně. Mizej. To samé síla. Je úplně jedno jak moc je napumpuju a jak moc jsem zničenej.

Ale věřim, že pro určité jedince na které vysloveně funguje pumpování, to může mít účinek. Nebo pro někoho kdo jede hodně malé počty opakování...
Ale radši bych si dal Beer routine kde můžu mít taky 100 opakování ale v 20x5 sérií (poslední týdny jsem tak dával) a vypadá to pak úplně jinak, protože můžu jet daleko větší váhy.
_________________
Zaplatil si už svý dluhy Jacku?
Ano pane, šek jde poštou
www.monstrazmlhy.cz
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Chadzi


PříspěvekZaslal: čt červenec 12, 2018 1:02 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

DAVID.LOPAN napsal:
Ale radši bych si dal Beer routine kde můžu mít taky 100 opakování ale v 20x5 sérií (poslední týdny jsem tak dával) a vypadá to pak úplně jinak, protože můžu jet daleko větší váhy.


Na tohle bych si dal pozor. Pokud nejsi trénováný, tak ti můžou odejít játra.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
DAVID.LOPAN


PříspěvekZaslal: pá červenec 13, 2018 7:59 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Chadzi napsal:
DAVID.LOPAN napsal:
Ale radši bych si dal Beer routine kde můžu mít taky 100 opakování ale v 20x5 sérií (poslední týdny jsem tak dával) a vypadá to pak úplně jinak, protože můžu jet daleko větší váhy.


Na tohle bych si dal pozor. Pokud nejsi trénováný, tak ti můžou odejít játra.
Zrovna jsem si říkal, co tím myslíš a už jsem chtěl odpovídat na něco jiného, když mi to docvaklo .o) Tohle slovíčko si furt pletu.
_________________
Zaplatil si už svý dluhy Jacku?
Ano pane, šek jde poštou
www.monstrazmlhy.cz
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma - GVT 10x10 na Objem...Můj dotaz je...???
Rychle na stránku:


 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru




Populární značky: