Polutovaniahodne zapisky chorlavej, slabej, starej trosky


Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 65, 66, 67 ... 248, 249, 250  Další
 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma - Polutovaniahodne zapisky chorlavej, slabej, starej trosky  Úvodní stránka -> Osobní tréninkové logy -> Polutovaniahodne zapisky chorlavej, slabej, starej trosky
Rychle na stránku:
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Turakam


PříspěvekZaslal: st červenec 11, 2018 9:37 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Pekné, koľko vážiš?
_________________
"I guess he’s taking Hunt to Takedown City, where the pain is free and the hits are plenty."
On to Turakam nemyslí zle, občas jsou ty jeho poznámky na ránu, ale většinou jsou dost na místě. To je takový náš Dr. House
"Conor Bless"
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
cohen999


PříspěvekZaslal: čt červenec 12, 2018 7:10 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Turakam napsal:
Pekné, koľko vážiš?
Momentalne sa vaha uz par mesiacov drzi medzi 87 - 88kg, a to idem v pracovne dni intermittent fasting, cize by som mal teoreticky zlahka zhadzovat, ale prax je taka, ze nie. Ale doprajem si aj dost sladkeho, skoro kazdy den nejake to pivecko - dve pri futbale, takze ked vynecham zopar dni prazdne kalorie, pojde to dole.
_________________
Zvykne sa hovorit, ze kto zabehne maraton, uz si nemusi nic dokazovat. Ja by som ale este rad snatch test s 32kg, press s 40 a TGU s 48kg :)
185/82
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
cohen999


PříspěvekZaslal: pá červenec 13, 2018 7:29 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Trening 121, stvrtok

Praca na valci, strecing

BIKE 17km, rovinka MTB cas cca 55 min. . easy . cisto regeneracny trening, citil som nohy, trochu ramena, predsa len, augustovy duatlon sa blizi a potrebujem mat aj nieco naslapane.
_________________
Zvykne sa hovorit, ze kto zabehne maraton, uz si nemusi nic dokazovat. Ja by som ale este rad snatch test s 32kg, press s 40 a TGU s 48kg :)
185/82
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
cohen999


PříspěvekZaslal: pá červenec 13, 2018 9:20 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Trening 122, piatok

1R press 24kg 5x 3+3 . easy
2KB front squat 20+24kg 4x3 . heavy
Zhyby bw 5x6 . heavy
_________________
Zvykne sa hovorit, ze kto zabehne maraton, uz si nemusi nic dokazovat. Ja by som ale este rad snatch test s 32kg, press s 40 a TGU s 48kg :)
185/82
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
cohen999


PříspěvekZaslal: ne červenec 15, 2018 9:51 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Trening 123, nedela

Opat som sa zobudil o pol siestej rano rozlamany ako pistalocka, juniora v noci trapilo ktovie co, ale asi 7x a intenzivne. Nakoniec vsak o siestej rano zaspal natvrdo a spal az do pol deviatej (ura, ura, ura!). Tak sme dospali deficit a sup behat nalacno!

Beh 7km 0:47:36 . tepy nemerane, intervaly 250m tempo 5:10, 200m tempo 4:20, co som trochu prepalil, takze v tom teple som bol rad, ze som vobec doklusal domov a ze vysledne tempo bolo pod 7min/km.

Studena sprcha, strecing.
_________________
Zvykne sa hovorit, ze kto zabehne maraton, uz si nemusi nic dokazovat. Ja by som ale este rad snatch test s 32kg, press s 40 a TGU s 48kg :)
185/82
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
cohen999


PříspěvekZaslal: po červenec 16, 2018 5:34 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Trening 124, pondelok

Nevyspaty, junior ma teraz fakt zle obdobie. V robote som vyzeral ako living dead, kolegovia mi nosili cukriky a kavicku, tak zle som vyzeral. Vlastne nie, s*ali na mna, rovnako ako ja na nich, ked vyzeraju ako zo smetiaka. A kavu som si zvladol urobit sam. 😂

Drep highbar atg 5x50, 5x5x62,5kg . easy . ale pocitovo medium

Mrtvola polosumo 5x70kg, 5x5x105kg . medium . ale tazke medium, na prvu seriu som sa az prilis rozkrocil a citil som lave koleno zvnutra, tak som po troch opackach zuzil postoj. Nejako som to doklepal v pote tvare.

Bench press 5x50kg, 5x5x67,5kg . medium . mal som ist heavy, ale dnes by som to nedal ani omylom, takze nabuduce s tazkymi drepmi dam aj tazky BP.

Zhyby bw 5x5 . medium . v kombe s
MP 27kg 5x5 . very easy

Box. pytel, strecing

BIKE 17km

Poucenie: ked je teplo a hrozi nevyspatie, radsej ubrat na nedelnom behu, inac hrozi nesplnenie planu a hanba pred publikom sledujucim moje smutne sportove snazenie plne trpkych sklamani napriek odriekaniam.

Dnes zena vymenila bateriu na vahe za cerstvu: 87,3kg . mal by som tu vahu o kilecko stlacit dolu, ale furt tu do mna niekto pcha kolaciky, domaci chleba, kavicky, pivecka... tazko je zenatemu schudnut. 😂
_________________
Zvykne sa hovorit, ze kto zabehne maraton, uz si nemusi nic dokazovat. Ja by som ale este rad snatch test s 32kg, press s 40 a TGU s 48kg :)
185/82
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
cohen999


PříspěvekZaslal: st červenec 18, 2018 6:29 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Trening 125, streda

Vecer bol v plane beh, ale pocasie je proti, presuvam na zajtra.

2R swing 24kg 5x10
1R swing 24kg 5x 5+5 . very easy, regeneracne
Zhyby bw 5, 4, 4, 4, 4 . easy

Vcera som presedel pol dna v aute, dnes rozlamany na triesky, svalovica na chrbte, nohach.... moje stare telo to uz proste nedava. Teda nje, ze by to niekedy nejako extra davalo.
_________________
Zvykne sa hovorit, ze kto zabehne maraton, uz si nemusi nic dokazovat. Ja by som ale este rad snatch test s 32kg, press s 40 a TGU s 48kg :)
185/82
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
cohen999


PříspěvekZaslal: čt červenec 19, 2018 6:40 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Trening 126, stvrtok

Trosku blbnutia s 16kg bulinou na rozhybanie

Beh 5km 0:34:27 . bezal som lesikom, bolo tam menej teplo, ale nohy som mal kupodivu tazke. Nic moc pocitovo.
_________________
Zvykne sa hovorit, ze kto zabehne maraton, uz si nemusi nic dokazovat. Ja by som ale este rad snatch test s 32kg, press s 40 a TGU s 48kg :)
185/82
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
cohen999


PříspěvekZaslal: pá červenec 20, 2018 7:06 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Trening 127, piatok

1R press 24kg 5x 4+4
Double kb front squat 24+20kg 5x3
Zhyby 8 . a sup na cesty .
_________________
Zvykne sa hovorit, ze kto zabehne maraton, uz si nemusi nic dokazovat. Ja by som ale este rad snatch test s 32kg, press s 40 a TGU s 48kg :)
185/82
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
cohen999


PříspěvekZaslal: ne červenec 22, 2018 1:48 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Trening 128, nedela

Po vcerajsej grilovacke s pivom a slivovicou som bol rad, ze som sa prinutil aspon vyjst z domu.

Beh 5km kopce 0:36:57 . close enough ;)
_________________
Zvykne sa hovorit, ze kto zabehne maraton, uz si nemusi nic dokazovat. Ja by som ale este rad snatch test s 32kg, press s 40 a TGU s 48kg :)
185/82
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
cohen999


PříspěvekZaslal: po červenec 23, 2018 6:11 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Trening 129, pondelok

Heavy, easy, heavy...

Drep zadny atg high bar . heavy . up to 5x5x75kg PR . prijemne prekvapila stvrta a piata seria, lebo po tretej som si myslel, ze to uz pojde do kytek.

Mrtvy tah polosumo, klasika . easy . up to 5x5x100kg

Bench press . heavy . up to 75kg 5, 5, 4, 4, 4, 3 PR . v tretej serii dosiel dych, aby som dodrzal aspon objem, pridal som tri opacka.

Zhyby 5x5 v kombinacii s
Military press 5x4x32kg . easy

Box. pytel 5 min.

Pri polosumo mrtvole som si este minuly tyzden natiahol pravy hamstring, dnes som posledne dve serie musel ist klasikou. Lenze pri klasike ma zas boli vrch laveho stehna, pri sume lava vnutorna kolenna slacha... dalsi trening mrtvoly bude az buduci tyzden v stredu, takze snad sa to zlepsi. Ak nie, zalternujem mrtvolu swingom/snatchom, kym sa to nezlepsi.
_________________
Zvykne sa hovorit, ze kto zabehne maraton, uz si nemusi nic dokazovat. Ja by som ale este rad snatch test s 32kg, press s 40 a TGU s 48kg :)
185/82
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
cohen999


PříspěvekZaslal: st červenec 25, 2018 7:07 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Trening 130, streda

Dnes som musel postihat nejake resty pred dovolenkou, takze len zlahka

GTG 1R press 24kg 6x 3+3 . tak do pohody.

Chcel som aj zhyby, beh... no prd. Nestihacka, teraz uspavam juniora. ;)
_________________
Zvykne sa hovorit, ze kto zabehne maraton, uz si nemusi nic dokazovat. Ja by som ale este rad snatch test s 32kg, press s 40 a TGU s 48kg :)
185/82
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
cohen999


PříspěvekZaslal: so srpen 04, 2018 9:28 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Minuly stvrtok, trening 131

Co som to len siel... nejake goblety... pressy? Nepamatam sa :----)

Minuly piatok - pondelok, trening 132

Hecovacka s brachom, minuly rok sme dali obaja 9 zhybov maximum pri cca rovnakej hmotnosti, tento rok 11 zhybov obaja, len ja s 89kg a on s 81kg :-D Ale handstand zo stojky ako on som nedal. A 50 klikov na jeden zatah som ani neskusal. Zato bracho nevyskusal clutch flag. Ja po x rokoch ano a pekne som podrzal 5 sekund na jednu a 2-3 sekundy na druhu. A mam z toho dodnes zbytky modrin na vnutornom bicepse. 😂

Lahka turistika 4 hod.

Synovcovi sme robili rozne prekazkove drahy, ktore sme v tom teple potom museli 3 - 4x absolvovat na cas, jednu vyhral tesne bracho jednu ja. Ale bol som teda odvareny riadne, kedze nase chatovice zahrnaju najma grilovanie velkych flakot masa a pitie vsetkeho mozneho alkoholu sveta (a ano, tak som sa aj citil vacsinu casu, ze som vypil vsetok chlast sveta).

Utorok regeneracne volno

Streda trening 133

Zhyby 5x4 . taky pokus, ci je vsetko ok.

Stvrtok, trening 134

Zhyby 7, 6, 6, 5, 4

Sobota, trening 135

Swing 28kg 5x 10+10
Goblet squat 28kg 3x5
Zhyby 3x5
1R press 28kg 3x2

Dnes ideme zas grilovat, tak som sa snazil neznicit hned zrana.

Vaha: 89kg . od pondelka intermittent fasting prisne bez sladkosti.
_________________
Zvykne sa hovorit, ze kto zabehne maraton, uz si nemusi nic dokazovat. Ja by som ale este rad snatch test s 32kg, press s 40 a TGU s 48kg :)
185/82
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
cohen999


PříspěvekZaslal: ne srpen 05, 2018 5:33 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Nedela, trening 136

Lahka turistika cca 2,5 hod . s kocikom a 10kg ruksakom celkom umorne

Beh 4km 0:28:25 . bez tepov . na to teplo celkom dobre, pofukoval vetrik. V sobotu duatlon, takze este v stredu si nieco malo odbehnem a potom sa uvidi. Trening bieda, na biku som tiez nesedel uz dva tyzdne. :-o

Vaa po behu 88,5 kg
_________________
Zvykne sa hovorit, ze kto zabehne maraton, uz si nemusi nic dokazovat. Ja by som ale este rad snatch test s 32kg, press s 40 a TGU s 48kg :)
185/82
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
cohen999


PříspěvekZaslal: po srpen 06, 2018 5:30 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Pondelok, trening 137

Big time!
Po dvojtyzdnovej pauze som pokracoval v plane, najma na tazky DL som sa "tesil", vlastne som ho planoval vynechat, kedze ma taha pravy hamstring...

Deadlift klasika . heavy . up to 5, 4, 5, 4, 5, 2 x 115kg PR na objem . heavy . ked som potiahol stovecku relativne easy, hecol som sa na 115. trochu smola v dvoch seriach, ale supol som tam este dve opacka na zaver.

Drep zadny atg highbar . mordamedium . up to 5x5x67,5kg . po prvej 5ke som mal dost, ale potom typek pri bare pustil Metallicu a zrazu to slo. Nahoda? Nemyslim si.

Bench press . easy . up to 5x5x60kg . pohodka, klidek, tabacek.

Zhyby 3x5x5kg, 2x5xBW . semi heavy . zacinam konzervativne prihadzovat nejake zavazie
+
Military press 5x5x32kg . easy .
Box. pytel na zaver .

BIKE 17km .

Pocitovo celkom ok, dobry trening, len ten hamstring teraz nejako boli, asi je trosku pokazeny. Skusim ho zaladovat.
_________________
Zvykne sa hovorit, ze kto zabehne maraton, uz si nemusi nic dokazovat. Ja by som ale este rad snatch test s 32kg, press s 40 a TGU s 48kg :)
185/82
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma - Polutovaniahodne zapisky chorlavej, slabej, starej trosky Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 65, 66, 67 ... 248, 249, 250  Další
Rychle na stránku:


 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru




Populární značky: